Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 510 250
  • 961
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1
Мноого зле,нали затова е форума за да се споделят очарованията,както и раочарованията от даден стоматолог(както направих и в черния списък),за да (не) попаднат и други хора при тях.Регистрирах се сега,защото си забравих старата парола,но защо изобщо трябва да се обяснавам пред някой.

# 181
  • Мнения: 3
За софиянците:) Мога да препоръчам др Леонид Николаев, ето сайта:
http://www.dentalnostudio.com/

Бях доволна не само от манипулациите, но и от качеството на обслужване, скоро ще водя и сестра ми да си оправи зъбите.

# 182
  • Мнения: 12
Здравейте!
Моят стоматолог се казва Д-р Георги Габровски. Неговата клиника се намира близо до "Пирогов" - казва се "Единство". Той постави няколко зъбни импланта на моя роднина и мога смело да кажа, че е блестящ специалист. Телефонът на клиниката е 02/953 23 66 и 0885 84 84 80.

# 183
  • Мнения: 3
Не знам дали някой е споменал д-р Зорница Захариева - кабинетът й е срещу халите. Тя е човекът, който ми спаси мъдрец от вадене, защото го направи с материали, които се ползват при екстремни условия от зъболекари в Африка. Благодарна съм й за всеки зъб в устата ми, който е спасила. 

# 184
  • Мнения: 35
За Дупница...и не само(аз пътувам от много далече) Д-р Нина Йовкина...Една истинска вълшебница,която най-накрая открих.Благодарна съм за всеки зъб в устата ми и за човешкото отношение.

# 185
  • Мнения: 426
Вмъквам и моят зъболекар
гр. Стара Загора д-р Полина Чернева, ул. Пазарска 13

Невероятна жена-след дълго ходене по мъките и моите зъби си намериха майстора  Mr. Green

# 186
  • Sofiq
  • Мнения: 267
На предишните страници забелязах, че се споменава името на д-р Вичеслав Джилянов. Напълно подкрепям изказаното мнение и съм с две ръце за него. Много внимателен стоматолог и държи на безболезнено и естетическо възстановяване. За мен мисълта за ходенето на зъболекар бе свързана с панически страх и много болка насадени още от детството. Колега ми го препоръча и отидох съвсем случайно защото си търсех нов зъболекар ( не искам да споделям за стария понеже мисълта е страшна ). Още със самото сядане на стола на д-р Джилянов направих ужасяваща гримаса изпълнена със страх и без бой си признах, че много ме е шубе. Той ми каза спокойно няма да боли  Mr. Green Незнам защо, но му повярвах. Още след първата процедура разбрах, че съм попаднал на правилното място. Благодарение на него за мен посещението при стоматолог придоби нов образ и изкорени насадения ужас при мисълта за зъболекарския стол.

# 187
  • Мнения: 1
И аз съм с две ръце за Джилянов съвсем случайно попаднах на него търсейки стоматолог в Пловдив запазих си час по мейла посетих го и останах доволен вече само при него ще ходя.

# 188
  • Мнения: 1 274
И аз съм с две ръце за Джилянов съвсем случайно попаднах на него търсейки стоматолог в Пловдив запазих си час по мейла посетих го и останах доволен вече само при него ще ходя.
И се регистрира само, за да ни съобщиш това?

# 189
  • Мнения: 1 274
Здравейте!

Трябва да ми се извади оперативно долен ляв мъдрец, по-голямата част от който е под венеца и е под наклон към гърлото и към бузата... Много ме е страх! Sad Бихте ли ми препоръчали някой специалист-хирург от София? Познати на познати (не искам да се получи развален телефон...) ми препоръчаха няколко доктора и ще се радвам, ако някой сподели мнение от тях:

- д-р Алексиев (http://medicronbg.com/)
- д-р Димов (http://www.dentalencenter6.com/i.php/index.html)
- д-р Генадиев от Стоматологичния факултет
- д-р Уляна Кирякова (http://www.drkiriakova.com/)
- д-р Рафид Хусеин (http://www.juniordent.com/surgery.html)

Благодаря предварително!
Късно ти отговярям, но Професор Инджов (София) може да успее да ти го извади без операция.

