Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 14 отговора
Къде в София има такива магазини,моля дайте координати.
Цитирай

Има ги почти навсякъде,склад имат в Хаджи Димитър срещу тенис кортовете
Цитирай

Може ли точен адрес на този склад в Хаджи Димитър,защото квартала не ми е много познат.
Цитирай

Има малко магазинче на Мария Луиза, точно преди магазина на DM.
Цитирай

ул. Ильо Войвода номера не знам ето картата http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=faa7d541e08c87632f6baa26eaa5a316&tip=1

В ляво е тенис корта в дясно е склада има пазач, питай него как да стигнеш до склада, защото е на 2 или 3 етаж в една от сградите.
Цитирай

Руски паметник от страната на училището,,Дорис Тенеди,,точно на спирката на тролея по посока мола.
ул.Раковска/като тръгваш от Патриарха надолу към площад,,Славейков,,точно на ъгъла,кривката към пощада/
На Ботев/незная номера ,в отсечката м/у площад ,,Македония,, и Петте кьошета/
Цитирай

Ходих до склада в Хаджи Димитър , но там не пускат да се пазарува.Само склад е.
Търся по-голям магазин , защото харесах едно детско столче от техен сайт,предполагам ,че в по9голям техен магазин ще го има.
Цитирай

Ходих до склада в Хаджи Димитър , но там не пускат да се пазарува.Само склад е.
Търся по-голям магазин , защото харесах едно детско столче от техен сайт,предполагам ,че в по9голям техен магазин ще го има.

Изненадана съм. Много неща съм си купувала от там.
Цитирай

На ъгъла на Шишман и Гурко
Цитирай

Кой не те пуска да пазаруваш в склада?Аз ходя само там,има столчета за хранене,дори бебешката количка ни е от там,има всичко.
Цитирай

Има и на пазар Ситняково.Мисля,че улицата е "Борис Христов".
Цитирай

Момичета, може ли да се пазарува от склада в Хаджи Димитър-София. Забелязали ли сте  , какви са цените на шевните машини, ако има разбира се
Цитирай

мисля, че има един на бул Евлоги Георгив - между Оборище и Мадрид
Цитирай

Някъде в Младост 1,2,3,4 или Дианабад, Дървеница има ли магазини?
От търсачката ми излязоха архивни теми .... но на посочените адреси няма такива магазини Tired
Търся актуални адреси   Praynig
Цитирай

Как да не се пазарува от склада в "Хаджи Димитър". Пазарува се и още как! Вярно, че мястото е доста зловещо и забутано /ул. "Ильо Войвода" 25/, но пък цените са досто по-ниски от всичките им други магазини. Там е и сервизната им база, благодарение, на която открих склада им. Има шевни машини по 80 лв. , подобни на тези, за които щяха да се избият при откриването на "Лидл".
Цитирай

1-14 от 14 отговора