Да отидем в чужбина или да останем в България.

  • 9 973
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 191
Не знам за Канада, но за САЩ мога да кажа, че кризата е ужасна. Изобщо не бих казала, че има "бавнно възстановяване."  Peace Ако имаш стабилни приходи си ок, но това важи за навсякъде по света.

Baby* - май си права. Чувам че в САЩ все още е много депресиращо. Много мои познати, които бяха нелегално, отдавна се прибраха в България, а други пък дойдоха в Канада. Явно в тия смутни времена за нелегалните е още по-трудно, то няма работа за тези, които са легално. Но аз мисля, че "бавното възстановяване" е започнало. Просто ще отнеме време.

# 76
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
nettle там няма такова нещо като "бавно възтановяване" все още. За съжаление нещата стават все по зле, даже на някой места са почнали да съкращават медицински персонал и часовете масово се режат в много отрасли, заплатите режат  ooooh! Не изглежда хич, че нещата се оправят. Има толкова много молове които са опразнени, и изглеждат изоставени буквално  ooooh! Продажбите на къщи са буквално замрели и нищо не се продава, а къщи на форекложър са страшно много ...  ooooh! Но пак, ако имаш стабилни/постоянни приходи и не те интересува какво става около теб няма и да знаеш, че има криза  Confused

# 77
  • Мнения: 110
Момичета решихме - заминаваме. За сега ще продадем всичко освен апартамента него ще дадем под наем на един колега на мъжът ми. Девер ми е намерил работа на мъжа ми и  квартира е намерил  600 евро  обзаведена (кухня баня хол две спални). Ще тръгнем с 15000 евро от БГ. Искам да попитам какви документи са ни нужни  за законна работа в Испания.

# 78
  • Мнения: 2 786
Силвия, питай в испанската темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485569.540

# 79
  • Мнения: 341
Silvia_, успех  Hug

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Silvia с пожелание за успех и много късмет и от мен  bouquet Hug
Ние все още сме в преговори с работодател и в очакване на договора и чак тогава ще тръгваме.

# 81
  • Мнения: 3 932
Успех, mоmичета! Късmет на вас и сеmействата ви  Peace

# 82
  • Мнения: 1 329
Silvia с пожелание за успех и много късмет и от мен  bouquet Hug
Ние все още сме в преговори с работодател и в очакване на договора и чак тогава ще тръгваме.

Успех и от мен, и само положителни емоции Hug.

# 83
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Успех и от мен момичета!   bouquet  Дано и на мен късмета ми се усмихне скоро! Praynig Peace

# 84
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Благодаря за добрите пожелания  bouquet
Стискам палци и също пожелавам късмет на всички, решили да променят живота си Hug

# 85
  • Мнения: 119
Момичета решихме - заминаваме. За сега ще продадем всичко освен апартамента него ще дадем под наем на един колега на мъжът ми. Девер ми е намерил работа на мъжа ми и  квартира е намерил  600 евро  обзаведена (кухня баня хол две спални). Ще тръгнем с 15000 евро от БГ. Искам да попитам какви документи са ни нужни  за законна работа в Испания.

Успех!!!  Hug Hug Hug

# 86

Общи условия

Активация на акаунт