Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-339 от 339 отговора
Здравейте, вече в продавалник не може да се публикуват обяви. Някой сеща ли се за други подобни сайтове за обяви? Thinking
Цитирай

http://bebemall.net
Цитирай

Здравейте, вече в продавалник не може да се публикуват обяви. Някой сеща ли се за други подобни сайтове за обяви? Thinking

Как така не могат да се публикуват обяви?
Какво значи това?
Цитирай

www.aukro.bg
Цитирай

На 15 юли 2010 г. Продавалник ще бъде "затворен" за публикуване на нови обяви.На 1 септември 2010 г. сайтът ще стартира с обновена платформа, нова визия и нови, ясни правила, като ще се завърне към началния си замисъл, а именно - сайт за покупко-продажби само на бебешки и детски стоки и стоки за бременни и кърмачки.
Цитирай

Хубаво са го решили- имаше нужда да се въведат някакви правила в този сайт,  който иначе като идея е много полезен.
Новия не ми допада, може би защото още не мога да свикна с визията му. Та съм решила да си изчакам 1-ви септември и тогава да си пусна ненужните вещи за продан.
Цитирай

Хубаво са го решили- имаше нужда да се въведат някакви правила в този сайт,  който иначе като идея е много полезен.
Новия не ми допада, може би защото още не мога да свикна с визията му. Та съм решила да си изчакам 1-ви септември и тогава да си пусна ненужните вещи за продан.

Но не знам дали разбра, че ще трябва да се ограничиш само до ненужните ДЕТСКИ вещи и то не се знае дали и от тях ще може всичко  Wink
Цитирай

Eми много важно, ще си загубят голяма част от потребителите на сайта. На мен лично алтернативният сайт ми допада и вече се регистрирах.
Цитирай

Цитат

Но не знам дали разбра, че ще трябва да се ограничиш само до ненужните ДЕТСКИ вещи и то не се знае дали и от тях ще може всичко  Wink

Няма да може всичко. Дрехи, обувки и играчки изглежда че няма да се продават. Поне това става ясно от отговора на администратора в тамошния форум. Остават колички, кошари, столчета и т.н.
Цитирай

Ех, значи, що пък да не могат обувки, като съм поръчала грешен номер от чужд сайт - какво да ги правя??? Нали може да свърша услуга на някой друг? Идеален си беше продавалника, ама нейсе...... Ако може едно ЛС и на мен, къде ще можем да си публикуваме и др обяви освен детски. Благодаря предварително!
Цитирай

Жалко за Продавалника беше ми любимото място за отдих.
кiki15 може ли и на мен да изпратиш линк,че както и да го напиша не ми се получава Rolling Eyes
Цитирай

И на мен не ми отваря.Продавалника ще ми липсва до септември
Цитирай

Именно липсата на разнообразие за продажба на всякакви стоки е порок на саит от такъв тип.
Какво пречи да си има продавалник с всичките му там категории, та било то и платен,някаква символична такса да има но така биха се събрали пари за хората отговорни за съществуването му.
Като се ограничи и откъм некоректни още по-добре би станало.
Цитирай

Мили мами, аз толкова се бях зарибила по продавалника, че като прочетох, че е спрян, направо все едно ми отрязаха дясната ръка!!!! Ако прочетете подробно темата относно рехормите там, ще разберете, че се оказва, че някои категории са в разрез с нашия мил и справедлив ЗАКОН!!!! Явно скъпата ни държавица е притиснала админи и модератори и така... да е жив и здрав бате Бойко 1000000000 цирея да му излязят по случая  smile3515
Цитирай

Аз не разбирам кой закон го е наложил?

Продавалникът беше много бавен и отдавна минах на Аукро. Изнервящо е всичкото това "запис", "отказвам се", "на ред е еди-кой си".  Peace
Цитирай

Нещо ново!
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!
Поради получените изключително голям брой въпроси, желания, възмущения относно намеренията сайтът да бъде ограничен за типа на предлаганите стоки само до стоки за бебето и детето, то Продавалникът отново ще бъде достъпен за покупко-продажба на стоки от всякакъв тип. Предвижда се сайтът да стартира "на чисто" с добра платформа и функционалност след около месец (точна дата ще бъде обявена по-късно).
Дотогава ще е достъпен за преглед на вече публикуваните обяви и за приключване на договорките. Форумът също ще работи.
Изрично се забранява ползването на форума за публикуване на обяви. Публикуване на обява във форума директно ще се санкционира
Цитирай

newsm10
Цитирай

Супер! Нямам търпение да заработи, че вече доста неща са се заформили при мен за продаване. Smile
Цитирай

www.epazar.bg  

Може би е съвсем нов, още не съм пускала обяви там, но изглежда добре направен.
Цитирай

Ето това май ще да е новия продавалник или не  newsm78
http://prodavalnik.vmall.bg/
Цитирай

Адресът на Продавалника си е същият:

http://www.prodavalnik.com    Smile
Цитирай

www.prodavalka.com и бгдомакиня.ком (не ми дава да го напиша на латиница  Shocked ) НО пробвах да публикувам нещо в първия сайт (който бил имитация на продавалника) - нищо не се случва. Във форума им не ми отговарят.  Rolling Eyes Ех, че се зарадвах като прочетох поста горе, че все пак са се вслушали в оплакванията и негодуванията на хората. То бяха голееееми разправии. На мен лично ми изтриха 2 поста от форума, които бяха съвсем добронамерени, но явно излагащи ги и просто ми ги изтриха  hahaha Даже може и Зла Вещица да ги беше изтрила  35
Цитирай

Може, може ...   Mr. Green
Цитирай

И защо беше необходимо цялото това шумолене - сега като го затвориха, потребителите си намериха други места за покупка и продажба на непотребните им вещи.  newsm78
Цитирай

и аз го чакам с нетърпение Продавалника.
уж беше за септември пускането, сега стана за неопределено време...
много мразя така като трябва да чакам Wink
Цитирай

Не разбирам защо само моя пост за Купувалник.нет е изтрит. Просто споделих за поканата, която получих оттам. Доколкото виждам в тази тема всеки си пише и дава мнение за сайтовете подобни на Продавалник. Освен ако темата не е предназначена за реклама на някои сайтове, които не се изтриват оттук  Outta Joint
Цитирай

Ето това май ще да е новия продавалник или не  newsm78

Аз вече се регистирах там и според мен е сдоста добре концепция. И е много бърз засгеа
Цитирай

prodavalnik.vmall.com новият продавалник ли е или просто съвпадение на името?
Цитирай

Не е съвпадение а си е новия стар Продавалник.ком  Peace
Цитирай

ясно  bouquet чудех се защото има малко потребители и обяви  newsm78
Цитирай

Не е съвпадение, просто някоя от потребителките на Продавалника си е направила сайт и е използвала името  Mr. Green

Това е нов сайт, нямащ нищо общо с Продавалника, освен "заемането" на името му.
Цитирай

така ли??? А, къде сега има подобен сайт за покупко-продажба на детски дрехи и принадлежности?
Цитирай

така ли??? А, къде сега има подобен сайт за покупко-продажба на детски дрехи и принадлежности?

Ами вижте темата от начало, има доста предложения за такива сайтове.
Цитирай

Ами вижте темата от начало, има доста предложения за такива сайтове.

да, разгледах ги, но някак си ми се сториха разхвърляни (незнам дали е точната дума), но ще ги поразгледам по-обстойно  newsm78
Цитирай

аз ще си чакам любимия Продавалник да отвори врати  Laughing Всички тези заместници са ми много грозни, разхвърляни и неудобни за разглеждане  Rolling Eyes
Цитирай

аз ще си чакам любимия Продавалник да отвори врати  Laughing Всички тези заместници са ми много грозни, разхвърляни и неудобни за разглеждане  Rolling Eyes

има ли изгледи да стане скоро?  newsm78
Цитирай

И аз така. Имам неща за продаване, но не е болка за умиране да почакам някой друг ден. Така или иначе, старите обяви са си активни.
Цитирай

засега обаче не се знае кога ще имаме нов продавалник  newsm78
Цитирай

да, разгледах ги, но някак си ми се сториха разхвърляни (незнам дали е точната дума), но ще ги поразгледам по-обстойно  newsm78

Виж аз съм много доволна точно поради тази причина от http://beb4o.com .
Подредено, прегледно... Всеки си има собствено мнение де Smile
Цитирай

ще погледна  Peace
Цитирай

Аз пък съм най-доволна от бг.---spam---.com
Цитирай

И аз също съм много доволна от бгдомакинята! Very Happy
Цитирай

бгдомакиня  Peace
Цитирай

Сайта е

И е 100% по функционален от Продавалника
100% български е, за разлика от Продавалника
дори е качен на БГ домейн ако правите разлика

« Последна редакция: Пон., 13 Септ. 2010, 23:30 от kutinski3 »
Цитирай

Сайта е

И е 100% по функционален от Продавалника
100% български е, за разлика от Продавалника
дори е качен на БГ домейн ако правите разлика

Поздрави
Цвети
Администратор на vmall.bg

СайтЪТ показва:
100% невъзможност за измисляне на ново име;
100% желание за копиране на известно вече име;
100% спам в пощите на всички регистрирани потребители на Продавалник, които не са указали в профилите си, че желаят адреса им да е скрит.

А горецитираното съобщение показва и 100% неграмотност... или поне 99%.

Мрежата е голяма и място има за всички, наглостта и безочието обаче понякога трябва да имат граница.

Със сигурност може да разпознаете поведението си поне в две точки ТУК.
Успех!

П.П. Много бързо редактирахте подписа си. Все пак е добре потребителите да знаят чий е постингът.
« Последна редакция: Вт., 14 Септ. 2010, 00:29 от Mamma »
Цитирай

има ли някой информация кога ще функционира стария продавалник, от 2 месеца има съобщение, че след месец ще заработи, ама си оставаме с чакането  newsm78
Цитирай

и аз това се чудя, поне ориентировъчно ако може да се даде някакво инфо  newsm78
Цитирай

Работи се и се подготвя изцяло нова платформа за Продавалник, която да предложи по-добра функционалност на потребителите.
Тъй като по системата не работя аз конкретно (и директно), не мога да се ангажирам с точен срок.
Единственото, в което мога да ви уверя е, че Продавалник отново скоро ще заработи, ще е по-функционален, по-добре изглеждащ, както и че ще предлага възможност за публикуване на обяви за широк диапазон от стоки (най-вероятно по-широк, отколкото беше).
В момента, в който имам конкретна информация, ще ви уведомя както тук, така и ще бъде публикувано съобщение в сайта на Продавалник.
Цитирай

благодаря  bouquet Дано е скоро  Praynig
Цитирай

бгдомакиня  Peace
И аз го харесвам, но само на мен ли не ми се отваря последната седмица, или и те нещо се "ремонтират"....?
Цитирай

бгдомакиня  Peace
И аз го харесвам, но само на мен ли не ми се отваря последната седмица, или и те нещо се "ремонтират"....?
работи си, не знам защо не ти се отваря.
Цитирай

Не бях влизала в продавалника от много време, но получих няколко мейла, че се е преместил и то за различни сайтове Shocked
Пробвах първия с името и паролата си, но нямало такъв потребител...
Влязох за всеки случай в старата версия и на главната страница има :
ВАЖНО!
Ние НЕ разпращаме спам на лични съобщения или мейли! Всяка информация, касаеща сайта, публикуваме тук или във форума.

Всички други сайтове ментета ли са???
Цитирай

Да, Нелка.
Продавалника си е prodavalnik.com... другото е бледо копие... и няма нищо общо със стария сайт.
Цитирай

Merci  bouquet
Цитирай

Защо програмистите трябва да са винаги тооолкова бавни... #Crazy
Цитирай

Продавалника вече работи. Peace
Цитирай

Продавалника вече работи. Peace

ехаааааааааааааааааааа, супер Smile
Цитирай

Супер наистина! Да си редактирам най- после обявите. А колко неща имам да продавам...
Цитирай

Егати и работенето  ooooh! Много слаб старт. Три месеца и нищо. Същия облик, нищо не е пипнато, няма много важни функции, които имат другите подобни сайтове. Пуснах 2 обяви, или по-точно се опитах да пусна, но пак чаках по половин час да се заредят. След няколко месечното чакане много от потребителите му се преместиха трайно и сега ще се види кой на къде.
Цитирай

Егати и работенето  ooooh! Много слаб старт. Три месеца и нищо. Същия облик, нищо не е пипнато, няма много важни функции, които имат другите подобни сайтове. Пуснах 2 обяви, или по-точно се опитах да пусна, но пак чаках по половин час да се заредят. След няколко месечното чакане много от потребителите му се преместиха трайно и сега ще се види кой на къде.

нищо не е пипано, з-то аз доколкото разбирам тепърва ще правят анкета как да го променят и чак тогава ще го обновят  Thinking

От понеделник, 11 октомври
ТИ СЪЗДАВАШ НОВИЯ ПРОДАВАЛНИК

Осъзнахме, че единствено Вие – потребителите на Продавалник - можете да го промените по най-правилния и желан от Вас начин. Затова през следващия месец сами може да изберете новите лого, функции, категории и послание на сайта. За целта създадохме специална секция за гласуване. Ще можете да ни разкажете и своята Продавалник история в секцията за коментари.
За помощта при създаването на новия Продавалник един от гласувалите в периода на кампанията ще получи специална награда от нас – лично преобразяване в елитен салон за красота.

Съвсем скоро след края на гласуването новата платформа ще е готова – такава, каквато Вие я желаете и създадем заедно.

Цитирай

Уф, и аз вече половин час се опитвам да публикувам обява  Tired
Цитирай

Уф, и аз вече половин час се опитвам да публикувам обява  Tired

Предполагам е нормално, всички са се логнали и се мъчат да публикуват и това го бави още повече.  Rolling Eyes
Цитирай

Мишенце, това и аз го прочетох веднага щом влязох. Какво тогава са му правили 3 месеца  newsm78 Ако са нямали идея какво искат и какво се търси, за какъв дявол се започва нещо изобщо? Ако трябва тепърва лого, функции, категории и прочие да се измислят  ooooh! Колко ли още месеца ще са нужни да заработи нормално. Аз лично бих си го ползвала, но ако знам че всичко е уредено и ясно. Иначе някой го бяха ударили на търговия. Поръчват от чуждестранни сайтове и препродават с голяма надценка на майчетата. Те пък просто нямат избор, особено в малките градчета всички знаем какво се предлага по магазините  ooooh! Дори и в столицата липсват вносители на много известни и качествени марки. Дано се помисли за всичко това и се вземат мерки  Peace
Цитирай

Това глупаво съобщение в продавалника ми звучи точно като : мързи ни да го измислим, елате ни свършете работата  Crazy
Цитирай

Цитат
Мишенце, това и аз го прочетох веднага щом влязох. Какво тогава са му правили 3 месеца

и аз това се питах  Thinking

Цитат
Иначе някой го бяха ударили на търговия. Поръчват от чуждестранни сайтове и препродават с голяма надценка на майчетата.

Shocked сериозно???? Е, това е меко казано долно  ooooh! В крайна сметка целта на подобен тип сайтове, не е търговия, а покупко-продажба на изгодна цена (поне аз така го разбирам). Примерно: купила съм нещо за 50лв, носено е, но е запазено. Предлагам го за 15-20лв, за да си купя нещо друго, което в момента ми трябва, а не да си избия предишната инвестицията  newsm78
Цитирай

Много съм разочарована от Продавалника. Близо 3 месеца ни държаха в очакване и накрая едно голямо НИЩО  Sad Същата визия, същата бааааавна скорост - доооокато го отвооооориш и да ти се отще направо.
Бгдомакиня е в пъти по - добре направен като функции, за скоростта и сравнение не може да става.
Цитирай

Уф, и аз съм разочарована. Очакванията ми бяха само относно скоростта на зареждане, но не би...
Цитирай

Аз не разбрах какъв е смисъла да са паралелни обявите с бгдомакиня.В двата сайта се публикуват едни и същи обяви понякога с разлики в цените newsm78
Цитирай

Двата сайта са с огромна разлика. В единия няма елементарни функции, отваря ти страница по 5 минути, а когато реално купуваш нещо изгодно и минутата е от значение. Няма никакъв контрол, на мен специално никога не ми е писал модератор, че съм объркала раздела, цената, или ако някой се запише на маймуница, няма такова нещо, на никой не му пука. В другия обаче всеки ден обновяват функциите, търсачката е супер, вече разделя дори за момче или момиче. Има забрана за повторно пускане на една и съща обява с цел повдигане, както и изтриване преди 1 месец. Помислено е за повечето проблеми. Почти всеки ден ми пише модератор, дали за нови функции или да ме предупреди вежливо за мои грешки. Времето и потребителите ще покажат в кой сайт си струва да си даваме времето и парите.
Цитирай

Аз не говоря за функциите на двата сайта като такива,а за самите обяви публикувани там.Не оспорвам,че единия е много по-функционален-раздели,подраздели,търсачки,скорост на отваряне и т.н.Странно ми е,че повечето обяви ги има и в двата сайта,но описанията или цените са различни(преди няколко дни имаше публикуван в двата сайта килим с разлика от 50лв.).     
Цитирай

Ами всеки има право да си пуска обявите в колкото сайта иска.
Цитирай

Разбира се,че всеки има право да пуска където си иска обяви.Но ако една обява е публикувана и в двата сайта и ти се запишеш в единия а аз в другия(без да следим паралелно двата сайта)и аз направя сделка ти няма ли да се почувстваш кофти?Не визирам конкретни сделки или потребители,но ми е странно ако има записали се и в двата сайта кой получава сделката-кой е по-симпатичен,а на останалите 20(примерно) записали се много здраве? 
Цитирай

Имам пуснати обяви паралелно в двата сайта. Ако някой ми се закачи, ще те уведомя как съм процедирала  Laughing В алтернативите на Продавалника има регистрирани доста малко потребители( което съм склонна да вярвам, че скоро ще се промени); продаваните неща не вървят като топъл хляб, че да се притеснявам от паралелните обяви.
Цитирай

Това със записите е много тъпо. Случвало ми се е някой да се запише и след 2 месеца да пише, че се отказва. Аз съм забравила, че имам такава обява вече  35 Продавалника, че е бавен, бавен е, но има много потребители и на мен ми е бил от полза досега.
Похвалихте бгдомакинята и си скъсах нервите докато пусна обява там  ooooh! Първо си намалявах снимките докато станат нюню, че да ми ги приеме системата, после се дивих на имената на категориите - "за тЛи и четиЛи годишни", "за чипкане", "за папкащи пюренца". Отвращават ме такива лиготии  Sick
Цитирай

Аз пък там от 36 обяви имам 30 продадени  Shocked А в Продавалника от 4 нито една продадена  Laughing Вярно, че и броя на потребителите е важен, но само от записи файда нямам. Има хора в Продавалника с хоби "запис"  Very Happy Та то си зависи какво и как се продава все пак.
Цитирай

как да публикувам обява в продавалника
Цитирай

как да публикувам обява в продавалника
http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?topic=16.0
Цитирай

...Похвалихте бгдомакинята и си скъсах нервите докато пусна обява там  ooooh! Първо си намалявах снимките докато станат нюню, че да ми ги приеме системата...

Снимките ми са в допустимите граници, но вече три дни не успявам да публикувам една обява... Това ме дразни неимоверно и май- май няма да стана  редовен потребител  Crossing Arms
Цитирай

http://prodavalka.com/
Цитирай

www.exbaby.com
Цитирай

...Похвалихте бгдомакинята и си скъсах нервите докато пусна обява там  ooooh! Първо си намалявах снимките докато станат нюню, че да ми ги приеме системата...

Снимките ми са в допустимите граници, но вече три дни не успявам да публикувам една обява... Това ме дразни неимоверно и май- май няма да стана  редовен потребител  Crossing Arms

При мен нямаше никакъв проблем с публикуването, нито със снимките, съвсем нормални са, същите, които качих в Продавалника сложих и там и ги прие. Стана даже много бързо, чак не вярвах.
Цитирай

Aukro ли са взели продавалника? Видях този линк и ми стана любопитно http://blog.aukro.bg/prodavalnik/
Цитирай

На вас зарежда ли ви се Продавалник ?
Цитирай

ами не...сутринта май се зареди и от обяд някъде никакъв го няма
Цитирай

нищо ново 35 35 35
Цитирай

нищо ново 35 35 35

Сигурно, пак за профилактика Mr. Green
Цитирай

Във фейсбук профила пишеше, че за 2 часа няма да има продавалник, но май още не работи. "Профилактиката продължава по-дълго от предвиденото време." - това пише - http://www.facebook.com/#!/pages/Prodavalnikcom/155899384441116
Цитирай

http://bebemall.net
Цитирай

здравейте от досега само купувах от продавалника ,но сега ми се иска да пусна вече омалялите дрешки и ненужни нещица на малката калпазанка.Интересува ме кой сайт освен продавалник е най -подходящ за тази цел .
Цитирай

Този сайт е в пъти по-бърз от стария продавалник /не знам дали изобщо има нещо общо с него де/ . Там ме хващаше охтиката докато отворя дадена обява.
Цитирай

Здравейте!  Prodavalnik съвсем скоро ще започне с новата платформа, ще има много повече функционалности. Няма да има нужда от "записи", офертите ще се приемат и отхвърлят с бутон, създаден за целта. Категориите са повече и много по-структурирани. Въведени са задължителни параметри, като състояние на артикула (нов и втора употреба), местоположение и ценови диапазон, при детските дрехи има разделение и по пол. Така търсенето на артикулите ще става много по-лесно.
Всеки ще може да създаде своя група с приятели и да настрои сам уведомленията, които желае да получава от тях. Всеки път ще бъдете уведомявани, когато приятел публикува нещо за продан или коментира някои от артулите ви. При желание може да изключите уведомленията.
Също така, ще може да качите артикули, които търсите, както и такива, които разменяте. Ще може да коментирате и оцените артикули, които са ви направили впечатление, като системата ще публикува най-харесваните на заглавна страница. Потребителският профил също е с нова визия. До няколко седмици новата платформа ще е активна и няма да има повече проблеми със скоростта. Мисля, че след като видите новата платформа, алтернативните сайтове ще отпаднат като избор  Smile
Цитирай

Няколко седмици може да е 2 месеца, може да е и 5 месеца. А в момента сайта е влудяващо бавен, пускам го да се зарежда и отивам да си върша работата, пък когато стане.
Цитирай

Забелязах, че тази седмица тук върви банер на този сайт www.epazar.bg и вече си пуснах обявите там. Определено е доста бърз и изглежда приятно.
Цитирай

Здравейте,
Вярно е, че Продавалник е доста бавен, но гарантираме, че до няколко седмици, със стартирането на новата платформа този проблем вече няма да съществува. Новата визия на сайта е вече подготвена, работим по прехвърлянето на данните от профилите и обявите на потребителите. Може да видите как ще изглеждат някои от основните страници на Продавалник тук: http://prodavalnik.com/glasuvane/
Цитирай

http://beb4o.com/
Цитирай

допадна ми http://www.exbaby.com/
Цитирай

Няколко седмици може да е 2 месеца, може да е и 5 месеца. А в момента сайта е влудяващо бавен, пускам го да се зарежда и отивам да си върша работата, пък когато стане.

Леле, а днес е направо не бавен, ами никакъв го няма....човек трябва да има нерви като корабни въжета, за да чака да му се отвори обява или страница Twisted Evil
Ето, сега е след полунощ и пак баааавнооооо, чак побеснявам smile3511. Какво става, не мога да разбера Rolling Eyes Все е било, ама сега -нЕмам думи!!!
Цитирай

Добри новини!  Продавалник стартира с новата платформа понеделник, 29.11.2010. Доста се постарахме да създадем лесна, приятна и най-вече бърза платформа. Очакваме ви отново в сайта с обещанието, че петминутното чакане, за да добавим обява ще остане зад гърба ни     Hug
Цитирай

5 минутно ? Shocked Хаха. Да видим  baby_neutral
Цитирай

Ще го видим  Wink

а този ползвали ли сте?
http://kupuvalnik.net/forum/index.php
Цитирай

Днес е понеделник обаче от новата платформа ни вест  ни кост сайта си бавикакто и преди .
Цитирай

http://prodavalnik.com/glasuvane/
Цитирай

Днес е понеделник обаче от новата платформа ни вест  ни кост сайта си бавикакто и преди .

Писаха, че към обед ще го пуснат.
Цитирай

Има нова визия, но въобще не мога да вляза в профила си! Освен това   са прехвърлили едва 1/4 от обявите ми.
Цитирай

ShockedТокущо се "сблъсках"с новата визия-вероятно иплатформа,но не мога да си вляза в стария профил нито във форум ит.н.нямам профил ням #Cussing outнямам обяви-какво се случва?!Снощи публикувах обяви-язък ми за труда пак и висенето по нощите.- и тъкмо осъществявах контакт за проявен интерес MadНяма ли автоматично да се прехвърлят профили и обяви
разпознава ме като потребител-едикой си номер-без история,без обяви..... ooooh! ooooh!

Айде някой да обясни поне тук.
Цитирай

Обяснете,моля ,как ще се случат нещата за старите потребители-по-горе зададох някои въпроси.
Цитирай

Странна работа тоя НОВ продавалник  newsm78
Цени не виждам, или не ми е ясно откъде да ги видя, форум не ми се зарежда да питам някой  #2gunfire
Цитирай

Все още работят по сайта, но като цяло не ми харесва. Предишния приличаше на форума, а този е заприличал на другите сайтове за обяви, които не ползвам, точно защото не харесвам.

Ще бъдат изтрити обяви публикувани преди 1.10, всичко друго казаха, че ще се запази. Аз влизам, но нещо ми е трудно да се ориентирам. И при мен няма цени, не виждам форум Благотворителност също.
Цитирай

Sick боза... не ме радва хич....
Цитирай

PeaceАми за старите обяви ОК,но аз снощи публикувах 4 нови и ги няма  ooooh!аче вече успях да вляза със стария си профил и даже пробвах да публикувам една обява/едната от снощните/ но ме е яд че си играх снощи толкова-такъв ли съм карък пък-да бях изчакала поне ден-дано ги прехвърлят автоматично-а и ЛС имам,които ги няма а са ми ценни-с тях какво ще се случи?
Цитирай

Виждате, че в момента се работи и още не е окончателно. Не може ли да изчакаме да видим окончателния вариант и тогава да обсъждаме?
Цитирай

PeaceАми за старите обяви ОК,но аз снощи публикувах 4 нови и ги няма  ooooh!аче вече успях да вляза със стария си профил и даже пробвах да публикувам една обява/едната от снощните/ но ме е яд че си играх снощи толкова-такъв ли съм карък пък-да бях изчакала поне ден-дано ги прехвърлят автоматично-а и ЛС имам,които ги няма а са ми ценни-с тях какво ще се случи?
От написаното преди това, останах с впечатление, че ще изтрият обяви преди 01.10, сега обаче при мен са останали само обявите ми от октомври, ноемврийските ги няма. Нямам ЛС, а казаха, че ще ги запазят; няма ми и две положителни оценки (от ноември месец отново).
Пълна каша, дано я оправят, но не ми харесва платформата... няма да е както преди.Чаках търпеливо от юли до днес, но май ще "бягам" в друг сайт.
Цитирай

И аз го пробвах днес, определено ми е странно , може и да свикна, но забелязах че освен че се логнах нищо няма за мен- нито обявите ми, оценки не видяф , абе странен ми е
Цитирай

И на мен ми е малко странен, но предполагам ще свикна. Най ме радва че зарежда от раз, направо разкош.
Аз също не виждам цени.  Rolling Eyes
Цитирай

Много съм разочарована!
Цитирай

И при мен липсват последни оценки, иска ми адрес, имена -нищо не мога да схвана ooooh!

май трябва да се редактира всяка обява и да се напише: в какъв ценови диапазон, а после какво.....
Цитирай

Дали ще се загубят ЛС и оценките newsm78 Не мога да си въведа името по някаква причина, за да маркирам  "мое" "за продажба"... Снимките са изчезнали... Ужас засега Rolling Eyes
Цитирай

И при мен липсват последни оценки, иска ми адрес, имена -нищо не мога да схвана ooooh!

май трябва да се редактира всяка обява и да се напише: в какъв ценови диапазон, а после какво.....
Искат май лични дани, за да маркираш продажба и размяна  #Crazy
Цитирай

Да, а какво означава това мое..... Shocked
Цитирай

Трябва да си преместите нещата от "мои" в "за продажба".Какво обаче значи това "мое" един Господ знае.
Та .. пробвах да изместя една обява, иска ми данни (имена, адрес ...).Ок, започвам да попълвам данните, изписва ми че няма такава цена или нещо подобно  Shocked
Голяма тъпотия, нищо не мога да схвана.
А има ли възможност да се разглеждат последно добавените обяви, както преди?
Цитирай

На мен ми изчезнаха вчерашните обяви и се появих,тези обяви,които изтрих преди 10 дена
Много тъпо
И пак никой за нищо не дава обяснение
За пореден път се убеждавам,че в този сайт ниокй не зачита потребителите,а се действа на своя глава..а ние трябва да си търпим
Цитирай

То добре,че имаш пак някоя и друга и оценка и обява-аз НЯМАМ НИЩО-едва преди малко си влязох в профила-няма обяви,няма ЛС,нямам оценки... ooooh!

И как да не правим коментари,като не се появява никакво адекватно обяснение-О к-"бъдете търпеливи"но обяснете-ще се случи това и това ще се запоази онова ще се премахне друго,за да няма неясни и прибързани догадки и заключения.

На мен ми изчезнаха вчерашните обяви и се появих,тези обяви,които изтрих преди 10 дена
Много тъпо
За пореден път се убеждавам,че в този сайт ниокй не зачита потребителите,а се действа на своя глава..а ние трябва да си търпим

Напълно те подкрепям за момента. Hug
Цитирай

Хех
И сутринта уговорих 1 продажба не чувалче,но майчето ме помоли да я изчакам до събота-ок,ама сега обявата ми я няма и не знам коя е,а в пощата ми пише друга потребителка,че иска чувалчето и си мисля,че ако не се появи обявата и личните ми съобщения,може от 2 стола-да съм на земята  Sick
Цитирай

Sick Е за това ли чакаме от лятото!??? Много съм разочарована!! Че какво му беше на вида на стария продавалник???
Цитирай

не знам какво са променили но е ужасно бавно май по-зле и от преди... Sick
Цитирай

То добре,че имаш пак някоя и друга и оценка и обява-аз НЯМАМ НИЩО-едва преди малко си влязох в профила-няма обяви,няма ЛС,нямам оценки... ooooh!

И как да не правим коментари,като не се появява никакво адекватно обяснение-О к-"бъдете търпеливи"но обяснете-ще се случи това и това ще се запоази онова ще се премахне друго,за да няма неясни и прибързани догадки и заключения.

Много тъпо

Напълно те подкрепям за момента. Hug

Лелееее, никакви ли нямаш.......ужас #Crazy  Не знам, лично аз съм много разочарована Thinking
Цитирай

LaughingЕ сега вече и самия Продавалник го няма ooooh!-само цифри някакви-ама съм верно голям карък-с месеци почти не бях влизала и изчаквах и точно снощи ударих голяма да напускам обяви,защото в момента наистина имам нужда от сайта-започнали сме разпродажба на цялата си покъщина  Whistling

Ето това копирам отпреди малко публикувано като отговор във "фейса'

"Prodavalnik.com Приключили сме с трансферирането на обявите, ако имате имате липсващи обяви може да ги добавите отново
преди 14 минути · "

Ха така-значи да пием по една студена вода Mad-колко момичета се оплакват,че им липсват обявите от последните дни и месец,а уж щяха само тези преди 1.10 да се изтриват.Това си е живо безобразие и неуважение към потребителите и труда им Naughty и къде да търся ЛС  ooooh!
« Последна редакция: Пон., 29 Ноем. 2010, 16:53 от Ne Da »
Цитирай

Виждате, че в момента се работи и още не е окончателно. Не може ли да изчакаме да видим окончателния вариант и тогава да обсъждаме?
Ами ние чакаме, ама вие ли ще ни възстановите парите и времето?Толкова ли беше трудно да се предупреди какво ще се случи ден-два предварително?Всички обяви са изтрити, дори и тези от вчера!Половината оценки ги няма и то от положителните!А и да ми кажете как  ще си получа парите, след като адресите ги няма, защото няма лични съобщения?
А относно облика на сайта-защо изобщо трябваше да се променя?Единственото, което се искаше беше да е по-бърз, нищо друго Naughty
Щом си приключа сделките, просто си изтривам профила и беж в другите сайтове ooooh!
Цитирай

Къде да си търся пощата с личните съобщения?!
Цитирай

ooooh!
Цитирай

Ако успееш да се логнеш във форума надолу по страницата на предишното място ще ги видиш Peace
Само дето липсват от последните 2-3 дни ooooh!Кошмар!
Цитирай

Честно и на мен не ми харесва! Sad
Бях си набелязала толкова неща да си накупя а и колички си бях набелязала да избирам в "наблюдавани" ама не- нищо не мога да намеря няма много от обявите !  ooooh!
Цитирай

Къде ни е добрия стар Продавалник???  #2gunfire
Къде са "моите обяви", "наблюдавани", "лични"...........  Shocked
Всичко е изчезнало, всичко е изцяло променено, не вярвам, че с гласуването си направихме Продавалника да изглежда така...  Naughty
Цитирай

Ооо, и аз съм ужасно разочарована!!! Добре че не напусках обявите, които приготвях, вчера, че щеше да ме е яд още повече.
И наблюдаваните ми ги няма, и личните съобщения.. Sad
Опитах да се логна в стария адрес - на .орг, но ме препрати. Ужас Sad
Поне да бяха прехвърлили всичко и да бяха изтрили най-старите и неактивни обяви... а не ВСИЧКО  #2gunfire
Цитирай

Добре, че направих скрийн шот на оценките в петък-за всеки случай Whistling
Цитирай

Ползвах Продавалника само за покупки. Бях си набелязала няколко неща, но ...

Слабо е да се каже, че съм разочарована ... не само от  визията ...
Като се прави нещо уж по-добро би следвало да се запази качественото, а едно от тях в Продавалника бяха потребителите му ... като чета и по други форуми ... бързо ще се "разбягат" хората Sad
На мен ми липсват:
1/ ЛС
2/ Наблюдавани
3/ Точни цени - като видя картинка, гледам цена --> ако не ме устройва продължавам дори без да отварям обявата Smile А сега ..., ами по-некомфортно  ми е Sad

С визията може и да свикнеш, но с нещо, което ти е неудобно да използваш - едва ли ...
Както казах ползвах Продавалника за покупки ..., ако не "влязат нещата в релси" май ще трия профила Smile Има и други места за пазаруване, но ме радваше ... единствено трябваше да е по-бърз ...
Цитирай

Ако успееш да се логнеш във форума надолу по страницата на предишното място ще ги видиш Peace
Само дето липсват от последните 2-3 дни ooooh!Кошмар!

Влязох във форум и от там ЛС;
Цитирай

Търсенето е малко по-добре, сайта е бърз, но това с точните цени и липсата на оценки е наистина дразнещо. Аз се замислям да издиря хората, на които съм писала оценки и да им ги напиша пак, но за жалост помня едва десетина Sad
Цитирай

Направо съм супер разочарована,стария Продавалник си беше супер само му трябваше малко бързина.
Сега нищо не мога да намеря ooooh!
Цитирай

Обявите без цени ли са или аз нещо недовиждам Rolling Eyes
Цитирай

Ужасен е! Липсва всякаква функционалност!  Twisted Evil
Цитирай

и като че ли е още по-бавен от преди!  Confused
Цитирай

УЖАСЕН е много, много меко казано !!! Хора, в час по трудово ли сте го правили тоя сайт ???  Sick Липсват ми обяви, липсват ми оценки, липсват ми лс...И ако си мислите, че ще ги качвам наново, много се лъжете.  Naughty
Цитирай

Аз изобщо немога да вляза във форума му,да не говорим за ЛС.оценки и изобщо всичко е плен хаос ooooh!
Цитирай

И аз съм много разочарована от новата визия на Продавалник. Всичко ми липсва на мен - съобщения, обяви, оценки.....Безобразие! За напред ще използвам бгдомакиня!!!! Ще се лиша от дразнещата визия и платформа на новия Аукро #Cussing out
Цитирай

И още нещо - има един много интересен филм "Народът срещу Кока Кола " - екипът на продавалник, гледайте го !  Peace Хората там не харесват новата кола, както и ние не харесваме новия продавалник ! Само от вас зависи дали ще си запазите потребителите...  Peace
Цитирай

Връщане на старата платформа! Това е!
Със сигурност имат всичко запазено, просто да си го върнат, но малко по-разчистено!
Цитирай

а само при мен ли новия продавалник зарежда в момента бавно
Цитирай

Не е само при теб.

Моля ви, кажете защо обявите са без цени
« Последна редакция: Пон., 29 Ноем. 2010, 19:06 от Надя* »
Цитирай

Щото да ни е по-лесно УЖ.  Whistling
Цитирай

Не е само при теб.

Моля ви, кажете защо обявите са без цени

щото ще наддаваме за тях, само дето не видях, къде е наддаването  Mr. Green Mad #Cussing out #2gunfire

аз май ще го напусна... жалко е, имаше толкова свестни потребители там, мъчно ми е  Crying or Very sad
Цитирай

Ужас не ами ужас  ooooh!
Хубаво трили.. ама да бяха мислили  #Cussing out
То бива подигравка..  Rolling Eyes
Цитирай

Защо така, бе, хора......от август се каня да продавам няколко неща.......влизам в продавалника (за пръв път го ползвах тази пролет), гледам, ще го ремонтират - забранено пускането на обяви......съответно решавам да изчакам......чакам, чакам до 24-ти ноември, влизам, научавам се набързо на основните неща, пускам си обявите и - хоп, няколко дни след това всичко изчезва....имах запитвания на лс, как сега ще отговоря.....

Не гласувах за новата визия и ала-бала на продавалника, защото не бях свикнала с него и нямах конкретно мнение, но това което виждам в новия, няма нищо общо със стария....по-зле е
Цитирай

Най-тъпото е че мина толкова време, а никой не успя да направи нищо за това да може да се използва Продавалник - аз лично мога да влизам само когато съм на работа през нощта...  Sick
В момента за отварянето на една страница ми "отиват" около 5 минути  newsm11
За това преди време минах на друг....чудесен е, а и някои от старите мами са там! 35 За седмица продадох дрешки които си стояха в Продавалника повече от месец.
Цитирай

Много се надявам да е станала грешка и не това да е "новата платформа"Praynig
Цитирай

Единственото, което ми хареса е скоростта, но вече и нея я няма.
Цитирай

Абсолютна подигравка с труда на потребителите newsm11
И никой няма очи да се покаже и да отговори на всичките ни въпроси!
Възмутително просто!Нямам думи!Ако си мислите, че хората ще си правят труда пак да си качват обявите, много се лъжете #Cussing out
Цитирай

Скоростта ще е наред, защото няма да има толкова хора вече.  newsm47
Цитирай

разгледах го и изобщо не ми харесва бях си набелязала няколко обяви но ги няма, няма ми и наблюдаваните обяви,определено старият сайт си беше по добър само да беше малко по бърз.
Цитирай

аз от 10 мин.се опитвам да влезна в профила си, ама нещо нестава  ooooh!
Цитирай

аз от 10 мин.се опитвам да влезна в профила си, ама нещо нестава  ooooh!
И аз петнайста минута очаквам включване да си вляза в профила, но не би ooooh!
Ама успея ли ще си изтрия и трите останали ми обяви и профила Mr. Green
Цитирай

prodavalnik.vmall.bg

тук вижте колко прилика има със старя продавалник но има само някои екстри- напр. като цъкнеш на профила на някой ти дава и оценките му до момента и май има доста потребители от стария ни продавалник само незнам дали няма пак намеса аукрото или просто докато беше спрян любимия ни сайт някой си го е копирал и малко модернизирал  Rolling Eyes
Цитирай

Добри новини!  Продавалник стартира с новата платформа понеделник, 29.11.2010. Доста се постарахме да създадем лесна, приятна и най-вече бърза платформа. Очакваме ви отново в сайта с обещанието, че петминутното чакане, за да добавим обява ще остане зад гърба ни     Hug
Смешна работа  Sick
Цитирай

Смешна работа  Sick
Слабо казано!
Сайта забива и нищо не се отваря!Не само, че не можеш да качиш обява, а и не можеш да изтриеш нищо!
Цитирай

Какво качване на обяви????????????
Аз не мога да вляза 35 35 35 35 35
Вие искате да продавате..................
Цитирай

Какво качване на обяви????????????
Аз не мога да вляза 35 35 35 35 35
Вие искате да продавате..................
Точно това имам предвид-че не се отваря дори, а какво остава за друго!
Цитирай

Егати тъпотията!
Някой ми е превел 65лева, но при този проблем с личните не мога да разбера кой е! Имах уговорка с две майчета.Моля, ако Джери или Финети четат тази тема да ми пишат дали някоя от тях ги е превела! Но на лични, тук, в този форум!!!
Цитирай

е добре де, къде са ни личните съобщения, къде са ни оценките? По-глупав сайт просто не можеше да сътворят за тези 6 месеца  ooooh! ooooh! ooooh!
Цитирай

Защо се пенявите тук?! Сайта е на Аукро, просто докато течеше продажбата , за да могат да го продадат с хиляден брой потребители ни занимаваха с глупости от рода на:-,,Ти създаваш новият Продавалник'', ''Награда за...'' и т.н.  глупости. Най- големият му проблем, за мен като потребител, беше че е бавен! Е, сега пак е бавен, и форума прилича на пача! За лс и наблюдавани- казали сте го!
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=455394.105
Мамма го е казала накрая, но не казаха когато го затвориха за публикуване, че ще се продава на Аукро! Много потребители на сайта не биха искали да са такива на Аукро!
Както и да , жалко за нас които наистина вярвахме, че сайта ще си остане същият, само малко по бърз.
Цитирай

Не гласувах за новата визия и ала-бала на продавалника, защото не бях свикнала с него и нямах конкретно мнение, но това което виждам в новия, няма нищо общо със стария....по-зле е
То и да гласуваме е безсмислено.Явно всичко е предопределено.Преди модераторите(новоназначените) бяха много велики-позволяваха си да трият обяви,да налагат банове и да се държат адски селско-без никакви обяснения.Сега си мълчат и е обществена тайна защо.Сега перките им са свити-нямали право да трият,нямали право незнам си какво..
Ем,новта ви платформа е отвратителна и мисля да посещавам сайта,само ако търся нещо определено и конкретно,а не както преди да си ровя в обявите.Страшен т.ш.к  си направихте с нас потребителите,ама вече не сте единствения сайт,така че грубото поведение,с което се славите може да послужи за комуникация м/у модовете и малка част потребители
Събрала съм много ядове от април месец,мълчах си.Но вече чашата преля
Цитирай

ако някой може да ми каже как да си изтрия всички обяви и да се махна от този акуро-продавалник ще съм му много благодарна  Peace
Цитирай

Питай Илияна, тя и тук отговаря на въпроси към модераторите, нищо че не е такава...тук!
Цитирай

Е къде да  я търся тази Илиана, нали беше много стриктна и отворена в старият продавалник? Сега нещо се покриха модераторките  Crossing Arms

Както и да е ако чете тук, моля да внесе малко яснота по въпроса!
Цитирай

бгдомакиня--- това ще ползвам аз, продавалник не ме кефи!
ей като спам го отбелязва ако го напиша на латиница Crazy
Цитирай

Модераторите не могат да внесат яснота, защото и те имат точно толкова представа, колкото и вие.
Не ги обвинявайте тях, те нямат никаква вина и са поставени при същите условия (предполагам, че и нямат модераторски права в новия сайт).  

За съжаление и аз отдавна не мога да дам по-конкретна информация.
Дезертирах от Продавалник преди месеци. Моя беше идеята да се върне към първоначалната идея да е само за стоки за бебето и детето. Не се прие, скочиха (почти) всички. Нито имах ресурс, нито желание да развивам сайт за всякакви покупко-продажби, нито е в приоритетите ми като задачи. Затова оставих колегите да търсят варианти за развитие и запазване на сайта.
Allegro Group (част от които е Aukro), са проявили интерес да поемат управлението и развитието на Продавалник.
Виждам, че и в момента работата по сайта и форума там продължава. Приемам, че все още има неща за доизчистване и че проблемите ще се отстранят, за да добие сайтът вид и функционалност, които да отговарят на исканията на потребителите. Никой няма интерес да гони и губи потребители.
Цитирай

Супер омазан и грозен и нефункционалан сайт.
Няма да се оплаквам, намерих си нов готин сайт  Hug
Трия се, само да ми се отвори онова нещо, наречено продавалник. Така че момичета, хайде дружно да се изтрием, защото тук си говорим, глас в пустиня  #2gunfire
Стария сайт беше супер, и как може да пускаш нещо което не работи и да не загубиш потребители. Затова има решение и за мен една голяяяяма ТОЧКА.
Цитирай

(Няма да се оплаквам, намерих си нов готин сайт  Hug

Кой сайт имаш предвид?
Бг домакиня ли?
Чудя се къде да се пренасоча!? newsm78
Цитирай

(Няма да се оплаквам, намерих си нов готин сайт  Hug

Кой сайт имаш предвид?
Бг домакиня ли?
Да, него  Party
Цитирай

(Няма да се оплаквам, намерих си нов готин сайт  Hug

Кой сайт имаш предвид?
Бг домакиня ли?

Мисля, че този има предвид. И аз съм там. Даже се чудя защо още разчитате на Продавалника.  Shocked
Цитирай

Отдавна се преместих в БГ домакиня и все повече се радвам, че го открих!
Цитирай

Идиотщината която са сътворили не ми се коментира!Само не знам защо имаха наглоста да ни лъжат и заблуждават че ще бъде такъв какъвто искат потребителите му.Изобщо нямам намерение да оставам там при сегащният му вид.
Нямам нито една обява,а имах нови, понеже казват че по-старите били изтрити.Няма ми ги няколко пол.оценки,но отрицателната такава която ми беше написана неправомерно ,както и да е, си е там.Нямам ЛС,немога да пиша там във форума затова и пиша тук.
И най-неприятното е че имаме уговорка с потребителка за покупко-продажба.Момичето ми е писало ЛС коeто видях в електронната си поща, в Продавалника не го намирам.Ако някой може да ме посъветва как да си вляза в ЛС!
Цитирай

Ако са запазили структурата на форумите (а няма повод да не са), въпреки че не работи графичното оформление, би трябвало личните съобщения да са достъпни на адрес http://prodavalnik.com/smf/index.php?action=pm
Цитирай

Изтрих си профила от този супер мега глупав, с нов облик сайт. Не съм очаквала, че ще ни прекарат така. Щом е собственост вече на аукро, нямам никакви намерения да им бъда потребител... Naughty
 п.п. И защо не казаха, че ще продават продавалника на аукро, а ни занимаваха с глупости за гласуване и награди? Ако знаех щях да се изтрия много по-рано и да си търся други алтернативи!  #2gunfire Ако исках да ползвам това псевдо копие на ибей, щях да се регистрирам много по-рано в техния сайт, а не така нагло да ме пробутват като потребител!
« Последна редакция: Вт., 30 Ноем. 2010, 08:04 от Чочка »
Цитирай

Ега ти мазалото!!! Няма такъв грозен, объркан и безумен сайт!
Цитирай

Ако са запазили структурата на форумите (а няма повод да не са), въпреки че не работи графичното оформление, би трябвало личните съобщения да са достъпни на адрес http://prodavalnik.com/smf/index.php?action=pm
Достъпни са, но логването е мисия невъзможна  ooooh!
Цитирай

Защо трябваше да съсипят така сайта #2gunfire Нови платформи и глупости на търкалета! Просто не ги е срам #Cussing out
Цитирай

жалко за добрия стар продавалник  Crying or Very sad
 не бях от най-активните потребители, но сега пък въобще нямам намерение да го ползвам в този вид. разгледах някои обяви - ами къде са цените? как да се свържа с продавача? какви са тия "следенета"....баси.  ooooh!
търсих някакви указания - няма.
ами отказах се, изтрих си профила вече.
Цитирай

я то било със наддаване Sick,спирам са пиша ,че се дразня Crossing Arms
Цитирай

Нищо не разбрах от новия Продавалник.
Нищо хубаво не открих в него- объркано, много шарено, докарващо до болки в очния нерв.
С нищо не ме грабна. Нищо не ми стана ясно. Объркано- това ми е в една дума мнението.
Бърз е, само това, но бърз е и всеки друг сайт от този тип. Току що се сбогувах и аз с него. А имах толкова неща за подаряване!

Бг Домакиня е в пъти по-добре устроен като интерфейс и категории сайт.

Цитирай

И аз така мисля да направя. Само не знам защо никой от екипа на Продавалник не се включи в темата...
Цитирай

Достъпни са старите, тези от ноевмри липсват !!!  #Cussing out
И аз ще си трия профила, само да успея да вляза.  ooooh! 4 години стигат, жалко, че създадох толкова контакти и приятелства там, а го съсипаха с един замах.
Цитирай

Егати отвратителния НОВ Продавалник,толкова объркан,хаотичен с огромни снимки  ,пълно безумие ,бг домакиня е 100 пъти по хубав,
Цитирай

Намерихте ли си оценките? Къде?
Цитирай

Намерихте ли си оценките? Къде?

За да видиш своите оценки трябва да кликнеш на потребителското си име горе, до Здравейте. А на друг потребител, като влезеш в обявата му, отдясно трябва да кликнеш на аватара му. На мен е така още от отварянето на "Новия Продавалник".
Цитирай

Благодаря Чериса! bouquet
''Приятно'' съм изненадана, че са ми забърсали 3 оценки... Mad
Цитирай

Обявите от последните дни не са трансферирани на новата платформа, ще се наложи да ги добавите отново. Сайта е изключително лесен за използване, ако имате някакви затруднения, използвайте формата за контакт. Ако бъдете разпозната като номер, може да зададете потребителско име в полетата под аватара. Може да изберете потребителско име само веднъж
Цитирай

Аз лични нямам,не мога да пиша във форума им,само да чета.Сто пъти писах за това във Фейсбука,но никй не ми обърна внимание.Имам изтрити поне 30 обяви,като от октомври и ноември са поне 15,а уж казали че обявите след 1 октомври ще се запазят.Дрън-дрън,само ни забаламосват!В същото време са ми се появили в профила обяви,които отдавна съм изтрила.Новата платформа е много тъпо измислена,няма ги полезните опции и функции от предния Продавалник.Никой не ги е молел за нещо ново,а само да подобрят скоростта.Но дори и в новия пак има проблем със скоростта.
Дръжте си го Продавалника,скъпи нови собственици,съсипахте всичко!Програмистите ви не струват,пълни аматьори!
Цитирай