Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Haskovo

Здравейте мами!Имам едно такова въпросче-колко дълго мажехте кожата на вашето бебче след баня,имам предвид цялото тяло.Ние сме на 1г.5м.почти и все още си го мажа като малко бебе, та ми беше интересно вие до кога сте го правили. Smile
Цитирай

Пловдив

Аз също все още мажа Силви с бебешко мляко през лятото и зехтин през зимата, но госпожицата е с много суха кожа.
« Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 10:54 от mama V »
Цитирай

Бургас

И аз все още го мажа целия с бебешко олио. Може би като дойде лятото ще спра вече или ще го мажа по- рядко.
Цитирай

Варна

И ааз все още го мажа целия,смятам следващото лято да спръ.
Цитирай

София

Дариа е на 1,5 год. и я мажа всяка вечер след баня. Е, вече пропускам тук там, но тя и не седи на едно място, та си е трудно.

Нямам намерение да спирам, просто ще я науча тя да го прави сама по-късно. Аз също се мажа цялата след баня. Благодарение на това се сдобих със страхотен обрив от бебешкото олио Джонсън за почуда на една дерматоложка.
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

И аз все още мажа синът ми с лосион за след баня.Лятот бях спряла за известно време,но сега пак започнах.
Цитирай

на върха

Голямата ми дъщеря е на почти 7 години, но продължавам да я мажа (вече тя сама де) Very Happy Не цялото тяло, но лицето, ръцете и крачетата не сме спирали да ги клепотим:) Иначе много суха и става кожата, пък тя все пак е дама Flutter
Цитирай

у дома

И аз все още мажа Яна,преди с бебешко олио,а от лятото с мляко,смятам и за напред да продължа само с млякото
Цитирай

София

Аз я мажа с бебешко олио след баня. Но кремовете само при нужда.
Цитирай

sofia

Ние все още се мажем,защото и е суха кожата.Използвам  на Бюбхен Боди милк Кидс.
Цитирай

Все на втория етаж

Аз я мажа със зехтин все още. Пробвах и разни кремове,но от зехтина съм най-доволна.
Цитирай

До 6.месец.
Цитирай

София, на брулени хълмове

Не помня точно кога спрях, но беше може би около 6-7месец. Дими е с много чувствителна кожа и се обрива от всякакви масла и бебешко олио. Като бебе ползвах бебешко тоалетно мляко, но после спрях по съвет на лекар, "за да оставим поритеда дишат".
Сега мажа само голите меса според сезона:
-лятото с лосион против слънце,
-зимата с овлажняващ крем.
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Веднъж седмично цялото тяло с Бюбхен, иначе - не.
Лицето всеки ден преди излизане с кремчето пак на Бюбхен за студено време.
Лятото - задължително с лосион 60 - ти фактор....та това ни е мазането Wink
Цитирай

София, кв. Редута

помня ли newsm78
някъде около годинка беше като спрях
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора