Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Привет мами Wink

Препоръчайте ми някакво мазило за борба с целулита.

Благодаря ви!
Цитирай

karlovo

O az s nishto ne se maja Laughing,imam si go ama ne mi prechi,majo i taka si me haresva yes.Inache moiata komshiika polzvashe niakakvi kremove i gelove,na opakovkata pisheshe "Elganil",v edni golemi beli flakoni,ta tia kaza che dokato gi e polzvala imalo efekt ,ama kato spriala pak se poiavil.S edna poznata kozmetichka sam govorila na tazi tema,i tia be kategorichna che edin pat poiavi li se ottarvane niama.
Цитирай

София

Утайка от кафе, антицелулитния крем на Дева, бифазният на Леокрема  Peace
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Аз се мажа с антицелулитен крем на Ейвън и на Ив Роше  Wink
Не виждам да има разлика от преди - от както се мажа, но поне го правя за мое успокоение Mr. Green

Късмет в борбата
Цитирай

Варна

И аз съм на утайка от кафе и бифазния на Лиокрема
Цитирай
Ползвала съм антицелулитния гел на Дева - много е добър. Маже се два пъти - сутрин и вечер, след къпане, за да са по-отворени порите. Всичките ми приятелки са доволни от него.
Цитирай

София

Аз моя следродилен целулит го оправих с утайка, бифазния на Леокрема и 12 процедури целутрон.Разбира се, не е нужно да споменавам да не ядеш никаква захар, нали?
Цитирай
Какво точно се прави с утайката от кафе?
Цитирай

на село

Търка се, до зачервяване на кожата.
Цитирай

С антицелулитния на "Селвер". Аз съм лигла и затова си взех професионален продукт, който си поръчах чрез салона, където ходя.
Цитирай

софия

преди се мажех с Виши ,но откак почнах да ходя на масаж -масажистката ми препоръча Дева ,че била с прекрасни качества а на мноооооооооого по ниска цена.и от двата съм доволна 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.