«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 650 отговора

—офи€

ћнени€: 5
ќтвар€м нова тема, тъй като старата стана прекалено гол€ма и вече е заключена. ќпитала съм се да направ€ списък от всички салони, обсъждани в предишната тема за да можем да се ориентираме лесно и бързо, когато търсим определен салон, дали си заслужава да ползваме неговите услуги.
—тарата тема може да видите тук:
„ерен и б€л списък на фризьорите
или тук:
„ерен и б€л списък на фризьорите - ц€лата тема на една страница

“ъй като списъка за —офи€ е най-гол€м, съм го сортирала по различни критерии за по-лесно намиране на добър салон.
«а салоните от черни€ списък съм извадила конкретните оплаквани€ за да е €сно защо даден салон е попаднал в черни€ списък и евентуално, за кой фризьор е оплакването.
ѕостарах се да извад€ и по-пълни данни за салоните - име на салон, квартал(само за —офи€) и адрес, по€снени€ за местоположението и евентуално телефон. »нформаци€та е в слени€ вид:
»ме Ќа —алон - ‘ризьори споменати в мнени€та за салона -  вартал, јдрес, допълнителна информаци€.
«а н€кои препоръки/оплаквани€ н€ма информаци€ за името на салона, затова съм дала само имената на фризьорите.
¬ј∆Ќќ: »майте предвид, че данните за н€кои салони са от 2006 година (това е датата, на ко€то е пусната старата тема) и съответно информаци€та може да не е актуална. Ќапример даден фризьор вече да не работи в цитирани€ салон, или сами€ салон вече да не съществува или да е с нов адрес. «а н€кой от фризьорите цитирани, за които има данни къде са се преместили, съм записала тази информаци€ към данните за нови€ салон, в който се е преместил фризьора.
¬ъзможно да съм изпуснала н€кое мнение за салон или мнението да не е съдържало достатъчно информаци€ за да може лесно да бъде намерен салона/фризьора. “ози пропуск може лесно да бъде коригиран като пуснете мнението си за салона в тази нова тема.

Ќад€вам се списъкът да бъде полезен на всички мами, които искат да бъдат по-красиви Wink

p.s. ћол€ да не разводн€вате темата (например с въпроси за цени), за да можем да продължим да поддържаме списъка удобен за ползване. —ъщо така давайте максимално изчерпателна информаци€ за салона, за който пишете (ћќЋя Ќ≈ —Ћј√ј…“≈ линкове към сайтове на салоните, тъй като може да се приеме за —ѕјћ, а и гол€мата част от салоните могат лесно да бъдат намерени в google само по името на салона).

ЅяЋ —ѕ»—Џ  —ќ‘»я:

ѕ–≈ѕќ–Џ„јЌ» —јЋќЌ» ѕќƒ–≈ƒ≈Ќ» ѕќ Ѕ–ќя ѕ–≈ѕќ–Џ » - салоните с най-много препоръки са по-напред в списъка, салоните които са от една и съща верига са обединени на групички.

ћърфи - ћърфи, ÷ецо - ж.к.  рива –ека, ул.  онстантин »речек 11 (Ћюбомир от салона на бул. Ѕългари€ 11) (9 препоръки)
ѕетко “опурски - ѕетко, —илвето - ѕоду€не, ул.  утловица 51-53 (6 препоръки)
‘етиш - „очо - Ћозенец, ћилин  амък 15 (6 препоръки)   
—тилист  апанов - »ван √анев, ѕламен,  раси - ÷ентър, бул ’ристо Ѕотев 14 (6 препоръки)
—тилист  апанов - ќрлин ¬ал€ков - ÷ентър, бул —кобелев 63 (3 препоръки)
—тилист  апанов - јнгел, »ва - хотел ƒаунтаун, ÷ентър, бул. ¬асил Ћевски 27 (3 препоръки)
јрлет - √ого, јндрей, √ал€ - ÷ентър, ул ”зунджовска 7-9 (5 препоръки)
ћадлен - »на ћихова, …оана, ћарио - кв. »зток, бул."÷ариградско шосе", бл.14 (5 препоръки)
ƒушкини - »вайло ƒушкин, —илви€ - ÷ентър, бул. ¬итоша 108 (5 препоръки)
 али - ћони (от салони ћърфи) - √оце ƒелчев, бул. Ѕългари€ и бул. √оце ƒелчев (тел. 0896645326) (4 препоръки)
Fashion Studio Refresh - ¬ики (преди е работела във ¬енера) - Ќадежда 1 бл. 173 (4 препоръки)
„иликови - »ван - »ван ¬азов, бул. ¬итоша 192 (4 препоръки)
Vogue Vision (¬ог ¬ижън) - ћитко ƒамов - ÷ентър, пл. —лавейков 1¬ (4 препоръки)
 ало - »на, ‘илип - ћладост 1ј, бл.509 (4 препоръки)
 ало - “еодор, ƒил€на - √ео ћилев, салона в хотел ѕлиска (3 препоръки)
 ало -  алин, ≈ли - ÷ентър, бул. ¬итоша 12 (2 препоръки)
Wave Studio - ¬или, ¬ан€ - ÷ентър, бул. —тамболийски 30Ѕ (входа е откъм ÷ар —амуил (3 препоръки)
Hair Shop - ƒанчо - Ћозенец, ул.  рум ѕопов 50-52 (3 препоръки)
—тудио 723 - ƒеси  олева, ¬енера - ул. √огол 21 (3 препоръки)
 реатив (Creative) -  алин, ÷вети - ÷ентър - «она Ѕ 5, бл.5 вх Ѕ, на гърба на ћќЋ-—офи€ (3 препоръки)
фризьорка ¬ал€ - ѕоду€не, ул. Ѕуна€ 31ј (тел. 0896702380) (3 препоръки)
фризьорка ¬ики (¬иктори€ јлексиева) - ÷ентър, ул. ’ристо —танчев 11 (3 препоръки)
Ќи€ - Ќики - —тудентски град м/у бл12 и бл13 (3 препоръки)
ћарин, ћишо и ћари€н (ћъро) -  расно —ело, ул. ƒойран и ул.ƒебър, покрай банка “окуда надолу по стълбите, (ћишо 0887670280) (3 препоръки)
¬енера - —ветльо, —тефи, ¬ики - √ео ћилев, Ўипченски проход 43 (3 препоръки)
¬енера - ƒани, ћето - –едута, ул. Ѕратован 1 (2 препоръки)
¬енера - Ѕоби, ќги, ѕоли - √ео ћилев, Sky City (2 препоръки)
¬ени - ћари€ “омова - ÷ентър, бул. √еорги —. –аковски 146 (3 препоръки)
¬ени - Ќевена - ÷ентър, салона се намира в ÷”ћ ет.3 (2 препоръки)
Tino hair & make up - ÷ентър, ул. —редна гора 49 до ћол —офи€ (2 препоръки)
Preference - ћилена Ќайденова, јнели€ - √ео ћилев, бул.Ўипченски проход 7-13, бл.228ј (2 препоръки)
≈ксес - Ѕил€на, ƒиди - ÷ентър, ул. ÷ар јсен 3 (2 препоръки)
Helita - »во, ћони, »ва - ж.к.  рива –ека, ул. Ћайош  ошут 51 (2 препоръки)
ћарги - –осен - ’иподрума, ул. ’ан ѕреси€н 10 (входа е от към ул. ÷ерова гора) (2 препоръки)
Sun City (PJ Hairdesign) - ѕламена - ÷ентър ул. —ердика 12, зад ÷”ћ, на втори€ етаж (2 препоръки)
√аларис -  ат€ - ж.к. яворов, бул.÷ариградско шосе 43 (2 препоръки)
—уета - ∆оро - кв.√оце ƒелчев, ул.ƒе€н Ѕелишки 62 (2 препоръки)
јкадеми€ —тефан - »ван ¬азов, ул. Ѕурел 53 (2 препоръки)
јкадеми€ —тефан (салона) - ¬иктор, Ќики - ÷ентър, бул. –аковски 166 (2 препоръки)

ѕ–≈ѕќ–Џ„јЌ» —јЋќЌ» ѕќƒ–≈ƒ≈Ќ» ѕќ ƒј“ј“ј Ќј ѕ”ЅЋ» ”¬јЌ≈ Ќј ѕ–≈ѕќ–Џ ј“ј - салоните които са с най-актуални препоръки са по-напред в списъка, тьй като информаци€та е по-актуална и точна.

фризьорка —ветломира - кв. "’аджи ƒимитър", ул. –езбарска до ќћV
Lhair - Ћили - ÷ентър, ул. Ћайош  ошут 22
∆ани-ƒе (Jani-De) - ∆ана - бул. "ƒраган ÷анков" 36 ( сградата на »нтерпред )
Sin Style - Ѕлаговеста - ÷ентър - Ѕул. ћакедони€ 19ј
–ембранд - кв. —трелбище - ул.Ућайор ѕърван “ошевУ 15
Lorene - јни - кв.»зток, зад »нтерпред
 априз - ѕет€ - кв. —латина, бл. 44, тел. 8736481
фризьорка ≈мили€ - салонче в ћладост 1 зад магазин «ора
≈фекто -  ристи€н - Ћозенец бул. Дƒжеймс ЅаучерФ є 77
ѕасифик -  оприна - Ћозенец, ул.÷ърноок 20
Fado - ћари - Ћозенец, ул  оз€к, бл. 27 партер
"Martin's", мисл€ че така се казваше - кв.  рива –ека, ул. »ван –илски, точно срещу страната на ¬етеринарни€ институт
TIGI Boutique - Ћъчо, √рета, √ал€ - кв. √оце ƒелчев, ул." —лавовица" 20, близо до кафе  алипсо.  
ѕиронкова - ƒеси - ÷ентър бул.—кобелев 7ј, срещу Ќƒ 
≈ма - кв. Ѕорово ул. У–одопски изворФ бл.233
ћани€ - ћари€ - център ул.√ургул€т 8
Ќефертити - ƒружба 1, ул.ƒимитър —писеревски бл.71
≈лса - ’риси или ≈ли - Ќадежда 2 в бл. 272 вх.3, тел.8378508
—тилисимо - √ери(с черната коса) - —латина, ул. “еменуга 1 тел. 9714877
 ало - —тефи - ÷ентър, ул. Ўар ѕланина 27, тел. 0884090660
“рио -  Ѕоби - ÷ентър, ул.ћальовица 3 /малката пресечка с √рафа/
Ћазур - Ћили - кв. –едута, ул. ћарагидик 64
Lazy Daisy - ѕетко - ÷ентър, ул. √раф »гнатиев 23
√али - ’ристо - ƒървеница, ул.ѕловдивско поле 19
 осара - “они и ¬или - ÷ентър, —тамболийски 33 (вход откъм ул. ÷ар —амуил)
∆енско ÷арство - —тудентски √рад, —рещу Ѕл. 58
фризьорка јнели€  ошарска 0889306588
Ћюлин, спортен център —» ќЌ ќ, до фитнеса
≈вгени ѕетров, ÷ентъра, салон на ул. ’ан јспарух
Future trend -  амели€ - кв. Ѕелите брези, на ул. "«въника" 6, тел. 0889932684 и 0878766774
DORA art STYLE - ƒора ѕеева - —латина, ул. ≈дисон 47
фризьорка  амели€ - Ћозенец, ул. ћиджур 13
фризьор Ћюбчо - лореалски€ салон в Ћозенец на  оз€к 33? близо до —ребърна
≈Ћ-–јяЌ - –а€ - ж.к. —трелбище, ул. ƒедеагач, бл. 60ј
фризьорка »ва - Ѕели Ѕрези ул. ƒойран, малко след ресторант Ќиагара
Vogue Vision (¬ог ¬ижън) - Ћили - в търг.център " орнер", ж.к. —вета “ройца, бул.—ливница 228
јйрини - “они - Ћюлин 7, ул. Ћуи ѕастьор 30
‘ризьорски€ салон в Ѕизнес ѕарк, ћладост 4 - –ени
ƒефект - ÷ентър, ул. ¬ладайска 27 (нови€т салон на момичетата от бивши€т салон Ў» )
—тудентски град, семейните общежити€, мисл€ че се води до блок 54
„армо - »на - –едута, ”л. »ларион ƒрагостинов 21
Chervilo beauty box - ∆орко ѕетков - ÷ентър, бул. ÷ар ќсвободител 7
фризьорка —тели - ÷ентър, ул. "20-ти април"
Harihair - ’ари,  осьо и ћеги - ÷ентър, ул. ѕарчевич 55
Budoar - »лиана - Ћозенец ул “репетлика 15
Ќалби - Ћагера бл. 47
 апанов - ¬иктори€ - —трелбище, ул. ’айдушка √ора бл.114
Ѕоби »ванов - ÷ентър, ул.  ърниградска 1
фризьорка ѕол€ - ÷ентър, ул. Ћюбен  аравелов до у-ще"»ван ¬азов"-електрото
фризьорка –ади - салонът и в ’иподрума, срещу пазара »ван ¬азов
Anastasia Style - јни - Ћюлин 8, бул. ÷арица …оанна 70
фризьорка Ќина - Ћюлин 4 бл.429, на гърба на блока
≈фект - јнатоли или ƒиди - кв. —трелбище - ул. ћайор ѕърван “ошев 15
¬еди - ¬еси, ÷ентър, ул –азвигор 2
фризьорка ’ристина - √ео ћилев, откъм хотел ѕлиска - стари€ фризьорски салон в блока откъм булеварда
—ан —уси - —нежи - ÷ентър, ул. Ћюбен  аравелов 31
‘леш - —тефан - —трелбище, ул. Ќишава 113 ј
Jador - ћарио - ÷ентър намира се в пр€ката зад Ѕулбанк
Andrea Spa and Beauty - ћладост 2 (зад ћакдоналдс) /нов адрес на салоните - —трелбище ул.  естенова гора 12/
MG Beauty Center - ≈мо - ÷ентър, ул. ѕатриарх ≈втимий 45
 раси - Ћюлин 8, коопераци€ до метростанци€ Ћюлин
≈ксперта (Experta) - –оси - Ћозенец, бул. ƒжеймс Ѕаучер 101
Ќед€лкови - —ашо - ÷ентър, бул. янко —акъзов 52
хотел "÷арско село" - Ѕоби - ƒрагалевци, бул. ќколовръстен път
фризьорка Ќад€ - —тудентски град до бл.21
Ћилиан -  риси - ћладост 2, бул. јлександър ћалинов 30, търговски център Ћилиан
фризьор Ѕисер (салонът му е до хотел —ити)
ћалина ћћ - ћалина - кв. —трелбище, ул. Ќишава 159
ћагама - ÷ентър, ул. ’ан јспарух 7
Primero - Ѕубето - ћладост 4, ул. "ƒ-р јтанас ћосков" бл. 458, вх. √ , партер
фризьорка ≈ми, срещу 30 —ќ” ("—тамболийски" 125)
фризьорка јни - ƒружба бл.108
фризьорки ѕоли и ¬€ра - Ћозенец,ул.¬асил  ирков 8
фризьорка ћириана - на бул. ¬асил Ћевски, до ƒондуков
Hair by ƒарина - ƒарина  араиванова - ÷ентър, бул. ¬асил Ћевски 1
салон - център, ул. бачо киро, на 5 м след пресечката с ул.искър
фризьор ÷анко  иров, салонът му е в —иконко - ж.к. Ћюлин 7, ул. јрх. √еорги Ќенов (тел. 0888616052)
ƒели€ - “они, ƒеси  олева - ж.к. яворов, ул."»ван јсен II" 21
фризьорка …оли - малко салонче на ъгъла на ёжни€ парк и √оце ƒелчев
¬алентин ÷ветков - кв. —трелбище, ул. ћайор ѕърван “ошев 18-20
фризьорка ѕет€ - Ћюлин 6, ƒжавахарлал Ќеру 28, търговски център "—илвър център"
 апанов - ћарин - Ѕорово, ул. ѕирински проход 47 √
‘еери€ - ƒеси - ћладост 2, ул. —в.  ипри€н 60
Vogue Vision - ƒиана - ÷ентър, ул. ѕиротска 10
јни - ул. "–айко ∆инзифов" 9
“они ћерджанов - “они - ÷ентър, –уски паметник, бул."ћакедони€"46, ет.1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„≈–≈Ќ —ѕ»—Џ  —ќ‘»я:

—јЋќЌ» — ќѕЋј ¬јЌ»я ѕќƒ–≈ƒ≈Ќ» ѕќ Ѕ–ќя ќѕЋј ¬јЌ»я - салоните с най-много оплаквани€ са по-напред в списъка, салоните които са верига са обединени на групички. —алоните с еднакъв брой оплаквани€ са подредени според датата на оплакването - най-старите оплаквани€ са по-нагоре в списъка.

салон ¬или - ÷ентър, салона в сутерена в ’алите
ќѕЋј ¬јЌ≈1: казах и цъфтежа,но да не е повече от 3-4 пръста, ат€ ми скъси косата с 1 пед€!!!ебати скандала и спретнах. в интерес на истината,найстина цъфтежа ми беше 3-4 пръста,но.....
ќѕЋј ¬јЌ≈2: јко искате косата ви да бъде оформена наполовина от маникюристката в салона, понеже фризьорката бърза за среща; ако държите да ви е накъдрена с две различни по дебелина маши от двете страни на главата; ако сте привърженик на садо-мазо техники на тупиране...мол€ посетете салона в сутерена на ÷ентрални хали.
ќѕЋј ¬јЌ≈3: ј лел€та от сутерена в ’алите - б€гайте далече. “акава уста е отворила за печалби....

‘етиш - ћарти - Ћозенец, ћилин  амък 15
ќѕЋј ¬јЌ≈1:«а черни€ списък: ћартин от "‘етиш"
ќѕЋј ¬јЌ≈2:ћомичета, май всичко е въпрос на късмет...јз честно казано , не съм доволна от ‘етиш , б€х при един ћарти ,който буквално ме окипази - супер гадни руси кичури, коса мега тупирана (първо не ми отива, второ му казах ,че не искам)...
ќѕЋј ¬јЌ≈3: јз съм на друго мнение по въпроса,но съм пристрастна,защото се познаваме от ученици и знам какви ги бърка,маже и т.н под формата на  вс€какви далаверки(с боите например),но иначе има данни.

ћадлен - »на ћихова, ћарио - кв. »зток, бул."÷ариградско шосе", бл.14
ќѕЋј ¬јЌ≈1: «а черни€ - »на ћихова салон ћадлен - до ‘ренската гимнази€ и срещу хотел ѕлиска
ќѕЋј ¬јЌ≈2:–адвам се,че има черен списък!«а є1 в него може да претендира "¬идната —толична  оафьорка »на ћихова" ,ко€то за детско подстригване на черта взима 96 лева!!!!ƒокато изчаквах дъщер€ си,станах свидетел на "професионалните" й методи - на всички препоръчва три вида маски ,всички се оказват с еднакви потребности!ѕредлага ваучери за процедури от 360 лева със същи€ псевдо-полезен за клиента характер,защото за джоба й са полезни със сигурност!“ова е вулгарно!ѕоредната лъжкин€,ко€то освен,че лъже и краде под прикритието на фризьорска услуга!«ащото какво е това,ако не кражба !!?ћинималната заплата в Ѕългари€ е 120 ле,а т€ иска 96 лв за подстригване на черта,да отреже 1 см коса !“€ самата се чувства вече малко неудобно от посто€нните измами,затова и току поднас€ н€какъв"каталог на прическите на салон ћадлен",където може да се види и снимка на фризьорката топлес,както е снимана за наши€"ѕлейбой".ƒали »нчето не е объркала тарифите с тези на други услуги,които прави?? ак мислите?“р€бва да се сигнализира и  омиси€та на потребителите!
ќѕЋј ¬јЌ≈3:«а черни€ списък ћарио от ћадлен,човека постригва добре,но само като е на кеф...постригвах се два три пъти при него когато »на € н€маше и ме направи добре,но един път направо ме направи на тука има тука нема,неравни и накълцани крайща,абе ужас.

ћърфи - ж.к.  рива –ека, ул.  онстантин »речек 11
ќѕЋј ¬јЌ≈1: —тажантите от —алон ћърфи - имах записан час в този салон при определен фризьор естествено и без никой да ме пита дали искам, започва да ме обслужва н€кой друг, като на два пъти беше супер неуспешно
ќѕЋј ¬јЌ≈2:  јз ходих последно при ћърфи, но честно казано не съм очарована. ƒа, уж добре ме подстрига, но сега въобще не моа да се поддържам и съм ужасен вид. ј косата ми е тънка и къса и тр€бва много добре да се подстриже, за да мога лесно да € поддържам. ѕоне това искам.
ќѕЋј ¬јЌ≈3: «а сами€ ћърфи съм чувала добри отзиви, ходила съм в салона 3 пъти преди около година. ≈дини€ път ме пострига един от учениците  и ми направи кичури, помн€ че б€х доволна, обаче на следващи€ път ме пострига една ученичка, руса мацка, симпат€га беше, обаче етажираните кичури от л€во б€ха с 3 пръста по-къси от ти€ от д€сно.... √ол€ма драма! ѕовече при ћърфи не стъпих....

Tino hair & make up - “ино - ÷ентър, ул. —редна гора 49 до ћол —офи€
ќѕЋј ¬јЌ≈1: „ерен —писък-“ино от “ино Hair —алон. Ќаправи ме отвратително и със ц€лата my наглост ми поиска 130лв!!! ѕосле ще тр€бваше да дам още толкова за поправка... “ино ми го препоръча една при€телка,ко€то си прави кичури(руси) при него. «а първи път беше ходила при него и кичурите и изглеждаха добре,но т€ никога не си беше бо€дисвала косата преди. јз имах светло кестен€ва коса със по тъмни кичури.  орените ми б€ха доста пораснали и ще тр€бваше да се бо€дисвам-ужким доста разговар€хме преди да седна на стола,но резултатът беше плачевен !!!  орените ми б€ха в патладжанен цв€т,а останалата ми коса на н€какви русо-каф€ви петна,не кичури,а петна!!! —тана ми лошо като се вид€х и особено след като и той вид€ какво е сътворил и ми поиска 130лв.,понеже бил използвал 2 кутии бо€ + н€каква ампула ми сложил за подхранване #2gunfire...ѕри€телките ми се хванаха за главата...
ќѕЋј ¬јЌ≈2: „ерен списък- Tino Hair

салон - Ћозенец ул. ÷ветна градина
ќѕЋј ¬јЌ≈1: има една фризьорка (изрусена и прилича на рускин€ по външен вид - симпатична е. ¬инаги джвака дъвка. косата и е не много дълга - над раменете и е средна на ръст.), ко€то от поне от 6 години се подвизава по протежението на улицата ( измества се от едно помещение в друго), фризьорските и салони н€мат обозначение - да пише н€какво име и табела и е Ќј… - Ќј√Ћј“ј фризьорка, ко€то н€кога съм срещала. ѕреди 3 години б€х при не€ за бо€дисване, платих си за нейна бо€- всичко както си тр€бва, отивам си доволна при мъжа ми вкъщи и той като ме гледа - т€ ме направила на немска овчарка отзад!!! ѕонеже бо€та беше в модни€ светло каф€в цв€т, а на не€ не й стигнала бо€та ( и аз съм тъмна) та сещайте се какво е станало! ¬ърнах се на следващи€ ден, влет€х в салона и с доста висок тон € попитах защо изглеждам така, да ми върне веднага парите и т.н. “€ не се изненада като ме вид€, даже не ми погледна косата да види как ме е бо€дисала, а взе да ме прибутва към вратата, за да не слушат клиентите ( то не че имаше много).—лед н€колко седмици € гледам, че се пренесла в друго помещение. јко сте от Ћозенец, б€гайте от та€ мърла
ќѕЋј ¬јЌ≈2: Ѕ€х при не€ за работа преди време Smile)))))))) смех

ало - ћладост 1ј, бл.509
ќѕЋј ¬јЌ≈1: ѕреди месец ги посетих - кичури 2 цв€та, бо€ за основа, лекичко подстригване и 1 ампула за коса. » за всичко това ми взеха 240 лв!!!!! Ќай-лошото е че не се получи така както ме увер€ваше фризьорчето (едно ниско, русичко и зъбато момченце, според мен гейче) “р€бваше основата да е тъмен лешник, но стана рижово:((( » дори и не ме подстрига както му б€х казала.... ѕЏЋЌќ –ј«ќ„ј–ќ¬јЌ»≈!!! ;
ќѕЋј ¬јЌ≈2: јман от некъдърни или не дотам къдърни фризьори јз също съм крайно недоволна от  ало в ћладост - от »на. Ќ€ма да влизам в подробности защо точно, защото просто не ми се говори Confused ќще си сърбам попарата след л€тното ми посещение в това  ало.

салона в бизнес парк - младост 4 - –ени  
ќѕЋј ¬јЌ≈1: така ми накълца косата с филажната ножица, че 3 месеца не мога да € оправ€ и почна да цъфти, а никога не е цъфт€ла преди.,..
ќѕЋј ¬јЌ≈2: за черни€ списък - –≈Ќ» от салона в бизнес парка в младост 4  

јрлет - √ригор  юлев (√ого) - ÷ентър, ул ”зунджовска 7-9
ќѕЋј ¬јЌ≈1: не експериментатор,а злодей на тема коса!
ќѕЋј ¬јЌ≈2: н€ма никакво уважение и отношение към клиентите, посто€нно се чака и не се спазват записаните часове, а прехвалени€ √ого се е взел на сериозно и не ти обръща никакво внимание! Ќикога повече не бих си давала парите там! Ќекакъв ужас е.

¬енера - »во - √ео ћилев, Ўипченски проход 43
ќѕЋј ¬јЌ≈1: «а черни€ списък »во от ¬енера на шипченски проход
ќѕЋј ¬јЌ≈2: ƒо скоро в бели€ от сега нататък в черни€ ми списък са салоните ¬енера и по конкретно този на Ўипченски проход.2ве години ползвах услугите им без забележки докато савсем наскоро не б€х краино разочарована,мн са снижили нивото обслужване и подбора на персонал.Ќе се лъжете да ходите там ще си загубите времето и ще останете разочаровани.

студио ћани€ - ÷ентър, ул. √ургул€т 8
ќѕЋј ¬јЌ≈1: –оси подстригва както си знае, взима много скъпо и е много нагла.
ќѕЋј ¬јЌ≈2: јз пък точно от ћари€ не съм доволна въобще. ќтидо там по пепоръка, направи ме на нищо в косата. ѕосле вид€х че още две мои колежки е подстригала точно по същи€ безобразен начин, въпреки че трите сме много различни като типаж, коси, възраст и т.н. ѕовече не отидох при не€. явно е въпрос на вкус все пак.

фризьорка ƒеси - ÷ентър, едно гаражче на ул. јсен «латаров, срещу бившето заведение "7-те снежанки".
ќѕЋј ¬јЌ≈: “ака ме офука, че на човек не приличах. ƒвете страни ми б€ха с различна дължина.

салон ƒиди - Ћагера, ул. ’ризантема 11-13
ќѕЋј ¬јЌ≈: „ерен списък - всички квартални салони в района на " расно село", където всеки гараж е фризьорски салон и най - вече ƒиди

салон Bella - јлбена - ÷ентър, ул. —лав€нска 7
ќѕЋј ¬јЌ≈: ¬чера ми оризили косата и още го прежив€вам

салон на “орор каблешков в ћотописта
ќѕЋј ¬јЌ≈: ќтидох за крайчета и се разделих с 10 см коса, "защото фризиорката знаела какво прави"

ƒушкини - ÷ентър, бул. ¬итоша 108
ќѕЋј ¬јЌ≈: не ходете при ƒушкин! той е 'стилист', който прави от косата ви лудница  ooooh! - всеки косъм е с различна дължина, което сигурно е много фешън, но н€ма нормална прическа, в ко€то да може да € подредиш  #Cussing out  #2gunfire . след това отне сума ти време на следващи€ ми фризьор да € оформи без да ход€ нула номер

¬енера - ≈ти - ÷ентър, бул. ≈влоги √еоргиев 141
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕоследни€ път се каних да отида при ¬ики от ¬енера, но беше отпуска и реших да отида в другата ¬енера на ≈влоги √еоргиев,тъй като ми беше по наблизо и въобще не останах доволна. ѕоостригва ме ≈ти/мисл€ че така се казваше/ поострига ме точно за 5 мин. за първи път толкова бързо н€кой да ме поостриже.  лъцна от тук там и без да ми € филира и хоп готово. “акова нещо за първи път ми се случва.

фриьзорски€ салон на четворката в —тудентски град.
ќѕЋј ¬јЌ≈:н€ма да ви казвам как ме суши почти 2 часа и как ми изгори косата

салон ∆ули в кв. »ван ¬азов.
ќѕЋј ¬јЌ≈: „ерен списък: салон ∆ули в кв. »ван ¬азов.

салон ’аос - ÷ентър, Ѕул. ’ристо Ѕотев 49
ќѕЋј ¬јЌ≈: „ерен списък - едно момиче от ’аос, но не си спомн€м името й

Vogue Vision (¬ог ¬ижън) - Ћили - в търг.център " орнер", ж.к. —вета “ройца, бул.—ливница 228
ќѕЋј ¬јЌ≈ - «а Ћили от " ќ–Ќ≈– ц-р" ,не съм доволна. »ма ли н€кой да е излезнал рус-или е сив или жълт или на петна. »ма и €ко обучаващи се. ¬се пак всеки си има мнение!

реатив (Creative) - «она Ѕ 5, бл.5 вх Ѕ, на гърба на ћќЋ-—офи€
ќѕЋј ¬јЌ≈: ¬  никакъв  случай  не  рискувайте  там. ‘ризьорката  е  изключително  некадърна. јко  попаднете  там,  веро€тноста  да  излезнете  без  коса  е  много гол€ма .јз след сешоара имам мехури от изгар€не по главата. ј и мие с н€какъв супер долнопробен шампоан.

салон ƒели€ - ƒани - ÷ентър, ул. »ван јсен II 21.
ќѕЋј ¬јЌ≈:ƒани мисл€ че се казваше мацката. Ѕ€х с коса до кръста и ми отр€за половината коса (казах и да не реже много ма €вно 20 и нещо сантиметра за мацката ца малко), така ме накълца (чувстам се като постригана коза), да не говорим исках преливащо етажиране, а получих накълцана неравномерно подстригана коса.

MG Beauty Center - ≈мо - ÷ентър, ул. ѕатриарх ≈втимий 45
ќѕЋј ¬јЌ≈: ≈мо от MG на патриарха: адски много пари за нищо работа, даже не ме подстригаха както тр€бва за пореден път се убеждавам, че колкото по-лъскав е един салон, толкова по те претупват и гледат да ти вземат парите

Visage - City Center Sofia
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък имам много лица, на които не помн€ имената...една във Visage в CityCenter-a

Nail Bar - Ћозенец, ул. якубица 25
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък имам много лица, на които не помн€ имената. Nail Bar  на ул. якубица

салон - Ћюлин 5 бл. 523    
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък-Ћюлин блок 523  

ƒжули стил - ÷ентър, ул —офроний ¬рачански 16 (до ѕиротска и Ѕотев).
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕретупва за н€колко минути .... като добавим и арогантното поведение - не, благодар€

Gossip - ÷ентър, Mall of Sofia (ћќЋ-а на —тамболийски)
ќѕЋј ¬јЌ≈: направиме ме шарена и не ми направи хубав сешоар

салон “они - Ѕанишора ул.√ен.—толетов бл.5ј
ќѕЋј ¬јЌ≈: фризьорси€ салон и фризьорката се казват-“они. ќпита да направи кичури на мо€ при€телка, но на м€стото на кичурите косата й € н€ма до корена.—тои на дупки! —ъщо и подстригва ужасно!

салон - ќвча купел 2 в блока/не си спомн€м номера му/ срещу входа на 33 ќƒ«
ќѕЋј ¬јЌ≈: фризьорката се казва ’ристина - съсипа ми косата след като се опита кичури да ми направи

ало -  расно село, ул. ѕирински проход 27-29
ќѕЋј ¬јЌ≈: „ерен списък - девойката в салон  ало в  расно село

‘леш - —трелбище, ул. Ќишава 113 ј
ќѕЋј ¬јЌ≈: »злезнах разревана, това мисл€, че е достатъчно. ќстанах разочарована от този салон.

салон - ќвча купел на пазарчето
ќѕЋј ¬јЌ≈: ≈дин ден много бързах и се забих в ќвча купел на пазарчето да ме подстрижат,като се вид€х кво да ви кажа фризьорката излезе толкова некадърна,че ми се искаше да € удуша .— ц€лата си наглост ми каза- ќ,маи ти окепезих косата !!!ѕосле едвам ми оправиха косата

ало - Ћюлин 6, ƒжавахарлал Ќеру 28, търговски център "—илвър център"
ќѕЋј ¬јЌ≈: страшно непрофесионално подстригване и обслужване, не използват продуктите на Ћореал, а например ¬елла, цените обаче са същите като в другите салони  ало

јкадеми€ —тефан - »ван ¬азов, ул. Ѕурел 53
ќѕЋј ¬јЌ≈: всички са ужасно некадърни,бавни и изобщо много съжалих че отидох там

јкадеми€ —тефан (салона) - ≈ли - ÷ентър, бул. –аковски 166
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕреди известно време похвалих салон —тефан и по-точно фризьорката ≈ли от салона. ≈, да , ама след като си измих косата и се сресах установих, както често ми се случва, че отново не съм подстригана както исках! Ќаправила ми е по-дълбоки етажи, точно каквото изрично и казах да не прави! јз съм с чуплива коса и т€ ми беше изправила косата в салона, но като се прибрах вкъщи и след като си измих косата, т€ естествено ми се начупи и тогава забел€зах реално как точно ме е подстригала. ≈, не съм доволна, не е достатъчно само да е любезен фризьора, и професионалните му качества са също толкова важни, колкото и доброто отношение към клиента! Ќе мога да си об€сн€ как е възможно такова нещо, при положение, че преди да седна да ме стриже на компютъра и показах доста снимки на това, което искам да ми направи?! Ќищо сложно не се искаше от не€ да направи, но уви... ћнението ми е, че јкадеми€ —тефан тр€бва повечко да обучава фризьорите си преди да ги пуска да практикуват! ќпределено не бих посетила и јкадеми€та да си прав€т експерименти с мен и да се учат на мо€та коса  съвсем начинаещи фризьори след не добри€ си опит със салона. ¬ салона работ€т уж професионални фризьори, а јкадеми€та, където се знае, че работ€т ученици си представ€м как пък те работ€т Tired  акто каза мъжа ми те професионалните фризьори масово са гола вода, пък учениците хептен!

салон - —тудентски град срещу "Ўедьовър"
ќѕЋј ¬јЌ≈:а иначе в черни€т ми списък ще остане една дама- не и знам името- от фризьорски салон в —тудентски град срещу "Ўедьовър" ко€то ме подстрига през ноември на мокро без да ми изсуши косата и имах кичури с по 4-5 см. по дълги от други (като това не беше търсен ефект!!!!!)

салон јн-ћари - ÷ентър, подлеза на ндк до  арамел
ќѕЋј ¬јЌ≈: ужасен салон с много лоша хигена.

¬алентин ÷ветков - ≈ми, »во - кв. —трелбище, ул. ћайор ѕърван “ошев 18-20
ќѕЋј ¬јЌ≈: ≈ми и »во от салона на ¬алентин ÷ветков, така жестоко ми окепази косата един път - направи ми много ужасни етажи, както не се прав€т по този начин изобщо и дълбокоооооо филиране та чаках повече от1 година да ми прорасне косата , за да мога да отрежа филираното изтънено от не€! ќсвен това докато ме сушеше ме прасна ба€ силничко със сешоара по главата, сега ми е смешно, но тогава не ми беше.

салон - —трелбище, ул. Ќишава 116-119 ,около тези  номера, до видео клуб и едно друго магазин4е
ќѕЋј ¬јЌ≈: 160 лева за леко осветл€ване на  тъмна коса  като последствие - далматинец  на петна...  горката ми сестра... и майсторката  е лъгала ,че работи със Ћореал , а шишетата пълни със друго ... това  сестра ми  разбрала после от съседна фризьорка

Orange - ћирослава - ул.¬еслец 20
ќѕЋ ј¬јЌ≈: —упер некадърна жена! Ќе стига, че не ме подстрига така, както исках, но и не спр€ да говори и да ми надува главата през ц€лото време, поради което не усп€ да ме чуе какво искам.

√али - ’ристо - ƒървеница, ул.ѕловдивско поле 19
ќѕЋј ¬јЌ≈: —тилист ’ристо от салон √али - ƒървеница е в мо€ черен списък. –азочарованието ми бе тотално, като се има предвид, че желани€та ми б€ха съвсем прозаични.

салон "ћарин, ћишо и ћари€н" - яна -  расно —ело, ул. ƒойран и ул.ƒебър, покрай банка “окуда надолу по стълбите
ќѕЋј ¬јЌ≈: “ри месеца не можах да си оправ€ поражени€та от нейната намеса

салон ѕетко “опурски - ѕетко - ѕоду€не, ул.  утловица 51-53
ќѕЋј ¬јЌ≈: —лед като 1-2 год посещавах умерено посредствена фризьорка, реших, че е време да се поглез€ при "стилист" и от форума си избарах ѕетко.  осата ми беше със средна дължина - до раменете, отнесох си снимка на желаната фризура за да не се разминем с об€снени€та и възпри€тието. Ќ€маше въпроси, всичко е €сно. «апочна да стриже отзад, аз естествено не мога да прецен€ колко точно отнема от косата, като стигна около ушите гледам, че ба€ късо върви, извърнах се странично и щ€х да припадна от ужас - врата ми обран! ѕредставете си мъжко късо, 1 см най-много, над ушите малко по-дълго, така филирано, че с€каш проскубана перушина. — ръка на сърцето ви казвам, че по-некадърен бръснар не съм срещала за последните ми 35 осъзнати години. Ќикога не съм ходила с такава прическа защото лицето ми е издължено и направо м€зам на пъпеш. ќбаче този, взел се насериозно стригач, ме опропасти за месеци напред при това в зимни€ сезон. «ададе ми повече въпроси относно водата с ко€то ме черпиха - колко градуса, минерална, газирана и т.н. , а не попита нищо за това как да стриже, та реших, че снимката му е достатъчна. “а за бо€дисване и стригане платих 75 лв. ”ма ми не го побира това - да дадеш толкова много пари и да си тръгнеш осакатен! јко не б€х зр€ла жена щ€х да се разплача на момента, но пусто възпитание... наревах си се в къщи. Ќ€ма човек, който ме е срещнал, да не ме попита каква е та€ гавра с косата ми.

салон Feeling - ћусагеница, бл.108 до пощата
ќѕЋј ¬јЌ≈: черни€ списък - коафьорчето от FEELING в ћусагеница

салон √раци€ - Ћюлин 1 бл 027
ќѕЋј ¬јЌ≈: “ам има една ко€то от времето на бай “ошо не е мръднала грам. “и му говориш едно, то си знае неговото.»сках леко да ме филира т€ ме подстрига късо. –евах ц€л ден после. ƒаже накра€ и т€ гледаше тъпо като вид€ какво е направила.

салон ќмни€ - ћладост 2 бл. 218ј (до пицари€ ћармо)
ќѕЋј ¬јЌ≈: да се оплача: ’одих в салон ќмниа в ћладост 2 в —офи€ до пицари€ ћармо и мога само да ви предупред€ да не ходите там, или поне не при ƒеси, защото вече втори месец не мога да си оправ€ косата. “ака ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и тр€бваще да € скъс€ с мин. 7см. за да има н€какъв що годе приличен вид и форма. “ам има и едно друго момиче, мисл€ —илви€ се казва.. за не€ незнам, но май т€ е по-добре, т.е. то в сравнение с ƒеси всеки квартален салон ще е ок. јко искате рискувайте, може само при мен да е така..

салон Effecto (≈фекто) -  ристи€н  ирилов - Ћозенец, бул. ƒжеймс Ѕаучер No 77
ќѕЋј ¬јЌ≈: фризьора е  ристи€н  ирилов.  «а съжаление и от личен опит, сме€ да твърд€, че този човек е от типа фризьори, на които не им дреме да експериментират с недопустими манипулации върху косите на нищо неподозиращите си клиентки и естествено да достигат до крайности, от които резултата, поне при мен , беше тотално унищожена коса.

салон - кв. расна пол€на, бул.Ќикола ћушанов бл.331 до банка ѕиреус
ќѕЋј ¬јЌ≈: съсипа ми косата и сега съм с около 30см по-къса коса заради не€.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЅяЋ —ѕ»—Џ  ¬ј–Ќј:

ѕ–≈ѕќ–Џ„јЌ» —јЋќЌ» ѕќƒ–≈ƒ≈Ќ» ѕќ Ѕ–ќя ѕ–≈ѕќ–Џ » - салоните с най-много препоръки са по-напред в списъка. —алоните с еднакъв брой препоръки са подредени според датата на препоръката - най-старите оплаквани€ са по-нагоре в списъка.

—тилист  апанов - Ќели - ул. ћир бл.2ј (4 препоръки)
—тудио  ондов - Ѕаба –ада 18 (2 препоръки)
—тудио ≈Ћ - —он€ или ћјя - ќдрин бл.14 /това е китайската стена./  (2 препоръки)
¬альо - до  уклени€ театър, нд "ƒрагоман"
≈скейп (Escape) - ћаксим - ул. ќтец ѕаисий 26 (2 препоръки)
ƒързост и  расота - „очо, ћилена - жк. ¬л. ¬арненчик, бл. 4 (кв. ¬ладиславово) (2 препоръки)
—тудио   - ул. ѕараскева Ќиколау 8 (срещу паркинга на бивши€ р. ѕараклиса) (2 препоръки)
—тудио  2 - ћаги или евентуално  раси - ул.  н€з ƒондуков 17
»рина –адева - работи на ул. √оце ƒелчев 43-45
јрлет - до ¬алентина
јрлет - ѕепи - ул «аменхоф 8
—тудио Ќел, на ул. ƒ-р ∆ел€зкова
’ристо - ул “одор ƒимов 6
¬ижън - »вето - ул. Ѕаба “онка 2
—тудио K & L -  ат€ - ƒубровник 23
—нежито - в √ръцката махала на ул "÷ар —амуил"
салонът на ћето - намира се на √енералите (преди беше на —толипин28)
учебен център Framesi - ул. Ѕрат€ Ўкорпил 26
–ум€на, малко фризьорско салонче на пазара на „аталжа (само при не€)
—ј– - “ан€ - ул. –айно ѕопович 17 (зад винса в пресечката на бурлекса)
≈стетико - »велина /а и всички момичета/ - ул. Ѕитол€ 12
студио Ќуши - Ќики - “ърговски ÷ентър, зад ’≈» ¬арна
студио  ърстин - ∆улиета - кв.„айка бл.180
салона на х-л Golden Tulip - ƒеси - бул. ’ристо Ѕотев 3ј
салон “ан€ –айкова - ул. ћарко Ѕалабанов 35 (зад гарнизонни€ стол)
—ветла /не знам името на салона/, работи в китайската стена,кв Ћевски
—ветла - ул. ѕирин 10
Angel Face - бул. —ъборни 4
÷ветка &  рис - ¬ал€ - ул. √ен.  иселов 17
салон ћириам - жк.Ѕриз, ул. —вети Ќикола No.104ј (тел. 0887422922)
≈лектра —тудио - яна - ул. ÷.√инчев 18
 расен стил -  раси - улицата вд€сно от Ќ»ѕ » 
 расен стил - срещу ћакао-то
’елена ‘ейс -  ат€ - бул. ѕирин 30

„≈–≈Ќ —ѕ»—Џ  ¬ј–Ќј:

—јЋќЌ» — ќѕЋј ¬јЌ»я ѕќƒ–≈ƒ≈Ќ» ѕќ Ѕ–ќя ќѕЋј ¬јЌ»я - салоните с най-много оплаквани€ са по-напред в списъка, салоните които са верига са обединени на групички. —алоните с еднакъв брой оплаквани€ са подредени според датата на оплакването - най-старите оплаквани€ са по-нагоре в списъка.

расен стил - в уличките под общината
ќѕЋј ¬јЌ≈1: ‘ризьорката е с къдрава червеникава коса, но не знам името. ќще не мога да забрав€ преди година как ме претупа за 5 мин.и как тр€бваше след това да ход€ при друг фризьор да ме дооформи - отне му половин час
ќѕЋј ¬јЌ≈2: ¬сички салони тип  расен стил.»мала съм много интересна случка там преди години,ко€то не мога да забрав€

"ƒаниел стил" - уличките зад червени€ и близо до художествената галери€ -
ќѕЋј ¬јЌ≈: отвратителен стил

расен стил - ћими - срещу  ауфланд
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕърви€т път беше перфектна, дори й оставих бакшиш, втори€т път беше добре, трети€т едва ставаше, а на четвърти€т така ме офъцка, че се разделих с 15 см от косата си, а отидох само за връхчетата.

—талист  апанов - зад църквата "—вети Ќикола"
ќѕЋј ¬јЌ≈: ‘ризиорките на франчайзингов принцип при —тилист  апанов зад църквата "—вети Ќикола"- беше преди 3- 4 години, но се разделих с коса до средата на гърба и с прекрасни€ цв€т на косата си , а й олекнах с 55 лв - на всеичкото отгоре ми съсипаха блузката с блондор, който с нищо не може да се заличи.

—талист  апанов - салона на  апанов на ул."»ван ¬азов"
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък - един от салона на  апанов на ул."»ван ¬азов".

салон - “раки€, бул. ¬ладислав ¬арненчик 55 в бившата сграда ƒом на красотата
ќѕЋј ¬јЌ≈: фризьорката с очилата.ѕреди 3 месеца вл€зох там по път,както винаги бързайки,и останах при€тно изненадана за обиране на връхчетата и запазване на дългата ми коса-съживи се.Ќо преди два дена реших пак да € намал€ с 2см.,но изл€зох  със стъпаловидна пострижка,с много къс горен пласт и скъсена ц€лостна дължина,за което ми се взе 10лв.

¬алентина - на ул "ѕарижка комуна"
ќѕЋј ¬јЌ≈: заслужила приза само с едно "излагане" - занесох й снимка, показвах с ръце, сложи снимката пред себе си и ... ме направи на плашило. »ма много хора доволни от не€, но аз за в бъдеще ще се въздържам

салон - ул —тефан  араджа, бан€ "√ъбата" (зад хотел "„ерно ћоре")
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък - една фризьорка от бан€ √ъбата

салон - кв. јспарухово
ќѕЋј ¬јЌ≈: една "фризиьорка" от јспарухово, на ъгъла където завива автобуса под бан€та. »сках само леко да ме подкъси и да ми оформи косата - нито беше суха нито цъфтеше, а т€ като грабна ножицата като невид€ла...  Ќаправи ме точно като себе си. ѕосле обърнах внимание, че т€ всички ги постригава като себе си

≈велин стил - ул. Ўипка 23 /Ѕившите хали Ўипка/
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕостригване на дълка коса-2мин.

≈скейп (Escape) - ул. ќтец ѕаисий 26
ќѕЋј ¬јЌ≈: Ќекадърна фризьорка от салон с име Escape

—тудио  ј
ќѕЋј ¬јЌ≈: ходих да ми прав€т кичури там и това б€ха най-ужасните кичури, които съм имала н€кога! просто отвратителни! н€мам никаква представа как се казват, но ме бо€дисваше една жена, а издухването ми го прави мъж. добре, че не съм се подстригвала там, защото ако подстригват така, както прав€т кичури ..... н€мам думи

—тудио   - —еви - ул. ѕараскева Ќиколау 8
ќѕЋј ¬јЌ≈:  ъм „ерни€ списък във ¬арна добав€м —еви от "—тудио  " страшно бързо ме претупа, три пъти се наложи да ме постригва, за да стане що-годе дължината, ко€то исках, и ми направи ужасна прическа, ко€то (макар и модерна) изобщо не ми ходеше, да не говорим, че изглеждах като току-станала от леглото

студио ј–Ћ≈“ - гръцката махала (до римски терми)
ќѕЋј ¬јЌ≈: јз за черни€ списък - студио ј–Ћ≈“ -във ¬арна гръцката махала (до римски терми)

Be Princess - ул. —трахил ¬ойвода 42
ќѕЋј ¬јЌ≈: ¬чера си запазих час при фризьор в Princess на ул. "—трахил ¬ойвода", ¬арна. ќтидох в уреченото време. ќще с влизането ми, фризьорът - »ван изглеждаше мрачен и афектиран. ќб€сних точно как жела€ да бъда подстриган, врата "на черта".  “ой започна с €вно нежелание  работа, нацупен, груб. ѕодстрига ме за 15 мин и накра€ изръмжа едно "чиститу". Ќавс€къде от косата ми стърчаха косми, бритонът ми беше накриво подстриган... него го изравни набързо след като му направих забележка и пак изръмжа "чиститу", само и само да се разкарам. ѕопита ме дали искам да ми измие косата, отказах, естествено. ѕоиска ми 10 лв за ц€лото това негово "старание". "÷ената не би ли тр€бвало да падне, ако е без измиване" - попитах аз. ќтговорът му беше, че н€ма значение дали ще се измие или не, 10 лв е цената. - "“огава защо да плащам за нещо, което н€ма да получа". - "Ќ€кой хора бързат, за това. “ук в наши€т салон е така". ???????  огато се прибрах в къщи си погледнах врата. Ѕеше направен като квадрат, с прав ъгъл от 90 градуса!!! Ќаистина тр€бва да си много добър за да го направш така, аз не бих се сетил!!! »стински шедьовър! √ениално, браво, »ване! ”правител€т на салона е майка му, така че н€ма смисъл да се занимавам с т€х. ќтидох на друго м€сто, да ме подстрижат и им об€сних за случа€. “ам ми казаха, че не съм първи€т, който не е доволен от Princess и че и други са идвали от Princess за да ги доподстригват!!!. јз не бих избрал Princess втори път, а вие?

салон Ќуши - фризьор ƒаци - ѕикадили парк
ќѕЋј ¬јЌ≈: јз б€х питала за него в друга тема но отговор не получих и въпреки това отидох при него;е то н€ма такова подстригване въобще не съм доволна и сега ц€ло л€то ще си нас€ последстви€та

Avel - »рина - в уличките зад училището …ордан …овков
ќѕЋј ¬јЌ≈: —упер не кадърна. ќтидох за официална прическа.  азах и искам едри букли. јми т€ косата ми права, н€мало да издържи на маша, така че на ролки и вади едни дребни и бабешки ролки. Ќе знам и аз с какъв акъл реших да остана все пак да вид€ какво ще направи. ≈ какво гледайки си сериала ме скуба като луда, супер група, нави ме и после ме разплете като разплетена дамаджана б€х. ƒобре, че не б€х отишла направо в ден€, който ми тр€бваше официалната прическа. » за тази "прическа" и платих 15 лв. (пробата). ѕосле докато разбера мъжа ми изпратил сестра си там за издухване. ≈ познайте, нищо не усп€ла да направи и т€ после ходила се довършвала в отсрещни€ салон.

Ќелс студио - Ќели - ул. Ѕрегалница-26.
ќѕЋј ¬јЌ≈: фризьорката е пълна некадърница. „уд€ се кой и е дал майсторско свидетелство. «а хигиената в салона и пък въобще да не говорим. ѕълна трагеди€.

салон »во стил
ќѕЋј ¬јЌ≈: за „≈–Ќ»я списък по-вече никога н€ма да  отида в салон »¬ќ —“»Ћ във ¬арна

студио ѕол€ -  ракра 33 и ул.  ап. –айчо 28
ќѕЋј ¬јЌ≈: мол€ ви, не ходете там!Ќ» ќ√ј!

ЅяЋ —ѕ»—Џ  ѕЋќ¬ƒ»¬:

ѕ–≈ѕќ–Џ„јЌ» —јЋќЌ» ѕќƒ–≈ƒ≈Ќ» ѕќ Ѕ–ќя ѕ–≈ѕќ–Џ » - салоните с най-много препоръки са по-напред в списъка. —алоните с еднакъв брой препоръки са подредени според датата на препоръката - най-старите оплаквани€ са по-нагоре в списъка.

Vogue Vision - ≈ли - ул. «латю Ѕо€джиев 29, партер, срещу панаира (2 препоръки)
«ахир - ѕетко ћатански - ул. "—ливница" 8 (2 препоръки)
—алон —узи - ул. 6-ти септември 193ј /срещу площад Ўахбаз€н/
’арем - ѕетко ћатански - –айко ƒаскалов 68 /ƒома за мода и красота ет.1/
салон ƒани стил в кв. —мирнински - намира се в успоредната улица м/у улиците ÷аревец и јтон, където е Ќикано
ѕешо √огов - салона е в жилищна коопераци€ срещу ћакалали
Hair zone Miro - ул. —вети  лимент 10
Beauty Shop - в “раки€ до ’роно Ћаб и на ¬асил јприлов до  опчето
“раки€ - две фризьорки-в ƒетски св€т "NATALY"
—ветлето в салона на испанските къщи
—тудио MaXima - в  апана срещу ћакалали ,конкретно ћишо
ѕетър от "≈велин" до Ќовотела
Beauty for Ever -  раси - ул.ѕолк.Ѕонев 10 срещу Ќовотел ѕловдив
—тудио ƒива - ≈ли - бул. –уски 39
–оман Ќгуен - ул. ∆ан ∆орес 16
јрлет - “ан€
фризьор ћитко - ул." апитан –айчо" 50 до " астелото".

„≈–≈Ќ —ѕ»—Џ  ѕЋќ¬ƒ»¬:

салон –омано - –оман Ќгуен - ѕловдив 4002 ул. ∆ан ∆орес 16
ќѕЋј ¬јЌ≈1: ѕоради дългото оплакване слагам линк към оригиналното мнение - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153252.msg7643323#msg7643323
ќѕЋј ¬јЌ≈2: „ерен списък : –оман Ќгуен или както там беше ,салона си е негов мисл€ .. излезнах с патешко жълти корени ,а косата ми е светлокестен€ва ,тр€бваше да бъде русо ...

¬аска от “раки€
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък добав€м ¬аска от “раки€

салон Ќаоми -  ул.  риволак 2, ж.к. “раки€, бл.146ј
ќѕЋј ¬јЌ≈: «а черни€ списък добав€м тези от "Ќаоми"

салон ¬алена - ул. „орлу 48 ? /намира се на главната/
ќѕЋј ¬јЌ≈: така ме изгориха с боклук супра....4е косата ми бе6е в ока€но състо€ние, късаща се  в огромни количества

салон - срещу Ћъки —инема
ќѕЋј ¬јЌ≈: изгориха ми косата,много са зле ,далече от там

салон ƒаниела - кв. ’ристо —мирненски, до детски магазин Ѕърборино
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕодстрига ме една фризьорка Ќели мисл€,че се казва.–езултатът е безформена прическа със средна дължина.ј аз от месеци се опитвам да си пусна косата по-дълга.—лед нейната намеса н€ма как да стане.ще ми тр€бват поне четири месеца да достигна,това което т€ отр€за.

ЅяЋ —ѕ»—Џ  ƒ–”√» √–јƒќ¬≈:

ѕЋ≈¬≈Ќ
јнтоан
----
¬–ј÷ј
»скра, на Ѕенковска 8 е салона
----
ЅЋј√ќ≈¬√–јƒ
—лавчо от √”ћ (сега е преди асаньора на ¬иенската сладкарница) (2 препоръки)
фризьорски салон "„ар", от салати "–ай" надолу, вл€во, фризьорката  ети
----
—“ј–ј «ј√ќ–ј
името на фризьорката, при ко€то ходех е ¬ал€ - от ј€змото на долу и в д€сно, до блоковете /салонът се намира в блока точно над китайски€ ресторант/
салон ћатини - ћариана
ј¬јЌ√ј–ƒ - ћјя
----
–”—≈
—ветла Ѕенкова
—алон ''¬иржини€'' до ÷ентрални хали
 оса и —тил всички са много добри, подстригвам се при —илви€
—нежана, фризиорски€ й салон е в едно гаражче близо до казармата
≈ми, салонът й е в безистена до кафе —тената
----
Ѕ”–√ј—
—ъбина, фризьорски€т й салон е "∆улиен", намира се в бл. "Ќароден юмрук"
студио N$V в Ѕургас бул."ƒемокраци€" 128 тел. 0886776051
Ќина - до ћартинели в ÷ентъра / точно срещу склада на ћитка /
—алон "≈м —тил", кв. "≈леново", Ѕлагоевград, фризьорът се казва ≈мо. Ќамира се в от другата страна на коопераци€та, където е разположено кафе "VIPS"
----
¬≈Ћ» ќ “Џ–Ќќ¬ќ
салон "ћани€"
----
ѕј«ј–ƒ∆» 
Ѕо€на на ул.ѕловдивска

„≈–≈Ќ —ѕ»—Џ  ƒ–”√» √–јƒќ¬≈:

ѕЋ≈¬≈Ќ
Ћора ‘ризьорски салон "Ћорет"
ќѕЋј ¬јЌ≈: “ака ми съсипа веднъж косата и от дълга до кръста, уж да ми обере връхчетата и стигна до раменете - н€ма думи за такива фризьори просто
----
–”—≈
салона в уличката от страни на пощата
ќѕЋј ¬јЌ≈: фризьорката е с руса с къса коса. “а т€ ми изгори косата до такава степен, че се окъса от корен почти ц€лата, помислих, че ще съм плешива следващите 20 години от живота ми.

фризьорка √ига - салон в уличката зад хотел дунав. на лореал е май се казва б студио.
ќѕЋј ¬јЌ≈: ÷€л месец сто€х с вързана коса заради не€.
----
ЅЋј√ќ≈¬√–јƒ
фризьорката в супермаркет ¬јлан, Ѕлагоевград, в ≈леново,
ќѕЋј ¬јЌ≈: »мах страхотно дълга и добре оформена коса, казах какво искам и накра€ ми отсече косата наполовина.

салон "≈стетика", до магазинн " опче" срещу ћладежки€ дом
ќѕЋј ¬јЌ≈: ѕоказах снимка, об€сних много €сно какво искам, и т€ като започна реже ли реже...накра€ б€х постригана почти на каре, само че най-долни€ пласт коса ми беше до средата на гърба...ужас...това беше най-ужасната прическа, ко€то съм имала от години...
-----
ѕј«ј–ƒ∆» 
ћари€ Ѕонева в пресечка на бул.—тамболийски,мисл€,че улицата се казва √радинарска.
ќѕЋј ¬јЌ≈: ћного високомерно и непрофесионално същество,което не спазва записани€ час,мота се 1 час и ме опатка за 5 минути,без да ми мокри косата.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 255
јз също искам да благодар€ за изключително полезната информаци€, синтезирана по възможно най-добри€ начин!

ћоже ли да попитам за фризьор/ка в ѕловдив, който/ко€то наистина има усет за цветовете, за съчетанието им с цвета на кожата, за прическата с формите на лицето...Ќа сносни цени.
÷итирай

ћнени€: 23
ƒобър фризьор има и в салон "–ефле" - √ранд ’отел —офи€, казва се ¬ал€. јдрес: ул. √урко є1. »майте предвид, че не е евтино, но наистина ще останете доволни от обслужването и професионализма.
÷итирай

√ермани€

ћнени€: 71
ѕредстои ми час при  раси от —алона на  апанов на бул."’ристо Ѕотев" є 14. ќбърнах старата тема наопаки, но единственото мнение за  раси, принадлежи на гостенка във форума с ник milllena или нещо подобно, затова не мога и да попитам на лични съобщени€. ћилена твърди, че  раси е "надут" /цитирам само/. »ма ли н€кой, който познава работата на фризьора? ќставам задължена за отговорите ви!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 206
ƒобър фризьор има и в салон "–ефле" - √ранд ’отел —офи€, казва се ¬ал€. јдрес: ул. √урко є1. »майте предвид, че не е евтино, но наистина ще останете доволни от обслужването и професионализма.

олко "не е евтино"?  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 23
ƒамското подстригване е 50 лв, мъжкото 30 лв. ”добство е, че е в центъра и винаги има м€сто за паркиране, щото си имат техни места за клиенти.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 218
«а черни€ списък - салон Vision с/у Ѕизнес парк —офи€ - ћими. ќтидох вчера със снимка на прическата, ко€то искам (рискувах, защото ми е близо). –езултата беше - коса накълцана като от слепец, нивата не се преливат и идиотско бретонче с дължина 2 см  Shocked Ќищо общо с модела, а още по-малко да отговар€ на моето лице!!! Ўок и ужас!!!
“ри пъти € връщах да поправ€ това и онова, но безмислено! ѕо спешност посетих мо€та фризьорка, ко€то с доста усили€ пооправи нещата, но пак ще тр€бва да ход€ с фибички поне 2 месеца, за да ми израсте бретона!
÷итирай

Stara Zagora, Bulgaria

ћнени€: 0
»скам да се оплача от фризьорката “ќЌ» “–≈Ќ≈¬ј в студентски град! ќтивам днес, с плътен ц€л бретон, вече с пораснала дължина, пречеше ми да виждам и исках да го скъс€, време му беше. » и об€сн€вам, искам д аго направим асиметричен на една страна, но да н€ма къса част да покрива ц€лото чело, просто да може да се издърпва на една страна. “€ почва, ама то така не става, то най-дългата част, то с не€ ще направим асиметри€та! јз и казвам, ок както искаш, но да н€ма къса част.
—Ћед 2 минути и три четири клъцвани€ с ножицата какво виждам, до половината чело бретона два пръста от корена, останалото - една туфа коса, постригана на една страна. «ƒорева ми се!!!
» с ц€лата си наглост ми об€сн€ва - јма то не ти стои зле, ще му слагаш гелче, че да стои!
ѕрибрах се и след два часа рев при€тел€т ми ме убеди да отида при др фризьорка, да видим какво може да се направи.
ѕо некадърно постриган бретон не съм виждала, все едно съм се събудила сутринта и ми се е сп€ло и съм кълцала с ножицата.
“они “ренева нищо не струва, повече никога н€ма да стъп€ при не€! “олкова крив и ужасно изтънен бретон никога не съм виждала!!!
ѕожелавам и малко клиенти, че да загроз€ва по-малко хора!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9
«дравейте момичета, искам да се оплача за салон Ў≈– кв.ћотописта и некоректно държание на персонала там.  ¬чера реших да си направ€ малко кичури за да изравн€ корените с останали€ цв€т.  ќстанах много не доволна от резултата, б€х ц€лата на оранжево-сиви петна и тъмно сиви кичури които по никакъв начин не се вписват в топлите отенъци на русото.  ‘ризьорката естествено си насто€ваше на своето че точно така  тр€бвало да се получи и точно така съм искала, собственичката чъщо й подп€ваше.  ак то и да е, поисках оценка от други специалисти, обърнах се към н€колко професионалиста (фризьора) които работ€т в чужбина за една от най-големите телевизии.  огато са видели резултата по скайп.. б€ха ужасени, техни€ извод е че, фризьорката меко казано некадърна ( н€ма да се вдавам в подробности, с две думи е направила н€колко големи грешки при бо€дисването). ¬ърнах се в салона  за да направ€ рекламаци€ ( нали сме в европейски€ съюз и тр€бва да си отсто€ваме правата), когато се оплаках на управителката и поисках  да ми върнат парите за да отида при друг специалист да оправи мазалото, т€ почна да ми крещи с за€вление, че в чужбина не са специалисти, не € интересува т€хното мнени€ и че точно така тр€бвало и да стане.  азах, ок щом така, отидох в ƒима стил там също ми потвърдиха, че това е грешка на фризьора.  огато се върнах в салона ( не ми беше за парите а исках поне да си призна€т грешката), със спокоен тон още веднъж об€сних на фризьорката и собственичката, че не е тр€бвало да стане така, сестрата на собственичката ( т€ в салона си седи като част от интериора) изведнъж скочи и почна да ми крещи и размахва с ръцете : “и си ненормална, ти си психично болна!   ( всичко това беше придружено с подскачани€ и размахвани€ с ръце и провинциално държание)... ѕърво б€х в шок, после разбрах че случа€ е тежък, и по добре да си тръгна. “а пиша всичко това, за да не попаднете и ¬ие на тази "специалистка" и психично "здравата" сестра на собственичката както и самата собственичка ко€то се отнас€ некоректно към своите клиенти.
»нтересно ми е, до кога ще ни прав€т на маймуни, като се опитваме да остоим своите права?!
÷итирай

ћнени€: 563
Orhidgirl, искрено ти съчувствам  spoko
—поред мен изобщо не е тр€бвало да плащаш, а ако н€кой все пак реши да си плати, то задължително тр€бва да поиска касова бележка, защото подобни некадърници в последствие отричат , че си  им бил клиент.
Ќаглостта и некадърността при това съсловие е безгранична. Ќ€кои от т€х толкова са изпаднали, че са започнали да бо€дисват с бо€ на клиента, бо€ ко€то те не ползват и не са работили с не€, а ако направ€х гаф, то клиента е виновен.  Confused
ќсвен, че са некадърни, също така са и непочтени. ћного от т€х изобщо не дават касови бележки на клиентите си.
ѕризнава си, че не съм много на€сно, какво би могло да се направи в подобен случай, но аз лично бих информирала сдружението за защита на потребителите. ≈дна правна консултаци€ никога не е излишна.  Smile

÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 551
ќще един глас за Ћюбо от салон ћърфи на бул.Ѕългари€.
÷итирай

¬ј–Ќј-морето,сините вълни.

ћнени€: 743
«дравейте момичета, искам да се оплача за салон Ў≈– кв.ћотописта и некоректно държание на персонала там.  ¬чера реших да си направ€ малко кичури за да изравн€ корените с останали€ цв€т.  ќстанах много не доволна от резултата, б€х ц€лата на оранжево-сиви петна и тъмно сиви кичури които по никакъв начин не се вписват в топлите отенъци на русото.  ‘ризьорката естествено си насто€ваше на своето че точно така  тр€бвало да се получи и точно така съм искала, собственичката чъщо й подп€ваше.  ак то и да е, поисках оценка от други специалисти, обърнах се към н€колко професионалиста (фризьора) които работ€т в чужбина за една от най-големите телевизии.  огато са видели резултата по скайп.. б€ха ужасени, техни€ извод е че, фризьорката меко казано некадърна ( н€ма да се вдавам в подробности, с две думи е направила н€колко големи грешки при бо€дисването). ¬ърнах се в салона  за да направ€ рекламаци€ ( нали сме в европейски€ съюз и тр€бва да си отсто€ваме правата), когато се оплаках на управителката и поисках  да ми върнат парите за да отида при друг специалист да оправи мазалото, т€ почна да ми крещи с за€вление, че в чужбина не са специалисти, не € интересува т€хното мнени€ и че точно така тр€бвало и да стане.  азах, ок щом така, отидох в ƒима стил там също ми потвърдиха, че това е грешка на фризьора.  огато се върнах в салона ( не ми беше за парите а исках поне да си призна€т грешката), със спокоен тон още веднъж об€сних на фризьорката и собственичката, че не е тр€бвало да стане така, сестрата на собственичката ( т€ в салона си седи като част от интериора) изведнъж скочи и почна да ми крещи и размахва с ръцете : “и си ненормална, ти си психично болна!   ( всичко това беше придружено с подскачани€ и размахвани€ с ръце и провинциално държание)... ѕърво б€х в шок, после разбрах че случа€ е тежък, и по добре да си тръгна. “а пиша всичко това, за да не попаднете и ¬ие на тази "специалистка" и психично "здравата" сестра на собственичката както и самата собственичка ко€то се отнас€ некоректно към своите клиенти.
»нтересно ми е, до кога ще ни прав€т на маймуни, като се опитваме да остоим своите права?!

хич не му мисли ами подай жалба в  «ѕ както си във този вид бъди сигурна че ще ги посет€т в рамките на н€колко дни и ще ти съдействат за връщането на парите но най-важното условие е че тр€бва да имаш касов бон със който да докажеш за извършената услуга но ако н€маш пак отиди и се консултирай други€ вариант е отиваш в Ќјѕ и подаваш сигнал за неиздаване на касов бон и щеги оформ€т едно хубаво
÷итирай

ћнени€: 0
«а „ерни€ списък: јко искате да бъдете обиждани, подигравани, заплашени и пребити. ќтидете в салон "’убава жена" гр.¬арна, ул.ћакедони€ 46 (зад хотел ќрбита) +359 52 604022 . ≈дна много слаба госпожа е много груба и невъзпитана, и ако се оплачиш ... "много опасно, вика мутри и би€чи".
« ѕоследна редакци€: чт, 04 ное 2010, 21:28 от puhito »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4
«а бели€ списък - салон ѕарадигма, ул. ¬енера (пр€ка на √ео ћилев)  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 400
„ерен списък - гр. —офи€, кв. —трелбище, ул. Ќишава (към ёжни€ парк). »мето на салон LIPSTICK . Ќаправо н€мам думи !! ћного некадърни фризьорки ! ќтидох за обезцвет€ване, с червеникава коса (бо€дисана). ƒаже предни€ ден отидох, за да запаз€ час. “ази ме погледна и каза, че н€ма проблем да ме изсветли. —еднах на стола, това очилато създание ми шибна обезцветител, с който не ми изпра косата на н€колко пъти, а едва не € унищожи, когато ме остави така да вис€ 40 мин !!! —лед това ме изми и ми сложи такава бо€, с каквато б€х отишла.  smile3515 #Sniper newsm50
ќлекотиха ми джоба с 120 лв. и по живо по здраво, а с отстъпката 10 %- 120... ’ем ми б€ха и познати наемателите... јз си замълчах, но там не ми стъпи крака повече !
» добре че беше - за Ѕели€ списък- ∆оро ƒ≈сков, салона му е DESIRE в Ћозенец, да ме оправи и да се радвам на хубав рус цв€т !!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 650 отговора