Каква марка да е кафемашината?

  • 122 561
  • 460
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 271
В къщи сме със Saeco Incanto. Живеем доста хора. Правят се средно по 10 кафета на ден. Имаме машината от 5 години. Справя се чудесно!  Grinning

G&B, препоръчвам ти споменатата от 5iaM Саеко Инканто - това е най-подходящата кафемашина за домашно ползване.
Има различни видове - с дисплей, с тъч-бутони и други екстри, от които зависи и цената, но която и да изберете, няма да сгрешите  Peace
Предимствата на Инканто са, че е компактна, симпатична, сравнително тиха и лесна за обслужване. А и не на последно място, машината е много здрава!

# 136
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Може ли линк към Саеко Инканто напр. Намирам само Филипс - Саеко и после букви и цифри  newsm78

# 137
  • София
  • Мнения: 2 271
Линк за какво?
Ако искаш да видиш различните модели Инканто цъкни тук, но те са налични само втора употреба.
Откакто Филипс купи Саеко, не произвеждат модела Инканто, тоест не можеш да си го купиш чисто ново от магазина. Смениха им визията и концепцията. Intelia от новите модели се доближава най-много до  Инканто.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Линк за какво?
Ако искаш да видиш различните модели Инканто цъкни тук, но те са налични само втора употреба.
Откакто Филипс купи Саеко, не произвеждат модела Инканто, тоест не можеш да си го купиш чисто ново от магазина. Смениха им визията и концепцията. Intelia от новите модели се доближава най-много до  Инканто.

Ясно. Исках да видя и визия и цена.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 271
Ами, визиите са тези, които излизат в линка.
За цена втора употреба с гаранция - на ЛС.

# 140
  • Мнения: X
A за тази макар и евтинка имате ли отзиви http://www.technopolis.bg/b2c/details/829016/P11130401/Kafemashi … -SINGER-ES-150-IX или тази http://www.technopolis.bg/b2c/details/825642/P11130401/Kafemashi … a-FAGOR-CR-18-%5E  newsm78 Нещо около тая цена, че пия кафе рядко вкъщи и си пия само аз и повече от тази сума не ми се дават  Wink

# 141
  • София
  • Мнения: 2 271
White_roses, горе-долу за подобна цена препоръчвам някоя от следните:
Delonghi BAR 14 CD
Philips-Saeco HD 8423
... или поне се придържайте към посочените марки  Peace

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 16:11 от Lara

# 142
  • Мнения: 278
Нашата последна кафемашина е тази:  http://www.technopolis.bg/b2c/details/824202/P11130401/Kafemashi … HI-ECAM-22.110.SB и сме изключително доволни. Ползваме я вече няколко месеца и не съжаляваме, че се спряхме на Делонги отново. Заслужава си инвестицията, особено когато се пие доста кафе. А ние сме от пиещите почти постоянно кафе.

# 143
  • Мнения: X
Ние взехме Саеко и не мога да кажа че съм очарована, аз ли нещо не правя като хората не знам, но прави по лошо кафе от Ариелито а 99лв. на работа. Никаква плътност, никакъв аромат, едно блудкаво такова.....  Confused

# 144
  • Мнения: 278
Зависи какво кафе зареждате в нея. Плътността на кафето зависи от марката.

# 145
  • Мнения: X
Зависи какво кафе зареждате в нея. Плътността на кафето зависи от марката.

Да казвам ли че на работа сме с Нова бразилия и е хубаво. В нас пробвах с Нова Бразилия че имах останало от преди като си правех с кафеварката кафе, а после купих Сегафредо (само такова имаше в Пени маркет  Close ), но нито едно от двете не ми хареса, просто не прави кубав крем отгоре. Не знам как да го обясня по друг начин.

# 146
  • Мнения: 278
Ами крема зависи от машината и настройката на плътността и едрината на смилане. Поне при нашата машина е така.

# 147
  • Мнения: 410
Преди 1 година си взехме тази http://brosbg.com/103/kafemashini/3182/BOSCH-TCA-5201-benvenuto-classic-piano и съм много доволна

# 148
  • Варна
  • Мнения: 2
Някой имал ли е, пил, ползвал или пробвал кафе-машини Rohnson и по-специално модел R966? В момента в МЕТРО е 84лв с ДДС. Търся някаква непретенциозна машинка за домашно ползване (1-2 кафета на ден), затова и цената да е макс. 100лв.

# 149
  • София
  • Мнения: 2 271
Зависи какво кафе зареждате в нея. Плътността на кафето зависи от марката.

Да казвам ли че на работа сме с Нова бразилия и е хубаво. В нас пробвах с Нова Бразилия че имах останало от преди като си правех с кафеварката кафе, а после купих Сегафредо (само такова имаше в Пени маркет  Close ), но нито едно от двете не ми хареса, просто не прави кубав крем отгоре. Не знам как да го обясня по друг начин.
Плътността на кафето зависи най-вече от едрината на смляното кафе и налягането на машината. Повечето машини работят с еднакво налягане, така че, ако вашата е здрава, значи кафето не е добро или не е смляно с подходящата едрина.
Каква машина Саеко имате?

Общи условия

Активация на акаунт