"Цвете от изтока"- Sahra

  • 24 547
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 294
Ипек е голяма сладурана, ще й изям бузките!

# 166
  • София
  • Мнения: 6 219
Ипек е голяма сладурана, ще й изям бузките!

това е най-сладкото бебе, снимано в сериал!!!

# 167
  • Мнения: 8 717
В днешната серия имаше една песен, която звучеше когато Сахра караше Митхат на летището и после докато си спомняше в къщи разни моменти, когато са били заедно... Много ми харесва тази песен - някой знае ли от къде мога да си я сваля, кой я изпълнява, има ли я преведена, много ми се иска да разбера текста й!

В началото на серията имаше един момент, в който Сахра и Митхат си говореха и той й казваше, че бягайки от своите проблеми се е натъкнал на нейните. Точно тогава, не знам дали сте обърнали внимание, зад тях на стената  като фон, имаше една много символична картина. Две протегнати една към друга ръце - тази зад Сахра със свити пръсти, а тази зад Митхат с протегнат да я докосне показалец... Много силно впечатление ми направи символиката в нея - просто съвсем точно отразяваше моментните им чувства и отношения. Никак не им е лесно и на двамата, доста път имат да извървят един към друг, а за капак и Хюсеин пристига в Истанбул...

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 23:48 от alex_b

# 168
  • Мнения: 294
В днешната серия имаше една песен, която звучеше когато Сахра караше Митхат на летището и после докато си спомняше в къщи разни моменти, когато са били заедно... Много ми харесва тази песен - някой знае ли от къде мога да си я сваля, кой я изпълнява, има ли я преведена, много ми се иска да разбера текста й!

В началото на серията имаше един момент, в който Сахра и Митхат си говореха и той й казваше, че бягайки от своите проблеми се е натъкнал на нейните. Точно тогава, не знам дали сте обърнали внимание, зад тях на стената  като фон, имаше една много символична картина. Две протегнати една към друга ръце - тази зад Сахра със свити пръсти, а тази зад Митхат с протегнат да я докосне показалец... Много силно впечатление ми направи символиката в нея - просто съвсем точно отразяваше моментните им чувства и отношения. Никак не им е лесно и на двамата, доста път имат да извървят един към друг, а за капак и Хюсеин пристига в Истанбул...

И на мен много ми харесва тази песен и аз търся да си я сваля доколкото знам песните от сериала се изпълняват от Мурат Евгин (в самото начало на филма се споменава), ако е той много лесно ще намеря песента стига да я има.

# 169
  • Мнения: 683
В днешната серия имаше една песен, която звучеше когато Сахра караше Митхат на летището и после докато си спомняше в къщи разни моменти, когато са били заедно... Много ми харесва тази песен - някой знае ли от къде мога да си я сваля, кой я изпълнява, има ли я преведена, много ми се иска да разбера текста й!

В началото на серията имаше един момент, в който Сахра и Митхат си говореха и той й казваше, че бягайки от своите проблеми се е натъкнал на нейните. Точно тогава, не знам дали сте обърнали внимание, зад тях на стената  като фон, имаше една много символична картина. Две протегнати една към друга ръце - тази зад Сахра със свити пръсти, а тази зад Митхат с протегнат да я докосне показалец... Много силно впечатление ми направи символиката в нея - просто съвсем точно отразяваше моментните им чувства и отношения. Никак не им е лесно и на двамата, доста път имат да извървят един към друг, а за капак и Хюсеин пристига в Истанбул...

За тази ли песен става въпрос?

http://www.youtube.com/watch?v=-mbHy4ehP0M

Това е албума с песните от Сахра


И това е текста на турски

Karanliklar icinde kor kalmisim her gece
Her gece bir tutkunun dusleriyle uyanmisim
Yuregimde hala bir sizi , bir sizi ta derinde
seviyorum diye haykirir seizce her gece

Korkuyorum kendimden her zamankinden fazla
Korkuyorum senden yuregimdeki bu sevgiden

Aglamak geliyor icimden, durmadan her gece
Her gece firtinalar kopuyor duslerimde

Muzik ve soz : Murat Evgin - Ulas Kokce

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 03:10 от anna3com

# 170
  • Мнения: 8 717
Ани, много ти благодаря!  Hug  bouquet

Сега остава да се намери и една добра душа да преведе текста, че чичко Гугъл прави, както винаги, неразбираем превод! Praynig

# 171
  • Мнения: 294
Разбрах, че оригинала на песента от сериала е съвсем друг, но аз искам точно тази песен, която е в сериала. Ани знаеш ли откъде да си я сваля? И аз много ти благодаря за информацията!

# 172
  • Мнения: 683
Аз имам варианта с инструментал. ще погледна да я намеря и ще я кача някъде да я свалите.

Свалих песента и я качих тук за да си я изтеглите  Peace

http://www.megaupload.com/?d=EAYZT49P

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 22:29 от anna3com

# 173
  • Мнения: 8 717
Ани, свалих песента без проблем! Отново ти благодаря!  bouquet
На мен много ми харесва точно откъсът от филма с песента и с всички тези спомени на Сахра, които вървят на нейния фон, но тъй като не знам как да си сваля само този откъс /да се получи нещо като клип/, си свалих направо цялата серия  Laughing

Докато гледах серията тази вечер, отново се изумих колко добре се справя момчето, което изпълнява ролята на Серкан.  Hug Явно наистина тези деца са много талантливи - някои много добре рисуват, други пък имат артистични наклонности.
Трогателно е отношението на Серхат и Фирюзан към детето! Въпреки особеностите на характера му, с търпение и такт се опитват да му дадат много любов, спокойствие и сигурност, а то им отвръща с такава безрезервна и искрена обич - много мили сцени! Точно затова не оправдавам реакцията на Сахра при появяването му. Детето веднага се почувства нежелано и с достойнство си взе куфара и си тръгна... много тъжно! А Сахра, без дори да изслуша Митхат стана и си замина. Доста егоистична постъпка според мен. Но, благодарение на безценната Фейза и майка Фирюзан, последва едно доста романтично сдобряване! Heart Eyes Серхат беше перфектен в тази сцена! Hug

# 174
  • Мнения: 294
За тези, които гледат сериала за първи път: Много ви моля споделяйте впечатленията си, защото ми е любопитно какво мислите.

# 175
  • София
  • Мнения: 6 219
Сцените със Серкан, и преди споделих, просто ми разтопиха сърцето...  Hug

# 176
  • Варна
  • Мнения: 135
Момчето което изпълнява ролята на Серкан наистина е с Даун и получава награда за изпълнението  си в сериала.

# 177
  • Мнения: 876
Гледам го,гледам го и съм направо побъркана по тоя Серхат.....
Така съжалявам,че не мога да го гледам в Езо --много съм изпуснала, а времето,ах времето....защо никога не ми достига!
Ама каква е тая турска школа бе - що не направят един ПУЦ за обучение и на нашите сегашни актьори та да рахатясаме и ние малко по българското.... ама не....декламатори...Но нейсе!
А па тоя пуяк Синан- още малко ще се спука от самодоволство,вай, егати големия бизнесмен....пиянде безподобно....
И двамата млади страшно ми допадат...
Хубав сериал с две думи.Гледам го с кеф,па и домашните са доволни,че не скиторя вече след 22 ч.

# 178
  • Мнения: 876





УБАВЕЦ с топли и страстни очи м-м-м-м-м

# 179
  • Варна
  • Мнения: 2 973




Ето още малко снимчици на чаровната усмивка!

Общи условия

Активация на акаунт