Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Това е въпрос, който вълнува много жени.И аз се интересувам има ли поне малък шанс за стягане на бюста след раждане?Бях 40 кг. с голям бюст за килограмите си, но както знаете след раждането и кърменето и най-вече изпомпването бюста ми увисна.То е ясно разбира се, но все пак знаете ли някакви упражнения или мазила за стягане.Не кърмя от 3 месеца, не съм пила хапчета за спиране на кърма и не изцеждах, защото нямах толкова и не ме боляха.Казаха ми че кърмата сама ще спре и така стана, но все още имам капка като стискам.Гърдите ми се свиха значително , но се надявам още да се свият за да мога да вляза пак в старите сутиени.Чувала съм, че кърма може да има до 1 и повече години. Знаете, ли кога започват да се посвиват повечко и споделете, че неиздържам вече тези цици #2gunfire
Цитирай
ще поразузная и ще ти пиша. имен много ме вълнува тази тема, въпреки че още кърмя newsm78
Цитирай

Пловдив

Наскоро много похвалиха гела за бюст (или крем беше) на Roc, скъпичко е но ефикасно.
Цитирай

Варна

моя се прибра и  си е точно като преди,но пък никога не е бил голям Rolling Eyes

.Чувала съм, че кърма може да има до 1 и повече години.

Майка ми все още има капки,преди да й дойде менструацията ooooh!
Цитирай

Банкя

И моят бюст след 10 и 1/2 месеца кърмене си е както преди, но винаги е бил малък, с изключение на периода на бременността и особено след раждането smile3521
Цитирай

geography.tar.gz

да има. Моят си е стегнат и доста вирнат след 9 месечно кърмене, но аз правя упражнения( само че не често а когато ми скимне и съм в настроение). Според мъжът ми направо изглеждал като силиконов.... но е по-малък от преди.
Цитирай
Правя лицеви упори-много етрудно ,но помага,освен това ръцете се оформят много красиво
Цитирай

geography.tar.gz

Правя лицеви упори-много етрудно ,но помага,освен това ръцете се оформят много красиво
Toва за лицевите съм съгласна, но да му се невиди поне на мен са ми много трудни
Цитирай
Медеа,а ти какви други упражнения правиш?
Цитирай

geography.tar.gz

Ами те са силови- разтваряш ръцете на страни и си предстажяш че затваряш врати, които ти се противопоставят. ТАка с труд ги събираш пред гърдите и както са са скръстени ги вдидаш много бавно( броейки до 15) над главата и така докато се изпънат. това е едно от тях ако те интересуват още ще ти пиша и други
Цитирай

София

Ето една статия по въпроса  Peace
Упражнения за бюста  Flutter
Цитирай
Ами ако не те затруднява напиши,това много ми хареса по колко пъти го правиш?
Цитирай

geography.tar.gz

Другото упражнение е, заставаш права събираш ръцете с с дланите пред гърдите и си представяш( като се концентрираш мисленно) че хващаш две затворени врати и с все сила се мъчиш да ги разтвориш- бавно и с напрежение и така докато съвсем си ратвориш ръцете. Повтарям го по2, рядко 3 пъти че е доста силово и колкото по-бавно се изпълнява, толкова е по-голям ефекта. напрежението се усеща в цялото тяло.

ЗАставаш пак с длани стиснати пред гърдите и започваш с еднтата ръка ( лявата) да избутваш дясната в страни, като дясната ти се противопоставя. ти мисленно си мислиш, че лявата е по-силната. повтаряш същото упражнение и с дясната- най-много 2 -3 пъти.

Късмет с тези упражнениния и по-горното което написах ще имаш заветен бюст. Аз ги правя 2 пъти в седмицата, че ме мързи по-често:))))

Цитирай
Мерси много   bouquet
Цитирай

Ruse

Тази тема ме вълнува най-много,дъщеря ми е на 8месеца и още я кърмя,но положението е  newsm45,ужасно увиснаха,господи колко бяха прекрасни преди,никога не съм си представяла,че ще увиснат така отвратително,а съм само на 20 Crying or Very sadНо няма цял живот да съм с прани чорапи вместо стегнати цици NaughtyКазала съм на мъжо като спра да кърмя,че искам операция за повдигане на бюста Crossing ArmsМисля,че е излишно да вярвам,че ще се вирнат от мазила и упражнения ЪПСУРТ newsm25
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора