Каква марка да е кафемашината?

  • 123 362
  • 460
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 890
    И моята е същата, черна. Чувала съм, че сивите по-бавно загрявали, не знам дали е вярно.  Thinking Моята като я включиш, след 1 минута някъде е готова.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 819
И аз гласувам за Saeco Via Veneto de luxe. Simple Smile

# 122
  • Мнения: 2 241
Още един глас за Saeco Via Veneto  Peace
Благодаряние на вас, разбира се. Страхотна е.

# 123
  • Мнения: 88
Милиса сега ме подсети, че макар и кафето да е страхотно от АЕГ, наистина мшината е доста шумна  Thinking. Е не са се оплакали съседи до сега  Laughing, но шум има.
Че е шумно, да шумно е. Но когато ми се излежава сутрин е на вълшебния шум = мъжът ми е направил кафе и мога да се ориентирам към излюпване  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 190
И аз гласувам за Saeco Via Veneto de luxe. Simple Smile
И аз давам глас за нея  Peace Peace

# 125
  • Мнения: 0
Аз си поръчах точно тази кафемашина-http://www.techno-mix.com/KAFEMASHINI/S-RYKOHVATKA/SAECO-NINA-GREY.html,от Техно-микс-он лайн,с безплатна доставка,всичко е точно,доставиха я с  куриер,без проблеми,мисля,че не съм сбъркала с избора на кафемашина,единствения й недостатък е,че се маха отзад резервоара за водата,но пък бойлерът й е от неръждаема стомана,а не от алуминий и има много хубав дизайн,с много екстри е,прави хубаво кафе!

# 126
  • Мнения: 2
Саеко Виа Венето Делукс е машинката. Прави страхотен каймак и за домашна употреба е супер.
Има и автомати Саеко. newsm10
  Да прибавя и моят глас в полза на тази машина . От една седмица и в къщи я имам и не мога да се насладя на кафето ,което прави , а каймака е страхотен.Спрях се на нея ,а не на някой следващ модел ,защото в работата сме с такава машина ,много харесвам кафето ,което прави и не исках да рискувам с друг неизпробван модел.

Моля кажете нещо повече за тази машинка. Лесно ли се работи с нея,шумна ли е,има ли налягане на водата,за приготвянето на нес кафе примерно?   Значи прави хубав каймак и хубаво кафе,така ли?   Какво кафе слагате?
    Не е кой знае колко шумна ,лесно се работи ,като всяка машина ....слагаш кафе в цедката и като загрее пускаш...каймака е страхотен ...изпиваш кафето и се налага да си облизваш каймака от чашата ... Joyт.е. не пада . колкото до кафето ...пробвам различни за да си избера аромат ,но от всяко кафе прави страхотен каймак.

# 127
  • Мнения: 190
саеко  е най -уникалната машина 
Взехме 3 бр Peace и мога да потвърдя 4е 2 бр  се ползват във два еврофутбола за клиенти и не са отказали  Peace Peace и вси4ки  много харесват кафето .

# 128
  • Мнения: 472
Нашата е Kenwood. Бях малко скептична към тази марка, но съпругът ми настоя. Вече 6г.  я ползваме безотказно.

# 129
  • София
  • Мнения: 357
Аз съм доволна от Делонги, прави страхотно кафе с каймак.

# 130
  • Мнения: 496
Сина ми си купи кафе автомат Saeco . При първите проби кафето е без каймак и рядко.
Ще се радвам да ми дадете съвет къде грешим. Saeko XSmall HD 8743-19

# 131
  • София
  • Мнения: 2 271
Сина ми си купи кафе автомат Saeco . При първите проби кафето е без каймак и рядко.
Ще се радвам да ми дадете съвет къде грешим. Saeko XSmall HD 8743-19
Мъжът ми се занимава с внос и поддръжка на такива машини. Ако искаш, ще ти дам телефона му за да му се обадите и той ще ви обясни как да си настроите машината. По принцип правят хубаво кафе, но е въпрос на настройки.

# 132
  • Мнения: 496
Лара ако е удобно ще му звъннем. Много ще съм ти благодарна.

# 133
  • Мнения: 9 697
Нашата е SIMAC Espresso Italiano (подарък за сватбата) и я ползваме от 12 години. Сега трябва да изберем нова, защото ще се местим в нов дом. И чуденката е пълна, защото едва ли ще попаднем на толкова добър уред.

# 134
  • Мнения: 337
В къщи сме със Saeco Incanto. Живеем доста хора. Правят се средно по 10 кафета на ден. Имаме машината от 5 години. Справя се чудесно!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт