«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора

—офи€

ћнени€: 1 525
«дравейте! “ърс€, търс€ тема за това, както и в сайта на ћ¬–, но засега не открвиам - мол€ кажете ми какво тр€бва да се носи в районното когато се подава молба за международен паспорт на непълноленто дете? Ќаправо може ако знаете н€кой линк с това инфо да дадете. ѕ–едварително благодар€!  bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 128
јкт за раждане, снимки на детето, двамата родители и техните лични карти.
ѕрисъствието и на двамата родители е задължително, за да се подпишат , че са съгласни да се издаде паспорт на детето. Ќа м€сто там се попълва формул€ра.
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

ћнени€: 27 499
Eто две  теми Hug

акво тр€бва за да извад€ паспорт на бебето
¬адене на паспорт на бебе

«а бебета са, но ще ти свърши работа  Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 525
благодар€, но в сайта на мвр Ќ≈ пише нищо за удостоверение за посто€нен адрес, нито пък за копие от граждански брак?????
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

Ќе са необходими, не се изискват. “е имат данните си в системата, достатъчни са личните ви карти.  Smile
÷итирай

Ѕ√ - —офи€

ћнени€: 7 665
» снимки не се искат, всички вече се снимат там.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 574
благодар€, но в сайта на мвр Ќ≈ пише нищо за удостоверение за посто€нен адрес, нито пък за копие от граждански брак?????
ќнзи ден подадохме документи за паспорт на дъщер€ ми /4 г./. »скаха:
1. јкт за раждане - оригинала го вид€ха, а поискаха копие;
2. «а€вление за посто€нен адрес;
3. ѕрисъствие на двамата родители + лични карти за справка;
4.  витанци€ за платена такса;
5. «а€вление, което се попълва на м€сто;
6. —нимка  - на м€сто.
÷итирай

ћнени€: 497
“очно така, когато за първи път се вади документ за самоличност на непълнолетен (без занение дали е паспорт или е лична карта, ко€то сега се вади при навършване на 14г.) задължително искат за€вление за посто€нен адрес. —леващи€т път-след 5 години, когато вадите следващи€ паспорт вече не искат, стига да н€ма пром€на в адреса де... «а€влението за посто€нен адрес се вади от общината, но самото за€вление тр€бва да си го купите предварително (много тъпо) от книжарница-обикновено в най-близката до общината има. ¬ него много внимавайте да попълните пълни€ адрес-ул., номер, блок, етаж, апартамент, абе всичко. “ук, в общината е достатъчен едини€ родител. Ќай-често се изпуска етажа, а после в районното се за€ждат за това и може дори да ви върнат отново в общината заради това, така че бъдете внимателни.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 139
» друго да допълн€ - добре е детето да е на един адрес с майката, това в случай че по различни причини сте на различни адреси регистрирани. —лед подаването на документите, полицай идва на ваши€т адрес, и разпитва съседи дали там живее такова дете.
ј по-горното го написах по повод на това, че когато раждах първото си дете б€х по лична карта на един адрес, съответно детето е записано на него; а за второто си б€х сменила адреса, и малката на друг адрес. ѕо препоръка на служителката, събрахме двете деца с баща им на един адрес, реални€т на който живеем  Laughing
÷итирай

Ѕ√ - —офи€

ћнени€: 7 665
Ќе са ни искали за€вление за посто€нен адрес и не са идвали да провер€ват има ли деца на адреса. Ќе биха и намерили деца на този адрес, ние и 4-римата имаме различен посто€нен и насто€щ адрес, живеем по насто€щ.

огато детето се роди то се записва на адреса на майка си по това време. јко до издаването на паспорта адреса на майката не е промен€н, не искат този документ, ако обаче е, тогава се иска бланката за детето за да е €сно къде живее то в крайна сметка
÷итирай

Ѕелги€/—офи€

» на мен не са ми искали, нито са ни провер€вали (май в провинци€та често провер€ват, но в —офи€ не).
÷итирай

Varna

ћнени€: 63
—амо да допълн€ ,че за детски паспорт н€ма бърза или експресна поъчка.—рока е един мес.(поне преди 2 години беше така)
“ези които бързат да го имат в предвид и да провер€т.
÷итирай

Nitra, Slovakia

ћнени€: 575
≈то и при нас как протече:

ќнзи ден подадохме документи за паспорт на дъщер€ ми /4 г./. »скаха:
1. јкт за раждане - оригинала го вид€ха, а поискаха копие;  Peace
2. «а€вление за посто€нен адрес; - Ќе беше необходимо, само ако има пром€на в адреса
3. ѕрисъствие на двамата родители + лични карти за справка; - ѕри невъзможност за присъствие на едини€ от родителите - пълномощно от отсъстващи€, че е съгласен присъстващи€ родител да подаде за€вление за паспорт. ƒа не се бърка с ƒеклараци€та за напускане на страната!
4.  витанци€ за платена такса;
5. «а€вление, което се попълва на м€сто;
6. —нимка  - на м€сто.
÷итирай

ћнени€: 1 931
ƒвамата родители с лична карта или едини€т с пълномощно от други€т.
јкт за раждане с копие - копието остава там.
«а€вление за посто€нен адрес, взеха го и остана там.
 витанци€ за платена такса - «а 1-ви паспорт е 11лв. а за следващ е 22лв
“ам дават за€вление, поплва се на м€сто и после търсихмее квартални€т да се подпише, че данните са така.
—нимат си там на м€сто.
јз носех решението от съда за да се докаже, че като в акта им за раждане съм с една фамили€, оа личната ми карта с друга, съм си се аз - един човек е. ћоже и да се извади документ за идентичност на имената, но не съм вадила. Ќо не ми взеха копие от решението от съда.
÷итирай

ћнени€: 5
 спе4елих дело за лишаване на родителски права с този документ мога ли да  изкарам задграни4ен паспорт на децата ми и да напусна страната
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора