Стар сериал който искате да гледате отново!

  • 257 919
  • 775
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 717
Сещам се и за един английски комедиен сериал, но и на него не помня името. Бяха мъж, жена и бащата на мъжа. Жената беше бременна, мъжът се казваше Ричард, а бащата беше някакъв пенсионер - ветеран от войната, който се проявяваше направо като един АЛФ - само правеше разни бели и им тровеше живота най-невинно.
Това не беше ли "Том, Дик и Хариет"? Спомням си го смътно, беше забавен.
Сетих се и за един детски английски сериал-"Тайният дневник на Ейдриън Моул", а също и за "Бенджи, Закс и звездният принц".

Точно той е! Много ти благодаря!  bouquet

Богат - Беден
Помните ли го -

мдааа... бях влюбена в Том. И после това се отрази на избора ми за име на детото...

И аз плаках за Катани. И после не гледах редовно Октопод-а

Можеш да си го изтеглиш оттук  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=153400&hit=1

Някой по-напред беше споменал "Птиците умират сами" - има го  тук http://elit-bg.com:2710/19708747df5d4c24103147ee5ad5d6ba/announce

# 46
  • Мнения: 6
Аз гледах наскоро "Седморката на Блейк", "Птиците умират сами"- не ми харесаха вече изобщо, а навремето умирах от нетърпение като ги излъчваха. А, и "Арабела" гледах скоро-хареса ми

# 47
  • Мнения: 0
Пак се включвам  Laughing

Щом може  и детски , искам поредицата на Братя грим едно време дето даваха - Червената шапчица , Белоснежка и Червенороска и т.н. , страхотни рисувани детски .
За сериал искам и Доктор Куин Лечителката , Мъж на много жени  Joy , Страсти  Heart Eyes Heart Eyes , Светлините на Маями  Wink

Има ли кой да ни чуе  Crazy

# 48
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Вие сте изброили доста заглавия, които събуждат носталгия по младостта  Heart Eyes

Но аз наскоро си намерих и си доставих удоволствие с един такъв мини сериал "стар, който искам да изгледам отново".
В ранните години на частните телевизии някъде бях попаднала на един тийн-сериал, в който ме впечатли Клеър Дейнс. Оттогава следя кариерата й ... и всъщност тя не е разочаровала очакванията ми. Чак после разбрах, че сериалът е сниман по времето и след "Малки жени" и че тя е спечелила Златен Глобус за тази роля на 15-16-годишна възраст... но да не се отклонявам.

Сериалът се казва "Моят така наречен живот" / My So-Called Life и 13-годишната ми племеница също се влюби в него, колкото и да е трудно да го разбрира без субтитри  Wink

Упс, забравих ли да спомена, че това е един от ранните филми на Джаред Лето - Mr. Nobody
И естествено там той е в ролята на обекта на въздишките Wink

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 01:37 от mia4ik

# 49
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Да се разпиша с едно заглавие: "Савана"

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
На мен ми се гледат сериалите по Джудит Кранц:
"Дъщерята на Мистрал"
"Аз ще завладея Манхатън"
"До утрото на новата ни среща"
"Принцеса Дейзи"
"Блясък"
"Любов и омраза в Бевърли Хилс"

# 51
  • Мнения: 0
Цитат
"Блясък"

Онзи дето няма край ?

# 52
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Много от тези които сте изброили ми липсват,но аз си останах фен на бразилския "От обич"!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Цитат
"Блясък"

Онзи дето няма край ?
Не, този е някаква гръцка сапунка. За "Блясък" по Джудит Кранц казвам - мисля ,че беше 4 серии.
http://www.imdb.com/title/tt0109559/

# 54
  • Мнения: 34
На мен лично ще ми е интересно да повторят "На всеки километър".какво толкова му е било интересното на този филм?
Знам и началото на песничката "нас червеното знаме роди ни..."


Има го и в Дубина

# 55
  • Мнения: 0
Цитат
"Блясък"

Онзи дето няма край ?
Не, този е някаква гръцка сапунка. За "Блясък" по Джудит Кранц казвам - мисля ,че беше 4 серии.
http://www.imdb.com/title/tt0109559/

Ух, слава Богу   Wink Тази съседска сапунка за която питах е такава боза и то още не е свършила , че просто получавам скомина при представата да се повтаря  , тя и Дързост и Красота  Stop

# 56
  • Мнения: 1
браво! Ето на това му се вика темичка!!! Аз бих искала да гледам пак Савана и От обич и един австралийски за едно огледало чрез което се преминаваше в друг свят(незнам как се казваше)и разбира се от детските сериали Канди и Тайнствените златни градове! Ох , тази тема предизвиква такава приятна носталгия.... smile3518

# 57
  • Мнения: 0
Аз бих искала да гледам пак бразилския серал Клонинг.Има много какво да се научи от него!

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте! поздравления за хубавата тема, в която можем да си спомним за много хубави сериали, излъчвани преди. Аз лично съм голям фен на сериала "Семеен лекар", гледала съм всяка серия поне по два, три пъти и всеки път намирах за какво да се смея! Дано го пуснат пак, че да се посмеем  от сърце!

# 59
  • Мнения: 146
А някой спомня ли си този за Андрея Селесте(или поне така мисля,че се казваше)?

Общи условия

Активация на акаунт