Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 512 846
  • 962
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 204
За Пловдив д-р Зара Кехайова стоматолог-хирург.Извади ми мъдрец за секунди и без никакви проблеми после.

# 121
  • Мнения: 48
за София-д-р Александър Драгнев(Студентски град)-страхотен професионалист,изключително внимателен и търпелив Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 9 470
д-р Албена Младенова -до 55то училище, София, Дървеница.
От близо 9-10 години сме нейни пациенти цялото семейство и за секунда не ми  минавало през ума да я сменям с някой друг стоматолог. Naughty
Отношението и работата и с деца е също факт, който не е за пренебрегване. Малките я обичат, просто и се ходи с удовoствие  и настроение при нея!
С много лека и пъргава ръка работи и винаги съм много доволна! Внимателна и много, много търпелива с пациентите си! bouquet Hug

# 123
  • Мнения: 1 210
Здравейте, моля препоръчайте добър  стоматолог от Велико Търново  Praynig

# 124
  • София
  • Мнения: 64
За София Д-р  Бъзовски ж.к. Люлин, бл. 565 вх. А
Тел: 0887414041. Невероятен професионалист

# 125
  • Мнения: 1
Момичета,искам да използвам темата ,за да Ви похваля личния ми стоматолог Д-р Вичеслав Джилянов от гр.Пловдив,сайтът му е http://www.dentist-plovdiv.com/ ,кабинетът му е на ул.Копривщица до прелеза на бул. "6-ти Септември"!Аз,както повечето хора,изпитвах нприятно чувство при мисълта за ходене за зъболекар Sad .Всеки път се появяваше една дразнеща болка при работа с машинка върху поредния кариес или махането на зъбен камак.Откакто ходя при него забравих за понятието болка.Друго,което ми направи силно впечатление,тъй като аз съм фармацевт са продуктите,с който работи-едни от най-добрите на пазара,чистотата и модерния интериор на кабинета му,в по-модерен кабинет не съм ходила.Той работи със здравната каса и цените са му много добри.При него идват много деца и се изумявам как стоят спокойни на стоматологичния  стол.За тях той използва шарени пломбички-сини,зелени,жълти Grinning.Няма да съжалявате,ако ми повярвате.Най-много да си тръгнете щастливи и без болеезнени спомени от ходенето при зъболекаря Ви.

# 126
  • Мнения: 775
Здравейте,
да похваля и аз нашия зъболекар- на мен и детето. От години ходим при него. Казва се д-р Михаил Далемски, практиката е МиДентал, на Пиротска 45, ет.2. Много съм доволна и от работата, и от отношението. И с деца е много внимателен. Работи със ЗК. Телефонът е 0887 681604. Има и сайт: www.midental.info

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Моля, препоръчайте ми спешно детски стоматолог в Пловдив!
При малката ми дъщеричка - на 1год и 2 мес  след прекарана херпангина се появиха афти и херпеси, които за няколко дена  минаха, но остана  остана едно кървене на венците, което според мен се задълбочава.

# 128
  • Мнения: 356
Моля Ви мами - помогнете ми с добър и внимателен зъболекар за град Русе ! Преди години попаднах на една в София поряза ми с една от всичките машинки езика , та чак я осъдих за това невнимание ,понеже реши да си вдигне телефона . Оттогава имам и израстък на езика ! Благодаря Ви предварително ! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 129
  • Мнения: 54
Благоевград - д-р Чандрев

# 130
  • Мнения: 5
И аз искам да отправя своите аплодисменти и благодарности към екипа на стоматологична клиника "Буная". Д-р Манолов ми върна усмивката, а зъбките на дъщеря ми са редовно преглеждани и при нужда лекувани при д-р Веселинов. Благодаря Ви!

# 131
  • Мнения: 1
За София - д-р Христо Димитров, преди работеше в клиника Медстом, сега ходя в кабинета му  в Белите брези, има и сайт www.dentalbg.com . Откакто си правя зъбите при него, не ме е страх от зъболекар- винаги ми слага упойка, даже когато бях бременна преди няколко години. Мисля че не работи с ЗК. 0878585661 му е телефона.

# 132
  • Мнения: 195
Аз да похваля доктор Мария Попова за гр. София. Кабинетът и е в сградата на Нипроруда на бул Константин Величков срещу Дворецът на децата.

# 133
  • София
  • Мнения: 25
и аз да препоръчам още един добър стоматолог за София - д-р Камелия Генчева, клиника ЕО Дент на Арсеналски. Много внимателна, мила и прецизна  Peace

# 134
  • Мнения: 234
За София, д-р Десислава Илиева. Тук видях доста инфо за нея, посетих я и останах очарована. Много внимателна, мила и безболезнено работи.

Общи условия

Активация на акаунт