Аз ли не съм с всичкия или моя се е.........

  • 4 606
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
А сетих се ще му врътна един  smile3508стриптиз newsm48.Чисто гола само по жартиери и с едно палто дълго с косъм отгоре ще си сложа.А не да му доказвам каква домакиня съм newsm64Ще изненадам противника в гръб af.Е те това ще му спретна,музика ще пусна па ако не му харесва да не гледа.  love001  love001
За това ти пиша до сега! Здраво настъпи без да има възможност за вариации и да видиш каво ще последва. newsm48


Да ама има един проблем.Няма на кой да оставя малкия newsm30.Ще трябва да ми Асистира newsm47
Приспиваш малкия и молиш таткото да изчака малко, защото имаш да му казваш нещо. Вярно няма да го посрешнеш с жартиерите веднага, но ще се приготвиш после. newsm48
Нашия дребо като няма кой да го гледа винаги му намираме цаката. Като малък по-лесно се лъжеше, сега се усеща, но и ние ставаме по-изобретателни. smile3521

# 46
  • Мнения: 2 863
Много внимателно си чета.аз.. разбрах за диабета, ама качествено това не променя нещата за мен. Е, да допуснем, че иска, но не може... теб това устройва ли те? ти си млада... какво, героично ще се откажеш от секс и интимност понеже го обичаш и искаш да си с него??? Или ще стоиш в това положение нито с връзка нито без???И не знам защо, ама все ме гложди това как баш като си родила е бил с "онази" другата, сега я няма, няма си друга, болен е и нещо все покрай теб стои....ми ще не стоя при теб като си била сама...е това е случай, в който и мен ме хваща яд... общо взето прави впечателние, че той се движи по някаква негова си логика... ма нещо твойто място не ми е ясно... за туй и ти не ми се сърди, опитвам се само да помогна( то не, че е възможно де)само ти можеш да решиш, но спред мен ти отвътре си знаеш, че предстои да решаваш нещо, ма не ти се решава:))))
Просто такива неизчистени  отношения са голяма гадост... другото на лични....newsm51

# 47
  • Мнения: 473
Много внимателно си чета.аз.. разбрах за диабета, ама качествено това не променя нещата за мен. Е, да допуснем, че иска, но не може... теб това устройва ли те? ти си млада... какво, героично ще се откажеш от секс и интимност понеже го обичаш и искаш да си с него??? Или ще стоиш в това положение нито с връзка нито без???И не знам защо, ама все ме гложди това как баш като си родила е бил с "онази" другата, сега я няма, няма си друга, болен е и нещо все покрай теб стои....ми ще не стоя при теб като си била сама...е това е случай, в който и мен ме хваща яд... общо взето прави впечателние, че той се движи по някаква негова си логика... ма нещо твойто място не ми е ясно... за туй и ти не ми се сърди, опитвам се само да помогна( то не, че е възможно де)само ти можеш да решиш, но спред мен ти отвътре си знаеш, че предстои да решаваш нещо, ма не ти се решава:))))
Просто такива неизчистени отношения са голяма гадост... другото на лични....newsm51



И не знам защо, ама все ме гложди това как баш като си родила е бил с "онази" другата, сега я няма, няма си друга, болен е и нещо все покрай теб стои....ми ще не стоя при теб като си била сама...е това е случай, в който и мен ме хваща яд.
Това не го разбрах newsm78

# 48
  • Мнения: 2 863
Ох, Тонка, много ме затрудняваш бе момиче.... Ми нали като си родила, ви оставил в къщи, а той отишал при оназ снежанка... и после я водил да си почива, че тя била разтроена.... та тогава като не си е стоял на д-то до вас където му е било мястото.... сега ми изглежда странно това дето хем е до вас, ма хем не ще с теб да е... не знам какво не разбираш.... само е ясно... че не ти харесва това дето го разбираш:))..... пий едно за здраве довечера и тва е.

# 49
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Jaly1 прочетох последния ти постинг 2 пъти да се убедя, че не съм го писала аз - честен кръст!
Четеш ми мислите и чувствата!

Тони, не мисля, че човека си струва! Казах ти и пак ще кажа - при всеки случай цялата ситуация е бита карта - затова събери си достойнството и не се залавяй с него заради малката!
Утре ако пак реши, че некое гадже негово има нужда от почивка? Пак сами в къщи?

# 50
  • Мнения: 2 863
Jaly1 прочетох последния ти постинг 2 пъти да се убедя, че не съм го писала аз - честен кръст!
Четеш ми мислите и чувствата!

Хм Simple Smile)) newsm78ми били сме сигурно сестри в някой предишен живот.... нали сродните души се прераждат на гроздове, та сигурно и ний така Joy

# 51
  • Мнения: X
.... при всеки случай цялата ситуация е бита карта - затова събери си достойнството и не се залавяй с него заради малката!
Утре ако пак реши, че некое гадже негово има нужда от почивка? Пак сами в къщи?
newsm10  202uu

# 52
  • Мнения: 1 425
Е и моето мнение по тази дълга тема:
Някой беше казал и аз съм на това мниние също: човек като се сблъака със сериозна болест и се замисля че е смъртен, става по добър и се замисля с какво ще го запомнят хората около него и е нормално  да отделя повече внимание на децата си, зашото те са това което ще остане след него.
Явно държи на детето според мен много, държи и на теб да си около него, но за повече не мога да преценя.
Сложна ситуация.
Според мен е свикнал да контролира всичко около себе си и сега когато организма "не му се подчинява" търси опора в теб и в детето си.
Но и нещата който ти е казал са верни. Диабета не е най-лошото което може да се лучи, но е кофти болест. А и голямата разлика във възрастта ... Човека явно не обича да го виждат слаб, а може и съвестта да го гризе малко за едно време, а сега ако се съберете ще трябва да разчита на теб (донякъде). Ако има проблеми с потентността (макар че аз не знам дали диабета има такива ефекти) това също е проблем. Да се събира с млада и хубава жена при положение, че не може да я задоволи не си е работа. Не знам ти колко можеш да издържиш така, ама всеки си има нужди. Явно мисли че дори и да е с теб, ще си намериш друг, поне за леглото(което пак никак няма да му хареса), а може и да го оставиш. Както е болен, ако сега се съберете, а после ти си тръгнеш с друг и го оставиш - това ще е супер гадно за него. А за теб предполагам ще е трудно да си с мъж които ти е само приятел и не става за в леглото.
Решението е за теб - ако мислиш че може да сте заедно, ще можеш да "траеш" дори и да правите секс по-рядко или пък никак - ами кажи му го. Кажи че искаш мъжка подкрепа около себе си, кажи му че секса не е най важен. Покани го някоя вечер да остане у вас. Пък пробвай да си го прелъстиш, няма да те уча аз как, това си е женска работа, макар че пък ако изобщо не става "малкия" може и по-зле да стане.
Ама наистина трябва ти да решиш можеш ли така да живееш ако се съгласи да сте заедно.
От една страна човека явно си обича детето, може и към теб да изпитва нещо, но да иска да те държи настрана като мисли че такава връзка е обречена, грижи се за теб и на теб ти харесва да ти помага.
От друга страна, ако се съберете заедно ще има доста проблеми, секса не на последно място. А и старите неща дето не знам дали си му ги простила. А може и найстина да не те желае вече като жена, знам ли.
Много объркано се получи, дано да има някаква полза.
Бе не знам. Как ги забърквате такива неща...

# 53
  • Мнения: 197
От всичко, което прочетох по темата, а и от предишните ти постинги, стигам до извода, че чисто и просто ТОЙ НЕ ТЕ ОБИЧА.

А и ти не си се изказвала много любящо за него в предишните си писаници... newsm78

Къде е истината?

Не ти трябва съвет, а ти липсва внимание.

Освен това доста си противоречиш във всички мнения, които си писала досега.

# 54
  • Мнения: X
Не ти трябва съвет, а ти липсва внимание.
Да, и аз така мисля. Не само за нея, а и за себе си.
Въпросът е, че нямаш близък духовно човек - друг - и затова /според мен/ си се хванала така за него. По себе си съдя. Ако се влюбиш и си намериш другарче в живота, ще видиш че тои не е важен за теб. Просто сега няма друг.

