Какво адаптирано мляко? Celia - какво ще кажете

  • 9 029
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
 Simple Smile Привет мами! Пред дилема съм  newsm78 и Ви моля за съдействие.
До сега давах на моята малка принцеса адаптирано мляко Frizovom, поради факта, че повръщаше  всички по-течни храни. От едно известно време вече нямаме този проблем и моята педиатърка ме посъветва да сменя адап. мляко. Каза, че на пазара са пуснали ново адап. мляко Сelia да го пробваме, че според нея било добро.
Интересувам се, а Вие мили майки с опит какво ще кажете.
Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 427
На това мляко сме почти от самото начало.Пробвахме с Нан,но запека беше ужасен.Много е хубаво млякото.Съдържа Бифидус,който помага за по-доброто храносмилане.По-гъстичко е и не се пени.На Йоана й действа много добре,даже й спряха коликите,когато го започнахме.Сега сме на номер 2 и пак си го пие с удоволствие.Така ,че мога да кажа само хубави неща за тази марка.Можеш да пробваш Simple Smile

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ние сме със Селия от самото начало. Много го харесва Боби, не сме имали никакви проблеми. Селия 1 /до 6 месеца/ е по-гъста от Селия 2 /за след това/. Разбрах, че има и над годинката и скоро ще го внасят в БГ. Веднъж пробвах да му дам Нестоген, но изпи много малко и отказваше биберона. Върнахме се на Селията, а аз имах 1 кутия Нестоген за кафето Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 427
Ние сме със Селия от самото начало. Много го харесва Боби, не сме имали никакви проблеми. Селия 1 /до 6 месеца/ е по-гъста от Селия 2 /за след това/. Разбрах, че има и над годинката и скоро ще го внасят в БГ. Веднъж пробвах да му дам Нестоген, но изпи много малко и отказваше биберона. Върнахме се на Селията, а аз имах 1 кутия Нестоген за кафето Mr. Green
И аз имам кутия цяла с Нан за кафе Mr. Green.Пък може и крем-карамел да спретна Wink

# 4
  • Мнения: 7 640
а защо не Frisolak1, забелязвам, че по аптеките като го чуят и се мусят-да не би другите да са по-скъпички?

# 5
  • Мнения: 1 639
Каква му е цената на това АМ Селия ? Тук при нас не съм го виждала още . Мойта щерка си омете Нестогена и всяко друго , което съм и давала , ама за сега сме трърдо на НАН 2  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 427
Каква му е цената на това АМ Селия ? Тук при нас не съм го виждала още . Мойта щерка си омете Нестогена и всяко друго , което съм и давала , ама за сега сме трърдо на НАН 2 Laughing
В Ямбол е на цена от 5.95 до 6.50 за 450 г.

# 7
  • Мнения: 87
Във Враца цената му е 6.50 за 450гр.
Благодаря Ви за отговорите ще пробвам адап. мляко  Celia пък ако не го хареса ще го сменя, но тогава пак ще се получи дилема с какво. Но дано да не се стига до там.

# 8
  • Мнения: 1 639
Евтино . Защо не зареждат  В Казанлък  Thinking , трябвяа да  ги зарибя тукашните търговци ......  Laughing

Последна редакция: пт, 04 ное 2005, 00:48 от Bisttra

# 9
  • Мнения: 87
Евтино . Защо не зареждат  В Казанлък  Thinking , трябвяа да  ги зарибя тукашните търговци ......  Laughing
Ами те и във Враца го зареждат съвсем от скоро, а една майка от София ми каза, че го пиият от 7 месеца. Но явно вече ще го налагат на пазара и в провинцията. newsm44 newsm10

# 10
  • Мнения: 1 427
Евтино . Защо не зареждат  В Казанлък  Thinking , трябвяа да  ги зарибя тукашните търговци ......  Laughing
Ами те и във Враца го зареждат съвсем от скоро, а една майка от София ми каза, че го пиият от 7 месеца. Но явно вече ще го налагат на пазара и в провинцията. newsm44 newsm10
ами аз съм от провинцията ,но си я ползвам Селията от над 5месеца.

# 11
  • Мнения: 87
Евтино . Защо не зареждат  В Казанлък  Thinking , трябвяа да  ги зарибя тукашните търговци ......  Laughing
Ами те и във Враца го зареждат съвсем от скоро, а една майка от София ми каза, че го пиият от 7 месеца. Но явно вече ще го налагат на пазара и в провинцията. newsm44 newsm10
ами аз съм от провинцията ,но си я ползвам Селията от над 5месеца.
Ами явно зависи от самите собственици на магазините , защото във Враца я има само в един единствен магазин. Познавам продавачката и тя каза, че зареждат тази храна от 1,2 месеца.  PartyТа това имам напредвит като казах, че ще я налагат в провинцията.  Party

# 12
  • Мнения: 1 639
Мами, днес купих това мляко  Laughing  , имало го значи , ама кой да предположи ....., ама в магазин , дето рядко влизам .
 Имам въпрос за кутията (2-ката , от 6-12месеца) , пише , че за 210 мл се слагат 6 мерителни лъжици  Rolling Eyes  и защо?! Мерих грамажът на лъчичката , като другите си е не е по-голям  newsm78  . И никъде на кутията не видях колко е гр. е една лъжичка  . Не става ли по-разредено така  Thinking  Все пак за същите милилитри вода дръгите марки , препоръчват по 7 лъжички .....
 Вие колко слагате?

# 13
  • Мнения: 1 427
Мами, днес купих това мляко Laughing , имало го значи , ама кой да предположи ....., ама в магазин , дето рядко влизам .
 Имам въпрос за кутията (2-ката , от 6-12месеца) , пише , че за 210 мл се слагат 6 мерителни лъжици Rolling Eyes и защо?! Мерих грамажът на лъчичката , като другите си е не е по-голям newsm78 . И никъде на кутията не видях колко е гр. е една лъжичка . Не става ли по-разредено така Thinking Все пак за същите милилитри вода дръгите марки , препоръчват по 7 лъжички .....
 Вие колко слагате?
На 1-та беше както и при другите млека-лъжичка на 30мл.вода.А за 2-та предполагам че самото мляко е по-концентрирано.Аз го правя според указанията на кутията.

# 14
  • Монреал
  • Мнения: 631
Не се притеснявай, детето няма да остане гладно. Ние сме с 2-ката и слагам мляко по указанията на кутията.
1-цата е по-гъсто, защото е специално разработено против повръщане. При над 6 месеца се предполага, че рефлукс вече не се среща при бебоците и млякото не е гъсто, а нормално, както другите млека.
И аз като теб се изненадах в началото.
Цитат
Все пак за същите милилитри вода дръгите марки , препоръчват по 7 лъжички .....
Лъжичката на Нестогена е по-малка от тази на Селията. Лъжички от други марки млека не съм виждала.
Папайте и да не ви е грижа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт