Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-441 от 441 отговора
Тъй като не забелязах да има такава тема, предлагам сега да я започнем.

Тук можем да споделяме похвали за личните си стоматолози, насоки относно специалността им, както и да оставяме техни координати, и работно време.

Мисля, че темата би била полезна за всички.

Моля, при възможност темата да се закове.
Цитирай

Веднага си казвам моя, когато бях в София
д-р Колчев в центъра се намира до министерството на земеделието
Работи от 7 до 19 без събота и неделя, но тел не мога да дам вече за съжаление
Има много пациенти, винаги почти има човек при него.
За мен това беше зъболекаря след 15 години търсене на зъболекар  Smile
Цитирай

Да се включа и аз с моята стоматоложка:

д-р Маряна Татарева, ул. "Хан Аспарух" № 9, моб. тел. 0888 24 13 46, четни: сутрин, нечетни: сл. обяд.

Невероятен специалист, грижи се за зъбите ми от 15 години, а повярвайте ми, те са много пробремни. Спасявала ме с адеркватните си действия от невероятни проблеми. От професионализма й се ползва цялото ми семейство, дъщеря ми, колеги, приятели.

Марянче, благодаря!
Цитирай

За Пловдив: Д-р Маронова, в новата сграда зад м-н Билла в Кючук Париж. Много внимателна и добър специалист!
Цитирай

За София д-р Ася Динева ул. Кешан 10 /близо е до Сточна гара/. Млада и много внимателна. 0886518756
Цитирай

За Варна-д-р Вера Христова-уникална жена и заболекар,намира се на Мария Луиза.
Цитирай

За Видин - д-р Страхил Станков  Peace
Цитирай

Боневи  Peace
Много съм доволна от услугите им.Ходила съм и при двете. Peace
http://bonevi.yavor.info/
Цитирай

Хваля си мойте зъболекари  Hug д-р Митев и д-р Янковски
в една клиника работят smile clinic

гр. София жк. Стрелбище ул. Нишава 123
Цитирай

Моят зъболекар е страхотен,най-добрия ,най-накрая го открих
д-р Милен Ильов
кв.Бели брези  ул.Нишава 40
тел. 02/ 9581535 и  0888 215351
Цитирай

Д-р Теодора Недялкова, клиника Недялкови на бул. Дондуков, гр. София. Работи много бързо и внимателно, прави ми зъби и докато бях бременна, доволна съм и си я хваля  Mr. Green.
Цитирай

За София - д-р Лъчезар Марваков, дентална клиника "НЕДЯЛКОВ", бул. „Княз Дондуков” № 105. Работи със здравната каса. Доктора е млад, но много кадърен и внимателен.
Цитирай

д-р Алексиева в кв.Надежда, страшно внимателна и много добър професионалист! Hug
Цитирай

Пловдив - д-р Печалов, Тракия бл. 107, млад, много кадърен, внимателен
също така и сестра му, д-р Печалова - стоматолог-хирург
Цитирай

За Пловдив  д-р Русинка Иванова от Меджик Дент, тел 648215. Страхотен специалист, много внимателна! В час е с всички новости в стоматологията. Доскоро беше в майчинство и ми се наложи да посетя няколко други уж прехвалени имена. Не останах никак доволна от работата им, нито от цените.
Искам да похваля и качествената работа на зъботехническата лаборатория и по-специално на Калин Иванов. Каквото и да ми е сложил в устата залепва като собствено.  bouquet
« Последна редакция: Пон., 09 Авг. 2010, 14:53 от vilian »
Цитирай

за Велико Търново д-р Андрей Попов,уникално внимателен.Страхотен специалист! Peace
Много съм доволна от услугите му!
Цитирай

Много полезна темичка. Засега ще се въздържа от включване, доволна съм от клиниката, в която си лекуваме зъбите, но цените им са адски високи, затова се оглеждам да ги сменям.
Цитирай

София - д-р Златка Чакърова, ж.к. Зона Б-18, бл.8 /до пазара Д.Петков/, сл. тел. 9282711.
Много е внимателна и добър специалист, и детето водя при нея без страх  newsm10
Цитирай

За София - кв Редута, ул Братя пешеви 16, д-р Радков (млад специалист е, вече си имам направени зъби при него и съм много доволна от работата)
Цитирай

За Г.Оряховица-д-р В.Азманова,страхотен специалист и Човек.
Цитирай

За София - д-р Димитър Радулов, много леко пипа, работи бързо, коронките и пломбите "заспиват", никога повече не съм усетила чуждото тяло в устата си. Кабинетът му е близо до ИСУЛ, ул. Панайот Волов 31Б.
Цитирай

Моето семейство ходиме при д-р Бунева,невероятна е ,мн.внимателна и си разбира от работата ,а цените са и много приемливи,кабинета и е близо до баня Мадара,а тел,0888 967886.Горещо я препоръчвам
А ето и тел. на д-р Колчев 0889 501 368 който също е чудесен човек и специалист
« Последна редакция: Съб., 21 Авг. 2010, 10:27 от сисак »
Цитирай

TRIABVA VI DETSKI STOMATOLOG V SOFIA. PISAX VE4E TOLKOVA MNOGO. JUNIORDENT DR.  NIKOLAEV. SAMO DETSA, LE4ENIE S ANESTEZIOLOG AKO TRIABVA(pri nas be taka)straxoten podxod,motivira gi neznam kak newsm78kabineta predrazpolaga detsata za6toto e palen s igra4ki i risunki..!DAJE I AZ ISKAX DA SEDNA NA STOLA Very Happy
Цитирай

ZABRAVIX DA KAJA TOVA KOETO MI NAPRAVI OGROOOOOMNO VPE4ATLENIE! DETETO MI E NA 6 GODINI NO NIE SME DOSTA VISOKI I EDRI ZA VAZRASTA SI.NIKADE NIKOI NEMOJE6E DA POZNAE NA KOLKO GODINI SME I VINAGI NI KAZVAXA 8-9 10 GODINI. SAMO TOI POZNA NA KOLKO SME GODINI I KATO GO POPITAX KAK TAKA E RAZBRAL 4E SME NA 6 GODINI TOI KAZA: PO ZABITE NA DETETO !!!!!!!!
Цитирай

sega se setix za o6te edin mn. dobar detski zabolekar - dr. yotsova pak ot juniordent. ot mn. mesta a i ot moi blizki sam 4uvala 4e polovin sofia detsata xodili samo pri neia ,ama az ne ia poznavam.
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог в София жк Люлин?
Цитирай

Велико Търново-доктор Милен Цачев
0887307437
Цитирай

с нетърпение чакам още включвания,следя ви с интерес  Smile
Цитирай

гр.Русе. Д-р Дамян Дамянов - уникален , спокоен,прецизен, невероятен специалист.дигитална рентгенография на място в кабинета.
Цитирай

Може ли някой да ми препоръча добър зъболекар в жк Люлин?
Цитирай

Варна -  Д-р Росица Йонкова, работи в стоматологична клиника "Фармадент". Страхотна е в отношението си към децата.
Цитирай

д-р Б.Димитров -гр.Русе
Страхотен човек и професионалист в работата си.
Той ,е личния стоматолог на нашето семейство.Голямото ми дете с удоволствие го посещава.
Цитирай

За София д-р Адриана Бондева.Намира се в кв.Х.Димитър.Тел 0887 20 64 70.Ходим при нея повече от 10 г.Напоследък водих и детето което е на 4 г. и за мое очудвне дори не гъкна
Цитирай

д-р Ирен Галчина - невероятен професионалист и великолепен човек.
Винаги е много внимателна и отзивчива, в крак със всички новости в стоматологията.
Кабинета и е на бул. Евлоги Георгиев в София.
Цитирай

д-р Теодора Шандарова, жк "Обеля"  Love
Цитирай

За Велико Търново - д-р Димитър Димитров
ул.Н.Габровски 37
Цитирай

д-р Венков: стоматолог-хирург; София; пл. Журналист
Цитирай

За Варна - д-р Радосвета Симеонова. Страхотно отношение, обяснява всичко около процеса на лечение, както и как да се поддържа по-добра хигиена Smile Кабинета и се намира до катедралата. Адресът е ул. "Братя Шкорпил" 25
Цитирай

Д-р Мариян Грънчев, кабинетът му се намира в Мадост 2, използва много съвременни технологии, спестява много време и работи изключително качествено и безболезнено. Не знам дали по принцип рабои с деца, но аз синаги при него водя дъщеря ми и има страхотен подход и към нея Peace
Цитирай

За София - д-р Лъчезар Марваков, дентална клиника "НЕДЯЛКОВ", бул. „Княз Дондуков” № 105. Работи със здравната каса. Доктора е млад, но много кадърен и внимателен.
Изчетох темата и изпратих дъщеря си на преглед при този доктор. Тя е на 16 години и няма някакви проблеми със зъбите, просто профилактичен преглед. Докторът беше открил 4 кариеса, беше и казал, че може да има и още, вътрешни кариеси(???) Трябвало да си направи 2 снимки (вероятно панорамни?) Да си приготви по 20 лв. за пломба. Не и беше дал бележка за снимката или прегледа. Само беше написал кода за преглед в здравната и книжка.
Заведох днес дъщеря си при моята стоматоложка, която ми прави зъбите от години и и имам пълно доверие, та жената установи, че госпожицата ми има 2 кариеса и няма нужда от никакви снимки. Направи и първата пломба веднага и ми обясни, че има много овълчили се колеги, които са готови на всичко за да изкарат повече пари.
Зная, че темата е "Да похвалим...", но пиша тук ,защото  може и други да прочетат и да изберат въпросният доктор, а той да им изпили няколко здрави зъба и да си прибере парите от здравната каса. Умът ми не го побира!!!
Цитирай

Изчетох темата и изпратих дъщеря си на преглед при този доктор. Тя е на 16 години и няма някакви проблеми със зъбите, просто профилактичен преглед. Докторът беше открил 4 кариеса, беше и казал, че може да има и още, вътрешни кариеси(???) Трябвало да си направи 2 снимки (вероятно панорамни?) Да си приготви по 20 лв. за пломба. Не и беше дал бележка за снимката или прегледа. Само беше написал кода за преглед в здравната и книжка.
Заведох днес дъщеря си при моята стоматоложка, която ми прави зъбите от години и и имам пълно доверие, та жената установи, че госпожицата ми има 2 кариеса и няма нужда от никакви снимки. Направи и първата пломба веднага и ми обясни, че има много овълчили се колеги, които са готови на всичко за да изкарат повече пари.
Зная, че темата е "Да похвалим...", но пиша тук ,защото  може и други да прочетат и да изберат въпросният доктор, а той да им изпили няколко здрави зъба и да си прибере парите от здравната каса. Умът ми не го побира!!!
Да, и аз потвърждавам за д-р Марваков - добавям, че даже обсъжда пациенти  newsm78 пред други
За белия списък д-р Михайлов, кабинета му е близо до Женски пазар  Hug
Цитирай

Доктор Теодора Бошева  Love София, 02 986 35 91 кабинетът е на Съдебната палата. Каквото и да кажа за нея, няма да е  достатъчно  Love
Цитирай

д-р Цветан Пешев, бул. Ген. Тотлебен 89, 952 27 55
Всички се лекуваме при него, много е внимателен с детето и слава Богу синът ми няма никакъв страх от зъболекар.
Цитирай

Запис и от мен  Very Happy
Моля да ми препоръчате стоматолог във Варна, в района на Младост или Възраждане, с нетърпение очаквам отговорите ви  Praynig Hug
Цитирай

За Бургас - Милена Ябълкова , добра е , в кабинета и винаги е много чисто, цените са добри, искрена е и е много внимателна.  Кабинетът и е в зелената кооперация до МакДоналдс, води се Зорница бл. 50 .
Цитирай

За Бургас: Др. Дафинка Кирова. Спасила ми е два зъба от вадене. И двата бяха мъртви с последвало възпаление на корена. Доста лекари биха ги отписали, но тя си проведе лечението и сега са ми в устата. Тя също лекува и детето ми от 2-3 годишна възраст. Той буквално я обича и я посещава с удоволствие. При него е имало, кариеси, пулпити, гангрени. Винаги провежда адекватно лечение и го предразполага. Не бих я заменила с друго по никаква причина.
За София: Др. Ирен Влахова. Също много добър специалист. Там ползваме лечението на кариес с лазер. Работи предимно с детето ми. За седмица поправи доста проблеми. Отношението също е прекрасно, както и работата и. И до сега 2 години след посещението ни, като се чуем по някаква причина пита как се детето и дали е имало проблем с нейна пломба. Е не сме имали проблеми.
Доста зъболекари сме посетили. Аз нямам кътник без пломба и детето също. Та имаме база за сравнение. 
Цитирай

Аз ходя  от години при Д-р Хинкова в София и съм много доволна.Водя също и детето,то ходи с удоволствие,защото тя е млада и го забавлява ,докато го преглежда.Работи и със здравната каса.Тел. и е 0898/65 18 91.Успех Smile
Цитирай

за София - д-р София Христова .Кабинетът и е на ул.Цар Симеон - близо до Мол-а .
Много внимателен и отзивчив човек Smile
Цитирай

Здравеите,и аз искам да похваля моя зьболекар.Тои работи в кв.Дианабад,точно срещу басеина.Адреса е Никола Габровски 18,а телефона 0886876681-д-р Манолов.Много е внимателен и обяснява каквото го попиташ.Всичко в устата ми е правил тои,много сьм доволна.
Цитирай

Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог (за София), който да приема пациенти в почивните дни (или пък в малко по-късни часове  за работните дни - пр. ок. 19:00).

Доста съм натоварен в работата и нямам възможност в момента да си взимам почивни дни.

Благодаря предварително.
Цитирай

Искам да похваля д-р Цветелина Ковачева от гр.Варна.Отличен стоматолог със страхотно отношение към пациентите си.
Цитирай

Д-р Николай Колев в хотел Кемпински в София.
Цитирай

д-р Селар Франсис
Цитирай

За Пловдив искам да похваля д-р Божкова - кабинетът й се намира в близост до централна гара, ако някой иска координати, да ми пише съобщение.

Винаги е усмихната и ведра, кабинетът й е чист и приветлив, но в същото време е в много свежи цветове и обикновено даже има лека музика - обстановката, а и тя самата те карат да забравиш, че си на зъболекар. Smile Освен това е отличен стоматолог - вижда се, че прави нещата със старание, изпипва ги докрай дори и когато тясната ми уста я е измъчвала при по-задните зъби. Никога не ме е карала да правя ненужни процедури и гледа никога да не ощети пациента. Дори понякога ми е казвала, че е твърде рано да се направи определено нещо и е по-добре да се изчака и се е оказвала права винаги досега. Някои зъболекари биха го започнали веднага само и само да ти вземат парите колкото може по-рано. Confused

Правила съм си и избелване два пъти при нея, от което също съм много доволна.  Peace
Цитирай

Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог (за София), който да приема пациенти в почивните дни (или пък в малко по-късни часове  за работните дни - пр. ок. 19:00).

Доста съм натоварен в работата и нямам възможност в момента да си взимам почивни дни.

Благодаря предварително.

И аз съм така. Ходя при д-р Николай Колев в Кемпински. Звучи скъпо, но не е.
Цитирай

Д-р Моллова от 11 ДКЦ на ул.Цар Симеон работи много спокойно и внимателно,и цените са ниски.Работи и с здравна каса.Приема да към 19-19:30h.
Цитирай

TRIABVA VI DETSKI STOMATOLOG V SOFIA. PISAX VE4E TOLKOVA MNOGO. JUNIORDENT DR.  NIKOLAEV. SAMO DETSA, LE4ENIE S ANESTEZIOLOG AKO TRIABVA(pri nas be taka)straxoten podxod,motivira gi neznam kak newsm78kabineta predrazpolaga detsata za6toto e palen s igra4ki i risunki..!DAJE I AZ ISKAX DA SEDNA NA STOLA Very Happy

аз съм само с лоши впечатления от там... аз препоръчвам детски стоматолог за София д-р Маркова от Медстом , само тя успява да оправи зъбите на сина ми
Цитирай

аз съм само с лоши впечатления от там... аз препоръчвам детски стоматолог за София д-р Маркова от Медстом , само тя успява да оправи зъбите на сина ми

Еми аз пък там вече не стъпвам. Оказа се, че са счупили инструмент в костта на малката. След години от това ще стане ужасен проблем.
Цитирай

Да похваля д-р Тянков от Алфадент. Много съм доволна. Супер професионалист.
Цитирай

Еми аз пък там вече не стъпвам. Оказа се, че са счупили инструмент в костта на малката. След години от това ще стане ужасен проблем.

Д-р Йовчев вади много успешно счупени инструменти. 

Цитирай

Д-р Поли Христова- занимава се с естетика(ортодонтия,фасети,бондинг),а и ми излекува няколко гранулома на зъбите. Работи с  много странни неща, които не съм виждала никъде. Направо е някаква друга школа. Иначе цените й не са ниски, но е много коректна и парите си заслужават. Работи в Стрелбище ,а  координатите може да се вземат от  сайта  й www.dentissimo.bg
Цитирай

Здравейте,
аз искам да похваля моят зъболекар - д-р Христо Христов .
Невероятен професионалист и съм много доволна, че му отдадох доверието и зъбките си.
От дете имам проблеми със зъбите и не си спомням и цифрата на зъболекарите при които съм била, но д-р Христов ми оправи зъбите , захапката и здравето.
Цитирай

Д-р Крум Войнов, работи в Медстом на Раковска и Дондуков, има и частен кабинет в Слатина, на ъгъла на Слатинска и Гео Милев. Много внимателен и възпитан, добри цени, добре свършена работа.
Цитирай

Моля, препоръчайте ми добър зъболекар в района на ул. Иван Асен, ул. Мизия, ул. Шипка - някъде в това каре. Спешно ми трябва, но да е близо до работата  Praynig
Цитирай

Д-р Крум Войнов, работи в Медстом на Раковска и Дондуков, има и частен кабинет в Слатина, на ъгъла на Слатинска и Гео Милев. Много внимателен и възпитан, добри цени, добре свършена работа.
Подкрепям! Страхотен специалист. Ходя при него от години.
Цитирай

Здравейте!Дъщеря ми е на 2 год. и  й откриха няколко кариеси,моля Ви,препоръчайте ми добър зъболекар в Пловдив или Пазарджик!
Цитирай

Доста самореклама прозира в постовете от предишната страница насам  Thinking

Като референция за професионализъм ще кажа само, че мъжът ми специално заради зъбите си ходи от София до Шумен при д-р Искров. Тук е ходил при разни светила - преподаватели в стоматологичния фак. и разни супер скъпи стоматолози докато случайно не попадна на д-ра в Шумен.
Цитирай

За София- д-р Надежда Миланова, ул. Паренсов
Цитирай

И аз да похваля моят стоматолог- Д-р.Петров-стоматолог/хирург, кабинет Делора Smile Много внимателен, педант във всичко, което прави.Много съм доволна.Когато отидох за пръв път при него,положението беше плачевно.Вече 2 мъдреца ми е извадил оперативно и нямам никакви забележки SmileСтрахотен е!ето и телефон в кабинета 8313126.
Цитирай

И аз да споделя за зъболекаря от който съм изключително доволна и това е др. Кристиян Сабаг, работи в София, жк. Борово, ул. Солун 56 на партера, сградата до пицария Ветрило, телефон за записване: 0879 006 101.
Цитирай

д-р Алексиев, много е прецизен, доволна съм. 0888/229-525
Цитирай

За Варна - д- р Матеев от клиника Матееви. С години пломбите ми  не падат. Работи бавно и качествено. Не спретва нещо с цел да цъфнеш скоро  пак при него.
Цитирай

За Варна - д-р Радосвета Симеонова. Страхотно отношение, обяснява всичко около процеса на лечение, както и как да се поддържа по-добра хигиена Smile Кабинета и се намира до катедралата. Адресът е ул. "Братя Шкорпил" 25

Дъщерята на доктор Румяна Хорозова е наследила нейното отношение и професионализъм.
Цитирай

Егати рекламната страница. А мен от предния ми профил ме изхвърлиха, щото два пъти подред споменах един и същи сайт, който даже е и нетърговски.

Общо взето, зъболекар и адвокат се избират по един и същи начин - на доверие.
Цитирай

За Пловдив - доктор Веселина Бозалиева. Много е внимателна както с големи пациенти, така и с дечица.
Цитирай

Някой да е чувал нещо за др Гергана Палчева, има частен кабинет в Стрелбище до здравната каса? Много ми е удобно като място, но все пак ми се искаше да чуя и мнение за зъболекарката Smile
Цитирай

Някой да е чувал нещо за др Гергана Палчева, има частен кабинет в Стрелбище до здравната каса? Много ми е удобно като място, но все пак ми се искаше да чуя и мнение за зъболекарката Smile
За тази жена не знам нищо, но моя зъболекар Кристиян работи в Борово, солун 56, пак ще ти е много близко, препоръчвам ти го от сърце, много е добър и знае работата си, ако искаш мога да ти дам координати. Успех!
Цитирай

За съжаление ще поставя името на една зъболекарка, която е за черния списък на стоматолозите в София: д-р Манолова. Работи в денталния център на ул.Иван Вазов"- бивша стомотологична поликлиника. Зъболекарката не става за правене на мостове, протези и вадене на зъби. Не си давайте парите за тези услуги при нея.
Цитирай

За Пловдив: д-р Албена Шопова.Много добър специалист, обича работата си, изключително спокоен човек.Цялото семейство сме при нея и похожда невероятно и индивидуално към всеки.
Цитирай

За София: Д-р Николета Маркова - детски стоматолог, клиника "Медсторм", намира се на бул. "Дундуков" и ул. "Раковски". Много е добра и има страхотен подход към децата.
Цитирай

Д-р Николета Златева,много добър специалист,Д-р Йорданова - Медстом.
Цитирай

Запис! Wink
Цитирай

Привет и от мен моят стоматолог е най-добрият , най- внимателният специалист ,който може да съществува ,много съм доволна .Това е Д-р Апостолова ,София в 20-та поликлиника кабинет 309,тел.0887059020.Работи и със здравна каса и е вечно усмихната.Направи ми всички зъби перфектно просто съм много доволна ,въобще не се усеща болка работи като фея ,много внимателно!Препоръчвам Ви я с две ръце!
Цитирай

Здравейте!Дъщеря ми е на 2 год. и  й откриха няколко кариеси,моля Ви,препоръчайте ми добър зъболекар в Пловдив или Пазарджик!
За Пловдив доц.Димитрова е детски стоматолог който горещо ми препоръчаха,но си е сменила телефона,моля ако някой има координати да помага!
Цитирай

И аз се ослушвам за детски стоматолог в Пловдив и чакам инфо.

Цитирай

Веднага си казвам моя, когато бях в София
д-р Колчев в центъра се намира до министерството на земеделието
Работи от 7 до 19 без събота и неделя, но тел не мога да дам вече за съжаление
Има много пациенти, винаги почти има човек при него.
За мен това беше зъболекаря след 15 години търсене на зъболекар  Smile

0889 501 368- това е актуален номер!!
И аз съм изключително доволна- много внимателен и професионалист стоматолог/ хирург  с близо 30 години стаж..няма болка, няма страх,което при мен беше огромния проблем..
Препоръчвам го!!
Цитирай

Здравейте,някой да знае как се казва стоматолога(жена),която консултира в предаването по БНТ "Здраве".Благодаря
Цитирай

За Пловдив според мен най-добрият зъболекар е д-р Патриков много внимателен както с деца така и с възрастни просто психически те успокоява преди процедурата,усеща страха които изпитват някой хора и умее да го премахне още в началото както казват някои хора има 'лека ръка"
Цитирай

За София-д-р Александров. Много е внимателен и направи чудеса от моите развалени зъби. Много съм му благодарна и го препоръчвам на всички, които не са попаднали на добър зъболекар. тел. му е 0899 91 48 06, кабинетът му е в центъра.
Цитирай

Д-р Ирен Влахова - уникално внимателна с деца и възрастни пациенти.Много лъчезарна и позитивна. Ужасявах се от посещения при зъболекар, сега ходя без никакво притеснение!   bouquet
Цитирай

Подкрепям за д-р Влахова  Smile
Цитирай

Zdraveite, v Plovdiv predi godini edna zabolekarka dozent Kalina Indjova popravi zab na deteto mi. Biahme hodili pri drug zabolekar no zabat mu pri plombirane zapochvashe da go boli. Dozent Indjova go napravi bez problem. Namira se v sgradata na medizinkia fakultet na zapad ot centralna gara. Na edna ili dve spirki ot garata e. Saprugat i sashto e hirurg zabolekar. Ako otidete pri neja molia pishete mi dali ste dovolni.
Цитирай

Аз също си намерих моя стоматолог в лицето на д-р Камбов. Много е добър. Разбира си много от работата. Постоянно ходи по-разни обучения. Това е човек, който обича работата си, и когато и да го питам за нещо във връзка с зъбите си винаги ми обяснява, и в час с нещата. За мен супер много си изпипва работата и освен това работи само с качествени материали.
Цитирай

За София Smile
Д-р Силвестър Добрев, кабинета се намира близо до НДК на бул. Скобелев, тел. 088849930. Невероятно старателен, внимателен и същевременно винаги усмихнат, което поне за мен е от изключителна важност!  bouquet
Само ще добавя, че винаги има много пациенти, което налага повече чакане за прием.
Цитирай

Някой знае ли какви са цените в клиника "Недялкови" София, и по точно за поставяне на шини  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Цитирай

Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.
 аз съм ходила при дъщерята, приятелката ми при майката и двете останахме  мн доволни  Smile
Цитирай

За София - д-р Мариета Добринова. Кабинетът и се намира в Красно село. Много внимателно работи. 0888680450 е номерът на мобилния и телефон.
Цитирай

Имате ли впечатления за д-р Дечев от клиника Дека дентал
Цитирай

Някой има ли впечатления за д-р Александър Вълев, има кабинет в Люлин, в Силвър Център? newsm78
Цитирай

В Пловдив д-р Бозов в търговски център Сани.Много внимателен и мил.Работи с най-новите материали.
Цитирай

Може ли да ми препоръчате добър детски стоматолог в Бургас.(по възможност да е в Славейков).
Цитирай

Искам и аз да си похваля зъболекарката в София - д-р Варсамова в 15 ДКЦ в Дианабад. Преди бях вярна на зъболекар в друг град и по едно време осъзнах, че давам прекалено много пари, и затова почнах да разпитвам приятели, познати, познати на приятелите и т.н. и ми препоръчаха Варсамова. Нямам и едно оплакване от нея:)  Cool
Цитирай

За Пловдив, препоръчвам горещо семейния ни стоматолог- д-р Станислав Добрев, ул. "Лозенград" 15- намира се близо до Военна болница, тел. 032/ 650279 от 9 до 12,30 часа и от 15-19,30 часа. Кабинетът му е малък ,но много чист и уютен. Докторът е внимателен, умее да предразполага, има лека ръка и не си измисля манипулации, за да ти прибере парите. Даже обратното-случвало ми се е да ме разубеди за дадена манипулация..което си беше чисто в негов ущърб-финансов...
Цитирай

Искам да похваля стоматолога, при който ходя вече от много години и не го сменям за нищо на света - д-р Бранимир Демирев от Варна
Цитирай

Д-р Десислава Спасова, София. Кабинетът и е в Младост 4. Млада, мила и внимателна и много добър стоматолог.
Цитирай

Искам да похваля стоматолога, при който ходя вече от много години и не го сменям за нищо на света - д-р Бранимир Демирев от Варна
Къде работи, в кой район е?
Цитирай

Къде работи, в кой район е?

В Цветния квартал е.
Цитирай

Трябва ми кабинет на добър стоматолог в Стара Загора които чисти зъбен камък с ултразвук  някои да ходи при такъв
Цитирай

За Пловдив  да похваля семейния ни стоматолог-д-р Лидия Стоянова при която ходим от години-  Събота пазара, над магазин Стефани и е кабинета. Работи със здравната каса. Кабинетът и не е луксозен ,но е чист и приветлив. Много прецизна в работата си , макар че доста ме изтормози докато ми изчисти кривите канали на един зъб но не ме остави докато не изчисти всичко.
Цитирай

Момичета,имам нужда от координати на добър детски ортодонт в Пловдив...и да не е много скъп!  Smile
Цитирай

За Пловдив горещо препоръчвам Д-р Паинкова. Кабинета й се намира в дома й, бл. 205 ет 5. Работи внимателно и обяснява на пациентите си , без да  ги лъже, за да им вземе парите. Не взима скъпо и работи с каса.
Цитирай

Веднага ще похваля детския стоматолог д-р Бельовска от клиника ЕО-дент кв. Дианабад.
Ходили сме на преглед 4 пъти, за около година и половина, от които 2 пъти е профилактичен преглед и 2 пъти за пломбички. Много хубаво предразположи детето и за двете пломби и всичко мина много леко и детето беше доволно, че не боли.
Цитирай

Недялка Иванова Баба Тонка 7, тел 606584
или дъщеря и работи на същото място.
 аз съм ходила при дъщерята, приятелката ми при майката и двете останахме  мн доволни  Smile

[/quote] И аз съм много доволна и от двете, цялото ми семейство ги посещаваме, аз и съпругът ми- при Иванова, а децата - при д-р Миладинова. Само да добавя, че става въпрос за Варна
Цитирай

Д-Р ТАТЯНА ЯНЕВА

телефон: 089 8564788
Работи и по здравната каса и сравнително евтино.

Цялото семейство от години ходим при нея и сме много доволни не сме имали изцепки до сега  Wink
Цитирай

За София: Аз съм много доволна от д-р Александра Василева. Работи в два кабинета, единият е на ул. Христо Белчев, а другият - до метрото в жк Младост. Точен адрес не мога да дам, но ето телефон: 0898618723 . Много е внимателна, кабинетът й е много чист и подреден.
Цитирай

София,кв.Манастирски ливади,ул.Казбек 30, Др.Николов
Много съм доволна от доктора,защото бях ходила на друго място и ми казаха,че зъба ми е за вадене,а той успя да го излекува.Избели ми зъбите и ми направи пломби,който толкова добре се сливат със цвета на зъба,че не се виждат!Телефона му е 0899293067
Цитирай

За София - д-р Маргарита Даракчиева. Работи изключително внимателно, с качествени материали и на нормални цени. Като човек е много позитивна, винаги усмихната. Непрекъснато се интересува от новостите. Работи до около 8 вечер и в събота,което поне за мен е голямо предимство, защото нямам възможност да излизам от работа. Кабинета й е в кв. Гоце Делчев, ето сайта й: www.dentistsofia.hit.bg
Цитирай

За София др. Цветомира Иванова, но немога да се сетя точен адрес в Зона Б17 и е кабинета. Много е добра, независимо от това, че е още много млада. Тя няправи така, че да не се страхувам повече да ходя на зъболекар Smile
Цитирай

Здравейте,
 препоръчайте добър детски стоматолог в София , Красна поляна или някъде в центъра .Вчера забелязах , че дъщеря ми има черно петно на едно млечно зъбче.Много е наплашена от "хора с бели престилки" и само като види нашето ОПЛ , започва да реве. Предполагам .че ще е същият случай и със стоматолога.Мислех да я заведа на д-р Маркова в Медстом, но има доста противоречиви мнения за нея.
Цитирай

Д-р Веселин Саджеклиев ( стоматолог, специалист лицево-челюстна хирургия), София, ул.Калиманци 35 ( май в Слатина се води). Страхотен човек и професионалист. Горещо го препоръчвам, особено на такива като мен, които изпадат в ужас на зъболекарския стол - умее да предразполага и работи много внимателно.
Цитирай

За Пловдив д-р Зара Кехайова стоматолог-хирург.Извади ми мъдрец за секунди и без никакви проблеми после.
Цитирай

за София-д-р Александър Драгнев(Студентски град)-страхотен професионалист,изключително внимателен и търпелив Peace
Цитирай

д-р Албена Младенова -до 55то училище, София, Дървеница.
От близо 9-10 години сме нейни пациенти цялото семейство и за секунда не ми  минавало през ума да я сменям с някой друг стоматолог. Naughty
Отношението и работата и с деца е също факт, който не е за пренебрегване. Малките я обичат, просто и се ходи с удовoствие  и настроение при нея!
С много лека и пъргава ръка работи и винаги съм много доволна! Внимателна и много, много търпелива с пациентите си! :bouquet: Hug
Цитирай

Здравейте, моля препоръчайте добър  стоматолог от Велико Търново  Praynig
Цитирай

За София Д-р  Бъзовски ж.к. Люлин, бл. 565 вх. А
Тел: 0887414041. Невероятен професионалист
Цитирай

Момичета,искам да използвам темата ,за да Ви похваля личния ми стоматолог Д-р Вичеслав Джилянов от гр.Пловдив,сайтът му е http://www.dentist-plovdiv.com/ ,кабинетът му е на ул.Копривщица до прелеза на бул. "6-ти Септември"!Аз,както повечето хора,изпитвах нприятно чувство при мисълта за ходене за зъболекар Sad .Всеки път се появяваше една дразнеща болка при работа с машинка върху поредния кариес или махането на зъбен камак.Откакто ходя при него забравих за понятието болка.Друго,което ми направи силно впечатление,тъй като аз съм фармацевт са продуктите,с който работи-едни от най-добрите на пазара,чистотата и модерния интериор на кабинета му,в по-модерен кабинет не съм ходила.Той работи със здравната каса и цените са му много добри.При него идват много деца и се изумявам как стоят спокойни на стоматологичния  стол.За тях той използва шарени пломбички-сини,зелени,жълти Very Happy.Няма да съжалявате,ако ми повярвате.Най-много да си тръгнете щастливи и без болеезнени спомени от ходенето при зъболекаря Ви.
Цитирай

Здравейте,
да похваля и аз нашия зъболекар- на мен и детето. От години ходим при него. Казва се д-р Михаил Далемски, практиката е МиДентал, на Пиротска 45, ет.2. Много съм доволна и от работата, и от отношението. И с деца е много внимателен. Работи със ЗК. Телефонът е 0887 681604. Има и сайт: www.midental.info
Цитирай

Моля, препоръчайте ми спешно детски стоматолог в Пловдив!
При малката ми дъщеричка - на 1год и 2 мес  след прекарана херпангина се появиха афти и херпеси, които за няколко дена  минаха, но остана  остана едно кървене на венците, което според мен се задълбочава.
Цитирай

Моля Ви мами - помогнете ми с добър и внимателен зъболекар за град Русе ! Преди години попаднах на една в София поряза ми с една от всичките машинки езика , та чак я осъдих за това невнимание ,понеже реши да си вдигне телефона . Оттогава имам и израстък на езика ! Благодаря Ви предварително ! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Цитирай

Благоевград - д-р Чандрев
Цитирай

И аз искам да отправя своите аплодисменти и благодарности към екипа на стоматологична клиника "Буная". Д-р Манолов ми върна усмивката, а зъбките на дъщеря ми са редовно преглеждани и при нужда лекувани при д-р Веселинов. Благодаря Ви!
Цитирай

За София - д-р Христо Димитров, преди работеше в клиника Медстом, сега ходя в кабинета му  в Белите брези, има и сайт www.dentalbg.com . Откакто си правя зъбите при него, не ме е страх от зъболекар- винаги ми слага упойка, даже когато бях бременна преди няколко години. Мисля че не работи с ЗК. 0878585661 му е телефона.
Цитирай

Аз да похваля доктор Мария Попова за гр. София. Кабинетът и е в сградата на Нипроруда на бул Константин Величков срещу Дворецът на децата.
Цитирай

и аз да препоръчам още един добър стоматолог за София - д-р Камелия Генчева, клиника ЕО Дент на Арсеналски. Много внимателна, мила и прецизна  Peace
Цитирай

За София, д-р Десислава Илиева. Тук видях доста инфо за нея, посетих я и останах очарована. Много внимателна, мила и безболезнено работи.
Цитирай

За Монтана - д-р Първан Първанов, работи точно на центъра
Цитирай

Пуснах го и в друга тема нейде из форума, но ето и тук: "Дентална клиника д-р Панкови", намира се в София, на "Ген. Кирил Ботев" (зад Billa на бул. "България"). Достатъчно ви е да отидете веднъж и повече няма да искате да ходите другаде  Very Happy
Цитирай

Има ли някой впечатление от проф. Кисов, защото мисля да го посетя за поставяне на имплант- направо умирам от страх.
Цитирай

Искам и аз да похваля една млада , но много внимателна и всеотдайна зъболекарка. Много съм впечатлена от нея. Това е д-р Рахвалиева. Работи на ул."Георги Софийски"50 (срещу ВМА) и на ул."Оборище"88 (на гърба на мол Сердика се пада). Тел: 0889/234 797
Цитирай

Здравейте ,мами !Похвалете и някой зъболекар от град Русе ! Да няма болка  #Crazy  ! Най-вече ми трябва за венеца   Sad Sad Sad  ! То пародонтолог ли ми трябва или ???
Цитирай

Потърсете д-р Малина Димитрова от Русе. Тя е в час с пародонтологията.
Цитирай

Very Happy  Здравейте Всички !!! Аз не съм от Варна , пътувам 200км за да  се лекувам в този град .Но разстоянието не фактор стига да попаднеш на точния стоматолог. Така че аз пострадах сериозно от "Прехвалени ябълки"(от  друг уж най добрия стоматолог...)   Но...  Съдбата ми е била да отида при  Д-р Смуков намиращ се в Дом Младост. За което не съжалявам а напротив  Д-р. Смуков за мен е изключително добър стоматолог,  или по точно смело бих казала добър професионалист. който с чест и достойно изпълнява  Хипократовата клетва . Внимателен, има добра комуникация между пациент и стоматолог което е изключително важно за постигане на добри резултати при дентално  лекуване на зъбите, независомо от метода на лечение. Аз лично бях един тежък случай като пациент.. Преминах доста  дълъг, болезнен и мъчителен период на лечение. Но Благодаря на Бог  и на  Д-р. Огнян Смуков вече постигнахме много добри резултати до тук, макар че все още ми предстои лечение . Но се надявам  и финала да е прекрасен както е до сега.  Но.... всеки има право на избор. Надявам се  да Ви е полезна  тази информация , така ще  имате по голям избор  за Very Happy...........Успех !!! 
Цитирай

За София, д-р Десислава Илиева. Тук видях доста инфо за нея, посетих я и останах очарована. Много внимателна, мила и безболезнено работи.

Peace От години ходим аз и семейството ми при нея, ще повторя същото - много внимателна и мила. Hug
Цитирай

д-р Недялков от клиники Недялков! - http://klinikinedialkov.com/
Цитирай

д-р Михаил Михайлов - София кв. Обеля
Много добър и прецизен.
Цитирай

Здравейте,
Моля дайте координати за д-р.Влхова и за д-р.Десислава Илиева
Синът ми е на три год.и май има нужда от пломба,но е много срамежлив и трудно контактува с непознати.
Цитирай

Здравейте,
Моля дайте координати за д-р.Влхова и за д-р.Десислава Илиева
Синът ми е на три год.и май има нужда от пломба,но е много срамежлив и трудно контактува с непознати.

Само да вметна, че д-р Десислава Илиева ми сподели, че работи предимно с възрастни, няма специалност детска стоматология. За всеки случай я попитай - 0887 526 323.
Успех!
Цитирай

За Бургас - д-р Христо Петров, работи в МЦ1 (втора поликлиника). Млад, внимателен, търпелив и с невероятно чувство за хумор.
Цитирай

Моят стоматолог се казва Д-р Георги Габровски, който е много добър хирург и имплантолог. Ходи постоянно на семинари и курсове в чужбина и е изключително добре информиран за съвременните методи на лечение. Клиниката му се намира близо до "Пирогов" в София. Тел. е 02/953 23 66 и 0885 84 84 80.
Цитирай

За Видин - д-р Страхил Станков  Peace

----  Аз и моето семейство също сме клиенти на стоматолозите Страхил и Таня Станкови от Видин , много сме доволни както от работата им така и от цените .
Препоръчвам на Видинчани и околностите на Видин услугите им - ще останете много , много доволни . Naughty
Цитирай

Моля да ми препоръчате добър стоматолог (ortodont) за Центъра (живеем в близост до централни хали). Децата ми имат проблеми с зъбите. ще се наложи сигрно да носят скоби. предварително благодаря.
имате ли впечатления от дентална клиника с адрес София, ул. "Поп Богомил" №46?
Цитирай

hanna_lena, приятелско семейство наскоро се сблъскаха с този проблем, те също са от София, но избраха ортодонт в Пловдив и не сбъркаха! Ако искаш повече за информация, може да ми пишеш на лични. За София не мога да препоръчам.
Цитирай

София Д-р Ирен Влахова! Изключителен специалист! След 35 години  страх и недоверие , мога да кажа че открих своя зъболекар.Разбрах какво е внимателно отношение , процедури без болка и търпение.Мога да го кажа след всички поражения от припряни, мърляви и незаангажирани зъболекари, през чийто ръце минах през годините и "резултата" от които лекува в момента д-р Влахова...
  :bouquet:  (работи с деца)
« Последна редакция: Четв., 19 Ян. 2012, 10:35 от perunics »
Цитирай

За Пловдив: д-р Панайотов и д-р Караиванова
Цитирай

Някъде вече като че ли  писах за добър зъболекар, но след като е отворена такава тема и аз. Лично имам сипатии към д-р Смилен Смилов, от Дентален център "София краун", срещу посолството на Румъния в София. Използва нови технологии, като - частични протези върху стъклени опори, когато липсват задни зъби; специални меки частични протези, с американски материал и след като почисти зъбния камък, не полира зъбите с гумичка и паста, а има специално устройство, с  което извършва полирането под високо налягане, с включване в струята на специален прах за полиране. Става по-гладко отколкото с гумичките. 
Цитирай

За Пловдив като ортодонт препоръчвам д-р Иван Горялов. Той се интересува много от най-новите тенденции в ортодонтията и практиката му се развива най-успешно от всички ортодонтски кабинети в града през последните пет години. Казвам го защото имам поглед върху работата на повечето колеги в страната. Уеб-сайтът на колегата е www.usmivki.com - има доста снимки на клинични случаи, описания и т.н.
Цитирай

Ако това са най-добрите случаи на най-добрият ортодонт в Пловдив  по-добре отидете в София.
Цитирай

д-р Галя Димитрова
Люлин, Грийн център, етаж 3, точно срещу асансьора
0898834853

Аз съм с много развалени зъби,защото имам зверски страх от зъболекари. При нея правих кариеси, пулпити, зъб ми вади, йонофореза прави.Имах мъдрец с проблеми, който беше по-лесно да се извади но тя успя да го спаси. По мое желание винаги работи с упойка. Много е внимателна, обяснява разбираемо и се държи много човечно.
При записване на час пита кога е удобно за пациента. Има часове и от 19 часа.
Цитирай

Варна - д-р Пеев от дентална клиника "Суис Дентапрайм" - стоматолог-хирург, НАЙ-ДОБРИЯТ!!! Wink)
Горещо ви го препоръчвам!
Цитирай

Здравейте!

Трябва да ми се извади оперативно долен ляв мъдрец, по-голямата част от който е под венеца и е под наклон към гърлото и към бузата... Много ме е страх! Sad Бихте ли ми препоръчали някой специалист-хирург от София? Познати на познати (не искам да се получи развален телефон...) ми препоръчаха няколко доктора и ще се радвам, ако някой сподели мнение от тях:

- д-р Алексиев (http://medicronbg.com/)
- д-р Димов (http://www.dentalencenter6.com/i.php/index.html)
- д-р Генадиев от Стоматологичния факултет
- д-р Уляна Кирякова (http://www.drkiriakova.com/)
- д-р Рафид Хусеин (http://www.juniordent.com/surgery.html)

Благодаря предварително!
« Последна редакция: Вт., 07 Февр. 2012, 17:18 от deni1902 »
Цитирай

Здравейте!
Успяхме да поставим първа пломба след 3 месеца мъчения и откази от сина ми. Няма да споменавам първите, които го уплашиха, но са известна клиника.
Ще спомена само тези, които успяха:
ДЕКАдент в Изток.

Хич не беше лесно... Хич не беше лесно. Но имаме първа пломба след явно много голям страх.
Със зъбчето се справиха две млади зъболекарки. Отне им много време и търпение, но успяха и им благодаря!
 bouquet
Цитирай

http://www.mladostdent.com/about_mladostdent.html  посещавали ли сте тази клиника?!
Цитирай

Някой да похвали стоматолога си от Красна поляна или Красно село(гр.София)?
Цитирай

Д-р Иван Василев в Младост 2 срещу РУМ-а - най внимателния стоматолог в София. Перфектен лекар! Тел. 0898406896.
Цитирай

Д-р Иван Василев в Младост 2 срещу РУМ-а - най внимателния стоматолог в София. Перфектен лекар! Тел. 0898406896.

Чак пък в цяла София....нямам против да похвалите стоматолога си, но не е нужда подобна генерализация...то е ясно, че всеки си предпочита своя, но тук идват хора, на които им трябва смислено мнение, не просто име!

По-добре разкажете защо го препоръчвате!!!!!
Цитирай

Някой посещавал ли е клиника Диадент?
Можете ли да ме ориентирате как са цените там и кой е добър специалист?

За тези иде реч: http://www.diadent.net/
Цитирай

Аз пък си предпочитам моя зъболекар - д-р Нина Бучкова
Цитирай

За Варна: Др Красимирова МЦ Младост,мила и много търпелива,справи се със сина ми,който е много страхлив и наплашен...първият път само говорихме и търпеливо ни обясни всичко и всеки път е така!!!!горещо препоръчвам!
Цитирай

забравих да спомена,че работи предимно с деца
Цитирай

Здравейте!

Трябва да ми се извади оперативно долен ляв мъдрец, по-голямата част от който е под венеца и е под наклон към гърлото и към бузата... Много ме е страх! Sad Бихте ли ми препоръчали някой специалист-хирург от София? Познати на познати (не искам да се получи развален телефон...) ми препоръчаха няколко доктора и ще се радвам, ако някой сподели мнение от тях:

Благодаря предварително!

Аз ходя вече 2 пъти при д-р Генадиев, много внимателен, бърз и спокоен  Peace На 05.03. (понеделник), ще ми вади още 2 зъба  Sad Страх ме е, но знам, че всичко ще е наред. Горещо го препоръчвам  Peace
Цитирай

Аз ходя вече 2 пъти при д-р Генадиев, много внимателен, бърз и спокоен  Peace На 05.03. (понеделник), ще ми вади още 2 зъба  Sad Страх ме е, но знам, че всичко ще е наред. Горещо го препоръчвам  Peace

Къде се намира той? Че и аз в понеделник-вторник отивам там Sad
Днес бях и ме прегледа Парушева в 101-ви кабинет, но в този факултет никой не може да ти даде никаква информация за нищо, имам чувството...
Цитирай

Здравейте, да ми препоръчате добър стоматолог в Кършияка, Пловдив? bouquet
Цитирай

Здравейте на всички!
Тъй както си хвалите стоматолозите, да похвалите някой добър пародонтолог в Пловдив.
Цитирай

Здравейте и аз реших да се включа в темата. Живях повече от 4 години извън България и най-накрая се завърнах и естествено едно от първите неща, с които се заех е да си пооправя положението със зъбите. На 48 години съм и както се досещате доста зъболекарски столове съм поизтъркал. Да си призная от форумите научих за стоматологичния център срещу Румънското. Записах си час при д-р Росен Ампирски и определено съм впечатлен от младия доктор. Почисти ми зъбният камък, оправи ми 3 кариеса и ми излекува един джоб, където само ми се насъбираше храна и ми миришеше устата постоянно. Всичко отне около 10-на дни. Сега записахме час и на съпругата при д-р Смилен Смилов да й направи един мост. Та така. Препоръчвам младите хора в този център. Телефонът им е 8464902. Дано да съм бил полезен.
Цитирай

предпоръчвам стоматолога си в две ръце и 30 зъба (не съм докрай помъдряла още  Mr. Green)
цялото семейство ходим при нея от вероятно вече 10 години - по-добър атестат от това здраве му кажи  Whistling Страхотен професионалист, много мила и има лека ръка  Flutter
казва се Борислава Милчовска, кабинетът и е на бул. Христо Ботев, близо до кръстовището с бул. Стамболийски. Ако някой се интересува, мога да му изпратя телефони.
Цитирай

