Енджи Касабие - цени

  • 174 254
  • 293
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 103
Здравейте мами,

Напоследък много се шуми около тази диетоложка. Изготвяла режим и ти доставяли храната. Интересувам се ходил ли е някой на преглед при нея и какви са цените на тези менюта ?

# 1
  • Мнения: 1 693
Четох нещо от сорта на 30лв на ден.Илизаше към 1000лв месечно.Не знам колко се сваля за това време, но като си купиш качествени продукти за тези пари, ще свалиш доста повече.

# 2
  • Мнения: 1 844
Тя работи само в София,нали?...Жалко, иначе за 30 лв на ден хем ти доставят качествена и вкусна храна,хем слабееш..

# 3
  • Мнения: 1 693
Да, аз това видях.

# 4
  • Мнения: 4 428
Тя работи само в София,нали?...Жалко, иначе за 30 лв на ден хем ти доставят качествена и вкусна храна,хем слабееш..

Абе, за "вкусна" не се знае  Mr. Green  Но това са много пари за таква нещо  Money И ако имаш да смъкваш повече кила, както съм аз - ще трябва да й платя колкото за една кола на тази диетоложка  Laughing А и после задържането е най-трудното и важното...

# 5
  • гр. София
  • Мнения: 103
Ох така е. Но ... аз съм по цял ден на работа и не мога да готвя за 5 яденета на ден. Обаче 30 лева ми се струват много. Около 20 ми се вижда нормално.

# 6
  • Мнения: 4 428
Ами аз готвя и пазарувам основно през уикенда. И съм си събрала много рецепти, които са бързи и ми се връзват с режима  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 13
В момента , прегледа е 50 лв. Цените на храната са 2 ако се храниш 7 дни плащаш 900 лв на месец, ако се храниш по 5 дни на седмица цената е 700 . Плаща се на два пъти или на веднъж в началото на месеца или на всеки 2 седмици.
Ефекта е различен но за 1 месец се смъкват поне 4 кг, ако се спазва диетата . Т.е. ако не ядете нищо допълнително. Идеята е в това че като ти донесат всичко в кутийки и ти 5 пъти изяждаш ограничено количество храна. Всяка седмица си избираш от меню в което има 4 вида закуски 4 вида обяди 4 вида салати ( избираш 2) 4 вида следобедна закуска и 4 вида вечеря . Храната варира от телешки пепър стек с аспержи , през паста , октопод на скара и риба тон на скара , понякога има и мусака , понякога има и супа , винаги има и постно ястие . Всеки ден има десерти и всеки ден има и сандвич за закуска . Цялата магия е в количеството и сметнатите калории .
Ако не ти харесва им пишеш какво искаш да ти сготвят и те го правят .
На всеки 3 седмици ходиш на контролен преглед за който плащаш също по 50 лв.
Ако не искаш храна , лекарката ти дава меню и се опитваш да го спазваш.
Има едни сокчета които струват 15 лв бройката за 30 мл сок , които ги дават на хората които не успяват да се ограничат в диетата , намаляват апетита ,наистина доста добре .
Това е , има ефект не е подтискащо и излиза приблизително около 1000 лв на месец / т.е. 250 лв за свален килограм Simple Smile
Като цяло според мен най-големия плюс е че се приучаваш да ядеш по често и по малко , и ако издържиш примерно 3-4 месеца след това е лесно а и не връщаш килограмите може би... ако поддържаш режима де.
Аз от месец съм на диетата , вече имам -4 кг, но аз съм доста пълна де (86 бях) предполагам че ако си по слаб положението е различно .

# 8
  • Мнения: 0
Pulna izmama.
oburna mi 10-15min vnimanie.
v purvite 3minuti me popita, kakvo miclq, dali da vzimam ot neinata xrana, iLi da mi izgotvi xranitelen rejim.
kato otgovorix, da mi izgotvi dieta, i tq qvno vidq 4e nqma da izkara pari ot men, napisa na edin bql list nqkakva dieta.
koqto vseki moje da si q nameri v internet. podobva na 90 dnevnata dieta. i xaide 4AO!
Predloji mi da si kupq kafe, ili nqkakuv sirop, za podtiskane na glada, momi4eto na recepciqta mi kaza 4e "mnogo ci zasLujava" i 4e trqbva da se kupqt po 15 nai malko, demek da se pie 2 sedmici, za da ima effect.
cena na siropa 15lv
cena na kafe 30lv

Simple Smile

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте!
Случайно прочетох коментарите за Д-р Касабие и реших да ви напиша истината, защото много се дразня да чета глупости!
Пациентка съм на Д-р Касабие от Септември и до момента съм свалила 12 кг, без да усетя че съм на диета!
Преди това съм посетила почти всички диетолози в България, както и  двама в чужбина.
Истина е, че прегледа при нея е 50лв. - ходила съм 4 пъти до сега, което е нищо за такъв специалист (преподавател в медицински университет), имайки предвид резултатите, които има с известните личности.
Прегледа в Ливан, където отива през седмица струва 100 долара и както разбрах след нова година ще преглежда в Кипър и Гърция за 100
евро!
Искам да кажа също нещо, което ме впечатли много: докато чаках пред кабинета втория път, на жената която излезе, за да плати не и бяха взети пари - личеше, че не беше финансово добре и както разбрах после от приятелки, които са пациенти на Д-р Касабие, тя преглежда много хора без пари, когато разбира че са с малки възможности.
Досега не съм срещнал такъв човек - специално лекар! А това малко хора го знаят!
Освен това за храната, за която се говори много, първо - никой не се задължава да започва - по желание е и тези, които могат да си го позволят финансово и не им се  готви, както и хората, които разбират е супер евтино!
Аз се храня почти 3 месеца по този начин! Цената е 35 лева на ден, които аз лично ги давах само за един обяд или вечеря..
Ще ви обясня подробно какво ям за един ден и който е умен ще се съгласи накрая с мен.
За закуска имам сандвич с пушена съомга, за обяд филе от съомга с някаква гарнитура плюс една салата, която е пак за обяд,
после чийз кейк за десерт и за вечеря филе от лаврак и още една салата.
Това е скъпо за 35 лева на ден???
Аз лично си мисля как е възможно да печелят от всичко това на такава цена?
Две мои приятелки са нейни пациенти също, те не взимат храна от кухнята й, но са супер доволни, че са свалили доста килограми.
Да не говорим изобщо за визията й и за нейния професионализъм - повечето диетолози, при които съм ходила бяха дебели...
С всичко това искам да ви кажа да спрете да давате грешна информация на хората.
Трябва да оценяваме и  подкрепяме  добрите специалисти (Д-р Касабие преподава хранене и диететика в медицински факултет),
за да не ни избягат в чужбина, както са направили много до момента.

# 10
  • Мнения: 764
VASKA77 повечето хора не могат да си позволят 35 лв на ден за храна."Това е скъпо за 35 лева на ден???" Цитирам те,защото със заплата от 400 лв доста хора ще те оборят за думите ти. Можеш само да се радваш,че явно тази сума за теб не е проблем.

# 11
  • Мнения: 2
Здравейте!
Случайно прочетох коментарите за Д-р Касабие и реших да ви напиша истината, защото много се дразня да чета глупости!
Пациентка съм на Д-р Касабие от Септември и до момента съм свалила 12 кг, без да усетя че съм на диета!
Преди това съм посетила почти всички диетолози в България, както и  двама в чужбина.
Истина е, че прегледа при нея е 50лв. - ходила съм 4 пъти до сега, което е нищо за такъв специалист (преподавател в медицински университет), имайки предвид резултатите, които има с известните личности.
Прегледа в Ливан, където отива през седмица струва 100 долара и както разбрах след нова година ще преглежда в Кипър и Гърция за 100
евро!
Искам да кажа също нещо, което ме впечатли много: докато чаках пред кабинета втория път, на жената която излезе, за да плати не и бяха взети пари - личеше, че не беше финансово добре и както разбрах после от приятелки, които са пациенти на Д-р Касабие, тя преглежда много хора без пари, когато разбира че са с малки възможности.
Досега не съм срещнал такъв човек - специално лекар! А това малко хора го знаят!
Освен това за храната, за която се говори много, първо - никой не се задължава да започва - по желание е и тези, които могат да си го позволят финансово и не им се  готви, както и хората, които разбират е супер евтино!
Аз се храня почти 3 месеца по този начин! Цената е 35 лева на ден, които аз лично ги давах само за един обяд или вечеря..
Ще ви обясня подробно какво ям за един ден и който е умен ще се съгласи накрая с мен.
За закуска имам сандвич с пушена съомга, за обяд филе от съомга с някаква гарнитура плюс една салата, която е пак за обяд,
после чийз кейк за десерт и за вечеря филе от лаврак и още една салата.
Това е скъпо за 35 лева на ден???
Аз лично си мисля как е възможно да печелят от всичко това на такава цена?
Две мои приятелки са нейни пациенти също, те не взимат храна от кухнята й, но са супер доволни, че са свалили доста килограми.
Да не говорим изобщо за визията й и за нейния професионализъм - повечето диетолози, при които съм ходила бяха дебели...
С всичко това искам да ви кажа да спрете да давате грешна информация на хората.
Трябва да оценяваме и  подкрепяме  добрите специалисти (Д-р Касабие преподава хранене и диететика в медицински факултет),
за да не ни избягат в чужбина, както са направили много до момента.


VASKA77,здравейте!Напълно съм съгласна с това,което прочетох от вас и съм категорично убедена в качествата на диетата,храната и отношението.Искам да ви помоля,ако имате възможност да ми дадете координатите на д-р Касабие,тъй като в нета намирам различни такива.Ако се сметне за реклама,моля ви,пратете ми ги на лични,тъй като положението е трагикомедия Rolling Eyes  ooooh!

Благодаря предварително! Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 2 835
Добре, само едно искам да знам - как така в подобни теми всички супер-позитивни мнения са именно от току-що регистрирани потребители с 0 предишни мнения?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 191
Цената е 35 лева на ден, които аз лично ги давах само за един обяд или вечеря..

Колко са хората, които могат да похарчат всеки ден толкова пари за един обяд или вечеря?
Може да е много хубаво и удобно, но е и доста скъпо.

# 14
  • Мнения: 0
зачетох се в темата и за мен това също си е начин да взимаш парите на хората, които имат! Да ви кажа, аз мога да си позволя 1000 лева на месец, но ценя как изкарвам парите си и смятам, че мога да ги вложа много по-разумно! Не говоря за хапове! Става дума за добри тренировки, качествена храна та и процедури! макар че със спорт съм видяла резултата и без процедури!

Да кажем така...Лавракът за кило е около 12 лева...и е голяма риба...ще ям и сандвич и, и ще обядвам, и ще вечерям! На пазара днес доматите бяха 1 лв. килото, а и краставиците вече не са скъпи! Кое е по-добро от свиване на стомаха и сокче за 15 лв, а кефе 30.....ще падна! Че не пия всеки ден прясно изцеден сок за закуска...хем ме засища, хем е витаминозна бомба!

Нещо не мога да се навия....като с Бела Контур...100 лева процедура, а то се оказва целутрон вдруга форма!

Общи условия

Активация на акаунт