Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 291
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Аз също препоръчвам "Надя от Студентски град, бл. 21", която се премести до УНСС, салон Винади, ето сайтът й: http://vinadi.alle.bg/

# 16
  • София
  • Мнения: 140
Аз за съжаление не мога да похваля салона в Гранд хотел София, подстригва ме Люба- резултатът е плачевен...

# 17
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте,

има ли някоя от вас ходила за боядисване или кичури в този салон Експерта (Experta) - Роси - Лозенец, бул. Джеймс Баучер 101, да изкаже мнение за фризиорите и евентуално ориентировъчни цени. Благодаря!

# 18
  • Мнения: 693
Вече написах в друг форум по повод въпрос за този салон. Но понеже това е официално черния списък: не ходете в салон vision срещу един от входовете на бизнес парка. Особено при Петя. наряза ме на едри неравни етажи и при условие че казах постепенно скосена черта... сега месеци ще чакам докато израсне, защото най-горния етаж е най гъст и много къс, точно над ушите... леонардо ди каприо имаше по едно време такава прическа, но мойта продължава надолу с неравни етажи и накълцани грозно етажи. Бясна съм им на тази жена. Още веднъж съм правила грешката да ходя там на сешоар за по-бързо, при друга фризьорка, но и сешоар не могат да направят, най-обикновен. Аз по добре ще се справя...

# 19
  • Мнения: 3
за белия списък:препоръ4вам салона ''Пълна промяна" в Русе.Супер е много добре подстигват моми4етата,просто са страхотни,а и парите си струват!!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 232
Вече написах в друг форум по повод въпрос за този салон. Но понеже това е официално черния списък: не ходете в салон vision срещу един от входовете на бизнес парка. Особено при Петя. наряза ме на едри неравни етажи и при условие че казах постепенно скосена черта... сега месеци ще чакам докато израсне, защото най-горния етаж е най гъст и много къс, точно над ушите... леонардо ди каприо имаше по едно време такава прическа, но мойта продължава надолу с неравни етажи и накълцани грозно етажи. Бясна съм им на тази жена. Още веднъж съм правила грешката да ходя там на сешоар за по-бързо, при друга фризьорка, но и сешоар не могат да направят, най-обикновен. Аз по добре ще се справя...
  Peace Явно не само мен са ме окепазили...просто не стават! (както се вижда от мнението ми на предната страница)

# 21
  • Мнения: 693
da, iavno ne stavat (vision). No kato ceni.... 30 leva da me napraviat na nishto  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 850
препоръчвам в Бургас , Ани в салона на Трайко Китанчев ! От години ходя там и няма човек , който да съм завела и да не е доволен  Hug

# 23
  • Мнения: 648
Здравейте и аз съм в голямото търсене на най-добрия фризьор. Някоя от вас ходила ли е при Кирил Гергов, студио S&K в една пряка на бул. Ал. Стамболийски? Или да ми дадете препоръка за фризьор/ка, които са добри в боядисването.

# 24
  • Мнения: 0
За белия списък -  Маги от салон за красота Flimmi на Ангел Кънчев 23, химик е по образование, освен и фризьорските й умения. В боядисването е царица, и с подстригването се справя добре, а цените на салона са изключително прилични.

# 25
  • Мнения: 5
az pak sam mnogo dovolna ot la4o ot TG/ve4e ne raboti tam.minalata sedmica bix pri nego i ostanax mn o4arovana.mn e vnimatelen,profesionalist ot klasa,a kakav masaj ti pravi na kosata.............mmmmmm napravo se raztapia6 Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 5
taka 4e ako mojex da glasuvam za nego
bix go napravila s dve race.estestveno za BELIA SPISAK

# 27
  • Мнения: 9
ЗА БЕЛИЯ СПИСЪК: аз съм много доволна защото ходих няколко години и до  преди няколко месеца при 2 фризиорки които работят в пловдив В НОВОТЕЛА ИМ Е ФРИЗИОРСКИЯ САЛОН, та мога да кажа че наистина си разбират от работата -Ема и Панчето, СТРАХОТНИ СА..но вече немога да ходя при тях защото не съм си в Пловдив и ми са доста далечко, но ако някой иска добри фризиори ги препоръчвам с 2 ръце..

# 28
  • Мнения: 99
За белия списък - салон Мърфи и с двете ръце! Ходя при тях от 2005 г., смених салона само веднъж и съжалих 300 пъти ooooh!. Правила съм си при тях и сватбената прическа. Аз само се подстригвам и правя сешоар, майка ми се боядисва, но и тя е доволна. Мога да похваля най-вече Мърфи, но и Любе (от салона на бул. България) и Милена от салона на Иречек (при която бях днес  Rolling Eyes), както и други, които вече си направиха собствени салони. Естествено, за толкова време е имало случаи да имам забележки за разни неща, или някой път да се харесам повече от друг, но като цяло съм много доволна и от майсторлъка им, и от отношението.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 4 275
Какво ще кажете за Ина от Кало? Мисля да ида там скоро... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт