в коя седмица се разбира пола на бебето

  • 10 182
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
на 3Д в коя седмица съъс сигурност се разбира пола на бебето?

# 1
  • Мнения: 4 582
зависи от доктора - дали може да види , иначе още от 4м започват да прогнозирят , но няма 100 % всичко можело да е там така ми обясни моято докторка

# 2
  • София
  • Мнения: 39 747
На мен ми казаха в 5тия месец.

# 3
  • Мнения: 498
До колкото аз знам около 20 седмица се вижда....но някои доктори го виждат и по-раничко:)зависи от опита и от ехографа явно.

# 4
  • Мнения: 934
Не съм ходила на 3Д но на мен още в 16 седмица ми казаха просто имам къмет че бебка непрекъсното седи,така че да могат да я видят всеки път когато ходиме на УЗИ. Иначе понякога не може да се види до последно със сигурност и  да се гарантира. Най-сигурно е чак когато родиш:)))

# 5
# 6
  • Мнения: 2 000
В 5-ия месец на-рано, но с напредване на месеците все по-добре може да се определи пола. Но често има и изненади при раждането  Laughing

# 7
  • Мнения: 316
Още в четвърти месец е възможно, стига бебето да е в подходящата поза Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 478
Мен ще ме гледат в 18 седмица, предполагам би трябвало тогава да се види добре, защото ми се полага само един ултразвук иначе не биха ме извикали тогава.

# 9
  • Мнения: X
На мен ми го казаха в 22ра. Ниакои момичета от януарскиа форум си го знаеха от предишниа месец, а други още не го знаиат. Зависи от положението на бебето, може би малко и от лекаря, разбира се, но наи-вече от положението.

# 10
  • Мнения: 361
Днес пак се опитахме да разберем Rolling Eyes доки каза ,че е мома ,но не е сигурен

# 11
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
за първи път още в 12г.с ми казаха момче, преди седмица в 36г.с - също, скоро ще разбера дали е вярно

# 12
  • Мнения: 2 381

Zdraveyte na vsi4ki!! ;-)Az sum v 29 g.s.Do sega moqt ginekolog ne moja da vidi pola na beb4eto mi. newsm78No, utre sum na konsultaciq i se nadqvam tozi put da uspee!Nqmam turpenie da uznaq!

# 13
  • Мнения: 6 472
Видя се в 19 г.с Grinning И познаха Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 259
На нас ни казаха в 5-тия месец,че ще е момиче.Преди една седмица видяхме пишка Blush

Общи условия

Активация на акаунт