Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте!
Бременна съм в 33г.с.При последната консултация лекарката ми каза,че бебето тежи около 2кг.
Интересува ме,по колко грама седмично (горе-долу) ще качва мъничето оттук нататък!
Благодаря предварително Smile !
Цитирай

Sofia

Ti imash grubo oshte 7 sedmitsi, koeto oznachava okolo mesets i polovina. Tova e vremeto, v koeto bebo naddava nai-mnogo i nai-burzo. Ot druga strana obache, okoloplodnata technost namaliava, zashtoto niama miasto za neia i neshtata gore-dolu se kompensirat. Az naddadoh niakade 3 kg za poslenia mesets i polovina.
Цитирай

UK, Harlow/София

И на мен в 34-та седмица ми каза,че е около 2кг.Стори ми се малко,но било нормално-тепарва щяло да започне да расте.
Цитирай
Здравей!
От тук нататък до раждането, мъничето ти ще качва средно по 200г. на седмица докато стигне до около 3,3 кг. Разбира се това е строго индивидуално, може бебето ти да достигне по-високо тегло, а може и малко по-ниско.Но щом сега е около 2кг. май ще си имаш по-голямо бебче Very Happy
Цитирай

Plovdiv

Здравей,

Аз в съм в 31г.с и в понеделник ми казаха, че бебка е 2225г.
А нормалното за 31г.с  e 1600г.  Теглото й е като за 34г.с
Така че вашите 2кг в 33г.с са си съвсем нормални. А за наддаването - 200г на седмица.  
Но разбира се тези изчисления са доста относителни.
Цитирай

ВАРНА

Цитат на: Lili_a
Здравей!
От тук нататък до раждането, мъничето ти ще качва средно по 200г. на седмица.
ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО  Thumbs Up .ОТТУК НАТАТЪК БЕБЕЧО САМО ЩЕ ПЪЛНЕЕ.НА  МЕН В 33 Г.С МИ СПОМЕНАХА НЕЩО ЗА 2500 .ТАКА ,ЧЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ. ВСИЧКО Е НАРЕД. :eating:
Цитирай

Sofia

Благодаря за отговорите Smile !
Леко бременеене!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.