Здравейте,наистина бих се радвала да споделя с вас местоположението на моята зъболекарка.Казва се Маргарита Георгиева.Работи в 13 та поликлиника срещу" Кемпински хотел Зографски".Там има един голям надпис "Дентална медицина"от страната на детското отделение.Сигурна съм,че няма да съжалявате ако отидете при нея.Била съм при много зъболекари,но тя е най-внимателната от всички!
Пожелавам на всички здрави зъби!
Цитирай

здравейте и от мен.реших и аз да се включа ,и да препоръчам моят зъболекар.много е добър,работи добре доколкото разбирам, а цените са му нормални.работи на бул.България и Гоце делчев- в сградата на Фина 5.тел. му е 0897276065 д-р Чолаков .пробвайте и преценете сами.аз съм мн доволна.
Цитирай

За гр.Дупница (а и не само) Д-Р АНТОНИНА ТИХОМИРОВА ПЕТРОВА,ХОТЕЛ РИЛА ЕТ. 2, СТ. 222,много внимателна,общителна,и работи много много предпазливо,за да не боли.Жалко,че няма повече такива зъболекари,от малка си ходя само при нея.
Цитирай

Само аз ли се дразня на току-що регистриралите се потребители, само с един коментар, с който прехвалват някой стоматолог?
Цитирай

Smile има много такива тука и като ги видя, просто не им обръщам внимание  Peace по каквато и да е тема
Цитирай

Мноого зле,нали затова е форума за да се споделят очарованията,както и раочарованията от даден стоматолог(както направих и в черния списък),за да (не) попаднат и други хора при тях.Регистрирах се сега,защото си забравих старата парола,но защо изобщо трябва да се обяснавам пред някой.
Цитирай

За софиянците:) Мога да препоръчам др Леонид Николаев, ето сайта:
http://www.dentalnostudio.com/

Бях доволна не само от манипулациите, но и от качеството на обслужване, скоро ще водя и сестра ми да си оправи зъбите.
Цитирай

Здравейте!
Моят стоматолог се казва Д-р Георги Габровски. Неговата клиника се намира близо до "Пирогов" - казва се "Единство". Той постави няколко зъбни импланта на моя роднина и мога смело да кажа, че е блестящ специалист. Телефонът на клиниката е 02/953 23 66 и 0885 84 84 80.
Цитирай

Не знам дали някой е споменал д-р Зорница Захариева - кабинетът й е срещу халите. Тя е човекът, който ми спаси мъдрец от вадене, защото го направи с материали, които се ползват при екстремни условия от зъболекари в Африка. Благодарна съм й за всеки зъб в устата ми, който е спасила. 
Цитирай

За Дупница...и не само(аз пътувам от много далече) Д-р Нина Йовкина...Една истинска вълшебница,която най-накрая открих.Благодарна съм за всеки зъб в устата ми и за човешкото отношение.
Цитирай

Вмъквам и моят зъболекар
гр. Стара Загора д-р Полина Чернева, ул. Пазарска 13

Невероятна жена-след дълго ходене по мъките и моите зъби си намериха майстора  Mr. Green
Цитирай

На предишните страници забелязах, че се споменава името на д-р Вичеслав Джилянов. Напълно подкрепям изказаното мнение и съм с две ръце за него. Много внимателен стоматолог и държи на безболезнено и естетическо възстановяване. За мен мисълта за ходенето на зъболекар бе свързана с панически страх и много болка насадени още от детството. Колега ми го препоръча и отидох съвсем случайно защото си търсех нов зъболекар ( не искам да споделям за стария понеже мисълта е страшна ). Още със самото сядане на стола на д-р Джилянов направих ужасяваща гримаса изпълнена със страх и без бой си признах, че много ме е шубе. Той ми каза спокойно няма да боли  Mr. Green Незнам защо, но му повярвах. Още след първата процедура разбрах, че съм попаднал на правилното място. Благодарение на него за мен посещението при стоматолог придоби нов образ и изкорени насадения ужас при мисълта за зъболекарския стол.
Цитирай

И аз съм с две ръце за Джилянов съвсем случайно попаднах на него търсейки стоматолог в Пловдив запазих си час по мейла посетих го и останах доволен вече само при него ще ходя.
Цитирай

И аз съм с две ръце за Джилянов съвсем случайно попаднах на него търсейки стоматолог в Пловдив запазих си час по мейла посетих го и останах доволен вече само при него ще ходя.
И се регистрира само, за да ни съобщиш това?
Цитирай

Здравейте!

Благодаря предварително!
Късно ти отговярям, но Професор Инджов (София) може да успее да ти го извади без операция.
Цитирай

Някой да похвали стоматолога си от Красна поляна или Красно село(гр.София)?

Мога да кажа за моята зъболекарка...в Стрелбище е..на 2-3 спирки от красна поляна с градкия транспорт- Д-р Павлина Христова...страхотна е.. доволна съм много от нея, пратих и колежките си при нея, те също са  много доволни от работата и.
http://www.dentissimo.bg/
Цитирай

Някой има ли впечатления от стоматолозите в 25 ДКЦ - софия?
Извинявам се, че не съм конкретно по темата.  Confused
Цитирай

Ако може някои да каже за 25 п-ка за д-р Весела Иванова
Цитирай

И аз бързам да похваля моя зъболекар - това е доктор Ани Станилова. Чудесен човек и перфекционист. Много внимателна и любезна. И има още един голям плюс - работи приоритетно с деца. Но вместо да бърборя тук по-добре да ви дам линк към сайта й и ще се убедите сами: http://www.kabinetsvetaanna.com/
Цитирай

И аз бързам да похваля моя зъболекар - това е доктор Ани Станилова. Чудесен човек и перфекционист. Много внимателна и любезна. И има още един голям плюс - работи приоритетно с деца. Но вместо да бърборя тук по-добре да ви дам линк към сайта й и ще се убедите сами: http://www.kabinetsvetaanna.com/
И се регистрира само, за да ни информираш? Нит' си първата, нит' последната.  Mr. Green
Цитирай

И аз така, нямаш кариеси, нямаш кариеси, снимки не ти трябват-на 30 години останах без зъби. Нормален зъболекар без снимки не работи. Искам само да кажа, че дори със снимка, моя приятелка(зъболекарка) не ми разпозна кариес, който в последствие излекувах тук, който си беше доста дълбок и отне доста време за правене. Да не говорим за кореновите ми лечения правени в България, всички са до половина, и всичките са за преправяне. Ще ви дам и съвет, слагайте коронки на умъртвени зъби, защото после става по-зле. Задължително използвайте конец, научете и децата си да го правят-сутрин и вечер. За съжаление не съм по темата, но аз на добър зъболекар не съм попадала.
Цитирай

Мога ли да попитам, какъв е този съвет дето даваш,при това неподготвен...да слагат хората корони-защо? и много държа да ми отговориш...
Корони се слагат само в краен случай...сега има художествени реставрации,които са с голям успех сред умъртвените зъби...Имах само 1см остатък от зъб...и зъболекарката ми го направи абсолютно същия като моите си зъбки...забравете за короните Cool Stop<