Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 321
  • 774
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ЗАЩО Е В ЧЕРНИЯ ВИ СПИСЪК САЛОН FEELING В ЖК МУСАГЕНИЦА???

# 151
  • Мнения: 74
Здравейте,
ето че са съжаление дойде и моя ред да се запиша в тази тема.
Имах хубава здрава коса до кръста на кичури. Благодарение на кичурите изглеждах руса и успявах да имам естествено дълга коса - двете съчетани едновременно.
Време ми беше да си изсветля корените на кичурите. Тази сутрин като се събудих видях една снимка в нета на мацка на два слоя - горен рус и долен кестеняв. Казах си - супер - ще ми отива, ще ми шади косата, русото, колкото и да се скъсява ще е ефектно, защото ще се показва долния слой - кестеняв - моя естествен цвят.
Бях тръгнала за друго място, но се отбих до фризьорския салон, в съседство до блока.
Показах снимката на фризьора и го попитах какво мисли дали ще стане на моята коса, дали ще ми отива. Той нямаше клиенти и каза - направо сядай да те правя.
 Hug Супер. Егати късмета. Реших да си сменя прическата и имаше час. Каква съм късметлийка!
 Обясних му, че не искам да е сива в никакъв случай, а да е като на снимката. Няма проблем каза той и почна. Човека е много мил. Беше много приятно и уютно - направи ми кафе и виско беше супер.... докато не ми изми и изсуши косата и какво видях: #Crazy #Crazy в корените беше рижа, старите кичури си бяха ок, а новите рижи.  newsm78Казах му, че ще се разплача - той каза, че ще се оправи. Предупредих го, че ако не ми хареса ще се върна. Платих му 50 лв. и си тръгнах. За Враца 50 лв. за прическа са си много. Снимах се, гледах се... абе рижава в корените... много гадно... не това исках, не за това си платих.  Rolling EyesРеших да си купя боя или блондор и сама да се оправя.
 Ама си викам 50 лв. му платих, той трябва да си оправи бакиите. Като си купиш от магазина дреха и тя е дефектна я връщаш, нали? Rolling Eyes
Отидох вечерта, бях съвсем смирена и спокойна. Обясних какво искам и какво не ми харесва.
Да кажеш, че не знам какво искам - да ми се сърди, че и снимка имам.
Той заяви, че съм го подвела в избора си на цвят и вината е моя, но ще го оправи с ... не разбрах какво и ми каза да седна на стола за миене. Изми ме с нещо. Praynig  Викам си - сигурно нещо вълшебно дето ще я махне тази оранжевина. Сядам на стола да ме суши и какво да видя. Отгоре рижаво, кичурите - сиви, другата част - руса, а пък най-отдолу съм кестенява. Абе великденско  яйце. Малиииииии... Sick а го предупредих за сивото. Накарах го да спре да ме суши и се хванах за главата. ooooh!
Егати ужаса. Какво си причиних по дяволите - си мислех. - На какво заприличах. - Сама да се бях правила нямаше да се докарам така.  - Това само си го мисля, той само вижда, че се държа за главата и побесня. #Cussing out Имаше една мила жена, която успокояваше ту него, ту мен. Каза, че такава клиентка като мен не бил имал, да припада за някакви си цветове.  Thinking
Ужас!!!!! Всяка жена знае колко много й струва косата на главата и преносно и в прав текст.
Предложи ми да сложим друг по-светъл цвят. Питах - ще стане ли - ще стане. Намаза ме, намрази ме. Беше ужасно.  Close
Аз най-капризната клиентка на света, дето се връща за втори път и дето "припада" за някакви си цветове и той - сърдития фризьор. Намаза ме с втората боя. Скалпа започна адски да ме боли.  CryБоли и щипе. Изтърпях го. Пак ме суши и ми. Положението не беше никак розово. Косата ми беше по-светла, рижото го няма, само че е сива и златно руса. Страшна комбинация. Cry Искаше ми се да избягам с писъци, докато ми обясняваха колко ми е хубаво и ефектно така. Stop
От учтивост попитах дали дължа нещо и познайте - дължах още 10 лв.  baby_neutral
Боже мили, дай ми сили, защото аз си мислех, че не аз - а той на мен дължи пари. #2gunfire Не бях взела в себе си, защото не очаквах, че ще ми иска и се разбрахме за утре да ги занеса.
Отгоре на всичкото скалпа ужасно много ме боли, там където е русото. Страхувам се утре като стана да не е окапала. baby_neutral Няма ли някаква справедливост при такива ситуации?
Егати наглостта, не само че ми съсипа косата, но и още пари иска.
Няма да обявя публично салона, защото жената, която работи там много ми допада и не искам да й вредя на името, а тя беше много мила с мен и ме успокояваше през цялото време. Тя се занимава с  друго и от нея приятелките ми са доволни.
Ако все пак някой от Враца иска да знае кой е този салон да ми пише на лични. Аз оттук нататък ще се самофризирам.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 508
Мале, направо ти съчувствам. Аз единствен път съм се правила на "руси" кичури и оттогава не съм се боядисвала. Моите руси си бяха сиви, все едно гледах баща си в главата. Трябвало да е отидеш при фризьора, който те е направил предния път. Дано все пак да не е толкова зле положението. Hug

# 153
  • Мнения: 74
Мале, направо ти съчувствам. Аз единствен път съм се правила на "руси" кичури и оттогава не съм се боядисвала. Моите руси си бяха сиви, все едно гледах баща си в главата. Трябвало да е отидеш при фризьора, който те е направил предния път. Дано все пак да не е толкова зле положението. Hug
Моята фризьорка е в Германия. Нея питах какво да правя. Тя ме посъветва да се върна при него.
Ето и снимка, защото ще ходя с шапка и няма да може да ме разпознаете.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 508
И какво още ще ти прави по косата, дали ще е в състояние да го направи както искаш? Аз оставам с впечатлението, че боядисването е по-трудно и от подстригването.

# 155
  • Мнения: 150
О, да, при всички случаи е по-трудно! Аз доста се напатих докато си намеря подходящия фризьор, и то именно за кичури иде реч. Как се ме боядисвали...нямам думи. Laughing

# 156
  • Мнения: 150
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ЗАЩО Е В ЧЕРНИЯ ВИ СПИСЪК САЛОН FEELING В ЖК МУСАГЕНИЦА???

Защото сигурно има много "доволни" от услугите клиенти. Laughing

# 157
  • Мнения: 74
И какво още ще ти прави по косата, дали ще е в състояние да го направи както искаш? Аз оставам с впечатлението, че боядисването е по-трудно и от подстригването.

Ами уж я подстрига отзад, ама и това не е добре, но на общия фон е най-малкия ми проблем. Изглежда нафъкана и грозно, все едно сама съм се подстригвала без огледало. Уффф толкова е зле, че ми иде са се  #2gunfire гръмна. Нищо не може да се направи повече. След две боядисвания със силна изсветляваща боя за 1 ден. Мога само да се моля времето да минава по-бързо и да не опада.
Моля, забележете, че не исках да съм на кичури. Целта беше първата снимка.

# 158
  • София
  • Мнения: 1 508
Значи си е некадърник фризьорът. Не му давай повече да те пипа, че може повече да съжаляваш. Като се върна твоята фризьорка, ще те направи както трябва. Не се ядосвай, не е толкова зле положението, въпросът е, че няма нищо общо с желаната от теб прическа.

# 159
  • Мнения: 150
scarlette, няма основание да се връщаш при него. Нито ще ти поправи щетите от боядисването, нито ще те подстриже по-качествено. Напротив, ще стане по-лошо - още повече ще се изнерви и ще ти нанесе допълнителни поражения по косата. Той вече е решил, че ти си капризната клиентка и ще се връщаш при него до откат. По-добре се повери в проверени, сигурни ръце, а за него е достатъчно да разпространиш на повече хора колко е некадърен, това със сигурност ще даде по-добър ефект.

# 160
  • Мнения: 74
Благодаря момичета   bouquet
Ако погледнем от добрата страна, донякъде ме е докарал на цвят  Joy  кафявото е екстра  Joy

# 161
  • Мнения: 74
Здравейте, искам да ви попитам има ли някой, който да се е обръщал към комисията за защита на потребителите след сблъсък с некадърен фризьор? Сега е 1,30 и аз не мога да спя, защото ми излязоха някакви келички по скапла, които ме болят. Мисля да пробвам с добро и да си искам обратно парите, ако ли не ще се консултирам с данъчните и комисията за защита на потребителите. Не ми се струва редно единствената ми възможност да е само оплакване в нета, трябва нещо да се направи. Да, вярно че живеем в БГ. но сме хора, а не опитни мишки.
Дано утре да имам коса, която да мразя, но все пак да си е там  baby_neutral

# 162
  • Мнения: 12
scarlette аз съм на мнение ,че трябва да кажеш името на фризьора  Naughty
После  си купи  нещо за успокоение на скалпа,скалпа ти е изгорял. Трябва да го направиш в противен случай скоро чакай косопад.
Това е много добро ,не се отмива.
http://www.beautyofnewyork.com/upload/lorel-sensi-postr.jpg

# 163
  • София
  • Мнения: 38
scarlette , искрено съжалявам за случилото се... Sad
Съветвам те да се успокоиш, и да не правиш никакви опити за момента.

Както те е посъветвала Ivaila1302 се погржи максимално за здравето на косата и кожата на главата.

Помисли и за няколко домашни маски, като обърнеш внимание на жълтъци с мед. Имна тема, която би ти помогнала: ----------> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632363.0

Колкота до сивите кичури, те ще се отмият ставайки "платинени", златистото също ще падне и няма да е толкова интензивно. Имай търпание, според мен не е толкова стршно...

И не виждам защо да не споделиш името на псевдо фризьора, все пак тази тема и за това.
УСПЕХ!  bouquet

# 164
  • Мнения: 74
Здравейте,
прочетох доста неща и се оказа, че като потребители на фризьорски услуги имаме и доста права.
Обадих се в комисията по защита на потребителите, те ми казаха, че имам основание за жалба, че трябва да изискам да ми дадат някаква книга за оплаквания в салона, която задължително трябвало да има, но и много важно - трябва ми касовата бележка.
Като се погледна в огледалото ми иде само да крещя, познатите ми ме гледат със съжаление  Sad келичките станаха много и ходих на лекар - силна алергична реакция. Тоя фризьор ми каза, че такива келички се вдигали на 90% от клиентките му и им минавало след 2-3 дни, едва ли не прекалено съм се вталявала, за та ходя чак на лекар. На мен това може да ми говори само, че са му стари боите.
Днес като ходих при него, се държа крайно пренебрежително и подигравателно с мен. Звъннах на мъжа ми и той дойде веднага. Аз исках касова бележка или да ми върне парите. Нямаше намерение да направи нито едно от двете, а касовата бележка ми трябва, за да подам жалба.
Моя мъж му повиши тон, обоснова се и онзи веднага върна парите.
Ето и името на салона и мястото, вече няма смисъл да им пазя името:
Фризьорски салон"ПАОЛА"
гр. Враца, жк. Сениче срещу вх. А на бл. 51
Телефон:
0878 135434

Ужасена и изумена съм от наглостта и лошото отношение. Другата седмица заминавам на почивка във Венеция, но няма да се върна със снимки.
Що се отнася до маските, благодаря ви много, ще се възползвам от всички съвети. Личната ми лекарка ме изпрати във ветеринарна аптека и си взех едно мазило, което се дава на овците и кучетата. Забавното е, че от два дни ме третират като животно.  hahaha
Може би живота в чужбина ме е разглезил и ме е научил, че имаме права като хора и не е редно да плащаш за нещо, което не искаш и че трябва да се оплачеш от това и да потърсиш помощ. Хората във Враца са много свити, свикнали са да ги мачкат, да ги тъпчат и го смятат за нормално.
Само аз единствената примадона не съм съгласна с това. Ами да, не съм!
Ето и снимчица на косата ми преди и да се надявам, че скоро пак така ще порастне и ще се оправи: .
Желая Ви хубав ден и ако Ви се случи нещо като на мен да ги гоните до дупка тия некадърници!!!!

Общи условия

Активация на акаунт