Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 217
  • 215
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 33
 #Cussing outПисна ми! #Cussing outНе мърдам от 61 кг.Имам още 5 хапчета и ми свършва опаковката.
autumnishpere,моля те кажи какво ядеш , в колко часа пиеш хапчетата и по колко, с две думи дай пълен отчет, защото мноооого и благородно ти завиждам-53, 54 кг са моето мечтано   тегло. Чудя се дали да продължавам с втора опаковка ,май няма смисъл.Бях спряла да пиша,за да не ви действам песимистично, но твоите резултати така ме зарадваха и обнадеждиха! newsm10

Има ли други слабеещи?

# 121
  • София
  • Мнения: 2 508
Хм, странно е, че не сваляш... Аз съм убедена, че много горят, защото и преди съм била на тази диета и много трудно свалях.

Пия между 3 и 4 хапчета на ден, понякога по 2.

Гледам да ям по малко, на често. Не пия алкохол и сладки напитки (никакви натурални сокове - те са тъпкани със захар, никакви коли, кафета).

Ето основните неща:

- лешници
- всякакви меса: риба, пържоли, кебапчета, кюфтета, филета, салами
- кашкавал
- зелена салата с риба тон
- пилешка супа, крем супа от броколи
- яйца, миш-маш
- ябълки, малини, круши, грозде (не си позволявам банани обаче - струват ми се много калорични)
- ВСЯКАКВИ манджи, в които няма ориз, картофи или тесто
- Активия или мюсли с мляко (рядко)
- авокадо
- Рядко: грах, зелен фасул, боб, леща (имат много фибри)
- броколи, брюкселско зеле

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 11:38 от autumnsphere

# 122
  • Мнения: 33
Аз ям само постно месо , салата без мазнина и сол,само с натурален ябълков оцет,сирене,мляко,яйца,палачинки от мляко,трици и яйца. Плодове-рядко,като ми се прияде мн.сладко.Хляб,картофи ,ориз,варива, изобщо всичко,което съдържа въглехидрати избягвам и пак не отслабвам. Днес отивам и на фитнес,да видим утре кантара дали няма да помръдне малко.

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 890
За БУРГАС - има ги в аптеката на площада пред Общината. Цената им е 50 лв. Успех на всички слабеещи.

# 124
  • София по рождение
  • Мнения: 322

Аз съм вече 54 кг! Направо толкова слаба не съм била от 2003-та насам. newsm44 Нямаше начин да стане без САГ8.

За колко време постигна това тегло? И всъщност от колко стартира? Извини ме за нетактичността, може и на "Лични" да ми пишеш...имам нужда от обнадеждаване. Много търпеливо ви чета, докато ми дойде и на мен редът...имам нужда от стимул, а ти си с добър резултат и същия щитовиден проблем като моя. Затова те разпитвам така...извини ме Blush

И друго ме интересува: една опаковка по колко таблетки е, за колко време ви стига?

# 125
  • София
  • Мнения: 2 508
Няма проблеми, helli. Simple Smile

Вече съм 53 кг. - значи минус 7 килограма за по-малко от месец и половина. Опаковка и малко. Една опаковка си стига за 1 месец - 60 хапчета са.

# 126
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Party Eвала!!! За човек с хипофункция си е направо повече от стимул твойто...Йессс!

Абе това вярно ли, че е иднетично с Лидата? Търсейки в нета инфо, все на такива неща попадам.
Охх, дано до няколко месеца да го има по аптеките, че иначе пак ще изпадна в униние!

А какво мислите за това...сега го открих, накой ползвал ли го е?
http://www.otslabni.me/

# 127
  • София
  • Мнения: 2 508
Не, не са идентични с Лидата в никакъв случай. Имат си легални съставки, описани в листовката, а Лидата е тъпкана със Сибутрамин и други глупости.

# 128
  • Мнения: 668
За БУРГАС - има ги в аптеката на площада пред Общината. Цената им е 50 лв. Успех на всички слабеещи.
vessita взе ли си вече?

# 129
  • Мнения: 56
Здравейте! Simple Smile)
Изчетох темичката и утре отивам да си ги потърся тези чудодейни хапчета Simple Smile

Аз също съм с Хипофункция на щитовидната жлеза и от както пия хормони не мога да си контролирам теглото.
5-6 кг. свалям с диети и като спра се връщат отново.
Дано това ми помогне да контролирам апетита си и най- вече към сладкото.

Успех на всички! Hug

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 890
За БУРГАС - има ги в аптеката на площада пред Общината. Цената им е 50 лв. Успех на всички слабеещи.
vessita взе ли си вече?


Ами не, още се чудя дали да ги пробвам  newsm78

# 131
  • Мнения: 33
Аз пак станах 63 кг. Може ли пък такова нещо??!! Възмутена съм от себе си. Изпих една опаковка,поръчах си втора, пък да видим..... #Cussing out

# 132
  • Мнения: 56
Здравейте! Simple Smile
vessita, благодаря ти за инфото.
Вчера си ги купих и вече 2 дни пия.
Незнам дали действат все още, апетит си имам, но като че ли от няколко хапки  ми става тежко.
Снощи една салата от домати и краставици я ядох на 2 пъти.
А сладко ми се ядееееее... много, но нали съм решила да отслабвам, ще постискам зъби.

Това е за сега от мен.
Лека вечер на всички!

# 133
  • Мнения: 1
Хапчетата не са като Лида, и старата и новата формула съм пила и какво ли още не, нищо не мога да сравня с Лидата като усещане- само неприятни усещания, а и не свалих с нея като магия  Grinning   Пия Саг 8 от около 7-8 дена. Добре е за сега, като се има в предвид, че аз нямам кой знае колко да отслабвам- около1-3 кг. Но моя  проблем е с апетита, който е огромен. За сега хапчетата ми помагат, ям на 2-3 часа по малко, а не по много  Laughing  няма главоболие, спя си... супер

# 134
  • Мнения: 0
Здравейте! Simple Smile
vessita, благодаря ти за инфото.
Вчера си ги купих и вече 2 дни пия.
Незнам дали действат все още, апетит си имам, но като че ли от няколко хапки  ми става тежко.
Снощи една салата от домати и краставици я ядох на 2 пъти.
А сладко ми се ядееееее... много, но нали съм решила да отслабвам, ще постискам зъби.

Това е за сега от мен.
Лека вечер на всички!


Незабравяй, че хапчетата действат най-много, когато човек се е настройл психически, че ще действат на мах! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт