Магазини ТСМ -къде в София?

  • 12 882
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Къде в София има такива магазини,моля дайте координати.

# 1
  • Мнения: 2
Има ги почти навсякъде,склад имат в Хаджи Димитър срещу тенис кортовете

# 2
  • Мнения: 118
Може ли точен адрес на този склад в Хаджи Димитър,защото квартала не ми е много познат.

# 3
  • Мнения: 4
Има малко магазинче на Мария Луиза, точно преди магазина на DM.

# 4
  • Мнения: 577
ул. Ильо Войвода номера не знам ето картата http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=faa7d541e08c87632f6baa26eaa5a316&tip=1

В ляво е тенис корта в дясно е склада има пазач, питай него как да стигнеш до склада, защото е на 2 или 3 етаж в една от сградите.

# 5
  • София
  • Мнения: 816
Руски паметник от страната на училището,,Дорис Тенеди,,точно на спирката на тролея по посока мола.
ул.Раковска/като тръгваш от Патриарха надолу към площад,,Славейков,,точно на ъгъла,кривката към пощада/
На Ботев/незная номера ,в отсечката м/у площад ,,Македония,, и Петте кьошета/

# 6
  • Мнения: 118
Ходих до склада в Хаджи Димитър , но там не пускат да се пазарува.Само склад е.
Търся по-голям магазин , защото харесах едно детско столче от техен сайт,предполагам ,че в по9голям техен магазин ще го има.

# 7
  • Мнения: 577
Ходих до склада в Хаджи Димитър , но там не пускат да се пазарува.Само склад е.
Търся по-голям магазин , защото харесах едно детско столче от техен сайт,предполагам ,че в по9голям техен магазин ще го има.

 Изненадана съм. Много неща съм си купувала от там.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 535
На ъгъла на Шишман и Гурко

# 9
  • Мнения: 2
Кой не те пуска да пазаруваш в склада?Аз ходя само там,има столчета за хранене,дори бебешката количка ни е от там,има всичко.

# 10
  • Мнения: 11
Има и на пазар Ситняково.Мисля,че улицата е "Борис Христов".

# 11
  • София
  • Мнения: 221
Момичета, може ли да се пазарува от склада в Хаджи Димитър-София. Забелязали ли сте  , какви са цените на шевните машини, ако има разбира се

# 12
  • София
  • Мнения: 795
мисля, че има един на бул Евлоги Георгив - между Оборище и Мадрид

# 13
  • Мнения: 122
Някъде в Младост 1,2,3,4 или Дианабад, Дървеница има ли магазини?
От търсачката ми излязоха архивни теми .... но на посочените адреси няма такива магазини Tired
Търся актуални адреси   Praynig

# 14
  • Мнения: 3
Как да не се пазарува от склада в "Хаджи Димитър". Пазарува се и още как! Вярно, че мястото е доста зловещо и забутано /ул. "Ильо Войвода" 25/, но пък цените са досто по-ниски от всичките им други магазини. Там е и сервизната им база, благодарение, на която открих склада им. Има шевни машини по 80 лв. , подобни на тези, за които щяха да се избият при откриването на "Лидл".

Общи условия

Активация на акаунт