Размени на детски градини и ясли във Варна

  • 102 192
  • 683
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Синът ми е приет в първа група на ОДЗ 14 Дружба. Търся някой за размяна за ОДЗ 2 Петър Берон, ОДЗ 5 Славейче или ОДЗ 4 Чайка. СПЕШНО!

# 16
  • Мнения: 2
Приети сме в ЦДГ Звънче,но по-удобна ни е ЦДГ Моряче!

# 17
  • Мнения: 290
Здравейте!
Ние сме приети в ОДГ "Ален Мак", но ни идва далечко. Ако на някой от "Незабравка"  или някоя друга градина в кв. Левски му е по-удобно да е в кв.Чайка  да ми пише.

# 18
  • Мнения: 1
Ние сме втора група във ,,Валентина Терешкова''Аспарухово,но сега живеем в цветния квартал,и търся някой за размяна евентуално за място в ,,Карамфилче''  ,,Ян Бибиян''  ,,Незабравка'' или
,,Слънчева Дъга'' моля ако някой има интерес да ме потърси на тел.0899/646015

# 19
  • Мнения: 62
Ние сме приети в ОДЗ 01 Маргаритка във Владиславово, и искаме да се сменим с някой от ОДЗ 10 Приказка в Кайсиева. Попринцип живеем в Левски, но едва ли ще има някой съгласен да се смени с Владиславово. 0899945624

# 20
  • Мнения: 1
Приети сме в ОДЗ "Детски свят" във Владиславово. Ако някой, чието детенце /2008 г./ е прието в градина в Младост, Възраждане или Трошево, и иска да се сменим, моля да ми пише на лични.

# 21
  • варна
  • Мнения: 28
Приети сме в детска градина "Горски Кът" - Златни Пясъци, а живеем чак на лятно кино Тракия. Ако на някой му е по удобно там можем да се разменим. Нямам претенции за градината, само да е в града.

# 22
  • Мнения: 29
Ние сме приети в полудневната група в Звездичка, и бих искала целодневна група в Звездичка, Светулка, Слънчо, Пушкин, Ян Бибиян или друга в широк център.
В краен случай може до Мол-те или кв. Чайка.

# 23
  • Мнения: 7
здравейте!!! Simple Smile
синът ми е приет в ОДЗ  "Детски свят" във кв Владиславово ,той е 1-ва гр, роден е 2008г , много ми е далеч  Cry,ако някой е приет  в Победа , Левски, Младост,Трошево и иска да си разменим местата, моля нека ми пише

# 24
  • Мнения: 2
здравеите,а ние сме приети в с.Звездица а живеем в раион одесос,желая размяна или в раион одесос или аспарухово.моля обадете се на тел.0895480039 Joy

# 25
  • Мнения: 73
и ние сме в одз ''детски свят'' ж-к Владиславово 2008 набор,а живеем в цветния,но така като гледам няма смисъл да питам за желаещи за смяна!!! Sad

# 26
  • Мнения: 47
Приеха ни в "Иглика" - кв. Виница, 2-ра група (набор 2007 г.) . Търся желаещ за размяна , приет в градина в Чайка , Левски, центъра.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 111
Здравейте! Дъщеря ми е възпитанник на ОДЗ 16 Българче набор 2007 но се изместихме в Трошево и търсим детенце за размяна

# 28
  • Варна
  • Мнения: 48
   Здравейте!

 Моето момче /2007/ е 2-ра група в ОДЗ Иглика--Виница, търсим да се разменим с детенце от Аспарухово. Съпруга ми работи там и ще ни е по-лесно , да пътуват заедно. 
 
   Ако има желаещи, нека ми пишат     ztodorova@abv.bg

                Успех на всички!

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте! Детето ми е 2008 година-първа група,приети сме в ЦДГ 22 Горска приказка в кв.Аспарухово. Ние живеем до Окръжна болница,ако има някой който иска да се разменим с градина в града(без кв.Владиславово и Кайсиева градина),телефон за връзка: 0897836642

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 23:05 от elibett

Общи условия

Активация на акаунт