Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Анкета

Консумирате ли месо и месни продукти?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

uk

Хапвате ли си месце?
Ако Да - Защо?
Ако Не - пак Защо? Laughing
Цитирай

Мога цял ферман да изпиша по тази тема, много болен проблем е за мен. Месо (за мен рибата влиза в тази категория)- НИКОГА!!! Гласувах с опцията, че ми е мъчно за животните, но причините са много.
Цитирай

София

Да, харесва ми  Rolling Eyes
Цитирай

София

Да, хапваме си и то доста месце Laughing
Цитирай

Варна

Да. Ядем месо, но умерено. Не поради други причини, а по ми идва да готвя  постно.
Цитирай

Как без месо newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy? Това ми се струва немислимо newsm78. Ям всякакво месо - особено свинско и телешко  chef  chef  chef. Пилешко обичам, но не особено  - стои ми сухо, не е толкова вкусно.
Това, което ме ядосва е, че навсякъде във всички видове списания и по форумите има мнения, че месото е вредно #Crazy. Всички рецепти са с пилешко, риба. Едва ли не, които ядеме месо сме луди, мразим животните и т.н.  Thinking Thinking Thinking Thinking
Все пак всеки има избор да яде каквото си поиска, но аз категорично съм против вегетарианството. #2gunfire
Цитирай

Това, което ме ядосва е, че навсякъде във всички видове списания и по форумите има мнения, че месото е вредно #Crazy
Все по-често ще срещаш такива мнения. Като толкова се ядосваш- защити обратната теза...
Цитирай

Много рядко ядем у дома месо - на две седмици 1-2-3 пъти с дояждането Wink
Месни продукти още по-рядко, даже почти не.
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Да-пилешко,риба,пуешко по често,а по рядко-свинско
Цитирай

Варна

Да, ям/ядем. И нямам намерение да спирам.
Цитирай

Ние консумираме месо почти всеки ден. Ядем свинско , пилешко , заешко и всякакъв вид риба.
Цитирай

София

Ям с удоволствие всякакъв вид месо.
Цитирай

у дома

Да,ядем,защото ни харесва  chef
Цитирай

в Австрийско...

Редовно си похапваме месце. На мен от време на време ми писва и си готвя постно, но тогава мъжо остава гладен  Wink
Цитирай

Пробвах да не ям. Моят съпруг е вегетарианец, а детето яде само пилешко и риба. Оба4е с този нисък хемоглобин и тежка анемия се отказах от идеята, нищо не ми замества така както месото, най ве4е телешкото. Ама е вярно, 4е ми е мъ4но за животните де. Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора