Теч в банята

  • 15 390
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Благодаря за отговора на vidima. Всъщност мисля, че bongo_2007 не е разбрал, че с видима говорят едно и също нещо. Ние трябва да направим ремонта и ние да платим. Само дето ме е яд, че за трети път трябва да разбивам направена баня..............ама .................майстори #2gunfire

# 31
  • Мнения: 7 779
Благодаря за отговора на vidima. Всъщност мисля, че bongo_2007 не е разбрал, че с видима говорят едно и също нещо. Ние трябва да направим ремонта и ние да платим. Само дето ме е яд, че за трети път трябва да разбивам направена баня..............ама .................майстори #2gunfire
мисля че съм разбрал ,но съм на мнение и твърдя,че който е причинител на теча,
той трябва да си поеме разходите по отстраняването.
ако ти си толкова арабия ... прави постоянно ремонти. те нямат интерес да ги оправят щом ти
ще плащаш. въпреки всичко успех !!!   bouquet

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Към bongo_2007:
Просто за втори път доказа, че не си разбрал - прочети по-внимателно другия път!

В случая Jane е причинителят (течът тръгва от нейния апартамент) - и тя пита дали за всичко трябва да плаща тя, защото явно има проблеми със съседите отдолу, на които им тече. И аз й казах, че за съжаление тя трябва да покрие ремонтите, защото е развалена нейната инсталация и съседите отдолу нямат вина.

# 33
  • Мнения: 0
Темата е стара, но реших да напиша тази информация понеже на мен ми костваше доста време да проуча въпроса за откриването на течове без къртене. И така след много проучвания в нета и не само извикаме фирма, в която честно да си кажа бях леко скептична, но реших да пробвам. Трябва да Ви кажа, че не съжалявам за решението си. Оказаха се, че дефекта по никакъв начин нямаше да можем да го открием сами. Щеше да падне голямо къртене. Причината се оказа дупка в самата тръба продупчена по време на полагането на тръбата от строителите и замазана със силикон. След седем години силиконът протича и половината стена между банята и спалнята се намокри в рамките на три месеца.  Надявам се да съм била полезна и на други в мойто положение. Ние ползвахме услугите на тази фирма http://www.energyaudit.bg/uslygi/vlaga-i-techove.html и сме доволни но по принцип в нета има много такива, но тези ми се сториха много разбираеми.

# 34
  • Мнения: 0
Аз си направих сам инфрачервена камера, гледайки тва клипче. Ама се оказа че не е пригодна за отркиване на течове и няма как викнах ей тези http://elvidom.com да ми открият и отстранят теча че да не мокри на съседа отдолу.  Преди тва бях викнал едни други - няма да казвам кои бяха че ми писна да се разправям с тях.
Та - при теч, съвет от мен - фирмата която го открие даа  отстранява теча най-сигурно е, понеже дават гаранция и да си търсите комплексна услуга - откриване и отстраняване на теч.

Общи условия

Активация на акаунт