Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте майчета.Препоръчайте ми добър гинеколог,по възможност да приема с направление/става въпрос за вагинално течение/.
Цитирай

София

ако става въпрос за София, имам две номинации - за мъж и за жена:

д-р Виктория Благоева, крайно внимателна и разбрана жена, богат личен опит имам с нея
д-р Владимиров - имам също личен опит с него, изглежда много строг, прегледът при него е много стряскащ - преглежда те от до (от врата през гърдите до гениталната област и много разпитва за разни неща от по-минали времена, свързани с половото ти съзряване, не глупости), но накрая всичко ти обяснява подробно и ясно. Голям пец е по хормони с вътрешна секреция, занимава се и се оплождане ин витро.

Можеш да избереш пола на гинеколога. И двамата преглеждат в МЦ Св.Пантелеймон, който се намира на ул.Княз БорисІ №21 (близо до петтекьошета и до баня Мадара), тел. 951 51 62, 954 95 88, 952 18 41

На Благоева й имам и мобилния: 0887311539
Цитирай

София

Забравих да ти кажа, че в МЦ Св.Пантелеймон са двама д-р Владимиров, гинеколога и другият е уролог. Ако се решиш за него и се обадиш за час, уточни за кого става въпрос. Почти 100% сигурна съм, че центърът работи със Здравната каса, но питай пак за всеки случай!
Цитирай
Ако искаш да ти наблюдават бременността те съветвам да избереш доктор, който след това да ти води и раждането. Мен ме наблюдаваше една кукувица (то и името й започва с тези 4 букви), а родих при друг, който бе на смяна в болницата- Др. Данаил Илиев в АГ болница "Шейново". Млад е, но е много кадърен и внимателен. Раждането мина много добре, а и др. Илиев не ме остави нито за миг- бе като ангел- пазител до мен #angel. След като родих всеки ден минаваше да ме види и да провери как зараства раната. Като ни изписваха специално го потърсих да му благодаря и му взех телефона за следващия път, когато имам нужда от гинеколог. Давам ти го и на теб, защото съм убедена, че и ти ще останеш доволна- 0899 84 20 84. Успех и напиши как е минало всичко.  newsm10
Цитирай

Благодаря ти кака 2,но става въпрос за преглед след раждане.Интересува ме лекар,който да работи с касата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.