Каква марка да е кафемашината?

  • 123 365
  • 460
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 400
mamamari,много е хубава! От немския амазон ли я купи?

Да от там.Фирмата е специализирана в производството на режещи инструменти,ножове....такива работи .Само хубави неща четох за тях.От скоро я ползвам,но съм очарована.
 newsm78 не знам да е спряна от производство нина бар.В чужбина си се продава.Не е логично да се спре от производство толкова успешен модел.По скоро да не се внася у нас,защото нина грей е по приемлива като цена.
Ali&Meli НИНА БАР нич не е малка.Горе долу колкото и автоматите е.
77 моята нинабар е купувана от там преди повече от година.Аз знаех какво исках,а те взеха парите и ме обслужиха.Имаха богат избор от модели,но аз не купувам нищо ей така,така че не опрях до консултант.Обикновено преди покупка изчитам много и всякаква информация за конкретния уред.Като вляза в магазина знам поне колкото консултантите  Laughing

# 91
  • Мнения: X
Моля за мнение за тази машинкаhttp://www.technomarket.bg/products/09007654/delonghi-bar-14cd-crema-disk.Сега е на промоция в Техномаркет и се чудя дали да си я взема.Благодаря  bouquet


http://www.amazon.co.uk/DeLonghi-Treviso-espresso-cappuccino-mak … &sr=8-1-fkmr0
Тук същата е 92 лв.Тези в техномаркета срам нямат.Хем искат двойно и отгоре за толкова стар модел ,хем на тази наглост и викат промоция.Нямам думи направо.
Та на линка който съм дала като кликнеш на звездичките има 114 мнения за конкретния модел.Приятно четене!

Направо се запалих да взема тази машинка от амазона, обаче..- без кремадиск е.

# 92
  • Мнения: 1 111
Аз я поръчах на 11 ноември, всеки момент трябва да пристигне.Дано остана доволна.

# 93
  • Мнения: X
Ще кажеш има ли крема диск!!

# 94
  • София
  • Мнения: 2 271
Ali&Meli, на Саеко автоматите Инканто са доста компактни, в сравнение с останалите автомати.

# 95
  • София
  • Мнения: 11 703
По дадените габарити Нина Бар ми се струва най-малка.Може би трябва отново да ги погледна на място.От кафеавтоматите Saeco Odea ми се струват по-компактни.
mamamari Nina bar от Амазон ли я купи и евентуално цена,ако не е тайна?
Не съм много фен на интернет пазаруването...абе око да види,ръка да пипне.

# 96
  • Мнения: 4 400
Направо се запалих да взема тази машинка от амазона, обаче..- без кремадиск е.
Кремадиска е една пластмасова джажда дето се слага в ръкохвадката.Убедена съм ,че може да се намери като резервна част та дори и с поръчка и най вероятно е няколко лева.Нищо не оправдава огромната надценка,освен наличието нанеинформирани хора готови да плащат. Hug

# 97
  • Мнения: X
Доколкото зная/без претенции да съм права/ - се сменяла цялата ръкохватка..Май по-назад в темата пишеше.
Но нека да я получиш - ще кажеш как е , има ли крема диск и ще поръчам на всяка цена ! Peace

# 98
  • Мнения: 4 400
.
mamamari Nina bar от Амазон ли я купи и евентуално цена,ако не е тайна?
Не съм много фен на интернет пазаруването...абе око да види,ръка да пипне.
От техномикса,но съм я засичала и в амазоните.Понякога я пускат доста изгодно за кратък период .Ако поръчаш в рамките на приода ползваш отстъпката.Като за всички стоки там и автоматите включително.Имаме си тема за пазаруването от там  не навивам никого.
Доколкото зная/без претенции да съм права/ - се сменяла цялата ръкохватка..Май по-назад в темата пишеше.
Но нека да я получиш - ще кажеш как е , има ли крема диск и ще поръчам на всяка цена ! Peace
Смяната на ръкохватката излиза мах 20-30 лв и то на най-скъпите модели на саеко.Някой друг я чака обаче тази кафемашина.

# 99
  • Мнения: 4 400
Преди месец познати си избраха ето този модел на делонги от немския амазон.Поръчахме и вече две седмици ползват доволни са.
http://www.amazon.de/gp/product/B0000BVBEH/ref=s9_simh_gw_p79_d5 … mp;pf_rd_i=301128
С доставката им излезе 160 лв.

# 100
  • София
  • Мнения: 9 857
Смяната на ръкохватката излиза мах 20-30 лв и то на най-скъпите модели на саеко.Някой друг я чака обаче тази кафемашина.
Смяната на ръкохватката ни излезе около 50лв,Делонги.И не само на Делонги са толкова,и на останалите марки.Информация от преди около три месеца.Говоря за цена с ръкохватката,не само вътрешната част.Претендирам,че обиколихме де що има магазини за подобни джаджи. Peace

# 101
  • Мнения: 143
Привет, моята е Саеко Нина Плюс Капучино, купих я лятото и съм изключително доволна. Майка ми има Делонги и разликата между двете е на светлинни години.

# 102
  • Мнения: X
Здравейте, опрях и аз до кафемашината. Имахме преди повече от година едно Делонги-кафето беше ужасно, нищо не ми харесваше в тая кафемашина и се бях отказала да си купувам друга...докато миналата седмица сестрата на мъжа ми ни прави кафе от тяхната машина Саеко-еййййй и до ден днешен не спирам да мисля за това кафе. Техния автомат е стар, купуван е втора употреба, доста търсих, но не го намирам като модел за продажба. Та твърдо съм решила да е Саеко машината, но не искам (май) да е с ръкохватка. Разглеждах и се прях на Saeco XSmall Black, заради цената най-вече  Rolling Eyes. А и казвате че що е Саеко-все е добро, та се надявам да уцеля модела. Някой има ли впечатления????

# 103
# 104
  • Мнения: X
Хм...то като ще давам още 50 лв за крема диск на делонгито от Амазон - става 160 лв..Още 30-40 и ще си взема автомат Саеко рециклиран..

Общи условия

Активация на акаунт