# 190
  • Мнения: 1
Някой да похвали стоматолога си от Красна поляна или Красно село(гр.София)?

Мога да кажа за моята зъболекарка...в Стрелбище е..на 2-3 спирки от красна поляна с градкия транспорт- Д-р Павлина Христова...страхотна е.. доволна съм много от нея, пратих и колежките си при нея, те също са  много доволни от работата и.
http://www.dentissimo.bg/

# 191
  • Мнения: 943
Някой има ли впечатления от стоматолозите в 25 ДКЦ - софия?
Извинявам се, че не съм конкретно по темата.  Confused

# 192
  • Мнения: 12
Ако може някои да каже за 25 п-ка за д-р Весела Иванова

# 193
  • Мнения: 154
За София - д-р Лъчезар Марваков, дентална клиника "НЕДЯЛКОВ", бул. „Княз Дондуков” № 105. Работи със здравната каса. Доктора е млад, но много кадърен и внимателен.
Изчетох темата и изпратих дъщеря си на преглед при този доктор. Тя е на 16 години и няма някакви проблеми със зъбите, просто профилактичен преглед. Докторът беше открил 4 кариеса, беше и казал, че може да има и още, вътрешни кариеси(???) Трябвало да си направи 2 снимки (вероятно панорамни?) Да си приготви по 20 лв. за пломба. Не и беше дал бележка за снимката или прегледа. Само беше написал кода за преглед в здравната и книжка.
Заведох днес дъщеря си при моята стоматоложка, която ми прави зъбите от години и и имам пълно доверие, та жената установи, че госпожицата ми има 2 кариеса и няма нужда от никакви снимки. Направи и първата пломба веднага и ми обясни, че има много овълчили се колеги, които са готови на всичко за да изкарат повече пари.
Зная, че темата е "Да похвалим...", но пиша тук ,защото  може и други да прочетат и да изберат въпросният доктор, а той да им изпили няколко здрави зъба и да си прибере парите от здравната каса. Умът ми не го побира!!!
И аз така, нямаш кариеси, нямаш кариеси, снимки не ти трябват-на 30 години останах без зъби. Нормален зъболекар без снимки не работи. Искам само да кажа, че дори със снимка, моя приятелка(зъболекарка) не ми разпозна кариес, който в последствие излекувах тук, който си беше доста дълбок и отне доста време за правене. Да не говорим за кореновите ми лечения правени в България, всички са до половина, и всичките са за преправяне. Ще ви дам и съвет, слагайте коронки на умъртвени зъби, защото после става по-зле. Задължително използвайте конец, научете и децата си да го правят-сутрин и вечер. За съжаление не съм по темата, но аз на добър зъболекар не съм попадала.

# 194
  • Мнения: 1
Мога ли да попитам, какъв е този съвет дето даваш,при това неподготвен...да слагат хората корони-защо? и много държа да ми отговориш...
Корони се слагат само в краен случай...сега има художествени реставрации,които са с голям успех сред умъртвените зъби...Имах само 1см остатък от зъб...и зъболекарката ми го направи абсолютно същия като моите си зъбки...забравете за короните Sunglasses Stop
[/quote] И аз така, нямаш кариеси, нямаш кариеси, снимки не ти трябват-на 30 години останах без зъби. Нормален зъболекар без снимки не работи. Искам само да кажа, че дори със снимка, моя приятелка(зъболекарка) не ми разпозна кариес, който в последствие излекувах тук, който си беше доста дълбок и отне доста време за правене. Да не говорим за кореновите ми лечения правени в България, всички са до половина, и всичките са за преправяне. Ще ви дам и съвет, слагайте коронки на умъртвени зъби, защото после става по-зле. Задължително използвайте конец, научете и децата си да го правят-сутрин и вечер. За съжаление не съм по темата, но аз на добър зъболекар не съм попадала.
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт