На пазар за бебешки дрешки

  • 2 363
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 866
Направо си спомням с умиление как ходих да избирам дрешки за бебчо като бях бременна. За нищо на света не бих се лишила от това удоволствие. Изпрах си ги, изгладих си ги, приготвих всичко за изписването и отидох да раждам. Майка ми също мрънка, то е защото и на тях им се купува. Направих й един списък с част от нещата, които искам, заведох я по магазините, купи ги тя и я оставих тези неща тя да ги изпере и изглади. И да ми ги даде в деня на изписването. И тя беше много доволна. Така и вълкът сит и агнето цяло.  Laughing
А както са те посъветвали и други мами : не чакай накрая, ще има да ти тежи и няма да ти се ходи по магазини. Аз 1 месец преди раждането бях готова.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 787
Всичко си купих предварително и после ми беше много лесно Grinning.Не мисля,че трябва да вярваме на разни безумни суеверия.

# 32
  • Мнения: 2 849
Купувай смело Wink !Аз си пазарувам с най-голямо удоволствие и на мен се опитват да ми сложат спирачки ,ама не се давам . Wink

# 33
  • Мнения: 2 381
Едва преди седмица успях да убедя съпруга ми, че е време за покупки.Той си беше наумил, че е рано.А когато свекърва ми разбра, че сме набавили някои от основните неща, и тя каза, че не било то така хубаво, не се купувало нищо предварително, освен комплекта за изписването.Естествено, отговорих, че аз трудно се движа вече, коремчето натежава и изобщо не мисля, че съм сгрешила.В края на краищата мисля, че майките са тези, които знаят най-добре какво искат да вземат за бебечетат си.Ако някой подари нещо-нямам нищо против.Така че, започвай с shoping-a! newsm10

# 34
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз нямам търоение да започнем с пазара,засега сме поръчали само креватчето и съм купила едно гащеризонче с шапка pppи едни чорапки.Няма да оставя някой да пазарува вместо мен.1 год. и половина продавах детски дрешки и мечтата ми беше да вляза и аз ,като моите клиентки,в такъв магазин и да пазарувам за моето бебе.Никой не може да ми отнеме това удоволствие bash

 

# 35
  • София
  • Мнения: 418
Страхотно удоволствие беше да си изберем с татито дрешки, легло, козметика. След раждането, ако трябва да си останеш в къщи първите дни като мен, ще трябва да поръчваш нещата на някой друг и да разчиташ на вкуса на баби и свекърви. Едва ли ти се иска Sick

# 36
С голямо удоволствие лично накупих всичко, което смятах, че ще е нужно за бебока, още в края на 8-мия месец Heart Eyes Така че единственото нещо, което не беше готово при изписването му, беше застилането на леглото му. То и това остана, защото комплектчето беше подарък от майка ми, а тя не беше идвала по-рано в къщи, за да го сложи Crazy
Така че купувай смело - ще си доставиш голяма радост! Grinning

# 37
  • Мнения: 964
И аз съм на твоите седмици и пазарувам без да ми пука.Тези остарели суеверия хич не ги и слушам.Вече си накупих дрешките,количката както и спалният комплет за кошарата и декорацията за стаята.На никой няма да позволя да пазарува вместо мен,това е такова удоволствие.Да си избираш нещата за бебечо с много любов с нищо неможе да се сравни.

# 38
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Всичко си купих предварително. Накрая вече ми беше тежко да се движа,  досадно да се блъскам по магазините.Сега като скове студа къде ще ходиш в тия грипави времена ooooh!
А пък и като родих първите дни хич не ми беше до пазар

# 39
  • Мнения: 655
така че, моят съвет е, щом имаш желание, наслади се на момента и си пазарувай на воля.  Peace

Абсолютно съм съгласна. На мен ми беше писнало от такива приказки, но всички дрешки бяха купени предварително. Изпрахме ги, за да са готови когато им дойде времето, защото като родиш ще ти е само до това. Така че давай смело. Grinning

# 40
Повечето отговори са достатъчно ясни!Отивай си на пазар за мъника и се разлей от кеф!Аз от мързел не го направих,и сега се влача с големия тумбак и пазарувам на порции,ама не се издържа в 9ия права повече от 2-3 часа,поне при мене е така.Давай смело и успех!

# 41
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Сестра ми ми се обади днес и каза че не се е стърпяла и купила за бебка разни неща.Нямам търпение да ги видя.Идва ми направо да викам КОГА ЩЕ ПАЗАРУВАМ?,но нали чакам свеки smile3514.Но няма да я чакам още дълго,просто не мога вече.

Общи условия

Активация на акаунт