Има и добри вестници

  • 758
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 563
Това е от днешния Дневник. Би трябвало статията да я има и на сайта им, но не я откривам. Затова ще препиша.

Handmade
от Мирослава Нейнска

(Снимка на ръчно плетена якичка)

Интересът към всичко "плетено на ръка" от няколко сезона оформя трайна тенденция в дамската мода. Особено ефектно тя е представена в аксесоарите = гердани, брошки, яки, колани. Както обикновено една от първите възкресили този стил, беше Миуча Прада. Днес ви представям една яка, която е част от колекция, направена от осем плетачки, които живеят в Дома за хора с увреждания в Ст. Загора. Не чакат помощи от дръжавата, а правят собствен бизнес чрез социално предприятия. Плетат на една и на две куки - красиви шалове, шапки, ръкавици, чанти, блузи, пончо.

Част от тях можете да разгледате в сайта им www.handknitscrafts.com или в магазин Традиция на бул. В Левски и в Ten senses  - център за почтена търговия на ул. Гладстон 24.


Особено добро впечатление ми направи, че липсва заглавие от типа "Умствено изостанали плетат на две куки", написано в огромни букви и че бизнесът на плетачките е представен както се представя който и да е друг бизнес без да се прави голямо шоу.

Мисля да пиша похвално писмо на авторката и да мина през тези магазини с цел коледни покупки.

# 1
  • Мнения: 2 543
Наистина, много хубаво е написано. Без излишен драматизъм. Само дето не ми се отваря този сайт... Thinking

П.С. Яна, бях ти писала на лични. Дали си го прочела?

# 2
  • Мнения: 2 563
Наистина, много хубаво е написано. Без излишен драматизъм. Само дето не ми се отваря този сайт... Thinking

П.С. Яна, бях ти писала на лични. Дали си го прочела?

Писах ти бе, не я ли получи?

# 3
  • Мнения: 2 563
Сайтът е сбъркан във вестника.

Ето го правилният линк

http://www.szeda.bg/handknitcrafts/

Общи условия

Активация на акаунт