Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Някои от вас знаят историята на нашата двойка, но за всеки случай ще припомня, защото аз не мога да забравя - юли 2004 диагностициран тератокарцином /тумор/ на десен тестис, орхиектомия /премахване/, три курса химиотерапия, регулярни скенер абдомен, рентген бял дроб, ехография скротум, туморни маркери и най-вече притеснения.
Та ... бременна съм. 8 седмици и 4 дена. 11 месеца след последния курс химиотерапия, без спермограма, без стимулация. Чудото се случи и на нас!
Не мога да ви опиша какво вълнение и какъв трепет беше след първия тест, защото никой не очакваше такова нещо. И толкова скоро. Тодор просто не е на себе си, прие го - не мога да ви го опиша как...
Потвърждение на резултата - 9 октомври, в Торакс. Сърдечна дейност и развитие - има такава, 1, 83 см., потвърдено на 29 октомври, пак там. Има и снимки, и запис на касета. Това е от мен засега. newsm51
Има и още някой, който иска да ви се похвали...
Цитирай

София

Ааааааайде и аз ще се похваля  Laughing
Мииии и аз като Лекси... към бременния отбор се присъединявам.  Laughing

Общо взето потвърждавам тезата, че се получава точно когато най-малко го очакваш. Точно в месеца, когато почина свекър ми е станало... Нито ни е било до кекс, нито до температури и овулации... Та така...
В средата на седма седмица съм... Нямам никакви оплаквания, с изключение на високо кръвно миналата седмица, но вече съм ок. Направих сумати изследвания. Миналия понеделник видях тупкащото сърчице. Щях да припадна от кеф. Последните 2-3 седмици ми бяха като мъгла... Чакане, притеснение, мисли, мисли... То и затова сигурно кръвното ми е хвръкнало така... Но сега вече съм добре.

Стис палците и занапред всичко да е наред с мен и Лекси... И влачим краката яко, да знаете...
Цитирай

Пазарджик

Е-е,ама стахотни новини,тук!Да сте живи и здрави и да имате най-сладките и здрави бебчета! newsm51 newsm18 newsm42
Цитирай

love001    love001    по една целувка и за двете Smile  Hug Hug Hug

Най - чудесната новина за деня  smile3501 smile3501 smile3501 Браво момичета  Laughing Very Happy Laughing

Пожелавам и на двете най- леката бременност и по едно здраво и сладко бебешорче Smile Smile Smile

ЧЕСТИТООООООООООО милички Smile Smile Smile 

така много се радам, че чак ми се насълзиха очите от щастие при такиви новини - настръхнах  Laughing Very Happy Laughing Very Happy Love Love Love
Цитирай

Враца

Честито Лекси и Тинтири!!!!
Лека бременност и сладки бебоци. Много се радвам за вас двечките, нали си знаете!

bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Честитооооооооо!  bouquet
Заслужавате го момичета, особено след толкова ходене по мъките!  Hug
Желая ви лека бременност и сладки бебоци!
И да повлечете крак, ей!
Цитирай

Пловдив

Прегръщам ви много силно и двете!
Нямам думи да изразя огромната си радост от тези две прекрасни новини! Но вие си знаете колко се радвам за вас. Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност! Да изживеете пълноценно тези прекрасни 9 месеца от живота си и най-накрая да посрещнете в живота си толкова дълго чаканите съкровища! По-голямо щастие от това-здраве му кажи!
Очите ми са пълни със сълзи от радост и думите ми бягат. От цялото си сърце ви пожелавам огромно щастие и безгранична любов!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Някъде там...

Честито и на двете! Лека бременност и здрави и сладки бебчета ви желая!   bouquet
Цитирай

в Австрийско...

newsm51Честитоооо и на дветеnewsm51

Сега раzбрах zаЩо темата е 2в1, а аz неЩо друго си помислих отначало.  smile3521

Стахотно начало на седмичката!
Лека бременност  preggo и сладки бебчета и на двете  smile3504
Цитирай

София

Ихааааааааааа, момичета! Много, много се радвам за вас!
Настръхнах докато четях!
Този форум има нужда от такива новини.
Желая ви да е без проблеми през всичкото време до края и здрави бебоци на финала!
Цитирай

На пода

Я, каква прекрасна новина! Даже не една, а две! Very Happy

Честито момичета! Много се радвам за вас! Желая ви лека бременост и по едно здраво бебе и на двете! А чудесата наистина стават когато никой не ги чака.

И дано хубавите новини в тоя форум да се увеличават в същата прогресия и следващия път да четем тема 4 в 1!
Цитирай

София

Браво, Новалекса и Тинтири!
Много късмет Laughing
Цитирай

Поздравления и от мен. Този форум има нужда от такива новини Smile
Лека и безпроблемна бременност пожелавам и на двете ви Smile
Цитирай

Стара Загора

Браво Браво Браво и на двете   bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам за вас и ви пожелавам от все сърце лека и безпроблемна бременост  bouquet
Цитирай

Sofia

И аз не мога да изразя колко се радвам  и за двечките .....
Много лека , безпроблемна и красива бременност ви желая мили момичета  Hug Love!
И здрави бебчета на финала !

ПРОСТО СТРАХОТНО  Very Happy Cool!!!!!!!!
Благодаря ви за радостта , която ми доставихте !!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора