Цветна бременност

  • 858
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Имали някакви по конкретни симптоми по които може да се разбере, че е цветна бременноста?

# 1
От моя гинеколог знам, че такова понятие като "Цветна браменност" не съществува.
Кървенето по време на бременност означава или някакъв проблем или пък се случва вмного по-лека форма по времето когато би трябвало да дойде редовната менструация.
Все пак ти препоръчвам при наличие на такива симптоми веднага да посетиш личния си гинеколог, макар че в повечето случаи няма проблеми

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 864
Ами при мен беше цветна - положителни тестове цяла камара и въпреки това цикъл.
Е, не беше съвсем нормален - течеше много по-малко, но за сметка на това почти 10 дни.
При мен причината може би беше в това, че бременността беше извънматочна.
Това разбира се е частен случай, но при всяко положение, ако има цикъл и + тест, БЯГАЙ НА ДОКТОР!

Успех   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Благодаря за отговорите! Hug
Въпроса беше от една приятелка не се отнася за мен, но аз  не съм наясно  Embarassed и за това се обърнах към Вас. 

# 4
  • Мнения: 3 423
доколкото съм чела -при цветна бременност кръвотечението е съвсем оскъдно и неможе да се сбърка с менструация.но нека приятелката ти все пак направи и тест за бременност

# 5
  • Мнения: 7 640
Ами при мен беше цветна - положителни тестове цяла камара и въпреки това цикъл.
Е, не беше съвсем нормален - течеше много по-малко, но за сметка на това почти 10 дни.
При мен причината може би беше в това, че бременността беше извънматочна.
Това разбира се е частен случай, но при всяко положение, ако има цикъл и + тест, БЯГАЙ НА ДОКТОР!

Успех   bouquet
точно това има предвид SvetV , не всяко кървене е мензис!!! Naughty

# 6
  • Мнения: 903
По-добре да отиде веднага на лекар. Никога не може да е сигурна, че става въпрос за цветна бременност или за проблем. Според медицината няма такова понятие и всяко кървене по време на бременност е опасност от спонтанен аборт, а може да  е признак за извънматочна бременност, което е много опасно. Желая успех на приятелката ти и дано всичко е наред.

# 7
  • Мнения: 554
и моят лекар ми каза, че понятие цветна бременност няма. Аз имах кървене в началото и си го обяснявах с цветната бременност, но нещата се оказаха много по-сложни.  Трябва задължително да отиде на лекар и  да почива повече.Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт