Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 314
  • 774
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 835
Гледах във фейсбук фризьорът от Арлет старс в Лозенец, Николай Иванов-Нико има страница и качва снимки на работата си. Изглежда талантлив. Не знам обаче дали използват други бои освен Лореал, аз лично предпочитам Goldwell.

# 706
  • София
  • Мнения: 5 461
Bubble, дали ходи в академия Стефан в Изток? Моля те, ако си ходила вече, да споделиш впечатления, какво си прави - подстригване, боя, при кой и т.н. Благодаря предварително
Ooo,ходих аз,даже няколко пъти и пак мисля да отида скоро.По снимките в сайта (не помня имена) се ориентирам,че съм ходила при Лили и Силвия.И от двете момичета съм доволна и нямам забележки,но и аз не съм правила кой знае какво,не се боядисвам,а само подстригване и сешоар.Правила съм си и от ритуалите на Керастаз.

# 707
  • Мнения: 3 046
Bubble, благодаря! И аз ще ги пробвам, ама другия месец, че сега се възстановявам след едно неуспешно подстригване  Crazy И да питам сега актуално ли е още омбрето или нещо подобно? хм, то едва ли е за тази тема, ама...  newsm78

# 708
  • Мнения: 1
Здравейте,
Бих искала да попитам дали някой е ходил в Салон Stephan Борово, тъй като от известно време съм се замислила да ги пробвам ?

Благодаря  Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 3 835
Bubble, благодаря! И аз ще ги пробвам, ама другия месец, че сега се възстановявам след едно неуспешно подстригване  Crazy И да питам сега актуално ли е още омбрето или нещо подобно? хм, то едва ли е за тази тема, ама...  newsm78

Да, но по-скоро еволюира в омбре-балеаж, на отделни кичури.

# 710
  • Мнения: 4
Здравейте,
Бих искала да попитам дали някой е ходил в Салон Stephan Борово, тъй като от известно време съм се замислила да ги пробвам ?

Благодаря  Hug

Здравей.Аз ходя в този салон и съм повече от доволна.Всички момичета там са на ниво.Имат специална техника при подстригването,която другаде не бях виждала.Ако нещо специално те интересува за салона съм насреща

# 711
  • Мнения: 1
Здравейте, специално си направих регистрация, за да похваля Цецо от Мърфи - от салона на К.Иречек. Чета форума отдавна за справки, най-вече темите за професионална козметика за коса, но все не намирах време да се регистрирам, сега ми попадна и тази тема. Отидох случайно миналата седмица, в крайно лошо настроение и косата ми беше последния проблем/саморъчно съсипана, а уж четох/, но трябваше да направя нещо за себе си , но.... човекът направи чудеса, остана след работно време, обясни ми всичко много внимателно и търпеливо, а резулатата е естествен кестеняв цвят, с блясък и плътност, върху отвратително изгорено оранжево, с израснали корени. С боята стоях не повече от 10 минути. Ами много съм доволна Simple Smile

# 712
  • Мнения: 2 805
Момичета, предложете ми салон в който освен да ме подстрижат и боядисат, мога и да ми предложат удължаване на косата ( живея в чужбина и ми трябва едно място качествено, имам кратък престой след дни в БГ, на което да отида и да не се налага да повтарям Simple Smile)?

Четох темата и ми се зави свят  Crazy Не мога да си избера Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2 431
Самсара, много ми допада името ти!   bouquet
Не разбрах само в кой град си, но ако става дума за София - препоръчвам Маги от "Куклите". Ако проявиш интерес, моля те да ми пишеш ЛС и ще пиша подробности.

# 714
  • Мнения: 2 805
Самсара, много ми допада името ти!   bouquet
Не разбрах само в кой град си, но ако става дума за София - препоръчвам Маги от "Куклите". Ако проявиш интерес, моля те да ми пишеш ЛС и ще пиша подробности.

Благодаря Simple Smile  Hug
За София, да.

Момичетата в темата за удължаване на косата ми препоръчаха Дима стил. Ако избера тях обаче ще си търся друг фризьор за подстригване и кичури. И отделно консултация за удължаване.

Гледам най-много отзивите положителни са за салон Мърфи Simple Smile

# 715
  • Мнения: 4 275
Някой бил ли е при този младеж? Интересно ми е какви са цените
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.225952814120167.50841. … 745339&type=3

# 716
  • Мнения: 3
Някой бил ли е при този младеж? Интересно ми е какви са цените
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.225952814120167.50841. … 745339&type=3
Този "младеж" е личния фризьор на Тодор Живков!(ако знаеш кой е Т.Ж.)

# 717
  • Мнения: 169
Виждам, че вече е повдигната темата за ''GM studio'' в Овча купел? Някой все пак няма ли впечатления за него или евентуално да препоръча друг салон в този район?

аз препоръчвам този салон в овча купе
https://www.facebook.com/pages/Graffiti-Hair-Beauty-Studio/13742 … 59179?sk=timeline
изключително доволна съм.

# 718
  • Мнения: 326
Здравейте!
Някой дали сие е подстригвал в Мол България - Mr. Snips? Изкушават ме да отида при тях... Simple Smile

# 719
  • софия
  • Мнения: 134
Някой може ли да ми каже какви са цените на Маги от Куклите в Младост1. Гледах при Мърфи, 32-36лв за подстигване не е никак малко.

Общи условия

Активация на акаунт