Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 432 804
  • 774
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
имам едно въпросче относно студио "Фетиш" .. иска ми се да ми кажете какви са горе долу цените там? Търсих в гугъл, но не намерих това, което ми трябваше .. питам по - специално за подстригване и за прическа за бал??  newsm78

Моля ви момичета помагайте за това има ли някоя която да е била вече във Fetish и при кои се е подстригала най вече ме интересуват цените там защото искам да се подстрижа и прическата за бала искам да си направя там !!!

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте,
искам да попитам дали някой е бил в салона на Недялкови и какви са цените за подстригване и сешоар?Благодаря предварително  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 416
Имате ли някакви впечатления от новооткрития салон Elegance M&D, който преди се казваше Excellent style?
Ето им сайта:

http://www.elegancemd.com/index.php?option=com_content&view= … page&Itemid=1

# 48
  • Мнения: 4
Някой да има впечатления от beauty center "Excel" във Варна? Намира се на ул. "Любен Каравелов" 57, работят с Лореал  Thinking

# 49
  • Мнения: 1 416
За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

Преди няколко месеца отидох при нея с желанието да ми етажира косата, като специално обясних, че искам плавно преливащи се етажи. И снимки и показах и подробно обясних какво точно искам, но ме подстрига така, че нямам думи просто!! Толкова некадърно никога не са ме подстригвали! Вместо плавно преливащи се етажи получих едно хаотично накълцване и изтъняване на косата, рязки буквално накълцани етажи, нищо общо с това, което обясних, че искам.
В момента се налага да се подстрижа с минимум 15 сантиметра, за да се получи що годе нормална прическа и да се махнат висящите няколко кичура коса най-отдолу - всичко това благодарение на "кадърното" подстригване на тази фризьорка. На нея само думите са и големи, на практика не ги умее нещата поне с подстригването.

# 50
  • Мнения: 15
ЗА ЧЕРНИЯ СПИСЪК: Салон "Gossip" в Мола на Стамболийски. Фризьора май се казва Ангел, един с много специфична физиономия и обратна захапка. Отидох за сешоар, защото ми беше спешно. Започна да ми дърпа косата с четка, веднага след измиването (чисто мокра) така ме проскуба, че главата ме заболя. През цялото време ме удряше със сешоара по главата, когато го помолих да не го прави се направи, че не ме чува и ме погледна меко казано нагло. Накрая като ме изсуши изкоментира, че голяма борба е паднала с моята коса...(имам нормална гъста и права до средата на гърба коса)

ЗА БЕЛИЯ СПИСЪК: Милен и Иван от салон "Чиликови" бул. "Витоша" 192. Много съм доволна и от двамата!

# 51
  • Мнения: 0
Много съм доволна от Вили от салони ''Нуши''.Обезцветих си косата и в момента изглежда много по-добре от преди,като изключим лекото оранжевеене .Simple Smile Вярно,че взимат малко скъпично,но мисля ,че си заслужава парите.

# 52
  • Мнения: 77
За черния списък - Валентина Костова, по-известна като Рошавка работи в салон Brankov в София -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

 За черния списък Аз също имам много лоши впечатления от Валентина. Преди една година ходих да се боядисвам и от светла коса ,която трябваше само да боядиса корени и да тонира ,излязох от салона тъмно кестенява направо черна ,а косата ми доста по изгоряла.

# 53
  • Мнения: 0
Predi hodih v edno malko,no mnogo hubavo salonche v Burgas v k-s Slaveikov.Friziorkata se kazva Diqna Ivanova,raboti s hubava i kachestvena kozmetika i nikoga nqma navalica pri neq.A i cenite sa dostapni
Ako nqkoi iska tel.,neka mi pishe. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 0
Momicheta,molq vi  kajete mi  nqkoi salon v stara zagora,koito da si zaslujava!

# 55
  • Мнения: 3
Значи по моловете има ли някакви свестни фризьорски салони?  Grinning

# 56
  • Мнения: 5 647
Черен списък - студио Бейнар, ул. Цанко Церковски, кв. Лозенец.
Кофти и пренебрежително отношение. За съжаление не мога да се сетя за името на фризьорката, която в тази криза си позволява да губи клиентки. Хубавото е, че в тази околия има около 10 салона.
Бял списък - студио Мания, ул. Милин Камък, (до Еврофутбола) фризьорка- Нели.

# 57
  • Мнения: 4
Моля препоръчайте ми фризьор за Русе  Hug

# 58
  • Мнения: 137
За фризьор в Русе :
Ася - работи във Фризьорски салон Ася - намира се точно в дясна страна по алеята,която минава покрая Дървото, но преди него посока от парка към халите. Салонът и се намира точно на самата улица,аз съм мн.доволна от нея Peace

Последна редакция: нд, 15 май 2011, 15:28 от Sonderzeichen

# 59
  • Мнения: 4
телефон цени за Ася ?

Общи условия

Активация на акаунт