# 55
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ох, сложна работа това с влюбването и намирането на (ново) другарче, ако преди това си бил с друг човек по начин, по който той е оставил такъв отпечатък в живота ти, че - искаш или не - дава отражение на всичко останало. Като си се 'опарил' веднъж следващия път подсъзнателно гледаш по-внимателно, търсиш кусури там, където ги няма, преценяваш, анализираш - колкото и да ти се е 'завъртяла' главата, това го правиш някак инстинктивно. После, също така неволно, идва моментът на сравнение с бившия. Вече има някаква летва, която новият човек или прескача, или не. Има и друг момент - всички гледаме от собствената си камбанария и понякога изобщо не си даваме сметка, че всички тези терзания и сравнения този нов човек отсреща ги усеща и му се отразяват по начин, който би могъл да съсипе всичко. Ужасно е за един мъж да живее в сянката на бившия - колкото и жената външно да не показва, че сравнява, той се чувства неуверен, защото не знае точно какво трябва да надскочи, какво точно трябва да направи, за да се почувства тя сигурна - точно на борба с вятърни мелници прилича. На мене именно това ми провали два опита за нови връзки и не, че не бяха свестни мъжете, но отделно от разминаванията в житейските ни виждания вече така бях вдигнала летвата, че и Стефка Костадинова трудно би я прескочила Laughing. Има и друго - ние тук в един момент се превръщаме в самостоятелни бойни единици, за които става въпрос на чест (а и оцеляване) да преодолеят всички проблеми, с които се сблъскват. Повечето от вас отглеждат сами децата си и колкото и да им е трудно се справят добре. Аз нямам дете, но къде по неволя, къде по собствено желание съм се нагърбила и се справям с толкова мъжки дейности, че повечето хора, без значение мъже или жени като чуят и се плашат. Това също дава отражение върху една нова връзка - или мъжът, дори свестен, почва да се чувства непълноценен и му се мачка самочувствието, или пък привличаме мъже тип 'плазмодий', които решават, че е много удобно така да живеят на чужд гръб - задължително поне по един такъв в определен момент от живота се завърта (справка - другата тема на Тонката, а и още примери с мои приятелки мога да дам).

Тонка, не знам, и твоята летва е доста високо вдигната. Като отчета факта, че човекът не ти е и безразличен, си мисля, че трябва да опитате по някакъв начин отново. Дори и да започнеш нова връзка, той пак ще присъства в живота ви с детето, няма да се откаже да го вижда, теб респ., а това на нов човек идея нямам как ще се отрази. Аз я издържам бившата жена на скъпия да ми звъни в къщи (и тая сутрин звъня), когато й трябват пари, водя от време на време децата на тренировки, карам ги до тях и т.н., обаче това е друго - за един мъж, необремемен с подобни 'екстри' в отношенията май би дошло в повече. Отделно твоят човек е от типа, дето не цепят басма - казва си директно в очите всичко, което му е в главата. Не е ясно до какви взривоопасни ситуации може да се стигне в един момент, ако подхванеш връзка с някой друг.

Как да опитате отново обаче? То сложно това, защото малко ми напомня моята ситуация със скъпия - колкото и да се опитвахме да избягаме един от друг в определени моменти, на практика май никога не сме се разделяли. Едно е сигурно - така с директни питания 'Интересувам ли те като жена' и подобни няма да се получи, ясно е той какво ще ти отговори - дори и да мисли различно, от единия инат да отстоява някакво решение, което е взел няма да го каже. Така или иначе той се обажда, идва да ви вижда, урежда разни неща, ходите насам-натам - използвай това, за да му внушиш, че не ти е безразлично, ако се оплаква от болестта - окуражавай го, че не е толкова страшно, рови из Интернет по темата за разни новости, ако трябва с докторите говори и виж там какви са вариантите. Не задълбавай много в сериозни разговори, явно и при него не е това начина, индиректно подхождай, чрез разни такива дребни наглед неща да му внушиш, че може да се чувства сигурен с теб. Колкото до липсата на секс - той няма да каже каква е точно причината, трябва да я разбереш сама. Сори за езика, ама ако е продиктувана само от страха да не се изложи - има виагра измислена за тая цел - само трябва да провериш да не му е противопоказна Laughing. Иначе и стриптийза няма да има никакъв ефект, той ако не е уверен в себе си най-много да те попита 'Какви са тия циркове, дето ги разиграваш сега?' и има да плачеш после тука от яд и безсилие Confused. А че не си му безразлична - не си, ако беше така - да си е хванал дърмите още преди да се е родило детето и дим да го няма, примери за такива изпълнения бол. По мое мнение поведението му в момента, а и преди това е един вид начин да те накаже, че си взела решение да задържиш детето, независимо от неговото мнение; определено е човек, който е свикнал да държи нещата под контрол, а тогава се е почувствал заплашен, че този контрол му се изплъзва.

Може и да не давам правилен съвет, аз съм си такава - във всеки камък търся нешлифован диамант - някой път го намирам, друг път се разиграва сценария 'с моите камъни по моята глава'; но съм категорична, че ако поне не опиташ, ще се чувстваш после така, сякаш си пропуснала да направиш нещо много важно и то по своя вина. Няма да те лъжа, че ще е лесно - ще има моменти, в които ще имаш чувството, че си се изправила пред една стена и единственият инструмент за разбиване ще е собствената ти глава - точно тогава ще разбереш дали искаш да продължиш или да се откажеш.

Последна редакция: чт, 03 ное 2005, 10:47 от CTramell

# 56
  • Мнения: 473
Ох, сложна работа това с влюбването и намирането на (ново) другарче, ако преди това си бил с друг човек по начин, по който той е оставил такъв отпечатък в живота ти, че - искаш или не - дава отражение на всичко останало. Като си се 'опарил' веднъж следващия път подсъзнателно гледаш по-внимателно, търсиш кусури там, където ги няма, преценяваш, анализираш - колкото и да ти се е 'завъртяла' главата, това го правиш някак инстинктивно. После, също така неволно, идва моментът на сравнение с бившия. Вече има някаква летва, която новият човек или прескача, или не. Има и друг момент - всички гледаме от собствената си камбанария и понякога изобщо не си даваме сметка, че всички тези терзания и сравнения този нов човек отсреща ги усеща и му се отразяват по начин, който би могъл да съсипе всичко. Ужасно е за един мъж да живее в сянката на бившия - колкото и жената външно да не показва, че сравнява, той се чувства неуверен, защото не знае точно какво трябва да надскочи, какво точно трябва да направи, за да се почувства тя сигурна - точно на борба с вятърни мелници прилича. На мене именно това ми провали два опита за нови връзки и не, че не бяха свестни мъжете, но отделно от разминаванията в житейските ни виждания вече така бях вдигнала летвата, че и Стефка Костадинова трудно би я прескочила Laughing. Има и друго - ние тук в един момент се превръщаме в самостоятелни бойни единици, за които става въпрос на чест (а и оцеляване) да преодолеят всички проблеми, с които се сблъскват. Повечето от вас отглеждат сами децата си и колкото и да им е трудно се справят добре. Аз нямам дете, но къде по неволя, къде по собствено желание съм се нагърбила и се справям с толкова мъжки дейности, че повечето хора, без значение мъже или жени като чуят и се плашат. Това също дава отражение върху една нова връзка - или мъжът, дори свестен, почва да се чувства непълноценен и му се мачка самочувствието, или пък привличаме мъже тип 'плазмодий', които решават, че е много удобно така да живеят на чужд гръб - задължително поне по един такъв в определен момент от живота се завърта (справка - другата тема на Тонката, а и още примери с мои приятелки мога да дам).

Тонка, не знам, и твоята летва е доста високо вдигната. Като отчета факта, че човекът не ти е и безразличен, си мисля, че трябва да опитате по някакъв начин отново. Дори и да започнеш нова връзка, той пак ще присъства в живота ви с детето, няма да се откаже да го вижда, теб респ., а това на нов човек идея нямам как ще се отрази. Аз я издържам бившата жена на скъпия да ми звъни в къщи (и тая сутрин звъня), когато й трябват пари, водя от време на време децата на тренировки, карам ги до тях и т.н., обаче това е друго - за един мъж, необремемен с подобни 'екстри' в отношенията май би дошло в повече. Отделно твоят човек е от типа, дето не цепят басма - казва си директно в очите всичко, което му е в главата. Не е ясно до какви взривоопасни ситуации може да се стигне в един момент, ако подхванеш връзка с някой друг.

Как да опитате отново обаче? То сложно това, защото малко ми напомня моята ситуация със скъпия - колкото и да се опитвахме да избягаме един от друг в определени моменти, на практика май никога не сме се разделяли. Едно е сигурно - така с директни питания 'Интересувам ли те като жена' и подобни няма да се получи, ясно е той какво ще ти отговори - дори и да мисли различно, от единия инат да отстоява някакво решение, което е взел няма да го каже. Така или иначе той се обажда, идва да ви вижда, урежда разни неща, ходите насам-натам - използвай това, за да му внушиш, че не ти е безразлично, ако се оплаква от болестта - окуражавай го, че не е толкова страшно, рови из Интернет по темата за разни новости, ако трябва с докторите говори и виж там какви са вариантите. Не задълбавай много в сериозни разговори, явно и при него не е това начина, индиректно подхождай, чрез разни такива дребни наглед неща да му внушиш, че може да се чувства сигурен с теб. Колкото до липсата на секс - той няма да каже каква е точно причината, трябва да я разбереш сама. Сори за езика, ама ако е продиктувана само от страха да не се изложи - има виагра измислена за тая цел - само трябва да провериш да не му е противопоказна Laughing. Иначе и стриптийза няма да има никакъв ефект, той ако не е уверен в себе си най-много да те попита 'Какви са тия циркове, дето ги разиграваш сега?' и има да плачеш после тука от яд и безсилие Confused. А че не си му безразлична - не си, ако беше така - да си е хванал дърмите още преди да се е родило детето и дим да го няма, примери за такива изпълнения бол. По мое мнение поведението му в момента, а и преди това е един вид начин да те накаже, че си взела решение да задържиш детето, независимо от неговото мнение; определено е човек, който е свикнал да държи нещата под контрол, а тогава се е почувствал заплашен, че този контрол му се изплъзва.

Може и да не давам правилен съвет, аз съм си такава - във всеки камък търся нешлифован диамант - някой път го намирам, друг път се разиграва сценария 'с моите камъни по моята глава'; но съм категорична, че ако поне не опиташ, ще се чувстваш после така, сякаш си пропуснала да направиш нещо много важно и то по своя вина. Няма да те лъжа, че ще е лесно - ще има моменти, в които ще имаш чувството, че си се изправила пред една стена и единственият инструмент за разбиване ще е собствената ти глава - точно тогава ще разбереш дали искаш да продължиш или да се откажеш.



Много си права за всичко,той е точно това което ти казваш.Ме може той преди време да ми каже че няма да сме заедно а сега да се съберем.Много е горделив зодия Лъв.Той е най правия за всичко с него спор не може да водиш.Доколко виагра не става,хипертоник е.Отпада като вариянт.Снощи пак плаках от поредния опит за разговор.Думите му бяха"много си хубава ,харесваш ми не си ми безразлична но с теб немога да живея.Имаш всичко от мен но без с...с".Попитах го защо неможе да живееш с мен.Отговора му беше"защото немога,повече не ме питай".Няма причина а неможе,това не го разбирам.Даже ми каза че щял да си намери жена защото повече не издържал да живее като очелник.Аз неможах да го проумея,това неможе да стане поне докато съм тук в БГ.Казах му аз немога така да продължавам неможе да живеем в един град и аз утре да те видя с някоя как се държите за ръцете,през трупа ми.Нали винаги си ми казвал че за теб е важно как се чуствам аз да ли ми е добре или зле.И че искаш всичко да е наред с мен и тогава си спокоен.Затова ако ти го направиш това ще ме съсипеш,бих искала да се махна от Бг(даже му казах че съм кандидатствала в една програма за Австралия),и искам да не ми създава проблем а да ме пусне с детето да си замина а той да си живее живота тук.Така аз няма да го тормозя и той ще бъде спокоен.Той унемя на телефона,помълча малко и ми каза "ти какво искаш да ме стреснеш,само ме манипулираш с детето".не издържам повече,че той какво иска да си оставя детето пък аз да хукна.Аз бяз детето не мърдам никъде.Той ме побърка.Аз виждам такъв изход от ситуацията а той го намира за манипулация.НЕМОГА ПОВЕЧЕ ПОМОЩ  newsm17 newsm45

# 57
  • Мнения: 2 863
Тонка, ти не ми отговори снощи, ама аз пак ще те попитам...ти без секс готова ли си да живееш с него? Наистина ли смяташ, че ще може да се получи една такава връзка?  От друга страна никъде не казваш, той да те е спрял ти да си имаш някого или не е така????А  и най-накрая, ти защо не можеш да се откажеш от идеята да си с него, какво те спира??? да имате такива отношения като в момента си е голям лукс, искам да кажа, че той се грижи, по някакъв начин ви обича...но може би не може да ти даде повече... може би ако ти го приемеш това и се успокоиш, всички ще се чувствате по-добре????

# 58
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, добре де, като не ще да прави секс, каква жена ще си търси? Бавачка ли? Нещо има тука гнило - или има някакви сериозни причини, за да не може да живее с теб, които доста добре е укрил, за да не ги знаеш, или просто те манипулира. Не знам, ще мисля, но ми светна някаква лампа, нещо не е наред, само че - какво  newsm78.

А това да отидеш в Австралия няма да те отърве нито от мисли, нито от него. Даже допълнително ще се натовариш, защото разстоянието е огромно и нито той ще може да прехвърча всеки ден да ви вижда, нито ти ще можеш да си идваш често, в чужбина не е лесно, ти си свикнала на друг живот; а съвсем сама на края на света - не си е работа това. В момента ти е каша в главата, по-добре опитай друг вариант - ако не се лъжа нещо споменаваше за приятелка в Израел - ако имаш отпуска хващай детето и й отиди на гости за малко по-дълго време, така ще видиш какъв ще е ефектът за него. Но не поставяй нещата тип 'ти ме засегна и сега изчезвам в чужбина да си ближа раните', а кажи, че си се уморила, натоварила, дошло ти е в повече от работа и искаш да си починеш, приятелката ти те кани, искаш да видиш нови неща, да се разсееш и така. Тука малко заимствам от моя опит - аз така направих, когато моя човек беше съвсем затънал, а на мене вече ми се изплезваше езикът да мисля варианти и да му помагам - казах му 'Скапах се, уморих се, не можах да отида на море и тая година, приятелката ми иска да й помогна с карането като си затръгва да почва работа, заминавам за Швейцария за 1 седмица'. Ама не - ще ходя, няма да ходя - взела си решение и точка. Много ме беше страх да го оставя сам тука, не знаех какви глупости ще свърши, въртеше се тогава около него една безобразна персона, за която съм споменавала и в други теми, но отидох. Седях там почти цял месец и като се върнах - да видиш ефект. Той в оня период се беше отпуснал като дроб на ченгел и беше станал над 100 кила - като се върнах го заварих с едно 15 кг надолу, стегнал се, започнал пак да плува; намерил си нов съдружник (жив да е - много свястно момче!) и още от автобуса ме подхвана да ме водел с него да го преценя дали става. Аз - така #Crazy (я виж - значи можело, щом се наложело), казах 'Ми добре' и отидохме. Оттогава, да чукам на дърво, започнаха да му се оправят малко по малко нещата и изплува. С оная персона троших нерви малко по-дълго време, но това е друга тема, ти такъв проблем в момента, слава богу, нямаш. Но гледай и да не допуснеш, ако решиш, че ще спасяваш нещата с него.

# 59
  • Мнения: 197
Думите му бяха"много си хубава ,харесваш ми не си ми безразлична но с теб немога да живея.Имаш всичко от мен но без с...с".Попитах го защо неможе да живееш с мен.Отговора му беше"защото немога,повече не ме питай".Няма причина а неможе,това не го разбирам.Даже ми каза че щял да си намери жена защото повече не издържал да живее като очелник.

Търси си друга, защото не искал да живее като оТШелник, с теб не може да живее...
Какво още ти трябва да разбереш, че този мъж не те обича?

Не иска да ти каже в очите истината, ти пък не се сещаш. Нямало причина. Леле - мале. Къде търсиш под вола теле?

Алооо, спри да занимаваш форума с глупости.

Преди си пяла друга песен как го използваш, а в очите му се "мазниш", сега вече не можела да живее наш'та без него - баси. Спри се, прочети си излиянията.

Мяташ ни яко по върбите и състрадателните ти се вързват ли вързват.

И си оправи правописа. Ужасно боде очи, ама УЖАСНО. Sick

Общи условия

Активация на акаунт