«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

’ранене с млека за кърмачета, захранване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 89 отговора

¬идин

ћнени€: 4 748
“ези важни и ценни неща винаги могат да се набав€т от друго м€сто  Very Happy
÷итирай

димитровград

ћнени€: 1 794
јми по принцип н€ма лошо,всеки си прецен€.јма ако едно дете не €де всичко,в детската градина ще си стои гладно(или в училище).
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 504
“ези важни и ценни неща винаги могат да се набав€т от друго м€сто  Very Happy

«ависи. «а един развиващ се организъм не е съвсем така.
÷итирай

¬идин

ой е казал, че тези неща н€ма да му се предложат докато дойде време за градина или училище? » ако не ги хареса - какво? “р€бва да го тъпчем насила ли, само защото и в ƒ√ ще му ги предлагат?

“ези важни и ценни неща винаги могат да се набав€т от друго м€сто  Very Happy

«ависи. «а един развиващ се организъм не е съвсем така.
ƒай ми пример кое от телешкото и рибата не може да се открие в друга храна?
« ѕоследна редакци€: вт, 03 авг 2010, 14:52 от AnMary »
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 504
јманита, нещо смесваш нещата  Wink ќтговорих ти на това:

ойто иска може да захранва и до 3 години, какво лошо?

а не за рибата и телешкото. ќсвен това рибата е уникален продукт и другаде не знам да се намират нейните съставки.  акто и да е  Peace  ойто иска може да захранва и до гимнази€та  Very Happy
÷итирай

¬идин

»менно. ¬секи си носи последстви€та от своите решени€.  ои сме ние да съдим  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 9 816
» най-големи€т светец богу не е драг, казали старите хора.
“а така и със захранването.
ѕоследстви€?“огава щ€хме да се затрием като наци€ и половината св€т също.
÷итирай

—ф

ћнени€: 258
свинско след година и половина, след 6ти€ месе4 редувах пилешко с телешко. –иба след годинка и нещо- просто не € искаше по- рано- сега оба4е много оби4а риба, може да €де всеки ден, 4е и на закуска Rolling Eyes
“акива неща като заешко, пуешко- сьм давала р€дко.
јз си готвех и от време на време √ан4ев и ќвко
÷итирай

ћнени€: 73
ѕо съвета на педиатърката рибата въведохме след 1 година, въпреки, че не про€в€ваше алерги€ към храни, а телешкото доколкото си спомн€м около осми€ месец
÷итирай

ћнени€: 138
“елешко и б€ла риба - в началото на девети€ месец. ѕо-тлъстите риби - след годинка.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 456
“елешко дадох когато малки€ беше на 7 месеца, дали пък не б€ха 8 newsm78, риба - малко след като стана на годинка.
÷итирай

ћнени€: 1 426
“елешко опита на 10м и половина, риба малко по-късно, но изобщо не и хареса, опита още веднъж и пак € изплю и повече не съм пробвала. ћисл€, че риба изобщо н€ма да €де, тъй като и аз не обичам и не €м риба!
÷итирай

Plovdiv

ћнени€: 109
“елешко €де от кра€ на 8-и€ месец. –иба още не съм въвела. ћоже би следващи€ месец
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 308
“елшкото го въведох на 8 месеца и половина, а риба съм давала веднъж преди седмица н€къде.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 84
 олкото повече се вманиачавате, толково по-кекеви са децата!!! Ќа буркана √анчев си пише -след 6 месец започнах с месо и тогава телешко-много го обича Peaceи хек съм давала-хапва Laughing
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 89 отговора