Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 176 104
  • 656
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 776
Или ако не ви се чака, направо си кръвен тест, там няма съмнение.

# 646
  • Мнения: 11
Май,ще поизчакам още 2-3 дни и ще пробвам пак,ако не ми дойде до тогава...така ми се иска теста да греши... кръвен няма как да направя до понеделник,така че ще си остана с чакането и надеждите този път вече бебчо да е станал Simple Smile

# 647
  • Мнения: 1
Az dokato razbera dali Sam bremenna napravih tri tests... Parvq beshe 1 cherta vtorq 1 tamna I Edna mn bleda.. Treta pokaza 2.... Iskam da spodelq s vas che se Samnqvam pak za bremennost no nai strannoto e che cikala mi doide... I 7 dni sled kraq na cikala imam napregnatu gardi I mi de gadi..Zashto..
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 17 авг 2015, 09:31 от AnMary

# 648
  • Мнения: 1 612
Здравейте
Купих си едни китайски тестове за Б ,които са с висока чувствителност- 10ml. Въпроса ми е,  на кой ден от О може да покаже верен резултат? Някой ползвал ли е такива тестове и може ли да им се има доверие?
Благодаря предварително!

# 649
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако са читави, на 12-ти ден от О може да покажат, но най-точно е след закъснение.
Ако искаш 100% резултат направи 12 дни след О кръвен тест

# 650
  • Мнения: 1 612
Ако са читави, на 12-ти ден от О може да покажат, но най-точно е след закъснение.
Ако искаш 100% резултат направи 12 дни след О кръвен тест

Благодаря ти  Peace

# 651
  • Мнения: 3
Zdraveite :)ot dosta vreme 4eta spodelqniqta vi i sega re6ih da vi spodelq moqta istoriq!Minalata godina sled inseminaciq zabremenqh,bqh mnogo 6tastliva,no v 12 g.s izgybi puls :cry:Na 12.08.2015 imah 2 folekula golemi sled stimulaciq i na 13 mi napraviha reinseminaciq!Na 23.08 si napravih obiknoven test,no mi ot4ete otricatelen.Vaprosa mi e dali moje da se raz4ita na nego ili na 27.08 da si napravq kravniq!Blagodarq vi predvaritelno Heart Eyes
_________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 15:55 от AnMary

# 652
  • София
  • Мнения: 7 645
10 дни след реинсеминация е рано да се прави уринарен тест. Направи си кръвния да си 100% сигурна

# 653
  • Мнения: 3
Благодаря ти!На 27 ще го направя

# 654
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Amore, точно с такива тестове се докарах до психоза.....днес кръвния е отрицателен след вчерашният ми положителен престо. А иначе първият ми положителен беше точно от тези китайските и го правих на.12 ден от о.


Пс: не вярвайте на тези тестове.......аз поне вече не вярвам и мисля никога повече да не правя такъв

# 655
  • Мнения: 3
 Cry много съжалявам!Но не се отчайвай Heart EyesВсе ще стане newsm10 Моя  кръвен тест сьщо наближава и такива нерви ме тресът doh

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 18:55 от sissis

# 656
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
По скоро съм спокойна. Така ме бяха наплашили....чак в болница влизах със съмнебие за извънматочна. На следващия ден ме пуснаха понеже ми дойде.цикъла. Но не ми направиха нито едно иследване и аз сама реших да пусна кръвен, без да ми каже лекар...защото цикъла ми спря мн бързо. В смисъл....мен ми върви обикновено по 6 7 дни а сега ми спря след 3 ден. Направих си един престо и той ми искара втора но пак бледа черта. И затова си пуснах кръвен, че да съм по спокойна. То след като питах докторите в крайна сметка кво беше тва и те ме гледат тъпо....

Общи условия

Активация на акаунт