Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 175 485
  • 656
  •   1
Отговори

Анкета

Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 19 авг 2010, 18:58
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 24
Правилно ли отчете Вашият тест за бременност? Още след 1 ден закъснение? Какъв тест за бременност използвахте? На почти всички тестове и реклами пише още първият ден на закъснението.... Да видим дали е така?

# 1
  • Мнения: 514
Един ден преди закъснение ми отчете положителен резултат - Шуър чек  Peace

# 2
  • Мнения: 3 092
И двата пъти ми отчете на 6-тия ден.Преди това бяха отрицателни..
Шуър чек ползвах.

# 3
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
И двата пъти, защото съм нетърпелива, си направих тест ден преди датата и се появи бледа втора чертичка. Радостта ми донесе Шуър чек. За жалост първият опит свърши неуспешно, но пък втория го чакам с голямо нетърпение.

# 4
  • Мнения: 817
На първия ден от закъснението ми отчете точно. Шуър чек, след това  още 4, 5 от тези с лентичките  Mr. Green и всички си бяха положителни. Това, преди цели почти 6 години. Ех, колко хубаво беше. Дано се повтори.

# 5
  • Мнения: 1 622
Седмица след закъснението Шуър чек отчете резултата още докато поставях теста на равна повърхност-така да се каже веднага-ярка втора черта.
След това два абсолютни обикновени теста за по 50 стотинки отчетоха същото.
Според мен ако се изчака малко със закъснението няма редовен тест, който на бременност да покаже негативен резултат. Да, винаги има изключения, но аз съм в масовката:)))

# 6
  • София
  • Мнения: 1 194
идеята за анкета е много добра, но аз бих я доразвила Peace с опции освен:
не отчете бременност, а се оказах бременна
отчете бременност, имаше бременност
и други като:
отчете бременност - нямаше бременност
а тази я прибавих, защото и на мен ми се е случвало и на приятелки положителен макар и бледо, а бременност няма ooooh!
така,  могат да се извадят много изводи. сигурно има и други полезни опции, но сега не се сещам Rolling Eyes може би времеви пояснения за преди и след закъснение при всичките опции тогава ще е топ! Peace
 
а отговора ми за теста при бременността ми е  отчете на първи ден,  тест от комплекта 5 +1 на клиър овю. но държа да отбележа, че бях виждала и по положителни /мои/ тестове, макар че ми беше първа бременност Peace

# 7
  • Мнения: 4 615
Да, и аз мисля, че трябва да се доразвие анкетата. На въпроса, теста беше Шуър Чек и отчете ден след закъснението.

# 8
  • област Варна
  • Мнения: 270
atadar на "отчете бременност - нямаше бременност" му се вика спонтанен аборт в ранна седмица. Има само един вариант теста да е положителен и да няма бременност(освен тоя с изтекъл срок на годност) - да си приемала медикаменти, съдържащи ЧХГ. Прегнила мисля, че беше един от тях.

# 9
  • Мнения: 3 695
на първия ден от закъснението отчете бременност  Peace Шуър чек и Престо

# 10
  • София
  • Мнения: 1 194
espinoza не всъщност не му се вика така, казва му се лъжливо положителен - колкото и нереално да звучи Whistling съжалявам че не говоря от личен опит, но съм свидетел първа ръка на положителен уринен и отрицателен кръвен час по късно. да - случват се и такива неща Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 70
 И Аз да се включа - на първия ден от закъснението отчете бременност  Peace CLEAR ПИСАЛКА след два дни си направих и CLEAR КАСЕТА, че толкова исках да съм сигурна мъжът ми доста се смя, защото повръщах, имах всички симптоми на бременна и въпреки всичко си купих и вторият тест, но Аз исках да съм сигурна преди да  ида при доки

# 12
  • Мнения: 340
Правилно си отчете  EFP  , но аз го направих не на първия ден след закъснението, ами след седмица (понеже и цикъла ми не е особено редовен). Използвах Surecheck - голяма радост беше като видях двете чертички, чак и сълзички си пуснах  Blush .

# 13
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
На втория ден от закаснението си взех тест за бременност шуър чек, показа ми  EFP тоест съм бременна, с половинката ми много се радвахме и решихме за по-сигурно да идем и на лекар, когато отидохме на лекар, обясних и че съм си направила тест и е положителен , но тя просто ме прегледа (то беше като детски преглед - дишаи, издишаи  Smile ) и ми каза че не съм бременна, а съм хванала някакав вирус   no cry ... Много се натъжих, защото с половинката искахме бебе от 7 месеца, но не ставаше за жалост ... Аз много се отчаях ... мислех си какви ли не работи, но след 2-3 дни започнах да повръщам много, да спя до 2 часа на обяд, понякога ме болеше корема,.... аз помислих че наистина се разболявам, но половинката настоя пак да идем на лекар (но не при същия лекар, който ми каза че не съм бременна) и да си няправя иследвания ... съгласих се. Отидохме при друг лекар,направиха ми иследвания и ми казаха че съм бременна... неможах да повярвам на казаното от лекаря, много се зарадвах и плаках даже, казах на новия лекар 4е преди 2 дни са ми казали че не съм бременна и тои каза че можем да съдим докторката...но аз реших да се насладя на бременноста си , половинката ми ме подкрепи напълно ...
Сега съм в шестия месец от бременноста, но малкия вътре много хълца и много рита и мърда, направо немога да спя , все едно има дискотека в корема ми и много боли ... но лесно не се става майка   Naughty    
Сега отивам да ям, че бебчо ще се сърди щото му се яде   Laughing
А на вас ви пожелавам много положителни тестчета и здрави бебчета  Hug

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 02:00 от Elizabeth1

# 14
  • Мнения: 186
да Peace Surecheck .

Общи условия

Активация на акаунт