"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 533
  • 207
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 2 973
А , здравейте дами и от мен!
Бризке, и други се поразголват,не е само Митхат - Къванчо напоследък бая го кара по перки и  Мурат Хан - също се показва до кръста,ама той нали е в Америка - не му е проблем, ей за малко да забрява Серханчо - и той показва гръд и бицепс,така че.....
има не като да нема...леко постничко ама нейсе.....
Ами така и трябва!!! Naughty Трябва да вземат пример от батко си Серхат! Чекай да споделим малко жълтинки!!! Stop
Миналата година, докато вървеше "Сахра" се порових из нета да науча нещо повече за Серхат Тутумлуер. Гледам аз- навсякъде- скромен, внимателен, весел, отзивчив приятел, готин началник/нали е шеф на някакъв театър, макар че някъде срещнах, че е собственик, но това не е важно/. Та изчетох аз всичко това. Изграждам си мнение за една сериозна личност и голямо име в театъра и киното и .....хоп-клюкинкааааа: някаква актриса /обаче не ме питайте коя, че изрових всичко за да го намеря пак и не успях/завела дело срещу него, защото на снимките на някакъв филм не я целувал професионално, а истинскииииии Joy Joy Joy Joy Joy Joy По този начин накърнявал репутацията и. Дамата иска парична компенсация и публично признаване, че целувката не е професионална. Това разбира се очерня нашия човек, особено по отношение на актьорските му качества. Естествено адвокатите му опровергават всичко. И точно, когато са на финалната права пред спечелване на делото, нашия човек разбирайки, че колежката му е в залата пристига и естествено иска думата. Съвсем "скромно" и учтиво обяснява, че признава грешката си- целувал е не по изискванията на професията, а истински и обявява, че ще плати в двоен размер исканата сума, ако в следващия филм, госпожицата му позволи отново да бъде непрофесионалист в сцените с целувки.  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Естествено губи делото, но рейтинга му скача до небето. Още същата вечер на театралната постановка има дори правостоящи.
Офффф, олях се! ooooh! Който иска просто да прескочи огромния ми пост, а пък ако ви е интересно друг път ще ви разкажа и още пикантерийки. bowuu

# 121
  • Мнения: 33 387
Единствено ме е яд,че умря Пелин (Айлин Арасъл)
Много я харесвам тази актриса, участва и в "Незабравима" има страшно много класа в тази жена.
Сахра влюбена ли е в докторчето или на мен така ми се струва  Thinking
Този Синан ми е много противен, може да не е виновен за нищо , но самият артист ми е толкова противен.
Да не говорим колко ме дразни дъщеря му  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 122
  • Мнения: 294
Ееее ти пък, развали изненадата! Но пък може и другия актьор да се хареса на Зизу  Naughty

Невъзможно, другия е по-грозен и на мен този ми харесва и ме е яд, че го сменяват.

# 123
  • София
  • Мнения: 6 219
Ееее ти пък, развали изненадата! Но пък може и другия актьор да се хареса на Зизу  Naughty

Невъзможно, другия е по-грозен и на мен този ми харесва и ме е яд, че го сменяват.

на мен са ми еднакво зле и двамата...!!! може би си права, че вторият е някак... по -... а бе много са ми  Sick
въпреки, че образа ми харесва!

# 124
  • Мнения: 294
Абе Митхат си е най-красивия от всички мъже в сериала, самия Серхат е един от най-любимите ми турски актьори.

# 125
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая Сахра ся що не развали сватбата? ooooh! ooooh! ooooh!

# 126
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Тая Сахра ся що не развали сватбата? ooooh! ooooh! ooooh!
Naughty Философски погледнато- нема смисъл да я разваля. Тя е убедена, че те двамата са в дъното на престъплението. Не си струва да скача срещу тях, когато е сама. Да не забравяме, че за момента на нейна страна е само Фейза. Как би могла да се спаси от следващ опит за убийство!? Thinking

# 127
  • София
  • Мнения: 15 450
Абе Митхат си е най-красивия от всички мъже в сериала, самия Серхат е един от най-любимите ми турски актьори.
Серхат като се появи в Езо, ми се видя много грозен, но сега гледайки Сахра започна много да ми харесва!

# 128
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Абе Митхат си е най-красивия от всички мъже в сериала, самия Серхат е един от най-любимите ми турски актьори.
Серхат като се появи в Езо, ми се видя много грозен, но сега гледайки Сахра започна много да ми харесва!

И на мен ми е любимец! Що да е грозен- я каква чаровна усмивка има!!!!


А тук пък гифчето е от театрална постановка!


# 129
  • Мнения: 294
 ББ в кой епизод ще се целунат?
Целувката е чак 25 епизод. През цялото време Сахра мислеше само как да си върне Ипек, тя знае Митхат колко много я обича и въпреки това мисли само за Ипек, според мен беше егоистична спрямо него, а той не го заслужава. Сахра признава на Митхат, че го обича след като Нил го прострелва.

# 130
  • Мнения: 294
Страхотен е сериала. Почти го довърших вече в нета. още 10-ина епизода.

Чудя се обаче от къде ми е позната актрисата - Сахра. Някой знае ли къде другаде е уаствала?

Митхат е страхотен. и любовта им е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ББ в кой епизод ще се целунат?

Целувката е чак 25 епизод. През цялото време Сахра мислеше само как да си върне Ипек, тя знае Митхат колко много я обича и въпреки това мисли само за Ипек, според мен беше егоистична спрямо него, а той не го заслужава. Сахра признава на Митхат, че го обича след като Нил го прострелва

# 131
  • Мнения: 294
Извинявам се, че публикувах един и същ пост, първия път сгреших и затова пуснах нов.

# 132
  • Мнения: 294
  А гледам ,че има и много познати лица, от други сериали. Адвоката е бащата на Нико от Брак с чужденец. Русата, жена му е сестрата на оня ръб Харун, от Незабравима.Опъкото лапе играе и в Езо, и Баллъ гледам е там ... Joy Гледам съвсем случайно 30 епизод. Те колко са изобщо?  Кой е Серхат  Embarassed?

Серхат Тутумлуер е актьора, който играе Митхат.

# 133
  • София
  • Мнения: 15 450
  А гледам ,че има и много познати лица, от други сериали. Адвоката е бащата на Нико от Брак с чужденец. Русата, жена му е сестрата на оня ръб Харун, от Незабравима.Опъкото лапе играе и в Езо, и Баллъ гледам е там ... Joy Гледам съвсем случайно 30 епизод. Те колко са изобщо?  Кой е Серхат  Embarassed?

Серхат Тутумлуер е актьора, който играе Митхат.
Joy  Закъсня, аз вече разбрах, но все пак благодаря, че ми отговаряш Peace!Изгледах доста серии, изчетох доста и разбрах  Hug!

# 134
  • София
  • Мнения: 15 450
   Въпрос с ББ към гледалите филма: Митхат от къде има толкова пари, за къщи, за акции, за подаръци, като е само един полицай?

Общи условия

Активация на акаунт