Продавалник - заместник?

  • 49 655
  • 339
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 9 517
Не е само при теб.

Моля ви, кажете защо обявите са без цени

щото ще наддаваме за тях, само дето не видях, къде е наддаването  Mr. Green Close #Cussing out #2gunfire

аз май ще го напусна... жалко е, имаше толкова свестни потребители там, мъчно ми е  Cry

# 151
  • Мнения: 8 242
Ужас не ами ужас  ooooh!
Хубаво трили.. ама да бяха мислили  #Cussing out
То бива подигравка..  Rolling Eyes

# 152
  • Мнения: 3 927
Защо така, бе, хора......от август се каня да продавам няколко неща.......влизам в продавалника (за пръв път го ползвах тази пролет), гледам, ще го ремонтират - забранено пускането на обяви......съответно решавам да изчакам......чакам, чакам до 24-ти ноември, влизам, научавам се набързо на основните неща, пускам си обявите и - хоп, няколко дни след това всичко изчезва....имах запитвания на лс, как сега ще отговоря.....

Не гласувах за новата визия и ала-бала на продавалника, защото не бях свикнала с него и нямах конкретно мнение, но това което виждам в новия, няма нищо общо със стария....по-зле е

# 153
  • София
  • Мнения: 558
Най-тъпото е че мина толкова време, а никой не успя да направи нищо за това да може да се използва Продавалник - аз лично мога да влизам само когато съм на работа през нощта...  Sick
В момента за отварянето на една страница ми "отиват" около 5 минути  newsm11
За това преди време минах на друг....чудесен е, а и някои от старите мами са там! Joy За седмица продадох дрешки които си стояха в Продавалника повече от месец.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Много се надявам да е станала грешка и не това да е "новата платформа"Praynig

# 155
  • Мнения: 2 957
Единственото, което ми хареса е скоростта, но вече и нея я няма.

# 156
  • Мнения: 172
Абсолютна подигравка с труда на потребителите newsm11
И никой няма очи да се покаже и да отговори на всичките ни въпроси!
Възмутително просто!Нямам думи!Ако си мислите, че хората ще си правят труда пак да си качват обявите, много се лъжете #Cussing out

# 157
  • София
  • Мнения: 1 890
Скоростта ще е наред, защото няма да има толкова хора вече.  newsm47

# 158
  • Мнения: 21
  разгледах го и изобщо не ми харесва бях си набелязала няколко обяви но ги няма, няма ми и наблюдаваните обяви,определено старият сайт си беше по добър само да беше малко по бърз.

# 159
  • Мнения: 959
аз от 10 мин.се опитвам да влезна в профила си, ама нещо нестава  ooooh!

# 160
  • Мнения: 172
аз от 10 мин.се опитвам да влезна в профила си, ама нещо нестава  ooooh!
И аз петнайста минута очаквам включване да си вляза в профила, но не би ooooh!
Ама успея ли ще си изтрия и трите останали ми обяви и профила Mr. Green

# 161
  • Мнения: 39
prodavalnik.vmall.bg

тук вижте колко прилика има със старя продавалник но има само някои екстри- напр. като цъкнеш на профила на някой ти дава и оценките му до момента и май има доста потребители от стария ни продавалник само незнам дали няма пак намеса аукрото или просто докато беше спрян любимия ни сайт някой си го е копирал и малко модернизирал  Rolling Eyes

# 162
  • София
  • Мнения: 423
Добри новини!  Продавалник стартира с новата платформа понеделник, 29.11.2010. Доста се постарахме да създадем лесна, приятна и най-вече бърза платформа. Очакваме ви отново в сайта с обещанието, че петминутното чакане, за да добавим обява ще остане зад гърба ни     Hug
Смешна работа  Sick

# 163
  • Мнения: 172
Добри новини!  Продавалник стартира с новата платформа понеделник, 29.11.2010. Доста се постарахме да създадем лесна, приятна и най-вече бърза платформа. Очакваме ви отново в сайта с обещанието, че петминутното чакане, за да добавим обява ще остане зад гърба ни     Hug
Смешна работа  Sick
Слабо казано!
Сайта забива и нищо не се отваря!Не само, че не можеш да качиш обява, а и не можеш да изтриеш нищо!

# 164
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Какво качване на обяви????????????
Аз не мога да вляза Joy Joy Joy Joy Joy
Вие искате да продавате..................

Общи условия

Активация на акаунт