Продавалник - заместник?

  • 49 650
  • 339
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 107
има ли някой информация кога ще функционира стария продавалник, от 2 месеца има съобщение, че след месец ще заработи, ама си оставаме с чакането  newsm78

# 46
  • Мнения: 2 558
и аз това се чудя, поне ориентировъчно ако може да се даде някакво инфо  newsm78

# 47
  • Мнения: 6 320
Работи се и се подготвя изцяло нова платформа за Продавалник, която да предложи по-добра функционалност на потребителите.
Тъй като по системата не работя аз конкретно (и директно), не мога да се ангажирам с точен срок.
Единственото, в което мога да ви уверя е, че Продавалник отново скоро ще заработи, ще е по-функционален, по-добре изглеждащ, както и че ще предлага възможност за публикуване на обяви за широк диапазон от стоки (най-вероятно по-широк, отколкото беше).
В момента, в който имам конкретна информация, ще ви уведомя както тук, така и ще бъде публикувано съобщение в сайта на Продавалник.

# 48
  • София
  • Мнения: 30 107
благодаря   bouquet Дано е скоро  Praynig

# 49
  • Мнения: 105
И аз го харесвам, но само на мен ли не ми се отваря последната седмица, или и те нещо се "ремонтират"....?

# 50
  • Мнения: 1 492
И аз го харесвам, но само на мен ли не ми се отваря последната седмица, или и те нещо се "ремонтират"....?
работи си, не знам защо не ти се отваря.

# 51
  • Мнения: 917
Не бях влизала в продавалника от много време, но получих няколко мейла, че се е преместил и то за различни сайтове Shocked
Пробвах първия с името и паролата си, но нямало такъв потребител...
Влязох за всеки случай в старата версия и на главната страница има :
ВАЖНО!
Ние НЕ разпращаме спам на лични съобщения или мейли! Всяка информация, касаеща сайта, публикуваме тук или във форума.



Всички други сайтове ментета ли са???

# 52
  • Мнения: 1 035
Да, Нелка.
Продавалника си е prodavalnik.com... другото е бледо копие... и няма нищо общо със стария сайт.

# 53
# 54
  • Мнения: 81
Защо програмистите трябва да са винаги тооолкова бавни... #Crazy

# 55
  • Костинброд
  • Мнения: 104
Продавалника вече работи. Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 30 107
Продавалника вече работи. Peace

ехаааааааааааааааааааа, супер Simple Smile

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Супер наистина! Да си редактирам най- после обявите. А колко неща имам да продавам...

# 58
  • София
  • Мнения: 423
Егати и работенето  ooooh! Много слаб старт. Три месеца и нищо. Същия облик, нищо не е пипнато, няма много важни функции, които имат другите подобни сайтове. Пуснах 2 обяви, или по-точно се опитах да пусна, но пак чаках по половин час да се заредят. След няколко месечното чакане много от потребителите му се преместиха трайно и сега ще се види кой на къде.

# 59
  • София
  • Мнения: 30 107
Егати и работенето  ooooh! Много слаб старт. Три месеца и нищо. Същия облик, нищо не е пипнато, няма много важни функции, които имат другите подобни сайтове. Пуснах 2 обяви, или по-точно се опитах да пусна, но пак чаках по половин час да се заредят. След няколко месечното чакане много от потребителите му се преместиха трайно и сега ще се види кой на къде.

нищо не е пипано, з-то аз доколкото разбирам тепърва ще правят анкета как да го променят и чак тогава ще го обновят  Thinking

От понеделник, 11 октомври
ТИ СЪЗДАВАШ НОВИЯ ПРОДАВАЛНИК

Осъзнахме, че единствено Вие – потребителите на Продавалник - можете да го промените по най-правилния и желан от Вас начин. Затова през следващия месец сами може да изберете новите лого, функции, категории и послание на сайта. За целта създадохме специална секция за гласуване. Ще можете да ни разкажете и своята Продавалник история в секцията за коментари.
За помощта при създаването на новия Продавалник един от гласувалите в периода на кампанията ще получи специална награда от нас – лично преобразяване в елитен салон за красота.

Съвсем скоро след края на гласуването новата платформа ще е готова – такава, каквато Вие я желаете и създадем заедно.

Общи условия

Активация на акаунт