Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 215
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 508
ivelinka-71, на мен ми ги пратиха с куриер безплатно вкъщи.

Тука може да се поръча: 0895 798 115

Ето и Facebook: http://www.facebook.com/pages/NUTRAX/107706045916202

Стела, и аз съм 1.68. Simple Smile Ами, аз гледам да не ям сладко, хляб, картофи, ориз, май това е... Ям плодове, месо, зеленчуци и млечни продукти.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 283
записвам се Simple Smile а как се пият? има ли някъде из нет-а опътването или някакво инфо?

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 283
Благодаря! Днес ще си купя и ги мятам Grinning

# 34
  • Мнения: 0
Аз днес се теглих /не издържах/  Rolling Eyes
-1кг. за 5 дни  Mr. Green
Пожелавам на всички такъв успех!
Лек ден!  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 2 508
И аз да се отчета: 2.5 кг. за една седмица! Party

# 36
  • Мнения: 459
Стела, би ли споделила колко си отслабнала с хапчетата от началото. Виждам, че си пуснала темата още юли и че вече пиеш втората опаковка. Колко сумарно си свалила за този месец и малко?
Благодаря предварително  Hug

# 37
  • Мнения: 683
Здравейте и от мен!   Peace
Искам и аз да споделя своите впечатления, надявам се да получа съвет. Пия хапчетата от миналия петък - т/е/ - вече 10-тина дена. Не съм смъкнала нито грам. Взимам по 2 дневно - сутрин и на обед. След като изпия хапчето, усещам преходно гадене и все едно буца ми засяда в гърлото и стомаха. Минава за 20-тина мин, апетитът ми е потиснат за няколко часа. Всъщност - до обяд съм ок, следобед, обаче, към гаденето се добавя силна жажда, пия много вода, но въпреки това ми причернява пред очите и се усещам замаяна. Описаните странични действия не са чак толкова непоносими, могат да се издържат при нужната мотивация, но за съжаление за тези повече от 10 дни не съм свалила нито грам. Дори съм към 0,5 - 1кг отгоре, но го отдавам на многото изпита вода.  newsm78
Дали някой с повече опит може да изкаже мнение?
  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 508
При мен е същото, без прималяването. Но при мен апетитът е много силно потиснат - мога и цял ден без храна да изкарам. А и аз си наложих много стриктна диета. На практика ям по много малко три пъти на ден: само плодове, зеленчуци, млечни, месо и ядки. Не съм свалила много...към 2.5 кг., но по обиколките си личи определено.

# 39
  • Мнения: 0
Стела, би ли споделила колко си отслабнала с хапчетата от началото. Виждам, че си пуснала темата още юли и че вече пиеш втората опаковка. Колко сумарно си свалила за този месец и малко?
Благодаря предварително  Hug
Ами за сега 2кг., но при мен стават много бавно нещата. Трябва да съм стриктна по-дълго време за по-хубав резултат, но често прегрешавам. Сигурна съм, че резултата ми се е повишил, но немога да ти кажа колко защото чакам да ми дойде до няколко дни и кантара не е много коректен  Mr. Green

DanMary: Да не би да ти идва и на теб? Сигурна ли си, че пиеш същите хапчета?
Кажи ни по колко вода пиеш и какво хапваш за да ти дадем по-конкретен съвет Simple Smile
Само да кажа, че като пиеш вода - не задържаш вода. Не пиенето на вода води до задържането й.
Максималната доза на хапчетата е 4 бр. на ден.
Защо не пиеш сутрин, обед и в късният следобед (за да ти действат вечер) ? Щом ти действат до следобед това е най-добрият вариант Wink
Успех на всички!
Скоро се надявам да споделим още резултати Simple Smile

# 40
  • Мнения: 683
 Thinking
Вярно е, че съм пред цикъл. Съгласявам се също и с идеята да пия още 1 хапче и да станат по 3 на ден - в 7,12 и 17ч.  Днес на обяд го взех непосредствено преди хранене и като че ли гаденето беше по-слабо. Сигурна съм, че са оригинални хапчета, взех ги от аптека Тримонциум. Иначе жаждата ми се засилва най-много след 16ч и докато си легна се наливам - изпивам към 2-2,5л. Но не искам да се оставя съвсем да не се храня, хапвам по малко, доста по-малко от преди.
Продължавам

# 41
  • Мнения: 191

 Сигурна съм, че са оригинални хапчета, взех ги от аптека Тримонциум.

Здравей,  DanMary.
Имаш предвид пловдивската  аптека  , дето  е зад Тримонциум ? Тя не се ли казва  Тримона ?

# 42
  • Мнения: 366
Здравейте, заинтересувах се и аз от това ново чудо. Свързах се с  фирмата по телефона и разбрах, че в момента зареждат аптеки в София.
Като опитно зайче почти се навих да ги пия /нали трябва да споделям опит с клиентите си/, но да си призная много ме е страх от тези странични действия. Моля  да споделите по-подробно. Нещо четох за щитовидната жлеза и не ми хареса.

# 43
  • Мнения: 0
Нещо четох за щитовидната жлеза и не ми хареса.
Какво по-точно си чела?
Лично аз нямам никакви странични ефекти и се учудвам, че момичетата имат.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 508
Чела си коментарите във Фейсбук, единият е мой.

Аз имам проблеми с щитовидната жлеза по принцип и писах, че за проба ще си премеря TSH-то по някое време. Но аз нямам никакви странични ефекти, освен буцата в гърлото и жаждата, които се преживяват напълно. На мен не ми причернява въобще, а с Лидата направо не можех да стана, без да ми се завие свят.

Общи условия

Активация на акаунт