Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Пловдив

Преминаването от лятно към зимно часово време отрази ли се на бебоците Ви? А тези дето го преживяват за втори път (от зимно към  лятно)  как се чувстват?
Мамита (тези които са го преживели) как се справихте с режима на децата Ви?
Нашия Марти иска да яде по старото време, освен да му оставя тези часове, Вие какво ще кажете, но пък се измества сънят.....
Цитирай

незнам вече на кой свят съм

Слава богу , не и се отрази  Laughing. Някак си сама се нагоди и въобще не ни се обърка режима. Дано да продължи така ooooh!
Цитирай

Вече две смени на времето сме преживели и изобщо никакви проблеми не сме имали. Някак си бебка си нагоди сама режима към новото време, изобщо не е имало разлика.
Ако Марти иска да яде по старото време, преходът трябва да стане плавно - примерно всеки ден да се измества с 20-тина минути и така ще си дойдат нещата на мястото.
Цитирай

В.Търново

О ние с яденето нямаме проблем ама със спането Crying or Very sadСутрин се буди в 6 30 вместо в 7 30.Иначе вечер си е пак както преди от 6 до8 ад.Дано поне започне да се събужда по късно.
Цитирай

Смяната на Марти нещо се разцентрова и се опитва да я кара по старите часове.

аз и Яна сме на стария режим, Елена включи на новия много бързо, а тати ... той може винаги да спи, независимо от режима Smile
Цитирай

Варна

Не не му се отрази ,на мене ми е по объркано отколкото на него Crazy
Цитирай

Лондон

Не й се отрази този път, но при предната смяна на времето ни отне доста време докато си влезе в режима.
Цитирай

София

Тази промяна беше първа за нас, но мина без проблем. Вместо в 7 и 30 се събужда в 6 и 30, което изобщо не е фатално  Wink
Цитирай
Тази промяна беше първа за нас, но мина без проблем. Вместо в 7 и 30 се събужда в 6 и 30, което изобщо не е фатално  Wink

по същия начин Party
Цитирай

Аз немога да разбера защо трябва да им сменяте режима  newsm78 щото някой си искал да се сменя времето....
нека си карат по стария.
Цитирай

у дома

На храненето не,но на спането да,става в 7,30 вместо в 8,30 и от там започва една голяма обърквация Twisted Evil
Цитирай

и ние с храненето нямахме проблем, но спането... ужас. Надявам се до 2-3 дни да влезе в крачка.
Цитирай

Пловдив

Не и се отрази.
Цитирай

Не,по никакъв начин.Нито сега,нито пролетта.За миналата година по това време не мога да кажа,защото беше много малка и още не си беше изработила какъвто и да е режим.
Цитирай

София

По никакъв начин, нито сега нито пролетта.
Има си режим, мърдам го с час напред или назад и нещата заспиват.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора