Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 230
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Здравейте .. аз не съм много отдавна във форума , но и аз като повечето дами се отчаях от вечното търсене на нещо ефикасно!!! Гледах доста страници по темите с хапчетата за отслабване .. Този продукт най-много  ми изглежда надежден.. въпреки ,че оставам скептично настроена! Използвах лида -да помогна ми но с доста мъкки я понасях ..имах ужасно странични ефекти..Сега  мисля да закупя саг8 .. Гледам ,че отдавна не е писано , въпреки всичко ще ви държа в течение ... утре най-късно ги взимам и се започва.. Пожелайте ми минусии  Peace

П.С. Ако някой има някакви одзиви да споделя ..  Praynig

# 211
  • Мнения: 0
Някой да е чувал нещо за форслийн, съдържа същата съставка от SAG 8 - форсколин.

Отзиви от приемащите SAG 8 няма ли? Виждам доста време е минало от последната публикация на започващите да го приемат.

Forslean пих миналата година и свалих 5 кг без проблем. Съчетани с лека гимнастика и без особено ограничение в храненето. Много съм доволна, решила съм тези дни пак да взимам, че да се отърва от 3-те килца от зимата... Peace

# 212
  • Мнения: 3 118
А за колко време ги пи и по колко на ден?

# 213
  • Мнения: 3
Temata e zamrqla.Mai tezi hapcheta ne deistvat ,a hora?Az tamun namerih edna qka oferta v grabo.bg  i se zaradvah ,ama kato gledAM KAKVO ZATISHIE IMA TUk vzeh da se otkazvam Thinking

# 214
  • Мнения: 7 736

доволна съм от тях, повече от други хапчета
не се отслабва без диета, но SAG8 много я подпомагат
и дават чудна енергичност и тонус

# 215
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, искам да ви питам на вашите саг - шишета какво пище? аз си закупих от bilki.bg ( http://bilki.bg/product/876/sag-8-sag-8-8-kg-za-8-sedmitsi-60-kaps.html ) Саг 8 уж на Нутракс. Притеснявам се че са ме измамили , защото никъде в нета не пише на бг по шишето  ,  дори при мен няма логото на Нутракс . Пише ми унисекс. http://prikachi.com/images.php?images/223/5757223d.jpg Така ли и при вас или са ме измамили? и дневната доза ми я дават до 2 най-много хапчета, а тук като чета вие пиете по 4.Някой може ли да каже какво става?

Общи условия

Активация на акаунт