Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 225
  • 774
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 45
Моля да ми препоръчате фризьор и салон за мъжко подстригване в "Лозенец" в София, по възможност и на нормални цени. Предварително благодаря!

# 106
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
ох, чета ви и съвсем се отчаях къде да се подстрижа. Години наред ходих в салона на Митко Дамов на Славейков. Първоначално той ме подстригваше, но най-редовно трябваше да чакам по час и повече и затова го смених с неговия ученик Петко. Но след последния път няма да се върна там. Показах снимка на прическа до раменете и ми отряза косата отзад до учите почти а отпред дълго почти до раменете. Това била най-модната черта пролетта. Ядосах се и след няколко дни не се стърпях и помолих майка ми да ми отреже тези дълги краища отпред. От тогава си ходя все на опашка или я навивам с пресата за да не си личи колко е зле. Тъкмо реших да си запиша час при Гого от Арлет и чета кофти неща. Напоследък се убеждавам че в тези прехвалени салони ако не си някой те правят на послешище. В салона на Митко беше същата ситуация. Като дойде Силва Зурлева или Венета Харизанова и се започват едни лиготии и едно прехласване  Sick
Докато в началото винаги като ми миеха косата ми правеха и масаж на скалпа, накрая се е случвало да стоя с ампула на стола докато не подвикна че ми се е схванал врата да стоя на мивката. А и уж постоянно се рекламират по ТВ да се допитаме какво да направим с косата си, как да я поддържаме и каква фризура да си направим, а в действителност колкото и пъти да съм се допитвала все е било напразно. Единия път ми препоръчаха трайно изправяне (бях с дълга коса и на тила ми се къдри), втория път ми предложиха нещо което изобщо не отговаряще на моя стил и беше много трудна за направа със сешоара, а поисках мнение за прическа която лесно се поддържа че тъкмо бях родила и нямах много време за себе си, а третия път ми продадоха шампоан и балсам за около 80лв. които били за точно такава коса като моята. Еми, шампоаните за 4лв. вършеха по-добра работа, нищо че са на Пантен или Елсев, а не на Керастаз.
Моля се да срещна фризьор който да се съобрази с мнението ми, стила ми, и косата ми и да се справи чудесно години наред, а не само първите 1-2 пъти за да те заребят за клиент. Ако знаете такъв ще съм ужасно щастлива.

# 107
  • Мнения: 693
Моля се да срещна фризьор който да се съобрази с мнението ми, стила ми, и косата ми и да се справи чудесно години наред, а не само първите 1-2 пъти за да те заребят за клиент. Ако знаете такъв ще съм ужасно щастлива.

 ooooh! трудна работа. Аз няколко пъти ходих в салона на Капанов на Славейков, при Орлин. Като постригване, горе-долу съм доволна. Но не мога чак да препоръчам.... и аз си търся "Фризьора"

# 108
  • Мнения: 2 414
Аз ходя от гоидни в Хелита и съм страшно доволна,никакви оплаквания нямам. Peace

# 109
  • Мнения: 1 985
Може ли мнения за Иван Мишев от салона на Капанов на пл.Славейков?
Да не би да става въпрос за Иван Ганев?

В салона на Славейков са и двамата, но Иван Мишев е от "младите таланти" Simple Smile
Аз съм била при него 3 пъти - много съм доволна! Може да е по-млад, но се справя страхотно, освен това е много внимателен и много се старае.

# 110
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
В салона на Капанов съм ходила само този в Борово. Имаше преди години едно момче Марин, беше много добър ама след време напусна. След това дойде друг добър фризьор  ама и той напусна миналата година. Там не съм се подстригвала, но съм се боядисвала и сушала и всеки път бях много доволна. Понеже имам нужда от спешна намеса на фризьор да ми оправи косата може да опитам при този Иван Мишев.

Последна редакция: нд, 13 ное 2011, 13:57 от ronicat

# 111
  • София
  • Мнения: 5 444
Прибавям в черния списък студио BELIZE  ходих с ваучер от сайтовете за колективно пазаруване,което не би трябвало да им бъде оправдание да не си свършват качествено работата,но факт!Претупаха ме за 10 минути,измиха ми косата,подстригаха ме и сешоар.А сешоара беше много зле направен и на части,аз си го правя в пъти по-добре,даже на места си усещах косата и леко влажна.
  Та някой ако е тръгнал да си купува ваучер за там,просто да не се залъгва!След това претупване ме загубиха изцяло като клиент Crossing Arms

# 112
  • Мнения: 0
За черния списък -  още едно оплакване от салон " Иво" до училище " Й.Йовков" във Варна. Предишните фризьорки бяха ок, но новата ( от м. август тази година) е просто кошмарна. За инфо - над 40 годишна,изрусена, права коса до раменете; изглежда симпатична на пръв поглед. Посещавам този салон от години, с една и съща прическа съм от цели 2 години и никога не съм имала проблеми да ми я направят точно. Обясних я подробно на тази фризьорка ( все пак е нова там, и за първи път съм при нея) , кичур по кичур как да я направи; даже й казах името на прическата - " класическо каре, скосено", линията слиза напред ( т.е. отпред е най - дълго). Или, приблизително прическата на Вики Бекъм с пластове отзад, мисля че всички я знаят, много е модерна напоследък - видях вече над 10 жени постригани така, имам предвид Simple Smile Фризьорката нервничеше, докато й обяснявах, накрая някакво косо ми каза " да, разбрах какво искаш". Оказа се, че е разбрала да направи ТОЧНО ОБРАТНОТО на това,което й казах. Буквално говоря - направи ме скосена НАЗАД ( отзад дълго, отпред късо), отстрани ми направи пластове ( казах й 20 пъти да не пипа косата отстрани, беше без пластове), скъси цялата дължина с 5 см ( а тъкмо беше станала идеална и искаше само леко филиране отдолу). О, и през цялото време спореше с мен, когато се опитах да коригирам действията й " в движение".  Няма да описвам на каква маймуна ме направи !! Колебая се между това да отида да я набия, да я вържа на стола и да й върна "жеста" с постригването ( т.е. варианта " неандерталка"Simple Smile) , или да подам оплакване в Националното сдружение на фризьорите ( т.е. да постъпя зряло).  Третия вариант- да се оплача на шефа й - не знам дали ще е ефикасен : не я познавам, може и да са роднини. Какво ще ме посъветвате?

# 113
  • Мнения: 30
Преди два месеца си бях взела ваучер от сайтовете за колективно пазаруване. Офертата включваше измиване, маска, подстригване и изсушаване в студио Матис. Останах много доволна от човека, който ме подстрига - Емо... Много внимателен, изслушва желанията ти... Изобщо всичко стана както си го представях. Цялата процедура за около час. Тогава разбрах, че е от скоро в този салон. Сега се обадих да си запазя час при него, но вече не работи там.. Имате ли представа къде може да е?

# 114
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Може ли мнения за Иван Мишев от салона на Капанов на пл.Славейков?
Да не би да става въпрос за Иван Ганев?
В салона на Славейков са и двамата, но Иван Мишев е от "младите таланти" Simple Smile
Аз съм била при него 3 пъти - много съм доволна! Може да е по-млад, но се справя страхотно, освен това е много внимателен и много се старае.
Момичета при кой от двамата да си запиша час ако искам фризьора да ми предложи прическа. Така както са ме подредили не мога да реша как да я направя, а не ми се иска да я отрежа на черта, а и ще стане много къса, а не това ми е целта. Кой според вас би дал по-добри идеи и се справил по-добре? Мисля да запиша час и при двамата - аз да съм при единия който ми препоръчате, а другия да е за съпруга ми. Така ще имам време да сондирам мнения и да реша кой от двамата да ме  фризира.

# 115
  • Мнения: 4
ronicat аз ходя редовно при Иван Ганев от 9години.Винаги е перфектен и най вече се вслушва в това ,което иска клиента.Другия Иван ми е сушил косата-доволна съм.Дано да ти бъда от полза.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 508
Преглеждах препоръчаните салони и се откроиха салоните  " Мърфи" и особено титуляра Марин Хубенов – Мърфи. Само не разбрах в кой точно салон работи. Ще съм благодарна, ако някой се отзове с информация. Peace

# 117
  • Мнения: 207
Има чуплива среднодълга коса,искам от тъмнокестенява да сменя на тъмнорус,препоръки за добър ИЗПИТАН  фризьор във Варна? Ходила съм в Студио К,винаги доволна,обаче малко соленичко ми излиза...От Ейнджълфейс не съм доволна,моля за съвет  Praynig  Praynig  Praynig

# 118
  • Мнения: 2
Здравейте мами, от много време следя темата, но все нe пиша. От 1 год. насам си търся качествен фризьор, които ако може да не ми сваля кожата и най-сетне го открих Simple Smile ще следя темата с интерес и вече ще пиша :DDD

# 119
  • Мнения: 150
Преглеждах препоръчаните салони и се откроиха салоните  " Мърфи" и особено титуляра Марин Хубенов – Мърфи. Само не разбрах в кой точно салон работи. Ще съм благодарна, ако някой се отзове с информация. Peace
mia1, надявам се да не съм закъсняла с информация. Мърфи работи основно в салона на бул. "България", а в четвъртъците е в салона на ул. "Иречек". Успех. Peace 

Общи условия

Активация на акаунт