Работа като стюардеса или стюард

  • 82 993
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Мн ти благодаря за информацията!!! Страшно е полезна, но чак не ми се вярва да няма вариант да живееш на частна квартира.Омъжени за стюардеси не взимат ли?Защото не видях такова изискване в обявите им, аз не съм омъжена, но ..задължени ли са всички служители да живеят в тези хотели, които те са ни предоставили?
В Европейските компании така ли стоят нещата?Освен,че заплащането е по-ниско?
Няма как да отида в Дубай без моя приятел, разпитвам преди интервютата, за да са ми по-ясни условията, може да се окаже,че не е моята компания Sad Всичко останало звучи прекрасно...

# 61
  • Мнения: 37
В частна квартира няма проблем ако сте женени (за съжителство на семейни начала не съм информирана). Но в служебния хотел няма как.

# 62
  • Мнения: 9 894
не може да съжителствате без брак. Той и няма как да получи виза. Подписвате и няма проблем.

# 63
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
не може да съжителствате без брак. Той и няма как да получи виза. Подписвате и няма проблем.
Не е задължително. Аз бях към ''Emirates'' . Там просто ти се явяваш или по-скоро компанията,като гарант за издаването на виза на човека,с който си. А и във формуляра още по време на кандидатстването описваш някои обстоятелства. След това всичко се изчиства на интервюто.
Те ти осигуряват жилището.
По принцип наемите на жилищата са много скъпи и затова се включват към договорите.

# 64
  • Мнения: 9 894
съжителството без брак е незаконно в емирствата, а вече обстоятелствата не знам как ги описвате Simple Smile компанията ще ти плаща /част от/ наема, но не вярвам да поема гаранции за гаджето ти пред закона. Да, той може да идва с туристическа виза от емирейтс за по три месеца, но останалото си е ваша лична отговорност.

# 65
  • Мнения: 0
Мишана, понеже си работила в Емирейтс- значи има вариант да ни дадат квартира и той да получи виза, докато и аз съм там, не само за 3 месеца?
Няма проблем и да подпишем , но е тъпо на интервюто да не съм омъжена и преди да замина вече да съм  Grinning
Ако няма проблем за това, мога да отида супер мотивирана на интервюто, иначе..нз  Sad

# 66
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
GnG ,писах ти на лични!  bouquet

# 67
  • Мнения: 0
Hey people,

I am sorry to write in English, I am not from Bulgaria. Has anyone been to or knows someone who has been to the Open day in Plovdiv today, I need some information about it? You can also send me a private message if yes.

Thanks a lot in advance

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 22:11 от viajo

Общи условия

Активация на акаунт