Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-553 от 553 отговора
Отварям нова тема, тъй като старата стана прекалено голяма и вече е заключена. Опитала съм се да направя списък от всички салони, обсъждани в предишната тема за да можем да се ориентираме лесно и бързо, когато търсим определен салон, дали си заслужава да ползваме неговите услуги.
Старата тема може да видите тук:
Черен и бял списък на фризьорите
или тук:
Черен и бял списък на фризьорите - цялата тема на една страница

Тъй като списъка за София е най-голям, съм го сортирала по различни критерии за по-лесно намиране на добър салон.
За салоните от черния списък съм извадила конкретните оплаквания за да е ясно защо даден салон е попаднал в черния списък и евентуално, за кой фризьор е оплакването.
Постарах се да извадя и по-пълни данни за салоните - име на салон, квартал(само за София) и адрес, пояснения за местоположението и евентуално телефон. Информацията е в сления вид:
Име На Салон - Фризьори споменати в мненията за салона - Квартал, Адрес, допълнителна информация.
За някои препоръки/оплаквания няма информация за името на салона, затова съм дала само имената на фризьорите.
ВАЖНО: Имайте предвид, че данните за някои салони са от 2006 година (това е датата, на която е пусната старата тема) и съответно информацията може да не е актуална. Например даден фризьор вече да не работи в цитирания салон, или самия салон вече да не съществува или да е с нов адрес. За някой от фризьорите цитирани, за които има данни къде са се преместили, съм записала тази информация към данните за новия салон, в който се е преместил фризьора.
Възможно да съм изпуснала някое мнение за салон или мнението да не е съдържало достатъчно информация за да може лесно да бъде намерен салона/фризьора. Този пропуск може лесно да бъде коригиран като пуснете мнението си за салона в тази нова тема.

Надявам се списъкът да бъде полезен на всички мами, които искат да бъдат по-красиви Wink

p.s. Моля да не разводнявате темата (например с въпроси за цени), за да можем да продължим да поддържаме списъка удобен за ползване. Също така давайте максимално изчерпателна информация за салона, за който пишете (МОЛЯ НЕ СЛАГАЙТЕ линкове към сайтове на салоните, тъй като може да се приеме за СПАМ, а и голямата част от салоните могат лесно да бъдат намерени в google само по името на салона).

БЯЛ СПИСЪК СОФИЯ:

ПРЕПОРЪЧАНИ САЛОНИ ПОДРЕДЕНИ ПО БРОЯ ПРЕПОРЪКИ - салоните с най-много препоръки са по-напред в списъка, салоните които са от една и съща верига са обединени на групички.

Мърфи - Мърфи, Цецо - ж.к. Крива Река, ул. Константин Иречек 11 (Любомир от салона на бул. България 11) (9 препоръки)
Петко Топурски - Петко, Силвето - Подуяне, ул. Кутловица 51-53 (6 препоръки)
Фетиш - Чочо - Лозенец, Милин Камък 15 (6 препоръки)   
Стилист Капанов - Иван Ганев, Пламен, Краси - Център, бул Христо Ботев 14 (6 препоръки)
Стилист Капанов - Орлин Валяков - Център, бул Скобелев 63 (3 препоръки)
Стилист Капанов - Ангел, Ива - хотел Даунтаун, Център, бул. Васил Левски 27 (3 препоръки)
Арлет - Гого, Андрей, Галя - Център, ул Узунджовска 7-9 (5 препоръки)
Мадлен - Ина Михова, Йоана, Марио - кв. Изток, бул."Цариградско шосе", бл.14 (5 препоръки)
Душкини - Ивайло Душкин, Силвия - Център, бул. Витоша 108 (5 препоръки)
Кали - Мони (от салони Мърфи) - Гоце Делчев, бул. България и бул. Гоце Делчев (тел. 0896645326) (4 препоръки)
Fashion Studio Refresh - Вики (преди е работела във Венера) - Надежда 1 бл. 173 (4 препоръки)
Чиликови - Иван - Иван Вазов, бул. Витоша 192 (4 препоръки)
Vogue Vision (Вог Вижън) - Митко Дамов - Център, пл. Славейков 1В (4 препоръки)
Кало - Ина, Филип - Младост 1А, бл.509 (4 препоръки)
Кало - Теодор, Диляна - Гео Милев, салона в хотел Плиска (3 препоръки)
Кало - Калин, Ели - Център, бул. Витоша 12 (2 препоръки)
Wave Studio - Вили, Ваня - Център, бул. Стамболийски 30Б (входа е откъм Цар Самуил (3 препоръки)
Hair Shop - Данчо - Лозенец, ул. Крум Попов 50-52 (3 препоръки)
Студио 723 - Деси Колева, Венера - ул. Гогол 21 (3 препоръки)
Креатив (Creative) - Калин, Цвети - Център - Зона Б 5, бл.5 вх Б, на гърба на МОЛ-София (3 препоръки)
фризьорка Валя - Подуяне, ул. Буная 31А (тел. 0896702380) (3 препоръки)
фризьорка Вики (Виктория Алексиева) - Център, ул. Христо Станчев 11 (3 препоръки)
Ния - Ники - Студентски град м/у бл12 и бл13 (3 препоръки)
Марин, Мишо и Мариян (Мъро) - Красно Село, ул. Дойран и ул.Дебър, покрай банка Токуда надолу по стълбите, (Мишо 0887670280) (3 препоръки)
Венера - Светльо, Стефи, Вики - Гео Милев, Шипченски проход 43 (3 препоръки)
Венера - Дани, Мето - Редута, ул. Братован 1 (2 препоръки)
Венера - Боби, Оги, Поли - Гео Милев, Sky City (2 препоръки)
Вени - Мария Томова - Център, бул. Георги С. Раковски 146 (3 препоръки)
Вени - Невена - Център, салона се намира в ЦУМ ет.3 (2 препоръки)
Tino hair & make up - Център, ул. Средна гора 49 до Мол София (2 препоръки)
Preference - Милена Найденова, Анелия - Гео Милев, бул.Шипченски проход 7-13, бл.228А (2 препоръки)
Ексес - Биляна, Диди - Център, ул. Цар Асен 3 (2 препоръки)
Helita - Иво, Мони, Ива - ж.к. Крива Река, ул. Лайош Кошут 51 (2 препоръки)
Марги - Росен - Хиподрума, ул. Хан Пресиян 10 (входа е от към ул. Церова гора) (2 препоръки)
Sun City (PJ Hairdesign) - Пламена - Център ул. Сердика 12, зад ЦУМ, на втория етаж (2 препоръки)
Галарис - Катя - ж.к. Яворов, бул.Цариградско шосе 43 (2 препоръки)
Суета - Жоро - кв.Гоце Делчев, ул.Деян Белишки 62 (2 препоръки)
Академия Стефан - Иван Вазов, ул. Бурел 53 (2 препоръки)
Академия Стефан (салона) - Виктор, Ники - Център, бул. Раковски 166 (2 препоръки)

ПРЕПОРЪЧАНИ САЛОНИ ПОДРЕДЕНИ ПО ДАТАТА НА ПУБЛИКУВАНЕ НА ПРЕПОРЪКАТА - салоните които са с най-актуални препоръки са по-напред в списъка, тьй като информацията е по-актуална и точна.

фризьорка Светломира - кв. "Хаджи Димитър", ул. Резбарска до ОМV
Lhair - Лили - Център, ул. Лайош Кошут 22
Жани-Де (Jani-De) - Жана - бул. "Драган Цанков" 36 ( сградата на Интерпред )
Sin Style - Благовеста - Център - Бул. Македония 19А
Рембранд - кв. Стрелбище - ул.“Майор Първан Тошев“ 15
Lorene - Ани - кв.Изток, зад Интерпред
Каприз - Петя - кв. Слатина, бл. 44, тел. 8736481
фризьорка Емилия - салонче в Младост 1 зад магазин Зора
Ефекто - Кристиян - Лозенец бул. „Джеймс Баучер” № 77
Пасифик - Коприна - Лозенец, ул.Църноок 20
Fado - Мари - Лозенец, ул Козяк, бл. 27 партер
"Martin's", мисля че така се казваше - кв. Крива Река, ул. Иван Рилски, точно срещу страната на Ветеринарния институт
TIGI Boutique - Лъчо, Грета, Галя - кв. Гоце Делчев, ул." Славовица" 20, близо до кафе Калипсо.  
Пиронкова - Деси - Център бул.Скобелев 7А, срещу НДК
Ема - кв. Борово ул. “Родопски извор” бл.233
Мания - Мария - център ул.Гургулят 8
Нефертити - Дружба 1, ул.Димитър Списеревски бл.71
Елса - Хриси или Ели - Надежда 2 в бл. 272 вх.3, тел.8378508
Стилисимо - Гери(с черната коса) - Слатина, ул. Теменуга 1 тел. 9714877
Кало - Стефи - Център, ул. Шар Планина 27, тел. 0884090660
Трио -  Боби - Център, ул.Мальовица 3 /малката пресечка с Графа/
Лазур - Лили - кв. Редута, ул. Марагидик 64
Lazy Daisy - Петко - Център, ул. Граф Игнатиев 23
Гали - Христо - Дървеница, ул.Пловдивско поле 19
Косара - Тони и Вили - Център, Стамболийски 33 (вход откъм ул. Цар Самуил)
Женско Царство - Студентски Град, Срещу Бл. 58
фризьорка Анелия Кошарска 0889306588
Люлин, спортен център СИКОНКО, до фитнеса
Евгени Петров, Центъра, салон на ул. Хан Аспарух
Future trend - Камелия - кв. Белите брези, на ул. "Звъника" 6, тел. 0889932684 и 0878766774
DORA art STYLE - Дора Пеева - Слатина, ул. Едисон 47
фризьорка Камелия - Лозенец, ул. Миджур 13
фризьор Любчо - лореалския салон в Лозенец на Козяк 33? близо до Сребърна
ЕЛ-РАЯН - Рая - ж.к. Стрелбище, ул. Дедеагач, бл. 60А
фризьорка Ива - Бели Брези ул. Дойран, малко след ресторант Ниагара
Vogue Vision (Вог Вижън) - Лили - в търг.център "Корнер", ж.к. Света Тройца, бул.Сливница 228
Айрини - Тони - Люлин 7, ул. Луи Пастьор 30
Фризьорския салон в Бизнес Парк, Младост 4 - Рени
Дефект - Център, ул. Владайска 27 (новият салон на момичетата от бившият салон ШИК)
Студентски град, семейните общежития, мисля че се води до блок 54
Чармо - Ина - Редута, Ул. Иларион Драгостинов 21
Chervilo beauty box - Жорко Петков - Център, бул. Цар Освободител 7
фризьорка Стели - Център, ул. "20-ти април"
Harihair - Хари, Косьо и Меги - Център, ул. Парчевич 55
Budoar - Илиана - Лозенец ул Трепетлика 15
Налби - Лагера бл. 47
Капанов - Виктория - Стрелбище, ул. Хайдушка Гора бл.114
Боби Иванов - Център, ул. Кърниградска 1
фризьорка Поля - Център, ул. Любен Каравелов до у-ще"Иван Вазов"-електрото
фризьорка Ради - салонът и в Хиподрума, срещу пазара Иван Вазов
Anastasia Style - Ани - Люлин 8, бул. Царица Йоанна 70
фризьорка Нина - Люлин 4 бл.429, на гърба на блока
Ефект - Анатоли или Диди - кв. Стрелбище - ул. Майор Първан Тошев 15
Веди - Веси, Център, ул Развигор 2
фризьорка Христина - Гео Милев, откъм хотел Плиска - стария фризьорски салон в блока откъм булеварда
Сан Суси - Снежи - Център, ул. Любен Каравелов 31
Флеш - Стефан - Стрелбище, ул. Нишава 113 А
Jador - Марио - Център намира се в пряката зад Булбанк
Andrea Spa and Beauty - Младост 2 (зад Макдоналдс) /нов адрес на салоните - Стрелбище ул. Кестенова гора 12/
MG Beauty Center - Емо - Център, ул. Патриарх Евтимий 45
Краси - Люлин 8, кооперация до метростанция Люлин
Експерта (Experta) - Роси - Лозенец, бул. Джеймс Баучер 101
Недялкови - Сашо - Център, бул. Янко Сакъзов 52
хотел "Царско село" - Боби - Драгалевци, бул. Околовръстен път
фризьорка Надя - Студентски град до бл.21
Лилиан - Криси - Младост 2, бул. Александър Малинов 30, търговски център Лилиан
фризьор Бисер (салонът му е до хотел Сити)
Малина ММ - Малина - кв. Стрелбище, ул. Нишава 159
Магама - Център, ул. Хан Аспарух 7
Primero - Бубето - Младост 4, ул. "Д-р Атанас Москов" бл. 458, вх. Г , партер
фризьорка Еми, срещу 30 СОУ ("Стамболийски" 125)
фризьорка Ани - Дружба бл.108
фризьорки Поли и Вяра - Лозенец,ул.Васил Кирков 8
фризьорка Мириана - на бул. Васил Левски, до Дондуков
Hair by Дарина - Дарина Караиванова - Център, бул. Васил Левски 1
салон - център, ул. бачо киро, на 5 м след пресечката с ул.искър
фризьор Цанко Киров, салонът му е в Сиконко - ж.к. Люлин 7, ул. Арх. Георги Ненов (тел. 0888616052)
Делия - Тони, Деси Колева - ж.к. Яворов, ул."Иван Асен II" 21
фризьорка Йоли - малко салонче на ъгъла на Южния парк и Гоце Делчев
Валентин Цветков - кв. Стрелбище, ул. Майор Първан Тошев 18-20
фризьорка Петя - Люлин 6, Джавахарлал Неру 28, търговски център "Силвър център"
Капанов - Марин - Борово, ул. Пирински проход 47 Г
Феерия - Деси - Младост 2, ул. Св. Киприян 60
Vogue Vision - Диана - Център, ул. Пиротска 10
Ани - ул. "Райко Жинзифов" 9
Тони Мерджанов - Тони - Център, Руски паметник, бул."Македония"46, ет.1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ЧЕРЕН СПИСЪК СОФИЯ:

САЛОНИ С ОПЛАКВАНИЯ ПОДРЕДЕНИ ПО БРОЯ ОПЛАКВАНИЯ - салоните с най-много оплаквания са по-напред в списъка, салоните които са верига са обединени на групички. Салоните с еднакъв брой оплаквания са подредени според датата на оплакването - най-старите оплаквания са по-нагоре в списъка.

салон Вили - Център, салона в сутерена в Халите
ОПЛАКВАНЕ1: казах и цъфтежа,но да не е повече от 3-4 пръста, атя ми скъси косата с 1 педя!!!ебати скандала и спретнах. в интерес на истината,найстина цъфтежа ми беше 3-4 пръста,но.....
ОПЛАКВАНЕ2: Ако искате косата ви да бъде оформена наполовина от маникюристката в салона, понеже фризьорката бърза за среща; ако държите да ви е накъдрена с две различни по дебелина маши от двете страни на главата; ако сте привърженик на садо-мазо техники на тупиране...моля посетете салона в сутерена на Централни хали.
ОПЛАКВАНЕ3: А лелята от сутерена в Халите - бягайте далече. Такава уста е отворила за печалби....

Фетиш - Марти - Лозенец, Милин Камък 15
ОПЛАКВАНЕ1:За черния списък: Мартин от "Фетиш"
ОПЛАКВАНЕ2:Момичета, май всичко е въпрос на късмет...Аз честно казано , не съм доволна от Фетиш , бях при един Марти ,който буквално ме окипази - супер гадни руси кичури, коса мега тупирана (първо не ми отива, второ му казах ,че не искам)...
ОПЛАКВАНЕ3: Аз съм на друго мнение по въпроса,но съм пристрастна,защото се познаваме от ученици и знам какви ги бърка,маже и т.н под формата на  всякакви далаверки(с боите например),но иначе има данни.

Мадлен - Ина Михова, Марио - кв. Изток, бул."Цариградско шосе", бл.14
ОПЛАКВАНЕ1: За черния - Ина Михова салон Мадлен - до Френската гимназия и срещу хотел Плиска
ОПЛАКВАНЕ2:Радвам се,че има черен списък!За №1 в него може да претендира "Видната Столична Коафьорка Ина Михова" ,която за детско подстригване на черта взима 96 лева!!!!Докато изчаквах дъщеря си,станах свидетел на "професионалните" й методи - на всички препоръчва три вида маски ,всички се оказват с еднакви потребности!Предлага ваучери за процедури от 360 лева със същия псевдо-полезен за клиента характер,защото за джоба й са полезни със сигурност!Това е вулгарно!Поредната лъжкиня,която освен,че лъже и краде под прикритието на фризьорска услуга!Защото какво е това,ако не кражба !!?Минималната заплата в България е 120 ле,а тя иска 96 лв за подстригване на черта,да отреже 1 см коса !Тя самата се чувства вече малко неудобно от постоянните измами,затова и току поднася някакъв"каталог на прическите на салон Мадлен",където може да се види и снимка на фризьорката топлес,както е снимана за нашия"Плейбой".Дали Инчето не е объркала тарифите с тези на други услуги,които прави??Как мислите?Трябва да се сигнализира и Комисията на потребителите!
ОПЛАКВАНЕ3:За черния списък Марио от Мадлен,човека постригва добре,но само като е на кеф...постригвах се два три пъти при него когато Ина я нямаше и ме направи добре,но един път направо ме направи на тука има тука нема,неравни и накълцани крайща,абе ужас.

Мърфи - ж.к. Крива Река, ул. Константин Иречек 11
ОПЛАКВАНЕ1: Стажантите от Салон Мърфи - имах записан час в този салон при определен фризьор естествено и без никой да ме пита дали искам, започва да ме обслужва някой друг, като на два пъти беше супер неуспешно
ОПЛАКВАНЕ2:  Аз ходих последно при Мърфи, но честно казано не съм очарована. Да, уж добре ме подстрига, но сега въобще не моа да се поддържам и съм ужасен вид. А косата ми е тънка и къса и трябва много добре да се подстриже, за да мога лесно да я поддържам. Поне това искам.
ОПЛАКВАНЕ3: За самия Мърфи съм чувала добри отзиви, ходила съм в салона 3 пъти преди около година. Единия път ме пострига един от учениците  и ми направи кичури, помня че бях доволна, обаче на следващия път ме пострига една ученичка, руса мацка, симпатяга беше, обаче етажираните кичури от ляво бяха с 3 пръста по-къси от тия от дясно.... Голяма драма! Повече при Мърфи не стъпих....

Tino hair & make up - Тино - Център, ул. Средна гора 49 до Мол София
ОПЛАКВАНЕ1: Черен Списък-Тино от Тино Hair Салон. Направи ме отвратително и със цялата my наглост ми поиска 130лв!!! После ще трябваше да дам още толкова за поправка... Тино ми го препоръча една приятелка,която си прави кичури(руси) при него. За първи път беше ходила при него и кичурите и изглеждаха добре,но тя никога не си беше боядисвала косата преди. Аз имах светло кестенява коса със по тъмни кичури. Корените ми бяха доста пораснали и ще трябваше да се боядисвам-ужким доста разговаряхме преди да седна на стола,но резултатът беше плачевен !!! Корените ми бяха в патладжанен цвят,а останалата ми коса на някакви русо-кафяви петна,не кичури,а петна!!! Стана ми лошо като се видях и особено след като и той видя какво е сътворил и ми поиска 130лв.,понеже бил използвал 2 кутии боя + някаква ампула ми сложил за подхранване #2gunfire...Приятелките ми се хванаха за главата...
ОПЛАКВАНЕ2: Черен списък- Tino Hair

салон - Лозенец ул. Цветна градина
ОПЛАКВАНЕ1: има една фризьорка (изрусена и прилича на рускиня по външен вид - симпатична е. Винаги джвака дъвка. косата и е не много дълга - над раменете и е средна на ръст.), която от поне от 6 години се подвизава по протежението на улицата ( измества се от едно помещение в друго), фризьорските и салони нямат обозначение - да пише някакво име и табела и е НАЙ - НАГЛАТА фризьорка, която някога съм срещала. Преди 3 години бях при нея за боядисване, платих си за нейна боя- всичко както си трябва, отивам си доволна при мъжа ми вкъщи и той като ме гледа - тя ме направила на немска овчарка отзад!!! Понеже боята беше в модния светло кафяв цвят, а на нея не й стигнала боята ( и аз съм тъмна) та сещайте се какво е станало! Върнах се на следващия ден, влетях в салона и с доста висок тон я попитах защо изглеждам така, да ми върне веднага парите и т.н. Тя не се изненада като ме видя, даже не ми погледна косата да види как ме е боядисала, а взе да ме прибутва към вратата, за да не слушат клиентите ( то не че имаше много).След няколко седмици я гледам, че се пренесла в друго помещение. Ако сте от Лозенец, бягайте от тая мърла
ОПЛАКВАНЕ2: Бях при нея за работа преди време Smile)))))))) смех

Кало - Младост 1А, бл.509
ОПЛАКВАНЕ1: Преди месец ги посетих - кичури 2 цвята, боя за основа, лекичко подстригване и 1 ампула за коса. И за всичко това ми взеха 240 лв!!!!! Най-лошото е че не се получи така както ме уверяваше фризьорчето (едно ниско, русичко и зъбато момченце, според мен гейче) Трябваше основата да е тъмен лешник, но стана рижово:((( И дори и не ме подстрига както му бях казала.... ПЪЛНО РАЗОЧАРОВАНИЕ!!! ;
ОПЛАКВАНЕ2: Аман от некъдърни или не дотам къдърни фризьори Аз също съм крайно недоволна от Кало в Младост - от Ина. Няма да влизам в подробности защо точно, защото просто не ми се говори Confused Още си сърбам попарата след лятното ми посещение в това Кало.

салона в бизнес парк - младост 4 - Рени  
ОПЛАКВАНЕ1: така ми накълца косата с филажната ножица, че 3 месеца не мога да я оправя и почна да цъфти, а никога не е цъфтяла преди.,..
ОПЛАКВАНЕ2: за черния списък - РЕНИ от салона в бизнес парка в младост 4  

Арлет - Григор Кюлев (Гого) - Център, ул Узунджовска 7-9
ОПЛАКВАНЕ1: не експериментатор,а злодей на тема коса!
ОПЛАКВАНЕ2: няма никакво уважение и отношение към клиентите, постоянно се чака и не се спазват записаните часове, а прехваления Гого се е взел на сериозно и не ти обръща никакво внимание! Никога повече не бих си давала парите там! Некакъв ужас е.

Венера - Иво - Гео Милев, Шипченски проход 43
ОПЛАКВАНЕ1: За черния списък Иво от Венера на шипченски проход
ОПЛАКВАНЕ2: До скоро в белия от сега нататък в черния ми списък са салоните Венера и по конкретно този на Шипченски проход.2ве години ползвах услугите им без забележки докато савсем наскоро не бях краино разочарована,мн са снижили нивото обслужване и подбора на персонал.Не се лъжете да ходите там ще си загубите времето и ще останете разочаровани.

студио Мания - Център, ул. Гургулят 8
ОПЛАКВАНЕ1: Роси подстригва както си знае, взима много скъпо и е много нагла.
ОПЛАКВАНЕ2: Аз пък точно от Мария не съм доволна въобще. Отидо там по пепоръка, направи ме на нищо в косата. После видях че още две мои колежки е подстригала точно по същия безобразен начин, въпреки че трите сме много различни като типаж, коси, възраст и т.н. Повече не отидох при нея. Явно е въпрос на вкус все пак.

фризьорка Деси - Център, едно гаражче на ул. Асен Златаров, срещу бившето заведение "7-те снежанки".
ОПЛАКВАНЕ: Така ме офука, че на човек не приличах. Двете страни ми бяха с различна дължина.

салон Диди - Лагера, ул. Хризантема 11-13
ОПЛАКВАНЕ: Черен списък - всички квартални салони в района на "Красно село", където всеки гараж е фризьорски салон и най - вече Диди

салон Bella - Албена - Център, ул. Славянска 7
ОПЛАКВАНЕ: Вчера ми оризили косата и още го преживявам

салон на Торор каблешков в Мотописта
ОПЛАКВАНЕ: Отидох за крайчета и се разделих с 10 см коса, "защото фризиорката знаела какво прави"

Душкини - Център, бул. Витоша 108
ОПЛАКВАНЕ: не ходете при Душкин! той е 'стилист', който прави от косата ви лудница  ooooh! - всеки косъм е с различна дължина, което сигурно е много фешън, но няма нормална прическа, в която да може да я подредиш  #Cussing out  #2gunfire . след това отне сума ти време на следващия ми фризьор да я оформи без да ходя нула номер

Венера - Ети - Център, бул. Евлоги Георгиев 141
ОПЛАКВАНЕ: Последния път се каних да отида при Вики от Венера, но беше отпуска и реших да отида в другата Венера на Евлоги Георгиев,тъй като ми беше по наблизо и въобще не останах доволна. Поостригва ме Ети/мисля че така се казваше/ поострига ме точно за 5 мин. за първи път толкова бързо някой да ме поостриже. Клъцна от тук там и без да ми я филира и хоп готово. Такова нещо за първи път ми се случва.

фриьзорския салон на четворката в Студентски град.
ОПЛАКВАНЕ:няма да ви казвам как ме суши почти 2 часа и как ми изгори косата

салон Жули в кв. Иван Вазов.
ОПЛАКВАНЕ: Черен списък: салон Жули в кв. Иван Вазов.

салон Хаос - Център, Бул. Христо Ботев 49
ОПЛАКВАНЕ: Черен списък - едно момиче от Хаос, но не си спомням името й

Vogue Vision (Вог Вижън) - Лили - в търг.център "Корнер", ж.к. Света Тройца, бул.Сливница 228
ОПЛАКВАНЕ - За Лили от "КОРНЕР ц-р" ,не съм доволна. Има ли някой да е излезнал рус-или е сив или жълт или на петна. Има и яко обучаващи се. Все пак всеки си има мнение!

Креатив (Creative) - Зона Б 5, бл.5 вх Б, на гърба на МОЛ-София
ОПЛАКВАНЕ: В  никакъв  случай  не  рискувайте  там. Фризьорката  е  изключително  некадърна. Ако  попаднете  там,  вероятноста  да  излезнете  без  коса  е  много голяма .Аз след сешоара имам мехури от изгаряне по главата. А и мие с някакъв супер долнопробен шампоан.

салон Делия - Дани - Център, ул. Иван Асен II 21.
ОПЛАКВАНЕ:Дани мисля че се казваше мацката. Бях с коса до кръста и ми отряза половината коса (казах и да не реже много ма явно 20 и нещо сантиметра за мацката ца малко), така ме накълца (чувстам се като постригана коза), да не говорим исках преливащо етажиране, а получих накълцана неравномерно подстригана коса.

MG Beauty Center - Емо - Център, ул. Патриарх Евтимий 45
ОПЛАКВАНЕ: Емо от MG на патриарха: адски много пари за нищо работа, даже не ме подстригаха както трябва за пореден път се убеждавам, че колкото по-лъскав е един салон, толкова по те претупват и гледат да ти вземат парите

Visage - City Center Sofia
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък имам много лица, на които не помня имената...една във Visage в CityCenter-a

Nail Bar - Лозенец, ул. Якубица 25
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък имам много лица, на които не помня имената. Nail Bar  на ул. Якубица

салон - Люлин 5 бл. 523    
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък-Люлин блок 523  

Джули стил - Център, ул Софроний Врачански 16 (до Пиротска и Ботев).
ОПЛАКВАНЕ: Претупва за няколко минути .... като добавим и арогантното поведение - не, благодаря

Gossip - Център, Mall of Sofia (МОЛ-а на Стамболийски)
ОПЛАКВАНЕ: направиме ме шарена и не ми направи хубав сешоар

салон Тони - Банишора ул.Ген.Столетов бл.5А
ОПЛАКВАНЕ: фризьорсия салон и фризьорката се казват-Тони. Опита да направи кичури на моя приятелка, но на мястото на кичурите косата й я няма до корена.Стои на дупки! Също и подстригва ужасно!

салон - Овча купел 2 в блока/не си спомням номера му/ срещу входа на 33 ОДЗ
ОПЛАКВАНЕ: фризьорката се казва Христина - съсипа ми косата след като се опита кичури да ми направи

Кало - Красно село, ул. Пирински проход 27-29
ОПЛАКВАНЕ: Черен списък - девойката в салон Кало в Красно село

Флеш - Стрелбище, ул. Нишава 113 А
ОПЛАКВАНЕ: Излезнах разревана, това мисля, че е достатъчно. Останах разочарована от този салон.

салон - Овча купел на пазарчето
ОПЛАКВАНЕ: Един ден много бързах и се забих в Овча купел на пазарчето да ме подстрижат,като се видях кво да ви кажа фризьорката излезе толкова некадърна,че ми се искаше да я удуша .С цялата си наглост ми каза- О,маи ти окепезих косата !!!После едвам ми оправиха косата

Кало - Люлин 6, Джавахарлал Неру 28, търговски център "Силвър център"
ОПЛАКВАНЕ: страшно непрофесионално подстригване и обслужване, не използват продуктите на Лореал, а например Велла, цените обаче са същите като в другите салони Кало

Академия Стефан - Иван Вазов, ул. Бурел 53
ОПЛАКВАНЕ: всички са ужасно некадърни,бавни и изобщо много съжалих че отидох там

Академия Стефан (салона) - Ели - Център, бул. Раковски 166
ОПЛАКВАНЕ: Преди известно време похвалих салон Стефан и по-точно фризьорката Ели от салона. Е, да , ама след като си измих косата и се сресах установих, както често ми се случва, че отново не съм подстригана както исках! Направила ми е по-дълбоки етажи, точно каквото изрично и казах да не прави! Аз съм с чуплива коса и тя ми беше изправила косата в салона, но като се прибрах вкъщи и след като си измих косата, тя естествено ми се начупи и тогава забелязах реално как точно ме е подстригала. Е, не съм доволна, не е достатъчно само да е любезен фризьора, и професионалните му качества са също толкова важни, колкото и доброто отношение към клиента! Не мога да си обясня как е възможно такова нещо, при положение, че преди да седна да ме стриже на компютъра и показах доста снимки на това, което искам да ми направи?! Нищо сложно не се искаше от нея да направи, но уви... Мнението ми е, че Академия Стефан трябва повечко да обучава фризьорите си преди да ги пуска да практикуват! Определено не бих посетила и Академията да си правят експерименти с мен и да се учат на моята коса  съвсем начинаещи фризьори след не добрия си опит със салона. В салона работят уж професионални фризьори, а Академията, където се знае, че работят ученици си представям как пък те работят Tired Както каза мъжа ми те професионалните фризьори масово са гола вода, пък учениците хептен!

салон - Студентски град срещу "Шедьовър"
ОПЛАКВАНЕ:а иначе в черният ми списък ще остане една дама- не и знам името- от фризьорски салон в Студентски град срещу "Шедьовър" която ме подстрига през ноември на мокро без да ми изсуши косата и имах кичури с по 4-5 см. по дълги от други (като това не беше търсен ефект!!!!!)

салон Ан-Мари - Център, подлеза на ндк до Карамел
ОПЛАКВАНЕ: ужасен салон с много лоша хигена.

Валентин Цветков - Еми, Иво - кв. Стрелбище, ул. Майор Първан Тошев 18-20
ОПЛАКВАНЕ: Еми и Иво от салона на Валентин Цветков, така жестоко ми окепази косата един път - направи ми много ужасни етажи, както не се правят по този начин изобщо и дълбокоооооо филиране та чаках повече от1 година да ми прорасне косата , за да мога да отрежа филираното изтънено от нея! Освен това докато ме сушеше ме прасна бая силничко със сешоара по главата, сега ми е смешно, но тогава не ми беше.

салон - Стрелбище, ул. Нишава 116-119 ,около тези  номера, до видео клуб и едно друго магазин4е
ОПЛАКВАНЕ: 160 лева за леко осветляване на  тъмна коса  като последствие - далматинец  на петна...  горката ми сестра... и майсторката  е лъгала ,че работи със Лореал , а шишетата пълни със друго ... това  сестра ми  разбрала после от съседна фризьорка

Orange - Мирослава - ул.Веслец 20
ОПЛКАВАНЕ: Супер некадърна жена! Не стига, че не ме подстрига така, както исках, но и не спря да говори и да ми надува главата през цялото време, поради което не успя да ме чуе какво искам.

Гали - Христо - Дървеница, ул.Пловдивско поле 19
ОПЛАКВАНЕ: Стилист Христо от салон Гали - Дървеница е в моя черен списък. Разочарованието ми бе тотално, като се има предвид, че желанията ми бяха съвсем прозаични.

салон "Марин, Мишо и Мариян" - Яна - Красно Село, ул. Дойран и ул.Дебър, покрай банка Токуда надолу по стълбите
ОПЛАКВАНЕ: Три месеца не можах да си оправя пораженията от нейната намеса

салон Петко Топурски - Петко - Подуяне, ул. Кутловица 51-53
ОПЛАКВАНЕ: След като 1-2 год посещавах умерено посредствена фризьорка, реших, че е време да се поглезя при "стилист" и от форума си избарах Петко. Косата ми беше със средна дължина - до раменете, отнесох си снимка на желаната фризура за да не се разминем с обясненията и възприятието. Нямаше въпроси, всичко е ясно. Започна да стриже отзад, аз естествено не мога да преценя колко точно отнема от косата, като стигна около ушите гледам, че бая късо върви, извърнах се странично и щях да припадна от ужас - врата ми обран! Представете си мъжко късо, 1 см най-много, над ушите малко по-дълго, така филирано, че сякаш проскубана перушина. С ръка на сърцето ви казвам, че по-некадърен бръснар не съм срещала за последните ми 35 осъзнати години. Никога не съм ходила с такава прическа защото лицето ми е издължено и направо мязам на пъпеш. Обаче този, взел се насериозно стригач, ме опропасти за месеци напред при това в зимния сезон. Зададе ми повече въпроси относно водата с която ме черпиха - колко градуса, минерална, газирана и т.н. , а не попита нищо за това как да стриже, та реших, че снимката му е достатъчна. Та за боядисване и стригане платих 75 лв. Ума ми не го побира това - да дадеш толкова много пари и да си тръгнеш осакатен! Ако не бях зряла жена щях да се разплача на момента, но пусто възпитание... наревах си се в къщи. Няма човек, който ме е срещнал, да не ме попита каква е тая гавра с косата ми.

салон Feeling - Мусагеница, бл.108 до пощата
ОПЛАКВАНЕ: черния списък - коафьорчето от FEELING в Мусагеница

салон Грация - Люлин 1 бл 027
ОПЛАКВАНЕ: Там има една която от времето на бай Тошо не е мръднала грам. Ти му говориш едно, то си знае неговото.Исках леко да ме филира тя ме подстрига късо. Ревах цял ден после. Даже накрая и тя гледаше тъпо като видя какво е направила.

салон Омния - Младост 2 бл. 218А (до пицария Мармо)
ОПЛАКВАНЕ: да се оплача: Ходих в салон Омниа в Младост 2 в София до пицария Мармо и мога само да ви предупредя да не ходите там, или поне не при Деси, защото вече втори месец не мога да си оправя косата. Така ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и трябваще да я скъся с мин. 7см. за да има някакъв що годе приличен вид и форма. Там има и едно друго момиче, мисля Силвия се казва.. за нея незнам, но май тя е по-добре, т.е. то в сравнение с Деси всеки квартален салон ще е ок. Ако искате рискувайте, може само при мен да е така..

салон Effecto (Ефекто) - Кристиян Кирилов - Лозенец, бул. Джеймс Баучер No 77
ОПЛАКВАНЕ: фризьора е Кристиян Кирилов.  За съжаление и от личен опит, смея да твърдя, че този човек е от типа фризьори, на които не им дреме да експериментират с недопустими манипулации върху косите на нищо неподозиращите си клиентки и естествено да достигат до крайности, от които резултата, поне при мен , беше тотално унищожена коса.

салон - кв.Красна поляна, бул.Никола Мушанов бл.331 до банка Пиреус
ОПЛАКВАНЕ: съсипа ми косата и сега съм с около 30см по-къса коса заради нея.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

БЯЛ СПИСЪК ВАРНА:

ПРЕПОРЪЧАНИ САЛОНИ ПОДРЕДЕНИ ПО БРОЯ ПРЕПОРЪКИ - салоните с най-много препоръки са по-напред в списъка. Салоните с еднакъв брой препоръки са подредени според датата на препоръката - най-старите оплаквания са по-нагоре в списъка.

Стилист Капанов - Нели - ул. Мир бл.2А (4 препоръки)
Студио Кондов - Баба Рада 18 (2 препоръки)
Студио ЕЛ - Соня или МАЯ - Одрин бл.14 /това е китайската стена./  (2 препоръки)
Вальо - до Кукления театър, нд "Драгоман"
Ескейп (Escape) - Максим - ул. Отец Паисий 26 (2 препоръки)
Дързост и Красота - Чочо, Милена - жк. Вл. Варненчик, бл. 4 (кв. Владиславово) (2 препоръки)
Студио К - ул. Параскева Николау 8 (срещу паркинга на бившия р. Параклиса) (2 препоръки)
Студио К2 - Маги или евентуално Краси - ул. Княз Дондуков 17
Ирина Радева - работи на ул. Гоце Делчев 43-45
Арлет - до Валентина
Арлет - Пепи - ул Заменхоф 8
Студио Нел, на ул. Д-р Желязкова
Христо - ул Тодор Димов 6
Вижън - Ивето - ул. Баба Тонка 2
Студио K & L - Катя - Дубровник 23
Снежито - в Гръцката махала на ул "Цар Самуил"
салонът на Мето - намира се на Генералите (преди беше на Столипин28)
учебен център Framesi - ул. Братя Шкорпил 26
Румяна, малко фризьорско салонче на пазара на Чаталжа (само при нея)
САР - Таня - ул. Райно Попович 17 (зад винса в пресечката на бурлекса)
Естетико - Ивелина /а и всички момичета/ - ул. Битоля 12
студио Нуши - Ники - Търговски Център, зад ХЕИ Варна
студио Кърстин - Жулиета - кв.Чайка бл.180
салона на х-л Golden Tulip - Деси - бул. Христо Ботев 3А
салон Таня Райкова - ул. Марко Балабанов 35 (зад гарнизонния стол)
Светла /не знам името на салона/, работи в китайската стена,кв Левски
Светла - ул. Пирин 10
Angel Face - бул. Съборни 4
Цветка & Крис - Валя - ул. Ген. Киселов 17
салон Мириам - жк.Бриз, ул. Свети Никола No.104А (тел. 0887422922)
Електра Студио - Яна - ул. Ц.Гинчев 18
Красен стил - Краси - улицата вдясно от НИПКИК
Красен стил - срещу Макао-то
Хелена Фейс - Катя - бул. Пирин 30

ЧЕРЕН СПИСЪК ВАРНА:

САЛОНИ С ОПЛАКВАНИЯ ПОДРЕДЕНИ ПО БРОЯ ОПЛАКВАНИЯ - салоните с най-много оплаквания са по-напред в списъка, салоните които са верига са обединени на групички. Салоните с еднакъв брой оплаквания са подредени според датата на оплакването - най-старите оплаквания са по-нагоре в списъка.

Красен стил - в уличките под общината
ОПЛАКВАНЕ1: Фризьорката е с къдрава червеникава коса, но не знам името. Още не мога да забравя преди година как ме претупа за 5 мин.и как трябваше след това да ходя при друг фризьор да ме дооформи - отне му половин час
ОПЛАКВАНЕ2: Всички салони тип Красен стил.Имала съм много интересна случка там преди години,която не мога да забравя

"Даниел стил" - уличките зад червения и близо до художествената галерия -
ОПЛАКВАНЕ: отвратителен стил

Красен стил - Мими - срещу Кауфланд
ОПЛАКВАНЕ: Първият път беше перфектна, дори й оставих бакшиш, вторият път беше добре, третият едва ставаше, а на четвъртият така ме офъцка, че се разделих с 15 см от косата си, а отидох само за връхчетата.

Сталист Капанов - зад църквата "Свети Никола"
ОПЛАКВАНЕ: Фризиорките на франчайзингов принцип при Стилист Капанов зад църквата "Свети Никола"- беше преди 3- 4 години, но се разделих с коса до средата на гърба и с прекрасния цвят на косата си , а й олекнах с 55 лв - на всеичкото отгоре ми съсипаха блузката с блондор, който с нищо не може да се заличи.

Сталист Капанов - салона на Капанов на ул."Иван Вазов"
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък - един от салона на Капанов на ул."Иван Вазов".

салон - Тракия, бул. Владислав Варненчик 55 в бившата сграда Дом на красотата
ОПЛАКВАНЕ: фризьорката с очилата.Преди 3 месеца влязох там по път,както винаги бързайки,и останах приятно изненадана за обиране на връхчетата и запазване на дългата ми коса-съживи се.Но преди два дена реших пак да я намаля с 2см.,но излязох  със стъпаловидна пострижка,с много къс горен пласт и скъсена цялостна дължина,за което ми се взе 10лв.

Валентина - на ул "Парижка комуна"
ОПЛАКВАНЕ: заслужила приза само с едно "излагане" - занесох й снимка, показвах с ръце, сложи снимката пред себе си и ... ме направи на плашило. Има много хора доволни от нея, но аз за в бъдеще ще се въздържам

салон - ул Стефан Караджа, баня "Гъбата" (зад хотел "Черно Море")
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък - една фризьорка от баня Гъбата

салон - кв. Аспарухово
ОПЛАКВАНЕ: една "фризиьорка" от Аспарухово, на ъгъла където завива автобуса под банята. Исках само леко да ме подкъси и да ми оформи косата - нито беше суха нито цъфтеше, а тя като грабна ножицата като невидяла...  Направи ме точно като себе си. После обърнах внимание, че тя всички ги постригава като себе си

Евелин стил - ул. Шипка 23 /Бившите хали Шипка/
ОПЛАКВАНЕ: Постригване на дълка коса-2мин.

Ескейп (Escape) - ул. Отец Паисий 26
ОПЛАКВАНЕ: Некадърна фризьорка от салон с име Escape

Студио КА
ОПЛАКВАНЕ: ходих да ми правят кичури там и това бяха най-ужасните кичури, които съм имала някога! просто отвратителни! нямам никаква представа как се казват, но ме боядисваше една жена, а издухването ми го прави мъж. добре, че не съм се подстригвала там, защото ако подстригват така, както правят кичури ..... нямам думи

Студио К - Севи - ул. Параскева Николау 8
ОПЛАКВАНЕ: Към Черния списък във Варна добавям Севи от "Студио К" страшно бързо ме претупа, три пъти се наложи да ме постригва, за да стане що-годе дължината, която исках, и ми направи ужасна прическа, която (макар и модерна) изобщо не ми ходеше, да не говорим, че изглеждах като току-станала от леглото

студио АРЛЕТ - гръцката махала (до римски терми)
ОПЛАКВАНЕ: Аз за черния списък - студио АРЛЕТ -във Варна гръцката махала (до римски терми)

Be Princess - ул. Страхил Войвода 42
ОПЛАКВАНЕ: Вчера си запазих час при фризьор в Princess на ул. "Страхил Войвода", Варна. Отидох в уреченото време. Още с влизането ми, фризьорът - Иван изглеждаше мрачен и афектиран. Обясних точно как желая да бъда подстриган, врата "на черта".  Той започна с явно нежелание  работа, нацупен, груб. Подстрига ме за 15 мин и накрая изръмжа едно "чиститу". Навсякъде от косата ми стърчаха косми, бритонът ми беше накриво подстриган... него го изравни набързо след като му направих забележка и пак изръмжа "чиститу", само и само да се разкарам. Попита ме дали искам да ми измие косата, отказах, естествено. Поиска ми 10 лв за цялото това негово "старание". "Цената не би ли трябвало да падне, ако е без измиване" - попитах аз. Отговорът му беше, че няма значение дали ще се измие или не, 10 лв е цената. - "Тогава защо да плащам за нещо, което няма да получа". - "Някой хора бързат, за това. Тук в нашият салон е така". ??????? Когато се прибрах в къщи си погледнах врата. Беше направен като квадрат, с прав ъгъл от 90 градуса!!! Наистина трябва да си много добър за да го направш така, аз не бих се сетил!!! Истински шедьовър! Гениално, браво, Иване! Управителят на салона е майка му, така че няма смисъл да се занимавам с тях. Отидох на друго място, да ме подстрижат и им обясних за случая. Там ми казаха, че не съм първият, който не е доволен от Princess и че и други са идвали от Princess за да ги доподстригват!!!. Аз не бих избрал Princess втори път, а вие?

салон Нуши - фризьор Даци - Пикадили парк
ОПЛАКВАНЕ: Аз бях питала за него в друга тема но отговор не получих и въпреки това отидох при него;е то няма такова подстригване въобще не съм доволна и сега цяло лято ще си нася последствията

Avel - Ирина - в уличките зад училището Йордан Йовков
ОПЛАКВАНЕ: Супер не кадърна. Отидох за официална прическа. Казах и искам едри букли. Ами тя косата ми права, нямало да издържи на маша, така че на ролки и вади едни дребни и бабешки ролки. Не знам и аз с какъв акъл реших да остана все пак да видя какво ще направи. Е какво гледайки си сериала ме скуба като луда, супер група, нави ме и после ме разплете като разплетена дамаджана бях. Добре, че не бях отишла направо в деня, който ми трябваше официалната прическа. И за тази "прическа" и платих 15 лв. (пробата). После докато разбера мъжа ми изпратил сестра си там за издухване. Е познайте, нищо не успяла да направи и тя после ходила се довършвала в отсрещния салон.

Нелс студио - Нели - ул. Брегалница-26.
ОПЛАКВАНЕ: фризьорката е пълна некадърница. Чудя се кой и е дал майсторско свидетелство. За хигиената в салона и пък въобще да не говорим. Пълна трагедия.

салон Иво стил
ОПЛАКВАНЕ: за ЧЕРНИЯ списък по-вече никога няма да  отида в салон ИВО СТИЛ във Варна

студио Поля - Кракра 33 и ул. Кап. Райчо 28
ОПЛАКВАНЕ: моля ви, не ходете там!НИКОГА!

БЯЛ СПИСЪК ПЛОВДИВ:

ПРЕПОРЪЧАНИ САЛОНИ ПОДРЕДЕНИ ПО БРОЯ ПРЕПОРЪКИ - салоните с най-много препоръки са по-напред в списъка. Салоните с еднакъв брой препоръки са подредени според датата на препоръката - най-старите оплаквания са по-нагоре в списъка.

Vogue Vision - Ели - ул. Златю Бояджиев 29, партер, срещу панаира (2 препоръки)
Захир - Петко Матански - ул. "Сливница" 8 (2 препоръки)
Салон Сузи - ул. 6-ти септември 193А /срещу площад Шахбазян/
Харем - Петко Матански - Райко Даскалов 68 /Дома за мода и красота ет.1/
салон Дани стил в кв. Смирнински - намира се в успоредната улица м/у улиците Царевец и Атон, където е Никано
Пешо Гогов - салона е в жилищна кооперация срещу Макалали
Hair zone Miro - ул. Свети Климент 10
Beauty Shop - в Тракия до Хроно Лаб и на Васил Априлов до Копчето
Тракия - две фризьорки-в Детски свят "NATALY"
Светлето в салона на испанските къщи
Студио MaXima - в Капана срещу Макалали ,конкретно Мишо
Петър от "Евелин" до Новотела
Beauty for Ever - Краси - ул.Полк.Бонев 10 срещу Новотел Пловдив
Студио Дива - Ели - бул. Руски 39
Роман Нгуен - ул. Жан Жорес 16
Арлет - Таня
фризьор Митко - ул."Капитан Райчо" 50 до "Кастелото".

ЧЕРЕН СПИСЪК ПЛОВДИВ:

салон Романо - Роман Нгуен - Пловдив 4002 ул. Жан Жорес 16
ОПЛАКВАНЕ1: Поради дългото оплакване слагам линк към оригиналното мнение - http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=153252.msg7643323#msg7643323
ОПЛАКВАНЕ2: Черен списък : Роман Нгуен или както там беше ,салона си е негов мисля .. излезнах с патешко жълти корени ,а косата ми е светлокестенява ,трябваше да бъде русо ...

Васка от Тракия
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък добавям Васка от Тракия

салон Наоми -  ул. Криволак 2, ж.к. Тракия, бл.146А
ОПЛАКВАНЕ: За черния списък добавям тези от "Наоми"

салон Валена - ул. Чорлу 48 ? /намира се на главната/
ОПЛАКВАНЕ: така ме изгориха с боклук супра....4е косата ми бе6е в окаяно състояние, късаща се  в огромни количества

салон - срещу Лъки Синема
ОПЛАКВАНЕ: изгориха ми косата,много са зле ,далече от там

салон Даниела - кв. Христо Смирненски, до детски магазин Бърборино
ОПЛАКВАНЕ: Подстрига ме една фризьорка Нели мисля,че се казва.Резултатът е безформена прическа със средна дължина.А аз от месеци се опитвам да си пусна косата по-дълга.След нейната намеса няма как да стане.ще ми трябват поне четири месеца да достигна,това което тя отряза.

БЯЛ СПИСЪК ДРУГИ ГРАДОВЕ:

ПЛЕВЕН
Антоан
----
ВРАЦА
Искра, на Бенковска 8 е салона
----
БЛАГОЕВГРАД
Славчо от ГУМ (сега е преди асаньора на Виенската сладкарница) (2 препоръки)
фризьорски салон "Чар", от салати "Рай" надолу, вляво, фризьорката Кети
----
СТАРА ЗАГОРА
името на фризьорката, при която ходех е Валя - от Аязмото на долу и в дясно, до блоковете /салонът се намира в блока точно над китайския ресторант/
салон Матини - Мариана
АВАНГАРД - МАЯ
----
РУСЕ
Светла Бенкова
Салон ''Виржиния'' до Централни хали
Коса и Стил всички са много добри, подстригвам се при Силвия
Снежана, фризиорския й салон е в едно гаражче близо до казармата
Еми, салонът й е в безистена до кафе Стената
----
БУРГАС
Събина, фризьорският й салон е "Жулиен", намира се в бл. "Народен юмрук"
студио N$V в Бургас бул."Демокрация" 128 тел. 0886776051
Нина - до Мартинели в Центъра / точно срещу склада на Митка /
Салон "Ем Стил", кв. "Еленово", Благоевград, фризьорът се казва Емо. Намира се в от другата страна на кооперацията, където е разположено кафе "VIPS"
----
ВЕЛИКО ТЪРНОВО
салон "Мания"
----
ПАЗАРДЖИК
Бояна на ул.Пловдивска

ЧЕРЕН СПИСЪК ДРУГИ ГРАДОВЕ:

ПЛЕВЕН
Лора Фризьорски салон "Лорет"
ОПЛАКВАНЕ: Така ми съсипа веднъж косата и от дълга до кръста, уж да ми обере връхчетата и стигна до раменете - няма думи за такива фризьори просто
----
РУСЕ
салона в уличката от страни на пощата
ОПЛАКВАНЕ: фризьорката е с руса с къса коса. Та тя ми изгори косата до такава степен, че се окъса от корен почти цялата, помислих, че ще съм плешива следващите 20 години от живота ми.

фризьорка Гига - салон в уличката зад хотел дунав. на лореал е май се казва б студио.
ОПЛАКВАНЕ: Цял месец стоях с вързана коса заради нея.
----
БЛАГОЕВГРАД
фризьорката в супермаркет ВАлан, Благоевград, в Еленово,
ОПЛАКВАНЕ: Имах страхотно дълга и добре оформена коса, казах какво искам и накрая ми отсече косата наполовина.

салон "Естетика", до магазинн "Копче" срещу Младежкия дом
ОПЛАКВАНЕ: Показах снимка, обясних много ясно какво искам, и тя като започна реже ли реже...накрая бях постригана почти на каре, само че най-долния пласт коса ми беше до средата на гърба...ужас...това беше най-ужасната прическа, която съм имала от години...
-----
ПАЗАРДЖИК
Мария Бонева в пресечка на бул.Стамболийски,мисля,че улицата се казва Градинарска.
ОПЛАКВАНЕ: Много високомерно и непрофесионално същество,което не спазва записания час,мота се 1 час и ме опатка за 5 минути,без да ми мокри косата.
Цитирай

Аз също искам да благодаря за изключително полезната информация, синтезирана по възможно най-добрия начин!

Може ли да попитам за фризьор/ка в Пловдив, който/която наистина има усет за цветовете, за съчетанието им с цвета на кожата, за прическата с формите на лицето...На сносни цени.
Цитирай

Добър фризьор има и в салон "Рефле" - Гранд Хотел София, казва се Валя. Адрес: ул. Гурко №1. Имайте предвид, че не е евтино, но наистина ще останете доволни от обслужването и професионализма.
Цитирай

Предстои ми час при Краси от Салона на Капанов на бул."Христо Ботев" № 14. Обърнах старата тема наопаки, но единственото мнение за Краси, принадлежи на гостенка във форума с ник milllena или нещо подобно, затова не мога и да попитам на лични съобщения. Милена твърди, че Краси е "надут" /цитирам само/. Има ли някой, който познава работата на фризьора? Оставам задължена за отговорите ви!
Цитирай

Добър фризьор има и в салон "Рефле" - Гранд Хотел София, казва се Валя. Адрес: ул. Гурко №1. Имайте предвид, че не е евтино, но наистина ще останете доволни от обслужването и професионализма.

Колко "не е евтино"?  Rolling Eyes
Цитирай

Дамското подстригване е 50 лв, мъжкото 30 лв. Удобство е, че е в центъра и винаги има място за паркиране, щото си имат техни места за клиенти.
Цитирай

За черния списък - салон Vision с/у Бизнес парк София - Мими. Отидох вчера със снимка на прическата, която искам (рискувах, защото ми е близо). Резултата беше - коса накълцана като от слепец, нивата не се преливат и идиотско бретонче с дължина 2 см  Shocked Нищо общо с модела, а още по-малко да отговаря на моето лице!!! Шок и ужас!!!
Три пъти я връщах да поправя това и онова, но безмислено! По спешност посетих моята фризьорка, която с доста усилия пооправи нещата, но пак ще трябва да ходя с фибички поне 2 месеца, за да ми израсте бретона!
Цитирай

Искам да се оплача от фризьорката ТОНИ ТРЕНЕВА в студентски град! Отивам днес, с плътен цял бретон, вече с пораснала дължина, пречеше ми да виждам и исках да го скъся, време му беше. И и обяснявам, искам д аго направим асиметричен на една страна, но да няма къса част да покрива цялото чело, просто да може да се издърпва на една страна. Тя почва, ама то така не става, то най-дългата част, то с нея ще направим асиметрията! Аз и казвам, ок както искаш, но да няма къса част.
СЛед 2 минути и три четири клъцвания с ножицата какво виждам, до половината чело бретона два пръста от корена, останалото - една туфа коса, постригана на една страна. ЗДорева ми се!!!
И с цялата си наглост ми обяснява - Ама то не ти стои зле, ще му слагаш гелче, че да стои!
Прибрах се и след два часа рев приятелят ми ме убеди да отида при др фризьорка, да видим какво може да се направи.
По некадърно постриган бретон не съм виждала, все едно съм се събудила сутринта и ми се е спяло и съм кълцала с ножицата.
Тони Тренева нищо не струва, повече никога няма да стъпя при нея! Толкова крив и ужасно изтънен бретон никога не съм виждала!!!
Пожелавам и малко клиенти, че да загрозява по-малко хора!
Цитирай

Здравейте момичета, искам да се оплача за салон ШЕР кв.Мотописта и некоректно държание на персонала там.  Вчера реших да си направя малко кичури за да изравня корените с останалия цвят.  Останах много не доволна от резултата, бях цялата на оранжево-сиви петна и тъмно сиви кичури които по никакъв начин не се вписват в топлите отенъци на русото.  Фризьорката естествено си настояваше на своето че точно така  трябвало да се получи и точно така съм искала, собственичката чъщо й подпяваше. Как то и да е, поисках оценка от други специалисти, обърнах се към няколко професионалиста (фризьора) които работят в чужбина за една от най-големите телевизии. Когато са видели резултата по скайп.. бяха ужасени, техния извод е че, фризьорката меко казано некадърна ( няма да се вдавам в подробности, с две думи е направила няколко големи грешки при боядисването). Върнах се в салона  за да направя рекламация ( нали сме в европейския съюз и трябва да си отстояваме правата), когато се оплаках на управителката и поисках  да ми върнат парите за да отида при друг специалист да оправи мазалото, тя почна да ми крещи с заявление, че в чужбина не са специалисти, не я интересува тяхното мнения и че точно така трябвало и да стане. Казах, ок щом така, отидох в Дима стил там също ми потвърдиха, че това е грешка на фризьора. Когато се върнах в салона ( не ми беше за парите а исках поне да си признаят грешката), със спокоен тон още веднъж обясних на фризьорката и собственичката, че не е трябвало да стане така, сестрата на собственичката ( тя в салона си седи като част от интериора) изведнъж скочи и почна да ми крещи и размахва с ръцете : Ти си ненормална, ти си психично болна!   ( всичко това беше придружено с подскачания и размахвания с ръце и провинциално държание)... Първо бях в шок, после разбрах че случая е тежък, и по добре да си тръгна. Та пиша всичко това, за да не попаднете и Вие на тази "специалистка" и психично "здравата" сестра на собственичката както и самата собственичка която се отнася некоректно към своите клиенти.
Интересно ми е, до кога ще ни правят на маймуни, като се опитваме да остоим своите права?!
Цитирай

Orhidgirl, искрено ти съчувствам  spoko
Според мен изобщо не е трябвало да плащаш, а ако някой все пак реши да си плати, то задължително трябва да поиска касова бележка, защото подобни некадърници в последствие отричат , че си  им бил клиент.
Наглостта и некадърността при това съсловие е безгранична. Някои от тях толкова са изпаднали, че са започнали да боядисват с боя на клиента, боя която те не ползват и не са работили с нея, а ако направях гаф, то клиента е виновен.  Confused
Освен, че са некадърни, също така са и непочтени. Много от тях изобщо не дават касови бележки на клиентите си.
Признава си, че не съм много наясно, какво би могло да се направи в подобен случай, но аз лично бих информирала сдружението за защита на потребителите. Една правна консултация никога не е излишна.  Smile

Цитирай

Още един глас за Любо от салон Мърфи на бул.България.
Цитирай

Здравейте момичета, искам да се оплача за салон ШЕР кв.Мотописта и некоректно държание на персонала там.  Вчера реших да си направя малко кичури за да изравня корените с останалия цвят.  Останах много не доволна от резултата, бях цялата на оранжево-сиви петна и тъмно сиви кичури които по никакъв начин не се вписват в топлите отенъци на русото.  Фризьорката естествено си настояваше на своето че точно така  трябвало да се получи и точно така съм искала, собственичката чъщо й подпяваше. Как то и да е, поисках оценка от други специалисти, обърнах се към няколко професионалиста (фризьора) които работят в чужбина за една от най-големите телевизии. Когато са видели резултата по скайп.. бяха ужасени, техния извод е че, фризьорката меко казано некадърна ( няма да се вдавам в подробности, с две думи е направила няколко големи грешки при боядисването). Върнах се в салона  за да направя рекламация ( нали сме в европейския съюз и трябва да си отстояваме правата), когато се оплаках на управителката и поисках  да ми върнат парите за да отида при друг специалист да оправи мазалото, тя почна да ми крещи с заявление, че в чужбина не са специалисти, не я интересува тяхното мнения и че точно така трябвало и да стане. Казах, ок щом така, отидох в Дима стил там също ми потвърдиха, че това е грешка на фризьора. Когато се върнах в салона ( не ми беше за парите а исках поне да си признаят грешката), със спокоен тон още веднъж обясних на фризьорката и собственичката, че не е трябвало да стане така, сестрата на собственичката ( тя в салона си седи като част от интериора) изведнъж скочи и почна да ми крещи и размахва с ръцете : Ти си ненормална, ти си психично болна!   ( всичко това беше придружено с подскачания и размахвания с ръце и провинциално държание)... Първо бях в шок, после разбрах че случая е тежък, и по добре да си тръгна. Та пиша всичко това, за да не попаднете и Вие на тази "специалистка" и психично "здравата" сестра на собственичката както и самата собственичка която се отнася некоректно към своите клиенти.
Интересно ми е, до кога ще ни правят на маймуни, като се опитваме да остоим своите права?!

хич не му мисли ами подай жалба в КЗП както си във този вид бъди сигурна че ще ги посетят в рамките на няколко дни и ще ти съдействат за връщането на парите но най-важното условие е че трябва да имаш касов бон със който да докажеш за извършената услуга но ако нямаш пак отиди и се консултирай другия вариант е отиваш в НАП и подаваш сигнал за неиздаване на касов бон и щеги оформят едно хубаво
Цитирай

За Черния списък: Ако искате да бъдете обиждани, подигравани, заплашени и пребити. Отидете в салон "Хубава жена" гр.Варна, ул.Македония 46 (зад хотел Орбита) +359 52 604022 . Една много слаба госпожа е много груба и невъзпитана, и ако се оплачиш ... "много опасно, вика мутри и биячи".
« Последна редакция: Четв., 04 Ноем. 2010, 21:28 от puhito »
Цитирай

За белия списък - салон Парадигма, ул. Венера (пряка на Гео Милев)  Peace
Цитирай

Черен списък - гр. София, кв. Стрелбище, ул. Нишава (към Южния парк). Името на салон LIPSTICK . Направо нямам думи !! Много некадърни фризьорки ! Отидох за обезцветяване, с червеникава коса (боядисана). Даже предния ден отидох, за да запазя час. Тази ме погледна и каза, че няма проблем да ме изсветли. Седнах на стола, това очилато създание ми шибна обезцветител, с който не ми изпра косата на няколко пъти, а едва не я унищожи, когато ме остави така да вися 40 мин !!! След това ме изми и ми сложи такава боя, с каквато бях отишла.  smile3515 #Sniper newsm50
Олекотиха ми джоба с 120 лв. и по живо по здраво, а с отстъпката 10 %- 120... Хем ми бяха и познати наемателите... Аз си замълчах, но там не ми стъпи крака повече !
И добре че беше - за Белия списък- Жоро ДЕсков, салона му е DESIRE в Лозенец, да ме оправи и да се радвам на хубав рус цвят !!
Цитирай

Аз също препоръчвам "Надя от Студентски град, бл. 21", която се премести до УНСС, салон Винади, ето сайтът й: http://vinadi.alle.bg/
Цитирай

Аз за съжаление не мога да похваля салона в Гранд хотел София, подстригва ме Люба- резултатът е плачевен...
Цитирай

Здравейте,

има ли някоя от вас ходила за боядисване или кичури в този салон Експерта (Experta) - Роси - Лозенец, бул. Джеймс Баучер 101, да изкаже мнение за фризиорите и евентуално ориентировъчни цени. Благодаря!
Цитирай

Вече написах в друг форум по повод въпрос за този салон. Но понеже това е официално черния списък: не ходете в салон vision срещу един от входовете на бизнес парка. Особено при Петя. наряза ме на едри неравни етажи и при условие че казах постепенно скосена черта... сега месеци ще чакам докато израсне, защото най-горния етаж е най гъст и много къс, точно над ушите... леонардо ди каприо имаше по едно време такава прическа, но мойта продължава надолу с неравни етажи и накълцани грозно етажи. Бясна съм им на тази жена. Още веднъж съм правила грешката да ходя там на сешоар за по-бързо, при друга фризьорка, но и сешоар не могат да направят, най-обикновен. Аз по добре ще се справя...
Цитирай

за белия списък:препоръ4вам салона ''Пълна промяна" в Русе.Супер е много добре подстигват моми4етата,просто са страхотни,а и парите си струват!!!!!
Цитирай

Вече написах в друг форум по повод въпрос за този салон. Но понеже това е официално черния списък: не ходете в салон vision срещу един от входовете на бизнес парка. Особено при Петя. наряза ме на едри неравни етажи и при условие че казах постепенно скосена черта... сега месеци ще чакам докато израсне, защото най-горния етаж е най гъст и много къс, точно над ушите... леонардо ди каприо имаше по едно време такава прическа, но мойта продължава надолу с неравни етажи и накълцани грозно етажи. Бясна съм им на тази жена. Още веднъж съм правила грешката да ходя там на сешоар за по-бързо, при друга фризьорка, но и сешоар не могат да направят, най-обикновен. Аз по добре ще се справя...
  Peace Явно не само мен са ме окепазили...просто не стават! (както се вижда от мнението ми на предната страница)
Цитирай

da, iavno ne stavat (vision). No kato ceni.... 30 leva da me napraviat na nishto  #2gunfire
Цитирай

препоръчвам в Бургас , Ани в салона на Трайко Китанчев ! От години ходя там и няма човек , който да съм завела и да не е доволен  Hug
Цитирай

Здравейте и аз съм в голямото търсене на най-добрия фризьор. Някоя от вас ходила ли е при Кирил Гергов, студио S&K в една пряка на бул. Ал. Стамболийски? Или да ми дадете препоръка за фризьор/ка, които са добри в боядисването.
Цитирай

За белия списък -  Маги от салон за красота Flimmi на Ангел Кънчев 23, химик е по образование, освен и фризьорските й умения. В боядисването е царица, и с подстригването се справя добре, а цените на салона са изключително прилични.
Цитирай

az pak sam mnogo dovolna ot la4o ot TG/ve4e ne raboti tam.minalata sedmica bix pri nego i ostanax mn o4arovana.mn e vnimatelen,profesionalist ot klasa,a kakav masaj ti pravi na kosata.............mmmmmm napravo se raztapia6 Love
Цитирай

taka 4e ako mojex da glasuvam za nego
bix go napravila s dve race.estestveno za BELIA SPISAK
Цитирай

ЗА БЕЛИЯ СПИСЪК: аз съм много доволна защото ходих няколко години и до  преди няколко месеца при 2 фризиорки които работят в пловдив В НОВОТЕЛА ИМ Е ФРИЗИОРСКИЯ САЛОН, та мога да кажа че наистина си разбират от работата -Ема и Панчето, СТРАХОТНИ СА..но вече немога да ходя при тях защото не съм си в Пловдив и ми са доста далечко, но ако някой иска добри фризиори ги препоръчвам с 2 ръце..
Цитирай

За белия списък - салон Мърфи и с двете ръце! Ходя при тях от 2005 г., смених салона само веднъж и съжалих 300 пъти ooooh!. Правила съм си при тях и сватбената прическа. Аз само се подстригвам и правя сешоар, майка ми се боядисва, но и тя е доволна. Мога да похваля най-вече Мърфи, но и Любе (от салона на бул. България) и Милена от салона на Иречек (при която бях днес  Rolling Eyes), както и други, които вече си направиха собствени салони. Естествено, за толкова време е имало случаи да имам забележки за разни неща, или някой път да се харесам повече от друг, но като цяло съм много доволна и от майсторлъка им, и от отношението.  Love
Цитирай

Какво ще кажете за Ина от Кало? Мисля да ида там скоро... Rolling Eyes
Цитирай

препоръчвам в Бургас , Ани в салона на Трайко Китанчев ! От години ходя там и няма човек , който да съм завела и да не е доволен  Hug

А какви са цените за подстригване?
Цитирай

за белия списък:препоръ4вам салона ''Пълна промяна" в Русе.Супер е много добре подстигват моми4етата,просто са страхотни,а и парите си струват!!!!!
къде се намира точно ?
Цитирай

Момичета от Варна, похвалиха ми една фризьорка, на бул.Патриарх Евтимий се намирал салона. Знаете ли точни координати? Видях се с една бивша колежка, прическата и беше страхотна, но не ми каза подробности за фризьорката си, само че салона е на Патриаха.
Цитирай

Момичета от Варна да знаете дали Вальо все още е в салона на "Драгоман" и какви са му цените сега? Преди време го смених и сега естествено съжалявам.
Цитирай

Аз лично съм много доволна от "Арлет" и сега отвориха и втори салон " Арлет Енерджи", който е в търговски център близо до зала Универсиада има къде да се паркира.
Цитирай

Може ли мнения за Иван Мишев от салона на Капанов на пл.Славейков?
Цитирай

имам едно въпросче относно студио "Фетиш" .. иска ми се да ми кажете какви са горе долу цените там? Търсих в гугъл, но не намерих това, което ми трябваше .. питам по - специално за подстригване и за прическа за бал??  newsm78
Цитирай

За белият списък:
Студио SD в Овча купел на ул.Любляна
Цитирай

бял списък на фризьорите- Sun City (PJ Hairdesign) - Пламена!!!
Цитирай

За белият списък: Мария Терзова гр. Пазарджик, ул."Александър Стамболииски"59
Този салон го намерих преди 5години и съм много доволна подстригва невероятно,
фризьорката си има собствени правила за редовни клиенти Smile
Цитирай

Здравейте, реших да пиша, защото миналата седмица един прекрасен педерастичен гей ме направи на нищо. За нищо на света не ходете в Надежда 5 чест Иво се казва, а салона нямам си на идея. Пусках си косата беще стигнала до под гърдите(2 години мъчене). Хвана нали реже си отзад и аз не знам какво прави(казах му само връхчетата да мехне!). Стигна отпред и гледам като момче о.О от другата страна за по-хубаво реши да остави дълго. . . Почти се разплаках като видях, но за съжаление са ме учили да се държа нормално с всички. Прибрах се гледах се пред огледалото час два плачех си, отрязах и другата страна, нямаше какво да се прави беше даже по-зле. Цяла седмица се ровя из нета за разни маски и чудеса за бърз растеж, за сега уж има ефект 1 см за седмицата. . . Моля се само да Порасне по-бързо. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

А за белия списък не знам как се казва момичето пак е в Надежда 5 близо до 74 СОУ. Подстригва/боядисва/кичури, всичко страхотно! Много приятели са ми казвали, че е много добра почти всички ходят при нея, ама аз за по-добре нали да ида при гей щот бил разбирал.
Цитирай

Baka-chan - разбирам разочарованието ти, но лоши фризьори има както мъже, така и жени и не зависи от сексуалната ориентация. Обиди, свързани с това, както и обиждането с думичката "гей" и "педераст"(това, че са такива прави ли ги, непременно лоши???) е изключително грозно!
Надявам се косата да ти порасте бързичко и всичко това скоро да е само лош спомен.
Цитирай

Като са те учили да се държиш нормално с всички, случайно и да са ти казали, че е ужасно грозно да обиждаш хората според сексуалната им ориентация  ooooh!
Съжалявам за случаката с фризьора, но тя определено няма нищо общо с това дали е гей или не (педераст е ужасно грозна дума Sick)
Според мен мнението ти е направо за модератор  Crossing Arms
Цитирай

бял списък на фризьорите- Sun City (PJ Hairdesign) - Пламена!!!

Може ли някакво по-конкретно мнение за Пламена? По какъв начин подстригва, съобразява ли се с клиента - като й кажат само връхчета, да вземе наистина само връхчета примерно? Или пък да направи наистина хубава прическа, съобразена с лицето на клиента? Също в боядисването добра ли е?
Цитирай

За белия списък-всички фризьори от Helita на ул."Лайош Кошут" от 4 гдини ходя там и съм невероятно доволна.
Цитирай

имам едно въпросче относно студио "Фетиш" .. иска ми се да ми кажете какви са горе долу цените там? Търсих в гугъл, но не намерих това, което ми трябваше .. питам по - специално за подстригване и за прическа за бал??  newsm78

Моля ви момичета помагайте за това има ли някоя която да е била вече във Fetish и при кои се е подстригала най вече ме интересуват цените там защото искам да се подстрижа и прическата за бала искам да си направя там !!!
Цитирай

Здравейте,
искам да попитам дали някой е бил в салона на Недялкови и какви са цените за подстригване и сешоар?Благодаря предварително  Love Love Love
Цитирай

Имате ли някакви впечатления от новооткрития салон Elegance M&D, който преди се казваше Excellent style?
Ето им сайта:

http://www.elegancemd.com/index.php?option=com_content&view= … page&Itemid=1

Цитирай

Някой да има впечатления от beauty center "Excel" във Варна? Намира се на ул. "Любен Каравелов" 57, работят с Лореал  Thinking
Цитирай

За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

Преди няколко месеца отидох при нея с желанието да ми етажира косата, като специално обясних, че искам плавно преливащи се етажи. И снимки и показах и подробно обясних какво точно искам, но ме подстрига така, че нямам думи просто!! Толкова некадърно никога не са ме подстригвали! Вместо плавно преливащи се етажи получих едно хаотично накълцване и изтъняване на косата, рязки буквално накълцани етажи, нищо общо с това, което обясних, че искам.
В момента се налага да се подстрижа с минимум 15 сантиметра, за да се получи що годе нормална прическа и да се махнат висящите няколко кичура коса най-отдолу - всичко това благодарение на "кадърното" подстригване на тази фризьорка. На нея само думите са и големи, на практика не ги умее нещата поне с подстригването.
Цитирай

ЗА ЧЕРНИЯ СПИСЪК: Салон "Gossip" в Мола на Стамболийски. Фризьора май се казва Ангел, един с много специфична физиономия и обратна захапка. Отидох за сешоар, защото ми беше спешно. Започна да ми дърпа косата с четка, веднага след измиването (чисто мокра) така ме проскуба, че главата ме заболя. През цялото време ме удряше със сешоара по главата, когато го помолих да не го прави се направи, че не ме чува и ме погледна меко казано нагло. Накрая като ме изсуши изкоментира, че голяма борба е паднала с моята коса...(имам нормална гъста и права до средата на гърба коса)

ЗА БЕЛИЯ СПИСЪК: Милен и Иван от салон "Чиликови" бул. "Витоша" 192. Много съм доволна и от двамата!
Цитирай

Много съм доволна от Вили от салони ''Нуши''.Обезцветих си косата и в момента изглежда много по-добре от преди,като изключим лекото оранжевеене .Smile Вярно,че взимат малко скъпично,но мисля ,че си заслужава парите.
Цитирай

За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

За черния списък Аз също имам много лоши впечатления от Валентина. Преди една година ходих да се боядисвам и от светла коса ,която трябваше само да боядиса корени и да тонира ,излязох от салона тъмно кестенява направо черна ,а косата ми доста по изгоряла.

Цитирай

Predi hodih v edno malko,no mnogo hubavo salonche v Burgas v k-s Slaveikov.Friziorkata se kazva Diqna Ivanova,raboti s hubava i kachestvena kozmetika i nikoga nqma navalica pri neq.A i cenite sa dostapni
Ako nqkoi iska tel.,neka mi pishe. Smile
Цитирай

Momicheta,molq vi  kajete mi  nqkoi salon v stara zagora,koito da si zaslujava!
Цитирай

Значи по моловете има ли някакви свестни фризьорски салони?  Very Happy
Цитирай

Черен списък - студио Бейнар, ул. Цанко Церковски, кв. Лозенец.
Кофти и пренебрежително отношение. За съжаление не мога да се сетя за името на фризьорката, която в тази криза си позволява да губи клиентки. Хубавото е, че в тази околия има около 10 салона.
Бял списък - студио Мания, ул. Милин Камък, (до Еврофутбола) фризьорка- Нели.
Цитирай

Моля препоръчайте ми фризьор за Русе  Hug
Цитирай

За фризьор в Русе :
Ася - работи във Фризьорски салон Ася - намира се точно в дясна страна по алеята,която минава покрая Дървото, но преди него посока от парка към халите. Салонът и се намира точно на самата улица,аз съм мн.доволна от нея Peace
« Последна редакция: Нед., 15 Май 2011, 15:28 от Sonderzeichen »
Цитирай

телефон цени за Ася ?
Цитирай

0896300680 - Ася
Ами подстригването при нея мисля беше 10-12лв.
Цитирай

нали ходиш при нея как така незнаеш цената  Confused все пак благодаря за информацията
Цитирай

За белия списък:
Салон „Мърфи” и по специално Марин Хубенов – Мърфи.
Цитирай

За черния списък Аз също имам много лоши впечатления от Валентина. Преди една година ходих да се боядисвам и от светла коса ,която трябваше само да боядиса корени и да тонира ,излязох от салона тъмно кестенява направо черна ,а косата ми доста по изгоряла.

Подозирам, че това е същата "Рошавка", която се изявява като потребител и в този форум; обикновено налита на фризьорските теми, но е странно безсловесна, включванията й обикновено съдържат една-единствена дума - "запис".

За пореден път се убеждавам в ниския интелектуален капацитет на голяма част от фризьорското съсловие; а щом той липсва, щом няма и помен от творческо мислене, няма как от прическата да се очаква много. Поради тази причина клиентите са принудени да действат сами, да разучават нови продукти, да се осведомяват за нови фризьорски насоки - тъкмо заради некомпетентността на "професионалистите". Установявам, че четейки темата за професионалните серии за коса, съм в пъти по-наясно за нещата, отколкото повечето фризьорки. Единствено не съм се научила да се подстригвам сама, но може и да започна да действам по въпроса.
Цитирай

Подозирам, че това е същата "Рошавка", която се изявява като потребител и в този форум; обикновено налита на фризьорските теми, но е странно безсловесна, включванията й обикновено съдържат една-единствена дума - "запис".

За пореден път се убеждавам в ниския интелектуален капацитет на голяма част от фризьорското съсловие; а щом той липсва, щом няма и помен от творческо мислене, няма как от прическата да се очаква много. Поради тази причина клиентите са принудени да действат сами, да разучават нови продукти, да се осведомяват за нови фризьорски насоки - тъкмо заради некомпетентността на "професионалистите". Установявам, че четейки темата за професионалните серии за коса, съм в пъти по-наясно за нещата, отколкото повечето фризьорки. Единствено не съм се научила да се подстригвам сама, но може и да започна да действам по въпроса.
Точно за същата фризьорка става въпрос! Определям подстригването си при нея като една от най-големите грешки в живота ми!
Цитирай

AQUА, ти не си получила желаните от теб етажи, но все пак си имала етажи, а аз при предпоследното ми ходене на фризьор също исках етажи, но вместо етажи ме подстригаха на черта  Shocked  ooooh!
Косата ми е доста обемна и чуплива и исках етажи за да ми се отнеме от обема, но фризьорката започна да ми обяснява, че щом съм искала дълга коса, то не било много хубаво да ми изтънява прекалено много косата и си излязох подстригана на черта  Crying or Very sad Нямаше етажи и нямаше изтъняване.  Mad
А при последното ми ходене ме подстригаха с бръснач, без да ме информират предварително.
В такъв шок изпаднах като забоде бръснача, че нямах сили да реагирам  Laughing
От тогава не хода на фризьор.  Mr. Green
Не бих позволила повече разни фризьорчета да се подиграват с косата ми.  Naughty

Цитирай

B & C, ами да ти кажа по-добре е твоето положение Peace Very Happy Етажи, ама нямаш представа за какво ставаше въпрос!! ooooh! То не етажи, а зверски накълцана и "изхабена" коса ми направи въпросната фризьорка. Отрязах петнайсетина сантиметра да се поизравни, иначе беше ужас просто! За да си оправя косата напълно и да махна изцяло накълцаните етажи ще отнеме още доста време - до нова година някъде Confused Вече съм се убедила не на 100, а на 1000%, че българските некъдърни фризьори /мнозинството/ хубави плавни етажи не могат да правят Naughty  Могат да накълцат и изтънят косата и на това му викат етажи. Решила съм вече никакви етажи!
Да не говорим, че въпросната фризьорка и мен ме подстрига с бръснач, отпред и отстрани - бритона. Е, след по-малко от месец ми се нацепи косата на места, там, където е играл бръснача! Бритона ми никога не е цъвтял преди това, въобще като цяло косата ми не цъвти, ясно беше, че е от бръснача, а и още повече само там се получи нацепването.
Така че ти си в по-добро положение, че не си пострадала с етажите Smile Щом ти е чуплива косата пък още по-добре, че не са ти направили етажи, че като знам как ги правят и как стоят при чуплива коса /каквато е и моята/. Правят ги горе косата стои бухнала като глухарче, а надолу висят няколко кичурчета - на това му викат те етажи. На това аз му викам изхабена, осакатена коса!
Аз просто вече съм тотално отчаяна от фризьорите, не знам вече къде да ходя да се подстригвам!
Цитирай

И аз имам същия проблем с фризьорите, косата ми е гъста и чуплива, като се подстрижа на черта, отгоре ми стои сплескано, а отдолу е една такава дебела... отивам на фризьор и започват да ми обясняват как като ми направят едни етажи ще ми се олекоти косата и т.н. - да ама само на приказки, излизам като гъбка отгоре, най-късия пласт все едно е отделна част от косата, като че ли шапка съм си сложила, а отдолу как се чупи и извива не е истина. Аман от некадърни фризьори, не един и два съм сменила, известни и неизвестни. Последно ми предложиха някаква Деси, от салон "Мишев", срещу докторската градинка, на Оборище. Някой да е ходил при нея?
Цитирай

AQUА, и мен са ме подстригвали с бръснач, при последното ходене на фризьор и при това не само бритончето, а цялата коса ....ц-я-л-а-т-а.  ooooh! Да имах някакви етажи след бръснача, но след това  такъв цъфтеж падна, че едвам се оправих.
До сега на етажи ме е подстригвала добре единствено една сръбска циганка, но и загубих следата  Sad
Цитирай

Момичета, и аз съм с чуплива, гъста коса и я мразя да е бухнала. Години наред спорих с де каквито фризьори се намериха да не ме режат на черта, да не ми правят прически с  обем и т.н.
След доста обикаляне и търсене от 5 години съм се кротнала при един фризьор - не знам как този човек успява всеки път да ми прави косата хем да няма обем отстрани, хем да не е супер изтънена и като гъбка. И най-хубавото е  че като му кажа, че не знам как искам да съм подстригана, винаги ми предага решение и винаги ми харесва резултата.
Та за белия списък - Васил от салона на Митко Дамов Вог Вижън на Славейков. Само факта че 5 год. не съм го сменила, а аз съм супер капризна по отношение на косата си - стига.
Цитирай

За белия списък- BS студио- Бисер   Smile
Цитирай

Васил от салона на Митко Дамов Вог Вижън на Славейков.  

Би ли ми дала ориентировъчни цени за подстригване
Цитирай

Зя белия списък
гр. София, жк. Люлин-1, фризьорски салон "Карамел"
GSM: 0888 /247 641 - Ели
Много доволна от  към подстригване.

Цитирай

Здравейте на всички
от известно време се чудя къде да се подстрижа и ми препоръчаха салона Налби на Асен Налбантов аз съм с коса до раменете и искам да си я скъся драстично и ако може да е с бръснач много се чудя дали да му се доверя дали някоя е ходила и с какви впечатления е от салона и от цените?

Благодаря ви предварително  Smile
Цитирай

Относно Черния списък: Ужасно съм възмутена от работещите в салон "При коконите" в София, ул. Смърч 30! Фризьорката например я хванах как пресипва продукти за 3-4 лв. в скъпи опаковки. Тази жена ми изгори и косата докато ме боядисваше! Като цяло наблюдението ми и за останалите работещи там е, че са много некомпетентни и прости. Препоръчвам никой да не ходи там, ако не иска да му съсипят косата или нещо друго.
Цитирай

Относно Черния списък: Ужасно съм възмутена от работещите в салон "При коконите" в София, ул. Смърч 30! Фризьорката например я хванах как пресипва продукти за 3-4 лв. в скъпи опаковки...

Това с пресипването е много обезпокоително, как може да сме сигурни, че не го правят във всички салони, винаги може оставят малко от оригиналния продукт, за да мирише на него и отгоре да долеят някъв боклук...
Цитирай

Аз ходя от около 1 година в "При Коконите", фризьорката ми е Диди, много мила и внимателна жена. С очите си съм виждала тубите с боя, за моята коса отиват доста, не ми се е случвала засечка. Дори съм получавала подаръци шампоани и като цяло съм изключително доволна както от обслужването, така и от цвета. Знам, че работеха 2 фризьорки в помещението, за другата, която е с черната коса не мога да кажа нищо, обаче моята се мести от 01.07. на ново място и мисля, че има някакво напрежение между двете, защото едната (моята) винаги е супер заета с клиенти, а другата винаги, когато съм там повече от 2 часа, няма клиенти. Маникюристката е едно младо момиче, също е много добра, така че мисля обвиненията за твърде обобщаващи и специално за моята фризьорка за неоснователни. Последно ще допълня само, че отидох по препоръка на позната, която ходи от години при същата жена. Все пак, мнения разни  Laughing
Цитирай

Ако бях фризьорка и пресипвах шампоаните, то къде е проблемът да подарявам на клиентите си по някое и друго шапоанче  Laughing
Ужас!!!  Sick
Цитирай

Е да, така е наистина, и аз ако хвана някоя, че ми пробутва евтина боя за скъпа, и мен колкото и да ме кефи, ще я сменя, но досега не съм  Laughing
В Комисията за защита на потребителите ме познават добре, жалвам се от всичко и всички  Mr. Green
Обаче от тази фризьорка точно съм доволна, интересно ми е всъщност дали от нея е недоволна потребителката, или от другата, ама да ти изгорят косата не е готино де  Shocked
А пък да не говорим, че оплакващата се жена се е регистрирала точно няколко минути преди да "подаде оплакването" при нас, което на мен лично ми е малко съмнително като цяло  Laughing
Цитирай

БЯЛ СПИСЪК СОФИЯ:

Студио 723 - Деси Колева, Венера - ул. Гогол 21 (3 препоръки)

+ 1 препоръка Hug

Подстригах се при Деси Колева. Бях с дълга и права, но доста изтощена коса. Исках къса прическа, но не знаех какво и занесох няколко снимки, които разпечатах от интернет. Обсъдихме различните варианти, преди да започне да ми реже косата, а по време на самото подстригване няколко пъти спираше и ми сресваше косата, за да я видим добре как стои и да обсъдим допълнително накъде да продължава с прическата.
Много съм доволна от резултата и от отношението!
Самият салон също е много приятен като обстановка и атмосфера. Love
На сайта им има и посочени цени.
Цитирай

Мацки, препоръчайте ми добра фризьорка в Студентски град, че салони на всяка крачка, но не смея да пробвам така.
Цитирай

ПРепоръчайте ми добър фризьор в Русе.Някой ми беше казал Ася, сестра ми отиде при нея и въобще не ми хареса как се върна  Confused
Цитирай

nedelchevai  за Русе ти препоръчвам Виолета.салонът и е точно над лондона.много е добра и е на приемливи цени
Цитирай

nedelchevai  за Русе ти препоръчвам Виолета.салонът и е точно над лондона.много е добра и е на приемливи цени
Къде беше това Лондон  Sad
Цитирай

лондон е  срещу пазара до сфетофарите.близо до спирката.
Цитирай

Да не би да става въпрос за Иван Ганев?
Цитирай

лондон е  срещу пазара до сфетофарите.близо до спирката.
Мерси , някакси ще го намеря  Smile
Цитирай

Понеже виждам въпрос за Иван Ганев от Славейков, аз ходя при Орлин, но пък моя близка ходи при Иван и обикновено сме двете, та впечатлението ми маракр и косвено е, че е много добър.... Аз просто свикнах при Орлин, от който също съм си доволна, и затова при него си записвам винаги. Малко соленичко, но след последното ми накълцване от фризьор в младост (по преди съм писала), реших да не жаля средства...
Цитирай

Интересно преди месец постнах своето положително мнение за Асен Налбантов и гласувах да иде в белия списък и след 3 часа изчезна положителното ми отношение Thinking   може би тук е място за хвалби само на определени хора?
Асен е най-добрия за мен след като направи чудеса с косата ми!Страшно угажда какво поисках това направи и се раздава на макс.
Цитирай

Здравейте,
Търся добър фризьор за къса прическа в Стара Загора.

Не че не съм доволна от сегашната, даже първия път много се харесах. Но на следващото подстригване сякаш изобщо не ме чуваше какво искам. Казах да ми намали дължината защото вече няма форма и не стои добре. Тя ми скъси косата драстично наполовина на това което беше (говорим за къса коса). Подстригва ме за не повече от 15 минути. Сега като се гледам в огледалото, май от едната страна е по-дълго и стърчи ужасно  ooooh!
Цитирай

Здравейте,
Търся добър фризьор за къса прическа в Стара Загора.

Не че не съм доволна от сегашната, даже първия път много се харесах. Но на следващото подстригване сякаш изобщо не ме чуваше какво искам. Казах да ми намали дължината защото вече няма форма и не стои добре. Тя ми скъси косата драстично наполовина на това което беше (говорим за къса коса). Подстригва ме за не повече от 15 минути. Сега като се гледам в огледалото, май от едната страна е по-дълго и стърчи ужасно  ooooh!

Това е масова практика, при мен всеки път се получава същото. Първия път ме подстрижат много добре, а втория път си оставят ръцете. И аз съм същата картинка като теб - от едната страна ми е по-късо, претупа ме за 20мин и ми взе повече коса отколкото исках. Хайде фризьорите, които четат тази тема да ми обяснят що за глупост е това, защо не се опитвате да задържите клиентите си? Аз  при един фризьор стъпвам точно 2 пъти и трети път няма.

п.п. съжалявам, не мога да ти помогна, от София съм
Цитирай

Здравейте,
много съм доволна от Мето в салони Венера Фешън студио, но разбрах, че вече не работи при тях. Някой ако знае къде работи сега или телефона му, ще съм много благодарна да го сподели.
Цитирай

Здравейте, искам да добавя един негативен глас за салон Тино в мола Twisted Evil  Исках да ме изруси, харесах си боя от каталога впоследствие забелязах, че ми слагат по тъмна боя и попитах защо, а той  ми каза,че съм била мургава и нямало да ми отива това което съм си избрала. А това че използва 8 прахчета и 2 бои и половина  на моята коса,която е дълга до раменете, беше върха(поне толкова каза,че са използвали). Платих САМО 250лева, защото сешоара ми бил БЕЗПЛАТЕН 35 
Цитирай

Някой дали се е сетил да похвали моя скъп фризьор Боби Сапунджиев?
Ако ли не - похвал и моля http://www.hairhouse.bg/  Very Happy
Цитирай

За Стара Загора мога да препоръчам  "Салон за красота Електра"   ул.М.Кусев 41
Аз ходих  преди 1 месец,и останах очарована от фризьорката,направи ме както исках,много се старае и е много внимателна.
А и цената е добра - 12 лв. за средно дълга коса.(изминане,постригване + сешоар)

Цитирай

Здравейте!
Искам и аз да се включа с мнение за добър и лош салон в София:)
От няколко години посещавам едно и също място-Студио 27 в Студентски град. Факта, че са два салона през няколко пресечки ме улеснява, ако няма свободни часове в единият от тях. Доверявам се на почти всички, тъй като доколкото зная ги обучава Мими-главната фризьорка, при която обаче записването на часове става седмици наред, а аз покрай детето и работата няма как да се ангажирам за такъв дълъг период. Последната процедура която си направих беше сваляне на цвета, постоях си 4 часа, но ефекта е наистина поразителен, като се има напредвид че бях черна, а сега съм кестенява без изгаряне:)
За черния списък бих вкючила доста салони, но има един в който надменното държание без покритие направо ме отврати-става въпрос за един новооткрит салон зад Фантастико отново в Студентски град , мисля че се казваше Ефект, или Ефектно или нещо такова.Преди 3 месеца бях там, тъй като в горепосочения салон нямаше часове, а аз заминавах в командировка за 3 седмици. Приеха ме веднага, казаха че съм късметлийка че и двете които са на работа са свободни. Уж исках само цъфтежи, а косата ми от средна дължина стана до раменете, тъй като една блондинка реши че трябва "малко" да ми се филира...през цялото време ми се фукаше какви клиенти била правила, обсъждаха с колежката си някаква клиентка...както и да е.В салона ми направи някаква плитка и изглеждах добре. На следващия ден( вече на доста километри от Бг) след измиването половината ми коса си отиде във сифона, бях като проскубано пиле.....
Момичета, не рискувайте относно външния си вид, особено за важни мероприятия. Аз със сигурност вече не бих го повторила
Цитирай

Здравейте, аз до преди 3 години имах перфектна фризьорка. правеше всичко идеално, и подстригването,и сешоара, и боите, което наистина е рядкост при фризьорите. За мое нещастие забременя и излезе по майчинство Crying or Very sad. През последните 3 години съм ходила при всякакви прехвалени фризьори, но никой не може да ми направи такива кичури, да не говорим за подстригването. Преди няколко дни получих смс от нея, върнала се е на работа newsm44. Не може да си представите колко съм щастлива newsm68. Забравих да кажа, че се казва Петя. Преди работеше на Гладстон, а сега е в кв. Гео Милев на ул. Голаш. Салончето се казва Pretty Woman. За мен това е най-добрата фризьорка в София, а и цените и са доста прилични.
Цитирай

Аз съм доволна от Ели,  в Славейков до китайския за Бургас става въпрос
Цитирай

Mного полезна темичка Smile

И аз да споделя - доволна съм от Филип от Кало в Младост1А. Вече няколко години ходя при него и за сега не ме е разочаровал, дано и занапред е така, че никак не обичам да експериментирам с фризьорите..
Цитирай

За Белия списък - гр.Варна-  фризьора Виктор. Аз съм с къдрава, дълга коса и той знае как се подстригва такава коса!
Телефона му мога да дам на лични.
Цитирай

Предстои ми час при Краси от Салона на Капанов на бул."Христо Ботев" № 14. Обърнах старата тема наопаки, но единственото мнение за Краси, принадлежи на гостенка във форума с ник milllena или нещо подобно, затова не мога и да попитам на лични съобщения. Милена твърди, че Краси е "надут" /цитирам само/. Има ли някой, който познава работата на фризьора? Оставам задължена за отговорите ви!

Писала съм това преди повече от година. Сега отзивите.

Със сядането на стола на Краси направих уговорката, че не съм голямо предизвикателство за таланти. Освежаване на краища, скъсяване бретон, завихряне с четка и сешоар, тупиране в корените на темето за обем. Изброих всичко това като акцентирах умишлено върху тупирането и обема. Наказана съм с най-тънката и нищожна коса, която иначе е податлива за работа, не е третирана с бои от години и е естествения си цвят и вид. Не се е увличал в дължината при освежаването на краищата - запази я точно както исках. Предложи ми етажиране, съгласих се. Издухването отлично и ... ми свали кърпата за готова. "Няма ли да я тупираме, така няма да издържи и час и ще залепне на скалпа ми" - почти бях готова да ревна, понеже ми предстоеше важно събитие следобед. "Не виждам никакъв смиъл от това.", ми отговори и човекът се врътна и отиде да пуши навън. Разочарована до немай къде, се прибрах и се тупирах сама с плачевен естествено резултат.

Сега на въпроса. Идвам си веднъж на година, година и половина в Бг. Може ли препоръка за фризьор  в София, който не се плаши от тупиране и го владее. Ще правя същото като миналата година и не ми се иска втори път да ме убеждават, че няма смисъл. Косата ми не е толкова рядка, колкото е много тънка и нагнетяването в корена ми е просто задължително за да имам по-обемния вид, който търся. Благодаря и предварително. Hug Hug
Цитирай

Здравейте,

От години нося много къса прическа, повярвайте ми, ако никога не сте били с много къса коса, то със сигурност не знаете какво е фризьор да НЕ може да подстригва. Дългата коса и да не ти я оформят толкова добре, винаги може да бъде прибрана или пък забодена с някоя фиба или шнола.... А лошо подстриганата къса коса не може да бъде прикрита, спасява те единствено носенето на шапка. Късите прически са най-трудни за научаване и ако на фризьора не му идва отвътре, ако не е природен талант, директно те прави да  приличаш на изпуснат от трудововъзпитателен лагер. То и по това си личат добрите фризьори- дали могат да подстригват късо.

С удоволствие препоръчвам фризьора, който посещавам вече 2 години и не искам да сменям за нищо на света. Става дума за Краси от Wave Studio, намира се в София, в Люлин-8,  кооперацията до метрото точно. Това момче има  златни ръце! Работи изключително професионално. При него винаги е навалица и без записан час няма как да седнеш. Подхожда към всеки клиент индивидуално, като взема под внимание фактори като желанията, възрастта и типа коса. Дава на всеки съвети как да си поддържа косата у дома. Мен ме посъветва неща, които на пръв поглед са елементарни, но не се бях сетила.  От повече от половин година ме подстригва в стил Риана, сещате се- избръснато 1ви номер от едната страна, отзад много късо и доста по-дълга оставена коса от другата страна, както и дълъг бретон. Пробвала съм и знам, че не бих се доверила на друг, (поне не в София) за тази прическа.
Не знам как се справя с боядисването, защото не се боядисвам при него, но след като има толкова много клиентки, едва ли всичките ходят само за подстригване. Аз съм си намерила цаката да постигам желания цвят в домашни условия.

Искам да направя обръщение към някои от недоволните клиентки в тази тема: понякога не всичко, което желаете, е постижимо като цвят и форма за Вашата коса. Понеже съм работила в салон за красота като администратор, мога да Ви уверя, че съм виждала много дами, които изобщо нямат идея какво може да стане от косата им, при все, че са с претенции да знаят, понеже винаги са ходили при еди-кой-си-коафьор... Обаче нямат представа! Виждала съм такива да показват по снимка, виждала съм да обясняват, дори съм виждала да искат някакви цветове, които стоят добре само на стайлинга в даденото списание. Виждала съм жени с пършиви коси, които искат да приличат на Бионсе в косата, без да им бъдат слагани екстеншъни. Виждала съм къдрави като овци, които непременно държат да бъдат изправени и подстригани на етажи. Всяка коса се поддава в различна степен на изрусяване или боядисване.... Кво да кажа, това са малко от случаите. А поне в тоя салон, в който работех знам, че фризьорите обясняваха на клиентките кое е възможно и кое не за тяхната коса, обаче- не, та не! Те си искат това, дето не е подходящо. Какво да кажа на такива жени? После пишат глупости във форуми като този, че фризьора им бил зле... 
Цитирай

Mоля ви препоръчайте добър фризьор в района на Мотописта, Гоце Делчев, Стрелбище или Борово.. че отскоро смених квартала и фризьора, при който ходех до сега вече не ми е удобен. Благодаря предварително Smile
Цитирай

Супер крайно недоволна съм от салон "Style" на ул. "Каймакчалан" в София!
Отидох за кичури и си тръгнах оцветена само отпред, отдолу леко рижаво, при положение, че косата ми е естествена - светло кестенява.Въобщее... аматьорска работа!  Crying or Very sad
« Последна редакция: Вт., 18 Окт. 2011, 12:36 от Дъгичка »
Цитирай

Има ли някакви отзиви от студио Анжели на Ами Буе 61?
Цитирай

Моля да ми препоръчате фризьор и салон за мъжко подстригване в "Лозенец" в София, по възможност и на нормални цени. Предварително благодаря!
Цитирай

ох, чета ви и съвсем се отчаях къде да се подстрижа. Години наред ходих в салона на Митко Дамов на Славейков. Първоначално той ме подстригваше, но най-редовно трябваше да чакам по час и повече и затова го смених с неговия ученик Петко. Но след последния път няма да се върна там. Показах снимка на прическа до раменете и ми отряза косата отзад до учите почти а отпред дълго почти до раменете. Това била най-модната черта пролетта. Ядосах се и след няколко дни не се стърпях и помолих майка ми да ми отреже тези дълги краища отпред. От тогава си ходя все на опашка или я навивам с пресата за да не си личи колко е зле. Тъкмо реших да си запиша час при Гого от Арлет и чета кофти неща. Напоследък се убеждавам че в тези прехвалени салони ако не си някой те правят на послешище. В салона на Митко беше същата ситуация. Като дойде Силва Зурлева или Венета Харизанова и се започват едни лиготии и едно прехласване  Sick
Докато в началото винаги като ми миеха косата ми правеха и масаж на скалпа, накрая се е случвало да стоя с ампула на стола докато не подвикна че ми се е схванал врата да стоя на мивката. А и уж постоянно се рекламират по ТВ да се допитаме какво да направим с косата си, как да я поддържаме и каква фризура да си направим, а в действителност колкото и пъти да съм се допитвала все е било напразно. Единия път ми препоръчаха трайно изправяне (бях с дълга коса и на тила ми се къдри), втория път ми предложиха нещо което изобщо не отговаряще на моя стил и беше много трудна за направа със сешоара, а поисках мнение за прическа която лесно се поддържа че тъкмо бях родила и нямах много време за себе си, а третия път ми продадоха шампоан и балсам за около 80лв. които били за точно такава коса като моята. Еми, шампоаните за 4лв. вършеха по-добра работа, нищо че са на Пантен или Елсев, а не на Керастаз.
Моля се да срещна фризьор който да се съобрази с мнението ми, стила ми, и косата ми и да се справи чудесно години наред, а не само първите 1-2 пъти за да те заребят за клиент. Ако знаете такъв ще съм ужасно щастлива.
Цитирай

Моля се да срещна фризьор който да се съобрази с мнението ми, стила ми, и косата ми и да се справи чудесно години наред, а не само първите 1-2 пъти за да те заребят за клиент. Ако знаете такъв ще съм ужасно щастлива.

ooooh! трудна работа. Аз няколко пъти ходих в салона на Капанов на Славейков, при Орлин. Като постригване, горе-долу съм доволна. Но не мога чак да препоръчам.... и аз си търся "Фризьора"
Цитирай

Аз ходя от гоидни в Хелита и съм страшно доволна,никакви оплаквания нямам. Peace
Цитирай

В салона на Славейков са и двамата, но Иван Мишев е от "младите таланти" Smile
Аз съм била при него 3 пъти - много съм доволна! Може да е по-млад, но се справя страхотно, освен това е много внимателен и много се старае.
Цитирай

В салона на Капанов съм ходила само този в Борово. Имаше преди години едно момче Марин, беше много добър ама след време напусна. След това дойде друг добър фризьор  ама и той напусна миналата година. Там не съм се подстригвала, но съм се боядисвала и сушала и всеки път бях много доволна. Понеже имам нужда от спешна намеса на фризьор да ми оправи косата може да опитам при този Иван Мишев.
« Последна редакция: Нед., 13 Ноем. 2011, 13:57 от ronicat »
Цитирай

Прибавям в черния списък студио BELIZE  ходих с ваучер от сайтовете за колективно пазаруване,което не би трябвало да им бъде оправдание да не си свършват качествено работата,но факт!Претупаха ме за 10 минути,измиха ми косата,подстригаха ме и сешоар.А сешоара беше много зле направен и на части,аз си го правя в пъти по-добре,даже на места си усещах косата и леко влажна.
  Та някой ако е тръгнал да си купува ваучер за там,просто да не се залъгва!След това претупване ме загубиха изцяло като клиент Crossing Arms
Цитирай

За черния списък -  още едно оплакване от салон " Иво" до училище " Й.Йовков" във Варна. Предишните фризьорки бяха ок, но новата ( от м. август тази година) е просто кошмарна. За инфо - над 40 годишна,изрусена, права коса до раменете; изглежда симпатична на пръв поглед. Посещавам този салон от години, с една и съща прическа съм от цели 2 години и никога не съм имала проблеми да ми я направят точно. Обясних я подробно на тази фризьорка ( все пак е нова там, и за първи път съм при нея) , кичур по кичур как да я направи; даже й казах името на прическата - " класическо каре, скосено", линията слиза напред ( т.е. отпред е най - дълго). Или, приблизително прическата на Вики Бекъм с пластове отзад, мисля че всички я знаят, много е модерна напоследък - видях вече над 10 жени постригани така, имам предвид Smile Фризьорката нервничеше, докато й обяснявах, накрая някакво косо ми каза " да, разбрах какво искаш". Оказа се, че е разбрала да направи ТОЧНО ОБРАТНОТО на това,което й казах. Буквално говоря - направи ме скосена НАЗАД ( отзад дълго, отпред късо), отстрани ми направи пластове ( казах й 20 пъти да не пипа косата отстрани, беше без пластове), скъси цялата дължина с 5 см ( а тъкмо беше станала идеална и искаше само леко филиране отдолу). О, и през цялото време спореше с мен, когато се опитах да коригирам действията й " в движение".  Няма да описвам на каква маймуна ме направи !! Колебая се между това да отида да я набия, да я вържа на стола и да й върна "жеста" с постригването ( т.е. варианта " неандерталка"Smile) , или да подам оплакване в Националното сдружение на фризьорите ( т.е. да постъпя зряло).  Третия вариант- да се оплача на шефа й - не знам дали ще е ефикасен : не я познавам, може и да са роднини. Какво ще ме посъветвате?
Цитирай

Преди два месеца си бях взела ваучер от сайтовете за колективно пазаруване. Офертата включваше измиване, маска, подстригване и изсушаване в студио Матис. Останах много доволна от човека, който ме подстрига - Емо... Много внимателен, изслушва желанията ти... Изобщо всичко стана както си го представях. Цялата процедура за около час. Тогава разбрах, че е от скоро в този салон. Сега се обадих да си запазя час при него, но вече не работи там.. Имате ли представа къде може да е?
Цитирай

В салона на Славейков са и двамата, но Иван Мишев е от "младите таланти" Smile
Аз съм била при него 3 пъти - много съм доволна! Може да е по-млад, но се справя страхотно, освен това е много внимателен и много се старае.
Момичета при кой от двамата да си запиша час ако искам фризьора да ми предложи прическа. Така както са ме подредили не мога да реша как да я направя, а не ми се иска да я отрежа на черта, а и ще стане много къса, а не това ми е целта. Кой според вас би дал по-добри идеи и се справил по-добре? Мисля да запиша час и при двамата - аз да съм при единия който ми препоръчате, а другия да е за съпруга ми. Така ще имам време да сондирам мнения и да реша кой от двамата да ме  фризира.
Цитирай

ronicat аз ходя редовно при Иван Ганев от 9години.Винаги е перфектен и най вече се вслушва в това ,което иска клиента.Другия Иван ми е сушил косата-доволна съм.Дано да ти бъда от полза.
Цитирай

Преглеждах препоръчаните салони и се откроиха салоните  " Мърфи" и особено титуляра Марин Хубенов – Мърфи. Само не разбрах в кой точно салон работи. Ще съм благодарна, ако някой се отзове с информация. Peace
Цитирай

Има чуплива среднодълга коса,искам от тъмнокестенява да сменя на тъмнорус,препоръки за добър ИЗПИТАН  фризьор във Варна? Ходила съм в Студио К,винаги доволна,обаче малко соленичко ми излиза...От Ейнджълфейс не съм доволна,моля за съвет  Praynig  Praynig  Praynig
Цитирай

Здравейте мами, от много време следя темата, но все нe пиша. От 1 год. насам си търся качествен фризьор, които ако може да не ми сваля кожата и най-сетне го открих Smile ще следя темата с интерес и вече ще пиша :DDD
Цитирай

Преглеждах препоръчаните салони и се откроиха салоните  " Мърфи" и особено титуляра Марин Хубенов – Мърфи. Само не разбрах в кой точно салон работи. Ще съм благодарна, ако някой се отзове с информация. Peace
mia1, надявам се да не съм закъсняла с информация. Мърфи работи основно в салона на бул. "България", а в четвъртъците е в салона на ул. "Иречек". Успех. Peace 
Цитирай

Благодаря ти, не е закъсняла  информацията Peace Аз планирам подстригване след Нова година, защото вече съм недоволно подстригана. Просто този път фризьорът ми нещо се поизложи, пък иначе е от добрите.
Обикновено ме  подстригват на мокра коса, а после дооформят със сешоар. Този път само на мократа коса Rolling Eyes Ама и аз съм глупава, защото нищо не казах.
Цитирай

Благодаря ти, не е закъсняла  информацията Peace Аз планирам подстригване след Нова година, защото вече съм недоволно подстригана. Просто този път фризьорът ми нещо се поизложи, пък иначе е от добрите.
Обикновено ме  подстригват на мокра коса, а после дооформят със сешоар. Този път само на мократа коса Rolling Eyes Ама и аз съм глупава, защото нищо не казах.
Цитирай

Някой,знае ли къде се премести фризьорката Снежана,коят преди това работеше в салон Креатив ,зад Мола и в салон Сан Суси на ул. Любен Каравелов?
Цитирай

Издирвам добър салон във Варна,от който да си купя качествена коса на треса на нормална цена???Искам професионалисти да ме посъветват за избора ми?Ако някой има предложения и отзиви да каже,моля...Smile
Цитирай

Някой,знае ли къде се премести фризьорката Снежана,коят преди това работеше в салон Креатив ,зад Мола и в салон Сан Суси на ул. Любен Каравелов?
Цитирай

Издирвам най добрия салон във Варна,в който да ми дадат професионален съвет относно закупуване на треса,да преценят колко ми е нужна,да изберем цвят,да ми я разпределят правилно по главата...Моля Ви дайте съвет къде ще остана доволна???Гледам тук че има препоръки за стилист Капанов и студио Кондов...??А в Красен стил как е???
Цитирай

Не можах да изчета цялата тема, но искам да препоръчам моята фризьорка - Теди Първанова.
Работи срещу ЦУМ тел. 0878301066.

От 2008-ма ходя само при нея и за пръв път съм доволна от фризьор  Peace
Цитирай

Момичета, кажете някой добър фризьор в Борово.
Цитирай

Не можах да изчета цялата тема, но искам да препоръчам моята фризьорка - Теди Първанова.
Danito_d, може ли да дадеш малко повече инфо, каква ти е косата - къса или дълга, тънка, гъста, права или чуплива и каква прическа си правиш при тази фризьорка? Какво препоръчваш в нея - умее ли да подстригва добре, вслушва ли се в желанията на клиента, да не скъсява прекалено косата, когато искаш да си я пуснеш и друго каквото се сетиш Smile
Цитирай

Danito_d, може ли да дадеш малко повече инфо, каква ти е косата - къса или дълга, тънка, гъста, права или чуплива и каква прическа си правиш при тази фризьорка? Какво препоръчваш в нея - умее ли да подстригва добре, вслушва ли се в желанията на клиента, да не скъсява прекалено косата, когато искаш да си я пуснеш и друго каквото се сетиш Smile

Труден въпрос  Mr. Green
Когато се запознах с нея беше къса и постепенно я пускахме. Но исках да е  силно етажирана и филирана с много бретон - аз така обичам. И когато вече постигнах мечтаната прическа вече ми писна и преди два месеца я резнах на късо каренце. Имах нужда от промяна след 2 години изчакване за дългата коса  Mr. Green
Теди не скъсява много. Винаги съм си тръгвала доволна от салона. За подстригване говоря. Боя, кичури и други подобни не си правя  Peace
Цитирай

Дами, помогнете ми търся бръснар за мъжа ми, моля ако някой има някакво инфо да пише  Peace
Цитирай

Доколкото зная откакто има СПИН никъде е бръснат Май само арабите по ул."Симеон",но това е риск Сигурно някъде бъснат,ако си носиш собствени инструменти.
Цитирай

Не съм чувала до сега това за СПИН-а, той може да се предаде само ако бръснаря не си поддържа инструментите.
В Пловдив има бръснар, но не сме се прибирали дълго време и затова търся тук.
Цитирай

Това за СПИНА е вярно,защото никой не е сигурен,че бръснаря няма да те пореже и още повече,че си поддържа инструментите.Ако става въпрос за поддържане на брада то това може да се направи с фризьорска ножица и машинка за подстригване
Цитирай

Имам талон от Грабо за салон "Арлет" в Пловдив , на ул."Отец Паисий". Бихте ли ми препоръчали при коя от фризьорките да запазя час, тъй като ме питат за име, а аз не ги познавам newsm78
Цитирай

Здравейте, наскоро се постригах в салон Венера в кв. Редута и повече няма да го направя. Имах чувството че разговарям с човек с малко ум ,  която така и не разбра какво искам да направя с косата си. Стори ми се много скъпо и постоянно някакви хора щъкаха насам-натам ,собственик ли какъв им беше с някакъв черен автомобил даваше нареждания ,лигавеше се с фризьорките и всичко това докато ме подстригваха . Никакво отношение за уж високия клас салон, а няколко от фризьорките се бяха наредили пред салона и пушеха цигари. Частно казано намириса ми на изгоряло:)Мнението ми е към черния списък. Към белия мога да добавя салони Енигма, много съм доволна .
Цитирай

Някакви отзиви за Мария Томова, още ли работи в салона на Раковски?  newsm78 http://veni.info/salons.php?salon_number=2
Цитирай

Здравейте  bouquet
И аз съм от постоянно търсещите добър фризьор, когато осъзная, че известните ми не са достатъчно добри... Tired Уж съм доволна първоначално, но след време и изследане на косата с "огледалото за задно виждане" установявам щети  Mad Много ми е трудно вече дори да разпределя в двата списъка фризьорите, които съм посещавала, защото бързо преминават от белия в черния. Може би това е резултат не само от уменията им и от моето възприятие, но и от степента им на старание, защото при първоначалните посещения са ОК (подстригват и изсушават добре), но после.....
Та в София съм ходила при:
  • Валя (салон Валерия) - знае си няколко вида подстригване и сешоар и тях си прави. Не понася да й се обяснява по картинка. Така и не ме разбра, че не искам триъгълник, а съвсем лек венец. Един път направи точно каквото искам, следващите при желана същата форма и подробно обяснение, получавам различна прическа. Ако вашите желания съответстват на нейните умения (които определено има), резултатът ще ви хареса, ако не (както при мен с течение на времето се получи, защото си промених желанията) - ще се разочаровате.
  • Мартин Георгиев (студио Unisex) - разбра ме какво искам и ми обясни, че на моята неизрусена коса няма как с подстригване да се постигне желаната от мен прическа. Убеждаваше ме (дългосрочно) да си направя кичури, които ще решат проблема с невъзможните "пози" на косата ми. И други фризьори са ме съветвали да се боядисам, за да не ми е толкова жива косата, което за мен е неприемливо: за да ми стои еди как си косата да си жертвам здравината (за мен красотата на косата е до голяма степен здравина, жизненост, количествена и качествена характеристика на косъма и след това цвят, подстрижка и т.н.)Rolling Eyes. Разбира се, че прическата зависи от тези характеристики, но не приемам "убиването" на косата с цел да постигна сешоар на букли например, защото фризьорът не иска да си поиграе с четката. Но, по същество - подстрига ме сравнително добре, като изключим че ми филира ужасно много САМО най-долните кичури. Съгласна съм, че така постигна хвърчането, но не такова, каквото исках.  
...И бих искала да посетя:
  • Салон Фасон в пряка на Иван Асен II - няколко пъти съм се опитвала да си запиша час по телефона и с ходене на място и все няма свободни. Имам позната, която ходи там и харесвам прическата й. Лошото е, че при контакта ми с тях отношението им беше все едно се радваха че им свършваше смяната и не могат да ме вземат, или че нямаше свободен час до края на седмицата, което не говори добре за желанието им за работа, спечелване на клиенти и т.н. Затова не съм убедена в кой списък биха ги класирали запознати с работата им...Ще се радвам ако някой\я от Вас е клиент на салончето и ми препоръча при коя от фризьорките там да отида или поне да се пробвам.

В крайна сметка за мен всички фризьори от белия списък са потенциални такива от черния и границата май е доста тънка  Thinking  
« Последна редакция: Ср., 01 Февр. 2012, 00:09 от pokita »
Цитирай

Някакви отзиви за Мария Томова, още ли работи в салона на Раковски?  newsm78 http://veni.info/salons.php?salon_number=2

Тя не е ли шефката на салона ? Ако е така значи няма как да не е на работа . Аз съм ходила много отдавна при нея и бях доволна. Само за някакъв период от време я нямаше но тогава гледаше бебето си.
Цитирай

Тя не е ли шефката на салона ? Ако е така значи няма как да не е на работа . Аз съм ходила много отдавна при нея и бях доволна. Само за някакъв период от време я нямаше но тогава гледаше бебето си.

Да, но сайтът не ми изглеждаше обновяван скоро, а последните мнения за нея са от 2007-2008ма та затова не бях сигурна. Smile

Може би следващия път, сега си записах час при Мърфи, въпреки че не ми се щеше, защото ми е страшно далеч, но дано си заслужава. Smile
Цитирай

за белия списък Vogue vision хотел Hilton,стилистът много добър и се вслушва в това което ти искаш,казва кое ще ти е стои добре,дали според нехго ще ти стои прическата добре,много са  внимателни всички,целият персонал  е суперр обстановката е приятна,а продуктите са  неверочтни LA BIOSTETIUQE,отккато ходя там косата ми е  прекрасна Smile
Цитирай

Бял списък - салон Камея Надежда, фризьорката е Петя.
Цитирай

За черен списък София - "Affinity vision" в Стрелбище! С приятелка ходихме за прически за една сватба и да не разправям на какво приличахме! Ужас! Добре, че косата ми е много дълга и пораженията бяха поправими.
За бял списък Плевен - Любчето във "Ветрило".
Цитирай

За белия списък салоните на Васил Атанасов От 1 година ходя там и съм доволна Не си говорят на "муцка" и "цуцка" и си разбират от работата Единият екип е още млад,но също добре обучен
Цитирай

Забравих да кажа,че става въпрос за София.
Цитирай

За белия списък салоните на Васил Атанасов От 1 година ходя там и съм доволна Не си говорят на "муцка" и "цуцка" и си разбират от работата Единият екип е още млад,но също добре обучен

А къде се намират?
Цитирай

Искам да добавя към белия списък фризьорката Наталия. Работи бързо, много професионално и с една дума разбира какво искаш. Цените са повече от приемливи. Има малко салонче в Младост 4, бл. 474  Peace
Цитирай

Белия списък : Салон "Hair House", София, ул. Кърниградска 13А . Изключително доволна съм от Мартина.
Черен списък - всички, от които имам оплаквания вече са добавени.
Цитирай

А в района на Борово, Лозенец, Стрелбище и Хладилника можете ли да ми препоръчате някой добър колорист? Praynig
Цитирай

Търся си фризьор в района на Люлин /Кооперативния пазар/ за обиране на цъфтежи.
Цитирай

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ЗАЩО Е В ЧЕРНИЯ ВИ СПИСЪК САЛОН FEELING В ЖК МУСАГЕНИЦА???
Цитирай

Здравейте,
ето че са съжаление дойде и моя ред да се запиша в тази тема.
Имах хубава здрава коса до кръста на кичури. Благодарение на кичурите изглеждах руса и успявах да имам естествено дълга коса - двете съчетани едновременно.
Време ми беше да си изсветля корените на кичурите. Тази сутрин като се събудих видях една снимка в нета на мацка на два слоя - горен рус и долен кестеняв. Казах си - супер - ще ми отива, ще ми шади косата, русото, колкото и да се скъсява ще е ефектно, защото ще се показва долния слой - кестеняв - моя естествен цвят.
Бях тръгнала за друго място, но се отбих до фризьорския салон, в съседство до блока.
Показах снимката на фризьора и го попитах какво мисли дали ще стане на моята коса, дали ще ми отива. Той нямаше клиенти и каза - направо сядай да те правя.
 Hug Супер. Егати късмета. Реших да си сменя прическата и имаше час. Каква съм късметлийка!
 Обясних му, че не искам да е сива в никакъв случай, а да е като на снимката. Няма проблем каза той и почна. Човека е много мил. Беше много приятно и уютно - направи ми кафе и виско беше супер.... докато не ми изми и изсуши косата и какво видях: #Crazy #Crazy в корените беше рижа, старите кичури си бяха ок, а новите рижи.  newsm78Казах му, че ще се разплача - той каза, че ще се оправи. Предупредих го, че ако не ми хареса ще се върна. Платих му 50 лв. и си тръгнах. За Враца 50 лв. за прическа са си много. Снимах се, гледах се... абе рижава в корените... много гадно... не това исках, не за това си платих.  Rolling EyesРеших да си купя боя или блондор и сама да се оправя.
 Ама си викам 50 лв. му платих, той трябва да си оправи бакиите. Като си купиш от магазина дреха и тя е дефектна я връщаш, нали? Rolling Eyes
Отидох вечерта, бях съвсем смирена и спокойна. Обясних какво искам и какво не ми харесва.
Да кажеш, че не знам какво искам - да ми се сърди, че и снимка имам.
Той заяви, че съм го подвела в избора си на цвят и вината е моя, но ще го оправи с ... не разбрах какво и ми каза да седна на стола за миене. Изми ме с нещо. Praynig  Викам си - сигурно нещо вълшебно дето ще я махне тази оранжевина. Сядам на стола да ме суши и какво да видя. Отгоре рижаво, кичурите - сиви, другата част - руса, а пък най-отдолу съм кестенява. Абе великденско  яйце. Малиииииии... Sick а го предупредих за сивото. Накарах го да спре да ме суши и се хванах за главата. ooooh!
Егати ужаса. Какво си причиних по дяволите - си мислех. - На какво заприличах. - Сама да се бях правила нямаше да се докарам така.  - Това само си го мисля, той само вижда, че се държа за главата и побесня. #Cussing out Имаше една мила жена, която успокояваше ту него, ту мен. Каза, че такава клиентка като мен не бил имал, да припада за някакви си цветове.  Thinking
Ужас!!!!! Всяка жена знае колко много й струва косата на главата и преносно и в прав текст.
Предложи ми да сложим друг по-светъл цвят. Питах - ще стане ли - ще стане. Намаза ме, намрази ме. Беше ужасно.  Mad
Аз най-капризната клиентка на света, дето се връща за втори път и дето "припада" за някакви си цветове и той - сърдития фризьор. Намаза ме с втората боя. Скалпа започна адски да ме боли.  Crying or Very sadБоли и щипе. Изтърпях го. Пак ме суши и ми. Положението не беше никак розово. Косата ми беше по-светла, рижото го няма, само че е сива и златно руса. Страшна комбинация. Crying or Very sad Искаше ми се да избягам с писъци, докато ми обясняваха колко ми е хубаво и ефектно така. Stop
От учтивост попитах дали дължа нещо и познайте - дължах още 10 лв.  baby_neutral
Боже мили, дай ми сили, защото аз си мислех, че не аз - а той на мен дължи пари. #2gunfire Не бях взела в себе си, защото не очаквах, че ще ми иска и се разбрахме за утре да ги занеса.
Отгоре на всичкото скалпа ужасно много ме боли, там където е русото. Страхувам се утре като стана да не е окапала. baby_neutral Няма ли някаква справедливост при такива ситуации?
Егати наглостта, не само че ми съсипа косата, но и още пари иска.
Няма да обявя публично салона, защото жената, която работи там много ми допада и не искам да й вредя на името, а тя беше много мила с мен и ме успокояваше през цялото време. Тя се занимава с  друго и от нея приятелките ми са доволни.
Ако все пак някой от Враца иска да знае кой е този салон да ми пише на лични. Аз оттук нататък ще се самофризирам.
Цитирай

Мале, направо ти съчувствам. Аз единствен път съм се правила на "руси" кичури и оттогава не съм се боядисвала. Моите руси си бяха сиви, все едно гледах баща си в главата. Трябвало да е отидеш при фризьора, който те е направил предния път. Дано все пак да не е толкова зле положението. Hug
Цитирай

Мале, направо ти съчувствам. Аз единствен път съм се правила на "руси" кичури и оттогава не съм се боядисвала. Моите руси си бяха сиви, все едно гледах баща си в главата. Трябвало да е отидеш при фризьора, който те е направил предния път. Дано все пак да не е толкова зле положението. Hug
Моята фризьорка е в Германия. Нея питах какво да правя. Тя ме посъветва да се върна при него.
Ето и снимка, защото ще ходя с шапка и няма да може да ме разпознаете.
Цитирай

И какво още ще ти прави по косата, дали ще е в състояние да го направи както искаш? Аз оставам с впечатлението, че боядисването е по-трудно и от подстригването.
Цитирай

О, да, при всички случаи е по-трудно! Аз доста се напатих докато си намеря подходящия фризьор, и то именно за кичури иде реч. Как се ме боядисвали...нямам думи. Laughing
Цитирай

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ЗАЩО Е В ЧЕРНИЯ ВИ СПИСЪК САЛОН FEELING В ЖК МУСАГЕНИЦА???

Защото сигурно има много "доволни" от услугите клиенти. Laughing
Цитирай

И какво още ще ти прави по косата, дали ще е в състояние да го направи както искаш? Аз оставам с впечатлението, че боядисването е по-трудно и от подстригването.

Ами уж я подстрига отзад, ама и това не е добре, но на общия фон е най-малкия ми проблем. Изглежда нафъкана и грозно, все едно сама съм се подстригвала без огледало. Уффф толкова е зле, че ми иде са се  #2gunfire гръмна. Нищо не може да се направи повече. След две боядисвания със силна изсветляваща боя за 1 ден. Мога само да се моля времето да минава по-бързо и да не опада.
Моля, забележете, че не исках да съм на кичури. Целта беше първата снимка.
Цитирай

Значи си е некадърник фризьорът. Не му давай повече да те пипа, че може повече да съжаляваш. Като се върна твоята фризьорка, ще те направи както трябва. Не се ядосвай, не е толкова зле положението, въпросът е, че няма нищо общо с желаната от теб прическа.
Цитирай

scarlette, няма основание да се връщаш при него. Нито ще ти поправи щетите от боядисването, нито ще те подстриже по-качествено. Напротив, ще стане по-лошо - още повече ще се изнерви и ще ти нанесе допълнителни поражения по косата. Той вече е решил, че ти си капризната клиентка и ще се връщаш при него до откат. По-добре се повери в проверени, сигурни ръце, а за него е достатъчно да разпространиш на повече хора колко е некадърен, това със сигурност ще даде по-добър ефект.
Цитирай

Благодаря момичета  bouquet
Ако погледнем от добрата страна, донякъде ме е докарал на цвят  35  кафявото е екстра  35
Цитирай

Здравейте, искам да ви попитам има ли някой, който да се е обръщал към комисията за защита на потребителите след сблъсък с некадърен фризьор? Сега е 1,30 и аз не мога да спя, защото ми излязоха някакви келички по скапла, които ме болят. Мисля да пробвам с добро и да си искам обратно парите, ако ли не ще се консултирам с данъчните и комисията за защита на потребителите. Не ми се струва редно единствената ми възможност да е само оплакване в нета, трябва нещо да се направи. Да, вярно че живеем в БГ. но сме хора, а не опитни мишки.
Дано утре да имам коса, която да мразя, но все пак да си е там  baby_neutral
Цитирай

scarlette аз съм на мнение ,че трябва да кажеш името на фризьора  Naughty
После  си купи  нещо за успокоение на скалпа,скалпа ти е изгорял. Трябва да го направиш в противен случай скоро чакай косопад.
Това е много добро ,не се отмива.
http://www.beautyofnewyork.com/upload/lorel-sensi-postr.jpg
Цитирай

scarlette , искрено съжалявам за случилото се... Sad
Съветвам те да се успокоиш, и да не правиш никакви опити за момента.

Както те е посъветвала Ivaila1302 се погржи максимално за здравето на косата и кожата на главата.

Помисли и за няколко домашни маски, като обърнеш внимание на жълтъци с мед. Имна тема, която би ти помогнала: ----------> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632363.0

Колкота до сивите кичури, те ще се отмият ставайки "платинени", златистото също ще падне и няма да е толкова интензивно. Имай търпание, според мен не е толкова стршно...

И не виждам защо да не споделиш името на псевдо фризьора, все пак тази тема и за това.
УСПЕХ! bouquet
Цитирай

Здравейте,
прочетох доста неща и се оказа, че като потребители на фризьорски услуги имаме и доста права.
Обадих се в комисията по защита на потребителите, те ми казаха, че имам основание за жалба, че трябва да изискам да ми дадат някаква книга за оплаквания в салона, която задължително трябвало да има, но и много важно - трябва ми касовата бележка.
Като се погледна в огледалото ми иде само да крещя, познатите ми ме гледат със съжаление  Sad келичките станаха много и ходих на лекар - силна алергична реакция. Тоя фризьор ми каза, че такива келички се вдигали на 90% от клиентките му и им минавало след 2-3 дни, едва ли не прекалено съм се вталявала, за та ходя чак на лекар. На мен това може да ми говори само, че са му стари боите.
Днес като ходих при него, се държа крайно пренебрежително и подигравателно с мен. Звъннах на мъжа ми и той дойде веднага. Аз исках касова бележка или да ми върне парите. Нямаше намерение да направи нито едно от двете, а касовата бележка ми трябва, за да подам жалба.
Моя мъж му повиши тон, обоснова се и онзи веднага върна парите.
Ето и името на салона и мястото, вече няма смисъл да им пазя името:
Фризьорски салон"ПАОЛА"
гр. Враца, жк. Сениче срещу вх. А на бл. 51
Телефон:
0878 135434

Ужасена и изумена съм от наглостта и лошото отношение. Другата седмица заминавам на почивка във Венеция, но няма да се върна със снимки.
Що се отнася до маските, благодаря ви много, ще се възползвам от всички съвети. Личната ми лекарка ме изпрати във ветеринарна аптека и си взех едно мазило, което се дава на овците и кучетата. Забавното е, че от два дни ме третират като животно.  hahaha
Може би живота в чужбина ме е разглезил и ме е научил, че имаме права като хора и не е редно да плащаш за нещо, което не искаш и че трябва да се оплачеш от това и да потърсиш помощ. Хората във Враца са много свити, свикнали са да ги мачкат, да ги тъпчат и го смятат за нормално.
Само аз единствената примадона не съм съгласна с това. Ами да, не съм!
Ето и снимчица на косата ми преди и да се надявам, че скоро пак така ще порастне и ще се оправи: .
Желая Ви хубав ден и ако Ви се случи нещо като на мен да ги гоните до дупка тия некадърници!!!!
Цитирай

Скарлет, много хубаво, че си успяла да си извоюваш правата. Не можах обаче да схвана ролята на мъжа ти каква беше в цялата схема - за сплашване ли?
Цитирай

Скарлет, напиши фризьора и в темата за Враца.
Цитирай

Здравейте момичета,
Четох темата, но все пак да ви питам за добър фризьор в Плевен.
Искам да махна оранжевата част от русата ми боядисана коса и някой да ме подстриже свестно, защото последния път така ме оръфа един некадърник в салон Липстик до Южния парк в София, че на нищо не приличам.
Жалко, че моята фризьорка е бременна отново и скоро няма да се върне на работа.
Цитирай

в ЧЕРНИЯ СПИСЪК салон nicce nicce, закупих ваучер с намаление, отидох в салона, в който работи един единствен фризиор, отвратително, непрофесионално отношение, нямам думи, подстрига ме точно обратното на това което поисках, нямам думи, не ходете никога в този салон
Цитирай

Здравейте и от мен Smile
Преди 2 години ходех при страхотен фризьор,но му загубих контактите.Работеше в салон Rouge на бул.Македония - Влади.Моля, ако някой знае къде е сега да ми пише.
Цитирай

За съжаление дойде и мой ред да се оплача от фризьор- Марти от Фетиш в София. Имах естествена кестенява коса, почти до кръста, която исках да бъде изсветлена с няколко тона, просто да изглежда по- свежо. Не съм искала русо, просто по-светло кестеняво, не държах да е боя, казах му че може и кичури. Обясних, че не знам кой от двата варианта е по- подходящ за мен. Отговорът му беше "Е кой да знае....? " Показах му 2 снимки, които ми харесват, да добие представа какво искам. Привидно разбра. Резултатът: обезцвети ми косата, уж да станело по- равномерно. Като той даваше наставления, а асистентите от Фетиш мажеха и се допитваха до него. Един вид се учеха на моята коса. Не им хареса нещо цвета, намазаха 2-ри път. Скалпът ме щипеше ужасно, все едно ми гори главата. Казах им, че едва го понасям. Марти отговори, че това било боя, не било кисело мляко, нормално било да ме щипе. Сега от дете страни на главата имам едни като корички на рани. Явно скалпът ми е изгорен. Намажат ме и изчезнат за 40 минути, после като се върнат вонят на цигари, пици...Явно хората похапваха и си павкаха навън, докато мен ме горяха. По едно време ме питаха дали ще искам и подстригване, та да изрежат най-вероятно шарениите. В един момент се появи Чочо от салон, който май е единствения адекватен човек там. Попита ги какво правят. Въпросният Марти каза на чираците "А Чочо дойде, ами питайте него какво да правите от тук нататък". Човекът реагира нормално "Как аз да им кажа, като ти си започнал момичето и не знам какъв резултат целите?". Обясних му. Той каза, че с това обезцветяване косата ми не е станала равномерна и няма да може да стана руса (ама аз и не исках да стана руса). Очевидно, въпреки обясненията ми нито въпросният Марти, нито асистентите му имаха идея в главите си какво правят. Чочо ме боядиса в светло кестеняво, за да получи горе долу еднороден цвят. Предупреди ме, че след измиване ще изсветлее. Сега 1 седмица по- късно косата ми е шарена като на котка- тигърче, скалпът ми се бели и всичко това ми струваше 200 лв. и 5,30 ч загубени в салона. Докато ме къпаха коса не е падала, което за мен беше светлина в тунела. Макар и шарена имам коса. Можеха да направят едни елементарни малко- по- светли кичури, без обезцветяване, без мазане.....изключително непрофесионално отношение. Сега не знам какво да правя. Най- лесно би било да си сложа една тъмно кестенява боя, да залича 200-те лева Wink и да се моля да не започне да ми капе косата. Ще я подстрижа и така....Момичета какво бихте ме посъветвали?
Цитирай

Мисля,че вие сте от хората:" на крива ракета космоса и пречи"и ще има да си търсите не само фризьор.Не може да има много доволни хора и салони и фризьори като този да съществуват с години и постоянно да се препоръчват от доволни клиенти и някои като вас ,който си мисли ,че с подобен коментар ще постигне нещо. Laughing Laughing Laughing
Цитирай

Здарвейте,

Има ли някой, който да препоръча добър фризьор за кичури в София. Цената е без значение.
Аз съм се насочила към Фетиш и Арлет.

Предварително благодаря!
Цитирай

Здарвейте,

Има ли някой, който да препоръча добър фризьор за кичури в София. Цената е без значение.

Предварително благодаря!

Марин Хубенов - Мърфи  Peace
Цитирай

Благодаря, Малвина~Ина !  bouquet
Цитирай

Мисля,че вие сте от хората:" на крива ракета космоса и пречи"и ще има да си търсите не само фризьор.Не може да има много доволни хора и салони и фризьори като този да съществуват с години и постоянно да се препоръчват от доволни клиенти и някои като вас ,който си мисли ,че с подобен коментар ще постигне нещо. Laughing Laughing Laughing
А дали Вие не сте от хората, които нямат никакви рецептори за естетика, качество и професионализъм и сте един от стадото, което без претенции и изисквания се е оставило да го води някой си......фИЕшън пастир? Докато има такива като Вас, които да плащат за услугите на тези измислени салони, ще има и такива псевдофризьори  Sick

Honey1980, съжалявам за злощастния ти опит. Дано по-бързо се оправят пораженията и благодаря, че сподели, за да няма и други опарени (дори буквално) и малко по малко тези некадърници да изчезнат от салоните.  Hug
Цитирай

Изчетох всички мнения. С тези ваучери хубави неща не стават. Гледах прическа за 6лв. Ако погледнем реално само тока и материалите струват повече. Ноктопластика за 30 лв също не струва. За такива цени нито фризьори, нито маникюристи им се работи.
 Моята стара фризьорка съм я преследвала в Кюстендил, после в София в Лозенец. Постригваше ме идеално, както и ме боядисваше. Един хубав ден ме накъдри и от коса до кръста накрая бях с момческа прическа . Никога повече не отидох. Сега ходя в Красно Село, салон Жасмина. Косата ми  отново е дълга, права , но жива. Не, че не влезе в помощ и триватаминола де Laughing
Цитирай

Bobanka,
бих определила някого като "крива ракета" ако напише нещо от сорта на "всички фризьори във Фетиш са некадърни" аз съм много далеч от това. Съвсем ясно написах, че Чочо се държа професионално и най-вероятно благодарение на него все още имам коса на главата си. Единственото, което искам да постигна с коментара си е да предупредя други да не се предоверяват на фризьори и салони само защото съществуват с години или само защото поддържат високи цени, тъй като това не е гаранция за качество. Реално Марти не се справи и остави повече от половината работа на деца, които се уат да бъдат фризьори. Факт е, че не бях наясно точно как да ми бъде изсветлена косата, но аз ако знаех щях сама да си я направя. При условие, че отивам в салон очаквам аз да покажа снимка, те да ми кажат- така става, така при теб- не, предлагаме това и това. Вкрайна сметка като отида на масаж, не казвам на масажистката как да ме масажира или на зъболекаря как точно да ми излекува зъба. Искам да не ме боли. Пък той как ще го лекува, решава сам, нали за това е учил.
И за да няма недоразумения още веднъж искам да подчертая, че съм доволна от Чочо, просто нямах късмета да седна при него от самото начало.
Цитирай

Здарвейте,

Предварително благодаря!
Ако ще си запазваш час в някой от двата салона, избери си конкретен фризьор и хубаво си помисли какъв тип кичури искаш. Не разчитай само на името на салона Wink
Цитирай

Да, права си. Мислих за Чочо от Фетиш или Гого от Арлет, а за кичурите...идея нямам. разчитам те да ме консултират, вземайки предвид базовия цвят, дължина, тен на лицето и не на последно място тенденциите. Затова си позволявам да пиша тук Crazy