Бунгала Синя Лагуна - Ахтопол

  • 9 989
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 254
Бих искала да споделя възмущението си...
Става въпрос за ето тези бунгала http://www.ahtopolsinialaguna.com/

Всъщност имам впечатления от тях само то разговор по телефона и ако някой има добри впечатления от посещение там, ще е добре да сподели.

Проблема е следния: ще сме две семейства с децата. Ние сме с едно дете на 4 и половина, те са с две деца  - на 3 и половина и бебе на 6 месеца.
При подробния ми разпит по телефона собственика се държа изключително нелюбезно, грубо и остро. Цените на легло са 15 лв за възрастен, 5 лв за дете и, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - 3 лв за бебето, защото и то ползвало вода... От двуседмичното ми проучване и разпитване по бунгала къде ли не ми направи впечатление, че на места деца до 5 г се настаняват безплатно, а за бебета никой не споменава никаква такса.
Попитах дали можем да разчитаме на отстъпка при положение, че ангажираме две бунгала за 10 дни и бях категорично отрязана...

Това е. Исках да споделя. Иначе свободни бунгала имаше  Laughing

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 501
Била съм там ,изкарахме 1 нощ само,защото се наложи да се приберем.Според мен цената е доста висока за предлаганото,мизерничко е.Няма никаква зеленина,прах и кал.Когато ходихме малкия беше на 2 години и ни взеха пари и за него,не си спомням точно колко.Както знаем навсякъде децата са безплатно,дори и на ол инклузив.Нямаше свободно двойно бунгало,бяха пълни,наложи се да ни настанят в апартамент за  2-3 дена ,докато се освободи ,но ние така и не дочакахме да ни местят.Върнаха ни само парите за предплатената двойна стая,другите казаха ,че не могат да ни ги върнат.
Единствения плюс е ,че са много близо до плажа,но аз лично не бих стъпила там повече.

# 2
  • Мнения: 0
 ooooh! ooooh! ooooh!ДА тези бунгалца са доста мизернички и скъпички. Влагата и мръсотията в тях е голяма. Дори за малки деца под 1 год се плаща отделно по 3 лв. Ние бяхме компания от 12 човека и категорично няма да стъпим в Синята Лагуна отново.

Общи условия

Активация на акаунт