Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Хранене с млека за кърмачета, захранване
Съвети и информация, свързана с храненето с млека за кърмачета и захранването.
1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 89 отговора
Тези важни и ценни неща винаги могат да се набавят от друго място  Very Happy
Цитирай

Ами по принцип няма лошо,всеки си преценя.Ама ако едно дете не яде всичко,в детската градина ще си стои гладно(или в училище).
Цитирай

Тези важни и ценни неща винаги могат да се набавят от друго място  Very Happy

Зависи. За един развиващ се организъм не е съвсем така.
Цитирай

Кой е казал, че тези неща няма да му се предложат докато дойде време за градина или училище? И ако не ги хареса - какво? Трябва да го тъпчем насила ли, само защото и в ДГ ще му ги предлагат?

Тези важни и ценни неща винаги могат да се набавят от друго място  Very Happy

Зависи. За един развиващ се организъм не е съвсем така.
Дай ми пример кое от телешкото и рибата не може да се открие в друга храна?
« Последна редакция: Вт., 03 Авг. 2010, 14:52 от AnMary »
Цитирай

Аманита, нещо смесваш нещата  Wink Отговорих ти на това:

Който иска може да захранва и до 3 години, какво лошо?

а не за рибата и телешкото. Освен това рибата е уникален продукт и другаде не знам да се намират нейните съставки. Както и да е  Peace Който иска може да захранва и до гимназията  Very Happy
Цитирай

Именно. Всеки си носи последствията от своите решения. Кои сме ние да съдим  Very Happy
Цитирай

И най-големият светец богу не е драг, казали старите хора.
Та така и със захранването.
Последствия?Тогава щяхме да се затрием като нация и половината свят също.
Цитирай

свинско след година и половина, след 6тия месе4 редувах пилешко с телешко. Риба след годинка и нещо- просто не я искаше по- рано- сега оба4е много оби4а риба, може да яде всеки ден, 4е и на закуска Rolling Eyes
Такива неща като заешко, пуешко- сьм давала рядко.
Аз си готвех и от време на време Ган4ев и Овко
Цитирай

По съвета на педиатърката рибата въведохме след 1 година, въпреки, че не проявяваше алергия към храни, а телешкото доколкото си спомням около осмия месец
Цитирай

Телешко и бяла риба - в началото на деветия месец. По-тлъстите риби - след годинка.
Цитирай

Телешко дадох когато малкия беше на 7 месеца, дали пък не бяха 8 newsm78, риба - малко след като стана на годинка.
Цитирай

Телешко опита на 10м и половина, риба малко по-късно, но изобщо не и хареса, опита още веднъж и пак я изплю и повече не съм пробвала. Мисля, че риба изобщо няма да яде, тъй като и аз не обичам и не ям риба!
Цитирай

Телешко яде от края на 8-ия месец. Риба още не съм въвела. Може би следващия месец
Цитирай

Телшкото го въведох на 8 месеца и половина, а риба съм давала веднъж преди седмица някъде.
Цитирай

Колкото повече се вманиачавате, толково по-кекеви са децата!!! На буркана Ганчев си пише -след 6 месец започнах с месо и тогава телешко-много го обича Peaceи хек съм давала-хапва Laughing
Цитирай

30-44 от 89 отговора