На сватбата ви да е поканена жена, която е имала авантюра с мъжа ви ?

  • 17 052
  • 483
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 814
Като спре да ревнува, ще й мине.

# 46
  • Мнения: 2 161
Да, добре ще да го направи,ако той не отстъпва,но така ли ще продължи живота им...бих се много замислила за бъдещето?
Накрая да не изиграете Булката беглец.

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Абсолютно,няма място на сватбата ми на хора от миналото ми.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 957
Е..си и "приятелските" отношения.

Недей така, случва се. Наистина. И Бърдсфлу го каза - нещата са споделени, открити, едва ли някой от двамата има неприлични намерения. Наистина мисля така. Та той е избрал теб за партньор в живота! Давал ли ти е поводи за притеснения? Вие сега започвате, направете го с вяра. За съмнения винаги има време, но трябват и поводи, не се съмнявай само, защото се повтаря като мантра, че няма само приятелство между мъж и жена - има.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 035
Убедена съм, че мъжа ми го е яд вътрешно, че ми е споделил всичко това още отдавна, защото ако не знаех, нямаше да ми пречи. По същата логика може да има друго такова момиче на сватбата, ама нали не знам и не се дразня.
Не разбирам това да сте приятели с някого, ама по някое време да усетите влечение, да го изконсумриате и после пак да сте самоприятели. Е..си и "приятелските" отношения.
И ти предпочиташ да остане с усещането, че е по-добре да крие от теб, така ли? А след време като разбереш случайно от общи познати, че преди айсе години е имал авантюра с еди коя си девойка от обкръжението ви, ще пуснеш тема, че той е скрил от тебе, защото сигурно още има чувства Whistling
И вместо да се терзаеш, че не си му първата, че познаваш с предишни или, че той държи на тях, по-добре насочи усилията си към това да си му последната. Недей да се опитваш да го отделяш от приятелите му, а се научи да ги приемаш, за да не се налага да се вижда с тях без твойто знание или присъствие, което впоследствие да почне да копае дупки между вас.

Кали, само хора от бъдещето ли си каниш на сватбата?

# 50
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определено има приятелство между мъж и жена,но не и в този резон.
След като за него е било само еднодневка,защо държи толкова да присъства на сватбата?
 Simple SmileПредполагам,че си ме разбрала и сарказма е излишен,не, не си каня бивши в обкръжението на семейството ми.

# 51
  • София
  • Мнения: 12 554
Определено има приятелство между мъж и жена,но не и в този резон.
След като за него е било само еднодневка,защо държи толкова да присъства на сватбата?

Не е била еднодневка.
Сексът е бил еднократен.

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е..и това какво ще рече,че така по между другото , по ,,приятелски,,?  Wink

# 53
  • Мнения: 1
Ми, глупаво е постъпил като ти е казал...това обикновено само напрежение внася в цялата ситуация.
Аз имам такъв приятел, така се случи просто, че някога в миналото сме спали заедно, никога не се е повтаряло, никога не съм гледала на него по-различно отколкото на всеки друг приятел, близки сме си много, но нищо повече....честно.
Сега, не бих го разказала по никакъв повод на мъжа до мен, и въобще нищо свързано с предишни мои мъже не бих му разказала...излишна информация ми се струва, от която и аз не се нуждая.

Но в крайна сметка ти си знаеш най-добре как се чувстваш. Споделям опит, прецени си

Поздрави и щастиое ви пожелавам

# 54
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Аз лично нямаше да съм очарован от факта.
Също така - НЕ, няма как да стане на сватбата с жена ми, да се мотаят бивши, пък били те и еднократни и т.н.
Ревнив съм си и така - искам ги за мен - ревнувам ги от миналото, настоящето и бъдещето.
За мен би било абсурд.

ПП: Както и обратно.
НЕ бих поканил мои бивши на сватбата с настоящата, по простата причина, че не бих искал да нараня чувствата и.
Тъпо начало  Thinking

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Това че тя не е съумяла да съхрани взаимоотношения с бившите си далеч не означава, че това е правилния начин за раздяла.

Не става дума за бивши, едно е да си бил с някого и да сте се разделили.
Друго е секс за 1 нощ, а преди и след това "приятелство", в което не вярвам.

# 56
  • Мнения: 2 865
В първия пост пише че се виждат инцидентно - на 2-3 месеца веднъж за по кафе.....и хоп изведнъж задължително да бъде на сватбата и ще бъде наранен младоженеца ако въпросната не дойде????? Shocked

Авторката - греши много в разсъжденията си, че щом се е появила по-късно в живота му е един вид втора категория и трябва да се съобразява с всички бивши, които като че ли имат повече права над него....
Ако трябва да обобщя мнението си - "приятелката" не трябва да е на сватбата; прекалено внимание и се отделя за мястото което заема в живота на двойката;

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
Е..и това какво ще рече,че така по между другото , по ,,приятелски,,?  Wink

Можем само да гадаем за причината, но еднократният секс може да е бил следствие от обстоятелства - купон, алкохол и т.н
Това не би променило факта, че има приятелство.
Колкото до сватбата - все пак булката не може да взима такива решения без мнението на младоженеца. Сватбата е обща, не само на единия.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 957
Друго е секс за 1 нощ, а преди и след това "приятелство", в което не вярвам.

Защо не вярваш? Нали е факт?
Откога сексът за една нощ е по-ахгажиращ от дълга връзка? Ако бяха с дълга връзка, щеше да се тревожиш кой я е прекратил - той или тя, и пак да си градиш теории в главата.

# 59
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не, става въпрос само за ревност, а за уважение,та това е нашата сватба,нашия ден,какви еднодневки,какви бивши , приятелки с тенденция за секс от време на време,настоящи и т.н...!?

Общи условия

Активация на акаунт