Kъде мога да се оплача?

  • 8 115
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Ти знаеш ли колко неща не знаеш от моята работа, но да ти кажа, че си смешна защото не си информирана....  Rolling Eyes
Ами не знам дали от твоята работа зависи реализацията на мои права, но ако зависеше - щях да се информирам, повярвай ми! Точно защото не разчитам, че насрещната страна е добросъвестна, винаги се подковавам предварително. Знам, че повечето хора не са като мен и също така знам, че това е в техен ущърб. За да си реализираме правата - като граждани, като пациенти, като майки и пр., е редно да сме запознати с тях, не мислиш ли? Не коментирам конкретния случай, казах вече че го намирам за пълно безумие, но по принцип е добре човек да е наясно с това, което му се следва, за да си го търси.

# 46
  • Мнения: 2 018
belinda, не съм от хората, които разчитат на добросъвестността на въпросните лекари.
Но никога няма да се дъжа с хората така, защото не са запознати с нещо си, аз знам, а те не.
Смешен бил този, не говори като не знаеш, онзи бил некомпетентен... Това приказки за казване ли са и то от човек в системата?
Всъщност свикнали сме на такова отношение от лекари и медицински работници, че не ти прави впечатление вече, че се държат като богоизбрани. А, ние долу в мътилката- какво надигаме глави? Я въз долу - некомпетентен с некомпетентен такъв.
Става въпрос за отношение, държание... а ти се информирай коркото щеш. 

# 47
  • Мнения: 4 585
Ей от тук сме се информирали, един друг. Такава джунгла е, че накрая ти излиза през носа, 4 лв/на загубен ден ходене по мъките.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111895.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184832.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281872
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465974.msg13920643#msg13920643

# 48
  • София
  • Мнения: 137
За авторката на темата, не знам къде да се оплачеш, може би шефа на клиниката. Мъчно ми стана, толкова ли е трудно да сме човечни? Sad А все повече се убеждавам,че точно голяма част от тия, които се грижат за здравето ни са безчовечни. Не знам дали и оплакването до шефа на клиниката ще има ефект. Коя е тая клиника?

# 49
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Шефче, пиши какво стана днес? Успяхте ли да помогнете на детенцето?

# 50
  • Мнения: 375
Вьрнахме се хора.Детето е добре.Взеха ни точно.Много бьрзо без да усети му сложиха упойката.Казаха,че няма големи проблеми,но едното зьбче доста го е боляло според тях.Сложиха на 6 зьбчета лекарство,но лошото е,че в Петьк отново трябва всичко да се повтори.Аз естествено от страх припаднах два пьти в коридора и се сьбра персонала да ме свещава. TiredСега е по-гадно.Той нищо не разбира,а иска да ходи.Не може да стои на краката си.Не дава да го гушне баща му и да го носи.Само мрьнка.Дано по-бьрзо му мине.Още от сега ме е страх за Петьк.Преживях голям кошмар .Извиниха ми се за вчера и това беше.Казаха,че това е положението и един ден ще се премьчиме ,трябвало да сме по-корави ooooh!Това ,което преживявам всеки ден те изобщо не го разбират ,но нямах сили да говоря и да им разказвам за детето.Благодаря на всички за подкрепата .  bouquet

# 51
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Много подкрепа и кураж ти пожелавам занапред!   bouquet
Една огромна доза сила и за петък!  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 18 679
едното зьбче доста го е боляло според тях.
Уф, милото, и като не може да си каже Cry Ще стискаме палци и за петък Hug

# 53
  • Мнения: 4 068
информирана съм, защото по цял ден с това се занимавам служебно.

И какво се репчиш? Като знаеш нещо, защото работиш това и имаш желание да го споделиш - направи го. Но да обвиняваш някой за това, че не е информиран - то тогава ти си смешна. Ами информирай го!
Ти знаеш ли колко неща не знаеш от моята работа, но да ти кажа, че си смешна защото не си информирана....  Rolling Eyes

А този лекар, сливи ли е имал в устата да поиска здравна книжка? Мигар нямаме всички такива? И какво от това...

Шефче, кураж мила!  Hug Отиди по-рано при тях - да те виждат, да чуват детето и да не им минава и през ума, че могат да ти отложат манипулацията.
Че пък дали и час за дете - 11ч.

Абе я не ми дръж тоя тон моля те, че някак не ми е приятно. Ще те информирам ако искам. Това не ми влиза в служебните задължения, та ка че не ми скачай насреща ясно? Влезнах в темата да изкажа съчувствие на авторката и да и кажа, че подобна процедура за тях би трябвало да е безплатна и т.н. Такива кифли като теб дето само плюят насам и натам, а не си правят труда да се информират за собствените си права и за тези на децата си хич не ми пука на кой край са. Груба съм съвсем нарочно в случая. Ако нещо от твоята работа засяга мен, семейството ми и нашите права повярвай ми ще се постарая да се информирам без да разчитам само на теб благодаря ти!

Шефче, надявам се да е минало леко и да се оправи бързо детенце! Извинявай, че ти разводнихме темата!

# 54
  • Мнения: 2 461
Шефче,само ти си знаеш какво ти коства всичко това и ти пожелавам всичко най-хубаво от тук нататък!А на детенцето ти желая бързо възстановяване! Peace

# 55
  • Мнения: 2 510
Шефче, в петък пак ли ще бъдете с упойка?
Това след упойка е естествена реакция на организма при такива деца. Явно се страхуват от промяната т.е., че не са  така подвижни. Хубаво е, че поне не повръща.
renci, никой не ти държи тон. Нормално е когато ползваш някаква услуга/да не говорим за медицината като услуга/ някой да те информира. Тук можем да говорим много. Аз с колко грешни талончета съм ходила от един лекар до друг, да оставим въпроса и до София и ти казват не е това, което искаме.
Не зная, но това прехвърляне за деца въобще не ми харесва в системата.
Когато ти "избият чевиите" се оказва, че има и други начини да се реши въпроса.

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 13:50 от Снежа63

# 56
  • Мнения: 375
Да, в Петьк отново сме с пьлна упойка.Ох,много е гадно вече почти премина ,но се влачи като парцал детето почти 2ч.Сега вече ходи сам и ми олекна.Догади му се няколко пьти ,но не повьрна нищо.
Казаха ми ,че в Петьк само 5,40 лв. ще платиме,което е нищо.

# 57
  • Мнения: 2 018
информирана съм, защото по цял ден с това се занимавам служебно.

И какво се репчиш? Като знаеш нещо, защото работиш това и имаш желание да го споделиш - направи го. Но да обвиняваш някой за това, че не е информиран - то тогава ти си смешна. Ами информирай го!
Ти знаеш ли колко неща не знаеш от моята работа, но да ти кажа, че си смешна защото не си информирана....  Rolling Eyes

А този лекар, сливи ли е имал в устата да поиска здравна книжка? Мигар нямаме всички такива? И какво от това...

Шефче, кураж мила!  Hug Отиди по-рано при тях - да те виждат, да чуват детето и да не им минава и през ума, че могат да ти отложат манипулацията.
Че пък дали и час за дете - 11ч.

Абе я не ми дръж тоя тон моля те, че някак не ми е приятно. Ще те информирам ако искам. Това не ми влиза в служебните задължения, та ка че не ми скачай насреща ясно? Влезнах в темата да изкажа съчувствие на авторката и да и кажа, че подобна процедура за тях би трябвало да е безплатна и т.н. Такива кифли като теб дето само плюят насам и натам, а не си правят труда да се информират за собствените си права и за тези на децата си хич не ми пука на кой край са. Груба съм съвсем нарочно в случая. Ако нещо от твоята работа засяга мен, семейството ми и нашите права повярвай ми ще се постарая да се информирам без да разчитам само на теб благодаря ти!

Шефче, надявам се да е минало леко и да се оправи бързо детенце! Извинявай, че ти разводнихме темата!

Спирам да коментирам наглото ти поведение в темата от самото начало!
И ако продължаваш да обиждаш - ще информирам модератор.

# 58
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...
И ако продължаваш да обиждаш - ще информирам модератор.

Само недейте я докарва до там, да се заключи темата, много ви моля!!!
Вземете се разберете на лични.

Защото смятам, че авторката има още какво да получи като ценни съвети от родители, преживели подобни проблеми.

# 59
  • Мнения: 375
Моля Ви не се карайте защото ще ми заключат темата,а имам нужда от вас. Peace

Общи условия

Активация на акаунт